po - pá: 9 - 18 h   so: 9 - 13 h

Kréta

V řecké mytologii se praví, že když se otec lidí a bohů Zeus rozhodoval, kde se má narodit, vybral si jeskyni v pohoří Dikté na Krétě. Dodnes se tomu nikdo nediví, protože tento největší řecký ostrov, ležící jihovýchodně od Peloponésu, omývaný Egejským a Středozemním mořem, je divoce krásný, opojně voňavý a vlídně romantický.
Bájný ostrov Kréta, který byl milován řeckými bohy, si zamilujete i vy ...


Vyhledávání podle: Kréta    

Hotel Adelais ***

Kréta 27.09.2017 - 07.10.2017
Praha-V. Havel / Chania
All inclusive | 11 dní
Dospělý: 18 590 Kč SLM
Dítě: 5 990 Kč

Aparthotel Porto Kalamaki ***

Kréta 27.09.2017 - 07.10.2017
Praha-V. Havel / Chania
Bez stravování, Snídaně | 11 dní
Dospělý: 11 990 Kč SLM
Dítě: 10 190 Kč

Hotel Elotia ***

Kréta 27.09.2017 - 07.10.2017
Praha-V. Havel / Chania
Polopenze | 11 dní
Dospělý: 16 590 Kč SLM
Dítě: 11 390 Kč

Informace o destinaci

V řecké mytologii se praví, že když se otec lidí a bohů Zeus rozhodoval, kde se má narodit, vybral si jeskyni v pohoří Dikté na Krétě. Dodnes se tomu nikdo nediví, protože tento největší řecký ostrov, ležící jihovýchodně od Peloponésu, omývaný Egejským a Středozemním mořem, je divoce krásný, opojně voňavý a vlídně romantický.

Bájný ostrov Kréta, který byl milován řeckými bohy, si zamilujete i vy pro jeho dlouhé písečné pláže, romantické zálivy a malebná horská údolí. Kréta je nádherný ostrov opředený mnoha mýty. Na Krétě najdete opravdu vše, na co si jen vzpomenete od vysokých hor, přes hluboké kaňony, úrodné náhorní plošiny, krasové jeskyně a především nádherné pláže, až po památky a rozmanitou zábavu.

Kréta je největší a nejvýznamnější řecký ostrov, který se nachází cca 100 km jižně od Peloponésu. Z jihu je omýván Libyjským a ze severu Krétským mořem. Je to právě Kréta, kterou můžeme nazývat kolébkou Evropy a evropské civilizace. Právě zde, na ostrově Kréta, se zrodila prosperující minojská civilizace – kdo by neznal bájný palác Knossos, Minotaura, Daidala a Ikara. Kréta je nejrozmanitějším a zároveň nejjižněji položeným řeckým ostrovem, jehož písečné pláže a průzračné modré moře lákají každoročně tisíce turistů z celého světa. S naší cestovní kanceláří můžete prožít svoji dovolenou v nejznámějších letoviscích ostrova Kréta a to jak severní, jižní, tak i jihovýchodní oblasti.


Kréta vám díky své poloze zaručí dlouhou, teplou a slunečnou sezónu. Od května až do konce října si můžete užívat sluníčka na dlouhých písečných plážích a osvěžovat se v průzračně modrém moři či u některého z barů. Říká se, že Kréta je nejkrásnější na jaře a začátku letní sezóny díky záplavě zeleně a květin, ale ať přijedete kdykoliv, nebudete zklamáni.

Kréta je rozmanitá ve všech směrech. Turistický sever s mnohakilometrovými písečnými a mělkými plážemi s pozvolným vstupem do moře, jih ostrova, který po celé délce pobřeží lemuje několik nádherných pohoří. A na celém ostrově nesčetné množství starobylých památek a pozůstatků minojské kultury. Kréta nadchne nejen lidi, kteří se zajímají o kulturu a památky.

Ostrov Kréta Vám nabízí aktivní dovolenou s výlety nebo jen odpočinek na pláži. Především jarní a podzimní období je ideální pro poznávání, prozkoumávání a cestování po celém ostrově. Kréta je ovšem tak velká, že ji celou podrobně prozkoumat během jedné dovolené ani nelze.

Letovisko Stalida/Malia

Původně dvě samostatná letoviska dnes tvoří jedno živé turistické letovisko asi 35 km východně od hlavního města ostrova Kréta. Hlavní předností jsou nádherné, široké pláže se zlatým pískem s průzračně čistou vodou, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Ve středisku dýchajícím typicky řeckou atmosférou najdete vše – restaurace, taverny a bary, kde si můžete v klidu vypít sklenku ouza nebo šálek silné řecké kávy, diskotéky, obchody se suvenýry, které mají otevřeno dlouho do noci. V blízkosti se nachází vykopávky mínojského města Malia, po kterém je letovisko také pojmenováno. Dobré autobusové spojení zajistí kontakt s širokým okolím.

Zaujalo vás toto letovisko? Aparthotel Meropi **** / Apartmánový dům Mari / Hotel Christiana Beach *** / Hotel Sirens Beach ****+ / Hotel Aktia Lounge ***** / Hotel Altis **+ / Hotel Malia Bay Beach & Bungalows **** / Apartmánový dům Sunset

Letovisko Hersonissos

Hersonissos je jedním z nejstarších a největších turistických letovisek na Krétě. Rozkládá se na severním pobřeží podél písečných i oblázkových pláží, 30 km východně od Heraklionu. Je součástí velkého turistického komplexu, který zahrnuje střediska Stalida a Malia. Hersonissos je velmi živé městečko s řadou restaurací, kaváren, pizzerií, diskoték a nočních klubů. V Hersonissu si můžete zajezdit na koni, navštívit vodní park, sportovní centrum či využít širokou nabídku vodních sportů. Za návštěvu stojí i muzeum v přírodě – skanzen tradiční lidové architektury Lychnostatis. Z malebného přístavu odplouvají lodě s výletníky do okolních přístavních městeček.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Eri Beach & Village ***+ / Hotel Sergios *** / Hotel Elmi Suites **** / Hotel Evelyn Beach **** / Hotel Albatros Spa & Resort ****+ / Hotel Royal Belvedere Resort **** / Hotel Star Beach Village **** / Hotel Chrysalis ****

Letovisko Agios Nikolaos

Přístav Agios Nikolaos, jenž je hlavním městem nejvýchodnější krétské provincie Lassithi, leží cca 65 km na východ od Heraklionu, nad romantickou zátokou Mirabello. Pláže v Agios Nikolaos jsou užší, písečné, oblázkové i kamenné. Zvláštností města je sladkovodní jezero Vulisméni, v němž se dle pověsti koupávala bohyně Athéna. Dnes je na jeho březích hlavní turistická zóna s řadou restaurací, barů a diskoték. Z Agios Nikolaos je rovněž možné vyrazit na příjemný lodní výlet na nedaleký ostrov Spinalonga.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Meliti ***+

Letovisko Anissaras, Analipsis

Letoviska jsou součástí cca 6 km dlouhého pobřežního pásu na severu ostrova Kréta a leží v těsné blízkosti známého turistického letoviska Hersonissos. Anissaras i Analipsis nabízí vše, co mají střediska mít – taverny, restaurace, bary, diskotéky. Lákadlem pro rodiny s dětmi je vodní park Star Beach Water Park, který je vzdálen cca 5 km. Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, krásná příroda a snadná dostupnost zajímavých památek, jsou dostatečným lákadlem pro trávení dovolené v tomto letovisku.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Europa Beach **** / Hotel Bella Beach *****

Letovisko Gouves

Letovisko jsou součástí cca 6 km dlouhého pobřežního pásu na severu ostrova Kréta a leží v těsné blízkosti známého turistického letoviska Hersonissos. Letovisko Gouves nabízí vše, co mají střediska mít – taverny, restaurace, bary, diskotéky. Lákadlem pro rodiny s dětmi je vodní park Star Beach Water Park, který je vzdálen cca 5 km. Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, krásná příroda a snadná dostupnost zajímavých památek, jsou dostatečným lákadlem pro trávení dovolené v tomto letovisku.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Astir Beach **** / Hotel Gouves Water Park **** / Hotel St. Constantin ****+

Letovisko Amoudara

Letovisko vzdálené 11 km od letiště a 4 km od hlavního města Heraklion, kam je možné se dopravit místními autobusovými linkami. Předností Amoudary je dlouhá písečná pláž, která ani v hlavní sezoně nebývá přelidněná, a která nabízí širokou nabídku vodních sportů. Letovisko je lemováno obchůdky, kavárnami, tradičními řeckými tavernami i bary a diskotékami. K dispozici je i multikino Technopolis s pěti promítacími sály a amfiteátrem.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Roxani ***

Letovisko Amnisos

Amnisos je vesnice na severním pobřeží Kréty, jejíž minulost sahá do doby bronzové. Byla používána jako přístav do paláce v Knóssu. Vykopávky v roce 1932 odhalily vilu, která byla nazvána Domem lilií podle fresky, která tam byla nalezena a na níž jsou zobrazeny lilie. Vesnice leží 7 km východně od hlavního města ostrova Heraklionu u jedné z krásných zlatavých pláží využívaných turisty. V blízkosti pláže leží mnoho hotelů, restaurací a barů. Zajímavostí je, že od doby, kdy toto město zažívalo svá nejlepší léta, stoupla hladina moře o cca 3 metry, což stačilo k tomu, aby byla řada domů zalita mořem. A do dnešních dnů můžete jejich pozůstatky v moři vidět.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Aks Minoa Palace ****

Letovisko Bali

Původní rybářská vesnička, která se rozrostla a změnila ve velmi příjemné turistické letovisko, zachovala si však původní vesnický duch. Nad samotným městečkem se tyčí rozsáhlé pohoří, ze kterého se naskytne nádherný pohled na celou oblast. Převládají zde písečné pláže (místy s oblázky), které se nacházejí v menších zálivech. Bali je vhodné také pro milovníky rybaření a šnorchlování. V centru letoviska najdete řadu kaváren, barů, diskoték, půjčoven aut a motorek. Letovisko má velmi výhodnou polohu mezi hlavním městem Heraklion (45 km) a historickým městem Rethymno (30 km) - dobré autobusové spojení do obou měst. Bali je v porovnání s ostatními letovisky menší a klidné, velmi příjemné místo pro odpočinek s dobrou polohou pro výlety po Krétě a hezkým koupáním. Pobyt v tomto letovisku doporučujeme klientům, kteří dávají přednost klidné dovolené, relaxaci v přírodě, dlouhým procházkám, členitým plážím s mnoha zákoutími a útesy (vhodné pro potápění). Je zde možné věnovat se vodním sportům, cykloturistice, podnikat výlety turistickým vláčkem či zapůjčeným autem.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Bali Star Resort Boutique ***+ / Hotel Bali Beach & Village *** / Apartmánový dům Elpis / Apartmánový dům Blue Horizon / Aparthotel Athina ***

Letovisko Agia Marina

Agia Marina je moderní turistické letovisko ležící na západ od historické Chanie (10 km) a na východě těsně sousedící s letoviskem Platanias. Místo bylo pojmenováno podle kostela v původní vesničce, který leží na kopci nad letoviskem. Lákadlem pro turisty je krásná, 2,5 km pláž s jemným zlatavým pískem, ale také spousta zeleně, která dosahuje až k pobřeží. Z každého místa zahlédnete ostrov svatého Theodora, který je od pláží vzdálen pouhých 400 m. Agia Marina, která má plnou vybavenost (obchody, taverny, bary, lékárna), zůstává i dobrým výchozím bodem pro výlety do okolních horských vesniček nebo na známé pláže západní Kréty – Gramvousa, Balos, Elafonissi.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Galini Sea view ***** / Aparthotel Seagull ** / Aparthotel Epimenidis ***

