po - čt: 9:00 - 17:30   pá: 9 - 17:00
zadejte destinaci
Zadejte nebo vyberte destinaci ×
Nastavit nebo  vymazat
zvolte termín a počet nocí
Zvolte termín a počet nocí ×
Nastavit nebo  vymazat
Počet osob
Vyhledat

Proč s Brennou?

Důvody, proč zvolit CK BRENNA


Jsme stabilní cestovní kancelář. Naší hlavní činností je pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řeckaostrov Thassos, Zakynthos, Lefkada, Korfu, Kos, Kalymnos, Samos, Rhodos, Santorini, Karpathos a Kréta. Na řecké pevnině nabízíme malebné letovisko Parga. Novinkou pro rok 2024 je řecký ostrov Skiathos s odlety z Prahy a Vídně. Velmi populární je také Turecko a Bulharsko. V naší nabídce nechybí ostrov Tenerife na Kanárských ostrovech a španělský ostrov Mallorca, dále také portugalský ostrov Madeira. Egypt můžete navštěvovat po celý rok. Oslavíte v zemi proslulé pyramidami a azurovým Rudým mořem Vánoce či Nový rok? Naši nabídku pro rok 2024 rozšiřujeme také o destinace: Jižní i Severní Kypr a Černá Hora.

Letní dovolenou je možné rezervovat on-line, uvedené ceny již zahrnují povinné příplatky. Slevy za včasnou rezervaci jsou ve výši až 12 % z cen dospělých i dětí.

K našim stěžejním odletovým místům patří Praha, Brno a Ostrava. Odlety zajišťujeme také z Vídně a slovenských letišť Bratislavy a Košic. Nově jsem zařadili také odlety z Pradubic, Českých Budějovic a Karlových Varů.

Cestovat s námi můžete také po České republice, konkrétně do naší designové VILLY KOŘENEC.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená