po - pá: 8:30 - 18 h   so: 9 - 13 h

Proč s Brennou?

Deset důvodů, proč zvolit CK BRENNA

 • TRADICE A ZKUŠENOST
  V roce 2018 slaví naše CK 26 let. Za tu dobu jsme nasbírali cenné zkušenosti, které nyní využíváme ku prospěchu našich klientů. Patříme mezi tradiční cestovní kanceláře, které si vydobyly a následně i obhájily své místo na českém trhu. Od roku 1996 jsme členem Asociace cestovních kanceláří a agentur.
 • PŘESNÉ A ÚPLNÉ INFORMACE
  Naším cílem je spokojený klient. Z tohoto důvodu klademe velký důraz na poskytnutí veškerých dostupných informací při koupi zájezdu. Nabízíme kvalitní popis destinací, odpovídající hodnocení hotelů a rozsáhlou fotogalerii. Ceny zájezdů, které uvádíme, jsou konečné. Není nutné k nim přičítat letištní taxy ani žádné jiné povinné poplatky.
 • ÚSPĚCH
  V roce 2017 jsme odbavili více než 10 000 klientů. Celá řada z nich využívá naše služby opakovaně.
 • VŠE PRO VAŠE POHODLÍ
  Létáme z Prahy, Brna, Ostravy a Bratislavy. Naše zájezdy lze zakoupit nejen v naší brněnské centrále, ale i v dalších městech prostřednictvím autorizovaných prodejců. Nabízíme Vám také možnost objednat si zájezd on-line v pohodlí svého domova.
 • KVALITNÍ PÉČE a OSOBNÍ PŘÍSTUP
  Naše služby se snažíme neustále zdokonalovat. Víme, že vybrat si dovolenou není vždy snadné. Naši prodejci a zaměstnanci call centra jsou zde, aby vyslechli Vaše přání a osobité požadavky a pomohli Vám zvolit tu správnou destinaci. Profesionální péče během samotné dovolené je zajištěna díky našim delegátům, kteří se vyznačují vysokou znalostí prostředí i místního jazyka.
 • DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
  Snažíme se myslet na všechno. Zákazníkům, kteří se přihlásí na zájezd do 31. 3. 2018, zajistíme parkování u letiště zdarma Brno-Tuřany, Praha-letiště Václava Havla a Ostrava-Mošnov zdarma. Samozřejmostí je nabídka sjednání komplexního pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí včetně storna zájezdu.
 • SOUTĚŽE
  Lidé si ze svých cest přiváží spoustu zajímavých fotografií. Proč by se s nimi neměli pochlubit ostatním a třeba i vyhrát pěkné ceny? CK BRENNA už tradičně pořádá vlastní fotosoutěž. Hlavní výhrou je zájezd pro 1 osobu v hodnotě 15 000 Kč. Téma soutěže pro rok 2018 je: „Doteky léta“.
 • CESTOVÁNÍ BEZ RIZIKA
  Naše CK je pojištěna pro případ insolvence.
 • CK BRENNA je zárukou spokojené dovolené.

Jsme stabilní cestovní kancelář, která se specializuje na pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řeckaostrov Thassos, Zakynthos, Lefkada, Korfu, Kos, Rhodos, Santorini, Karpathos a Kréta - Turecko, Španělsko - ostrov Mallorca, Bulharska.

Letní dovolenou je možné rezervovat on-line, uvedené ceny zahrnují povinné příplatky. Slevy za včasnou rezervaci až 12 % z cen dospělých i dětí!

Pro milovníky zimních sportů pořádáme lyžařské zájezdy do Itálie – oblast Tarvisio, Ravascletto a Piancavallo.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Last minute zájezdy
Zájezdy LÉTO 2018 v akci last minute
Last Minute
Katalog LÉTO 2018
Vám zašleme zdarma přímo do vaší schránky!
Objednat katalog
Letní dovolená 2018
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
Sleva pro seniory 55+
Každý klient nad 55 let věku má nárok na slevu 10 %
First minute