Letovisko Agioi Apostoloi

Menší klidnější letovisko Agioi Apostoloi leží 4 km západně od krásného historického města Chania. Najdete zde čtyři pláže ležící v různém směru, což umožňuje v případě větrného počasí zvolit pláž - s vlnami nebo bez nich. Vzdálenost mezi nejvýchodnější a nejzápadnější pláží je pouze 1 km, všechny mají postupný vstup do vody, proto jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Letovisko poskytuje návštěvníkům dostatek obchůdků, taveren, restaurací a barů. Je také výborným výchozím místem pro poznávání západní části ostrova.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Elotia *** / Apartmánový dům Ilias

Letovisko Kalamaki

Letovisko Kalamaki leží na severozápadním pobřeží Kréty a je vzdálené asi 5 km od centra města Chania. Se sousedním letoviskem Kato Daratso má společnou mělkou zátoku s písečnými plážemi a množstvím zeleně. Na klidné plážové promenádě se nachází malé taverny s tradičními řeckými pokrmy, další taverny, restaurace, bary a obchůdky najdete v centru letoviska Kalamaki. Do okolních středisek se dostanete procházkou po písečné pláži během pár minut. Starobylé město Chania, je dostupné frekventovanou autobusovou dopravou nebo taxi.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Akasti **+ / Aparthotel Porto Kalamaki *** / Aparthotel Seafalios ***

Letovisko Kato Galatas

Menší letovisko na severním pobřeží Kréty leží 6 km západně od malebného města Chania. Dlouhá, členitá pláž má velmi jemný písek s občasným výskytem oblázků. Nabízí klidnější moře, což ocení především rodiny s dětmi. Přímo na pláži najdete i několik stánků s občerstvením. Letovisko leží blízko pláže Kalamaki a letoviska Agioi Apostoloi, obě letoviska jsou dobře dostupná.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Panorama *****

Letovisko Kolymbari

Kolymbari je klidnější letovisko doposud nezasažené nadměrným turistickým ruchem. Leží na severním pobřeží, v místech kde začíná jižní část poloostrova Rodopou, cca 25 km západně od historického města Chania. Dlouhá rovná pláž je oblázkovo-písčitá, udržovaná umělým přidáváním písku a ohraničená přístavem pro malé rybářské lodě. Za přístavem se nachází skalnaté pobřeží s řadou malých zátok, kde naleznou klid a pohodu ti, kdo mají rádi soukromí. V letovisku najdete menší množství taveren, barů a obchůdků; pro ty, kdo mají rádi turistický ruch a noční život, doporučujeme si zajet do některého z okolních středisek.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Chryssana Beach ***

Letovisko Maleme

Letovisko Maleme leží 15 km západně od města Chania a 5 km od Kolymbari. Okolí letoviska je velmi malebné - rozkládají se zde plantáže olivovníků a vinné révy, kopce jsou porostlé cypřiši, platany a fíkovníky. Nad Maleme jsou vystavěny nádherné vily, u pobřeží stojí menší hotely, apartmánové domy a penziony. Zdejší oblázkovo-písečné pláže oceněné Modrou vlajkou jsou skvělým místem pro odpočinek. Večerní život v Maleme zajišťuje několik taveren, malých obchůdků, diskotéka a pár barů. Pokud budete chtít více zábavy, můžete navštívit nedaleké Platanias nebo Agia Marinu.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Bella Pais ***

Letovisko Stalos

Letovisko Stalos je jedním ze tří nejrozsáhlejších turistických středisek západní Kréty - Stalos, Agia Marina a Platanias, které nabízí dlouhou pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody, což ocení především rodiny s dětmi. Z pláže je dobrý výhled na ostrov Agii Theodori, který je dnes chráněným územím a je osídlen pouze kozami Kri-kri. Jistou nevýhodou letoviska je fakt, že centrem vede hlavní silnice, která však na druhou stranu nabízí dobrou dopravní dostupnost do míst po okolí. Letovisko je vhodné pro ty, kteří hledají příjemnou dovolenou s možností výletů do okolí a nevadí jim turistický ruch.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Cretan Dream Royal Beach Resort *****

Letovisko Tavronitis

Letovisko Tavronitis leží přibližně čtyři kilometry východně od Kolymbari, přímo u oblázkové pláže. Nachází se zde jen několik hotelů a apartmánů, v centru letoviska naleznete obchůdky, restaurace, taverny a bary, nechybí také noční kluby. Nejbližší bankomaty jsou v Maleme a Kolymbari. V Tavronitis nečekejte velký ruch, pokud máte rádi noční život, můžete navštívit například nedaleké letovisko Platanias (7 km), které je dostupné pravidelnou místní autobusovou dopravou. Malé poklidné letovisko plné olivových hájů, vinic i vzrostlých borovic ocení především ti, kteří vyhledávají klidnější dovolenou s možností výletů po okolí.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Adelais ***

Načítám hotely...

Výlety

Výlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v €. Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou orientační a mohou se během sezóny měnit. O přesném programu a cenách výletů informuje klienty zástupce/delegát. V ceně není zpravidla zahrnuta strava, nápoje a vstupy do památek. Stravu zajištěnou v hotelu a nevyužitou z důvodu účasti na výletu nelze nahradit, hotely nemají povinnost připravovat pro klienty balíčky. Výlety mohou být zrušeny z důvodů, jakými jsou například nepřízeň počasí, nedostatečný počet účastníků či vyšší moc.


Výlety pořádané z oblasti Heraklion


Palác Knossos - Heraklion / cena: cca 52 € + cca 15 € vstup

Říká se, že kdo nenavštívil palác Knossos, nenavštívil Krétu. Palác Knossos byl největším palácem minojské civilizace. Před 4 000 lety byl ekonomickým, administrativním, náboženským a kulturním centrem této jedinečné civilizace. Po prohlídce paláce následuje prohlídka archeologického muzea a organizovaná prohlídka hlavního města Heraklionu, založeného v roce 828 arabskými piráty. Zastávka v městském trhu a procházka po pěší zóně s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.


Elounda - ostrov Spinalonga - Agios Nikolaos / cena: cca 50 €

Po severním pobřeží Kréty se přesuneme směrem na východ do rybářské vesnice Elounda, která je stále oblíbenějším turistickým střediskem. Zde nasedneme na loď a poplujeme přes potopené město Oluns za krásami Spinalongy, ostrova známého působivou benátskou pevností ze 16. století.
Po prohlídce ostrova s průvodcem přejedeme na vedlejší ostrov Kolokytha, kde se můžete vykoupat v nádherné zátoce s průzračnou vodou. Poté se vracíme zpět a ještě pokračujeme východněji do hlavního města kraje Lasithi – Agios Nikolaos. Tady je volno na prohlídku města a na posezení v jedné z mnoha kavárniček u jezera Vulismeni.

Neznámá Kréta / cena: cca 39 €

Tento den prožijete ve vnitrozemí, kde nejdříve navštívíte vinařský závod, v PEZA, ve kterém vám bude promítnut dokumentární film v češtině o pěstování vína a oliv a budete mít možnost ochutnat krétská vína. Další zastávka povede do kláštera MONI AGARATHO. Následuje návštěva keramické dílny. Tam vám majitel předvede, že opravdu tradice keramiky pochází z minojských dob. Závěrem se zastavíte na největším trhu v IRÁKLIU.


Krétský večer / cena: cca 43 €

Večer, plný tradičních krétských jídel, chutného místního vína, se spoustou tance, prožijete v horské vesničce, kterou si ještě před zahájením celého programu prohlédnete a kde budete mít čas i ochutnat krétskou pálenku rakii. Během programu se seznámíte s krétským folklórem a jelikož vína můžete pít v neomezeném množství, jistě si rádi i některé tance zkusíte.


