Kontakty

Chcete se s námi poradit při výběru ideální dovolené? Nenalezli jste na našem webu odpovědi na své otázky? Nebo vám leží na srdci něco jiného? Kontaktujte nás – osobně, telefonicky nebo e-mailem. Náš tým je tu pro vás!

PO - PÁ: 09:00 - 18:00 h
SO: ZAVŘENO, opět otevřeno od 16. 5.

Cestovní kancelář BRENNA
Na základě opatření vlády ze dne 14.3. 2020 je naše provozovna na adrese Jakubské nám. 7, Brno uzavřena. V případě potřeby nás kontaktujte e-mailem či telefonicky.


Telefonické kontakty pro klienty:

542 215 255       542 215 256       542 210 389

Telefonické kontakty pro prodejce:

542 213 376       542 213 377       542 213 378

brenna@brenna.cz

Kontakt pro informace mimo pracovní dobu:
+420 608 566 328

Komunikace s klienty:


Ivana ŠŤASTNÁ

Telefon: 542 215 256
E-mail: ivana@brenna.cz

Hana ROTREKLOVÁ

Telefon: 542 210 389
E-mail: hana@brenna.cz

Vladimíra TOMAŠOVIČOVÁ

Telefon: 542 215 255
E-mail: brenna@brenna.cz

Komunikace s prodejci:


Tereza PAZDÍRKOVÁ

Telefon: 542 213 378
E-mail: tereza@brenna.cz

Jana FÁRKOVÁ

Telefon: 530 350 929
E-mail: jana@brenna.cz

Šárka ZÍTKOVÁ

Telefon: 542 213 376
E-mail: sarka@brenna.cz

Judita LEDEREROVÁ

Telefon: 530 350 929
E-mail: judita@brenna.cz

Vlaďka ZÍTKOVÁ

Telefon: 542 213 377
E-mail: vladka@brenna.cz

Taťána BLAŽKOVÁ

Telefon: 542 213 379
E-mail: t.blazkova@brenna.cz

Ekonomické oddělení:


Lenka FÁRKOVÁ

Telefon: 530 350 930
E-mail: lenka@brenna.cz

Lucie HALODOVÁ

Telefon: 530 350 928
E-mail: lucie@brenna.cz

Lenka PROCHÁZKOVÁ

Telefon: 530 350 930
E-mail: fakturace@brenna.cz

Taťána LEDEREROVÁ

E-mail: brenna@brenna.cz

CK BRENNA

BRENNA s.r.o.je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 43921.
BRENNA s.r.o. má sjednané zákonné pojištění v důsledku úpadku cestovní kanceláře. Všechny ceny uvedené v katalogu zahrnují zákonné pojištění.

IČO:
DIČ:

26896451
CZ26896451

Bankovní spojení:
Číslo účtu:
ČSOB, a.s.,
182298548/0300

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená