po - pá: 9:00 - 18 h  

Proč s Brennou?

Deset důvodů, proč zvolit CK BRENNA

 • TRADICE A ZKUŠENOST
  V roce 2018 slaví naše CK 26 let. Za tu dobu jsme nasbírali cenné zkušenosti, které nyní využíváme ku prospěchu našich klientů. Patříme mezi tradiční cestovní kanceláře, které si vydobyly a následně i obhájily své místo na českém trhu. Od roku 1996 jsme členem Asociace cestovních kanceláří a agentur.
 • PŘESNÉ A ÚPLNÉ INFORMACE
  Naším cílem je spokojený klient. Z tohoto důvodu klademe velký důraz na poskytnutí veškerých dostupných informací při koupi zájezdu. Nabízíme kvalitní popis destinací, odpovídající hodnocení hotelů a rozsáhlou fotogalerii. Ceny zájezdů, které uvádíme, jsou konečné. Není nutné k nim přičítat letištní taxy ani žádné jiné povinné poplatky.
 • ÚSPĚCH
  V roce 2017 jsme odbavili více než 10 000 klientů. Celá řada z nich využívá naše služby opakovaně.
 • VŠE PRO VAŠE POHODLÍ
  Létáme z Prahy, Brna, Ostravy a Bratislavy. Naše zájezdy lze zakoupit nejen v naší brněnské centrále, ale i v dalších městech prostřednictvím autorizovaných prodejců. Nabízíme Vám také možnost objednat si zájezd on-line v pohodlí svého domova.
 • KVALITNÍ PÉČE a OSOBNÍ PŘÍSTUP
  Naše služby se snažíme neustále zdokonalovat. Víme, že vybrat si dovolenou není vždy snadné. Naši prodejci a zaměstnanci call centra jsou zde, aby vyslechli Vaše přání a osobité požadavky a pomohli Vám zvolit tu správnou destinaci. Profesionální péče během samotné dovolené je zajištěna díky našim delegátům, kteří se vyznačují vysokou znalostí prostředí i místního jazyka.
 • DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
  Snažíme se myslet na všechno. Zákazníkům, kteří se přihlásí na zájezd do 31. 3. 2018, zajistíme parkování u letiště zdarma Brno-Tuřany, Praha-letiště Václava Havla a Ostrava-Mošnov zdarma. Samozřejmostí je nabídka sjednání komplexního pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí včetně storna zájezdu.
 • SOUTĚŽE
  Lidé si ze svých cest přiváží spoustu zajímavých fotografií. Proč by se s nimi neměli pochlubit ostatním a třeba i vyhrát pěkné ceny? CK BRENNA už tradičně pořádá vlastní fotosoutěž. Hlavní výhrou je zájezd pro 1 osobu v hodnotě 15 000 Kč. Téma soutěže pro rok 2018 je: „Doteky léta“.
 • CESTOVÁNÍ BEZ RIZIKA
  Naše CK je pojištěna pro případ insolvence.
 • CK BRENNA je zárukou spokojené dovolené.

Jsme stabilní cestovní kancelář, která se specializuje na pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řeckaostrov Thassos, Zakynthos, Lefkada, Korfu, Kos, Rhodos, Santorini, Karpathos a Kréta - Turecko, Španělsko - ostrov Mallorca, Bulharska.

Letní dovolenou je možné rezervovat on-line, uvedené ceny zahrnují povinné příplatky. Slevy za včasnou rezervaci až 12 % z cen dospělých i dětí!

Pro milovníky zimních sportů pořádáme lyžařské zájezdy do Itálie – oblast Tarvisio, Ravascletto a Piancavallo.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Last minute zájezdy
Zájezdy LÉTO 2018 v akci last minute
Last Minute
Katalog LÉTO 2019
Vychází v říjnu. Zašleme zdarma přímo do vaší schránky!
Objednat katalog
Letní dovolená 2018
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
Sleva pro seniory 55+
Každý klient nad 55 let věku má nárok na slevu 10 %
First minute