Santorini / cena: cca 167 €

Po dvou hodinách plavby Krétským mořem vás loď doveze k největšímu ostrovu souostroví Santorini – k ostrovu Thira. Celý den strávíte projížďkou tohoto ostrova, který byl kolem roku 1500 př. l. zničen obrovským výbuchem vulkánu. Část ostrova se propadla do moře a zanechala ohromný kráter. Snad právě kvůli tomu panují domněnky, že se může jednat o bájnou Atlantidu. Na vrcholku kráteru jsou postavená modrobílá městečka s nezapomenutelnou atmosférou, která budete projíždět během vašeho výletu. Ve večerních hodinách je návrat zpět na Krétu, kde vás autobusy opět odvezou do místa pobytu.


Vodní park / cena: cca 36 €

Výlet, který je vhodný jak pro děti, tak pro dospělé, kteří mají rádi vodu a legraci. Budete potěšeni nejenom množstvím klouzaček, tobogánů a bazénů, ale i vynikajícím servisem služeb.

 


Výlety pořádané z oblasti Chania

Palác Knossos - Heraklion / cena: cca 40 € + cca 15 € vstup

Celodenní výlet začnete půlhodinovou přestávkou na snídani ve městě Rethymno, po které budete pokračovat asi 2 hodiny do města Heraklion, kde navštívíte palác Knossos, který byl největším palácem minojské civilizace. Po prohlídce paláce můžete navštívit Archeologické muzeum, prohlídnout si město nebo si zajít na oběd. Cestu zakončíte 20 minutovou přestávkou v Rethymnu na stejném místě, kde jste ráno posnídali.

Soutěska Samaria / cena: cca 33 € + cca 15 € vstup a loď

Soutěska Samaria se nachází ve stejnojmenném národním parku v Bílých horách (Lefka Ori) západní Kréty. S délkou cca 18 km je nejdelší soutěskou v Evropě. Celodenní putování začnete snídaní na náhorní plošině Omalos, poté vejdete v 8:00 do soutěsky, kterou absolvuje každý svým vlastním tempem. Přibližně v 13:30 skončíte putování na mořském pobřeží ve vesničce Agia Roumeli s oblázkovou pláží. Zde budete mít čas na koupání a oběd. Cesta pokračuje přibližně hodinovým výletem lodí do vesnice Sougia. Odtud vás autobus odveze zpět do vašeho ubytování. 

Gramvousa - Balos  / cena: cca 35 € + cca 18,50 € vstup a loď

Vyplujete z městečka Kasteli kolem západního pobřeží k ostrůvku Gramvousa, který leží přibližně 56 km severozápadně od města Chania. Zde budete mít čas si prohlédnout pevnost na vrcholku ostrova, která byla postavena za vlády Benátčanů na obranu před Turky. Potom navštívíte pláž Balos známou krásným tyrkysovým mořem, narůžovělými plážemi a velmi mělkou a teplou vodou, kde budete mít volný čas na koupání.

Elafonissi Beach / cena: cca 36 €

Výlet na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova začnete zastávkou v malé vesničce, kde můžete posnídat. Projdete se roklí Topolia kde můžete obdivovat nádhernou divokou přírodu, plnou stromů, divokých olivovníků, květin a keřů. Dalším z míst, které navštívíte je klášter Chrisoskilitisa postavený na skále. Poté se přesunete na bílou, vzhledem k množství rozbitých mušlí, které obsahuje v mnoha místech narůžovělou pláž Elafonissi , kde budete mít dostatek času na koupání, opalování a oběd.

Santorini  / cena: cca 140 € + cca 24 € transfer

Navštívíte sopečný ostrov Santorini známý svou typickou architekturou s bílými domky a modrými střechami a okenicemi. Navštívíte vesnici Oia, jednu z nejkrásnějších vesniček ostrova, zde budete mít čas pokochat se krásnými výhledy. Druhým místem, které navštívíte je hlavní město Thira, s pulsujícím turistickým životem.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Last minute zájezdy
Široká nabídka zájezdů na poslední chvíli od 8.990 Kč
Last Minute
Katalog LÉTO 2017
který vám zašleme přímo do vaší schránky
Objednat katalog
Parkování u letiště
Rezervujte si parkování u letiště Brno nebo Praha za výhodné ceny
Objednat parkování
Letní dovolená
ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
Senioři 55+ sleva 10 %
časově neomezeno
First minute