po - pá: 9 - 18 h   so: 9 - 13 h

Kontakty

Chcete se s námi poradit při výběru ideální dovolené? Nenalezli jste na našem webu odpovědi na své otázky? Nebo vám leží na srdci něco jiného? Kontaktujte nás – osobně, telefonicky nebo e-mailem. Náš tým je tu pro vás!

Cestovní kancelář BRENNA, Jakubské nám. 7, 602 00 Brno

PO - PÁ: 09:00 - 18:00 h
SO: 09:00 - 13:00 h

Volejte zdarma 800 111 162

brenna@brenna.cz

Kontakt pro informace mimo pracovní dobu: +420 608 566 328

Komunikace s klienty:


Ivana ŠŤASTNÁ

Telefon: 542 215 256
Infolinka: 800 111 162
E-mail: ivana@brenna.cz

Hana ROTREKLOVÁ

Telefon: 542 210 389
Infolinka: 800 111 162
E-mail: hana@brenna.cz

Vladimíra TOMAŠOVIČOVÁ

Telefon: 542 215 255
Infolinka: 800 111 162
E-mail: brenna@brenna.cz

Komunikace s prodejci:


Petra JAŠOVÁ

Telefon: 542 213 378
E-mail: petra@brenna.cz

Jana FÁRKOVÁ

Telefon: 530 350 929
E-mail: jana@brenna.cz

Šárka ZÍTKOVÁ

Telefon: 542 213 376
E-mail: sarka@brenna.cz

Judita LEDEREROVÁ

Telefon: 542 213 377
E-mail: judita@brenna.cz

Vlaďka ZÍTKOVÁ

Telefon: 542 215 256
E-mail: vladka@brenna.cz

Taťána BLAŽKOVÁ

Telefon: 542 213 379
E-mail: t.blazkova@brenna.cz

Ekonomické oddělení:


Lenka FÁRKOVÁ

Telefon: 530 350 930
E-mail: lenka@brenna.cz

Lucie HALODOVÁ

Telefon: 530 350 928
E-mail: lucie@brenna.cz

Dana VRBSKÁ

Telefon: 530 350 930
E-mail: fakturace@brenna.cz

Taťána LEDEREROVÁ

E-mail: brenna@brenna.cz

CK BRENNA

BRENNA s.r.o.je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 43921.
BRENNA s.r.o. má sjednané zákonné pojištění v důsledku úpadku cestovní kanceláře. Všechny ceny uvedené v katalogu zahrnují zákonné pojištění.

IČO:
DIČ:

26896451
CZ26896451

Bankovní spojení:
Číslo účtu:
ČSOB, a.s.,
182298548/0300

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená