po - pá: 9 - 18 h   so: 9 - 13 h

Kontakty

Chcete se s námi poradit při výběru ideální dovolené? Nenalezli jste na našem webu odpovědi na své otázky? Nebo vám leží na srdci něco jiného? Kontaktujte nás – osobně, telefonicky nebo e-mailem. Náš tým je tu pro vás!

Cestovní kancelář BRENNA, Jakubské nám. 7, 602 00 Brno

PO - PÁ: 09:00 - 18:00 h
SO: 09:00 - 13:00 h

Volejte zdarma 800 111 162

brenna@brenna.cz

Kontakt pro informace mimo pracovní dobu:
+420 608 566 328

Komunikace s klienty


Ivana ŠŤASTNÁ

Telefon: 542 215 256
Infolinka: 800 111 162
E-mail: ivana@brenna.cz

Hana ROTREKLOVÁ

Telefon: 542 210 389
Infolinka: 800 111 162
E-mail: hana@brenna.cz

Komunikace s prodejci


Petra JAŠOVÁ

Telefon: 542 213 378
E-mail: petra@brenna.cz

Jana FÁRKOVÁ

Telefon: 542 213 376
E-mail: jana@brenna.cz

Alena CHŇAPKOVÁ

Telefon: 542 213 377
E-mail: alena@brenna.cz

Markéta VIDLÁKOVÁ

Telefon: 542 213 377
E-mail: brenna@brenna.cz

Šárka ZÍTKOVÁ

Telefon: 542 213 376
E-mail: info@brenna.cz

Ekonomické oddělení:


Lenka FÁRKOVÁ

Telefon: 542 213 378
E-mail: lenka@brenna.cz

Ilona SKŘIVÁNKOVÁ

Telefon: 542 213 378
E-mail: fakturace@brenna.cz

Lucie HALODOVÁ

Telefon: 542 213 376
E-mail: brenna@brenna.cz

Taťána LEDEREROVÁ

E-mail: tana@brenna.cz

CK BRENNA

BRENNA s.r.o.je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 43921.
BRENNA s.r.o. má sjednané zákonné pojištění v důsledku úpadku cestovní kanceláře. Všechny ceny uvedené v katalogu zahrnují zákonné pojištění.

IČO:
DIČ:

26896451
CZ26896451

Bankovní spojení:
Číslo účtu:
ČSOB, a.s.,
182298548/0300

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

First minute slevy
Zájezdy LÉTO 2018 se slevou za včasnou rezervaci
First Minute
Katalog LÉTO 2018
Vám zašleme zdarma přímo do vaší schránky!
Objednat katalog
Parkování u letiště ZDARMA
V Brně, Praze a Ostravě při zakouení zájezdu do 31. 3. 2018.
Parkování zdarma
Letní dovolená 2018
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
Sleva pro seniory 55+
Každý klient nad 55 let věku má nárok na slevu 10 %
First minute