po - pá: 9:00 - 18 h  

Strava a místa v letadle za příplatek

Nápoje a strava podávané na palubě nejsou zahrnuty v ceně zájezdu. Můžete si je objednat a zaplatit přímo na místě. Sedadlo v ekonomické třídě letadla vám bude přiděleno při odbavení. Za příplatek si u nás můžete rezervovat místo dle vaší volby. U některých letů můžete využít nadstandardní program TRAVEL PLUS COMFORT.

Strava a nápoje na palubě letu

V ceně zájezdu není zahrnuta strava a nápoje na palubě letadla do Vaší destinace. Za příplatek nabízíme možnost zakoupení stravy. Nápoje na palubě budou nabízeny palubním personálem za poplatek v Kč nebo €. Nabízíme zajištění těchto typů stravy na palubě, uvedená cena je vždy za 1 směr.

Studené jídlo:

 • salát, jídlo dle výběru*: hovězí roštěná nebo kachní prsa nebo krůtí uzená prsa, nutno upřesnit u objednávky zájezdu, dezert, voda, káva nebo čaj. * Upozornění: studené jídlo je možné zajistit pouze na letech z/do Prahy. Na lety z/do Brna a Ostravy nelze zajistit studené jídlo (lze teplé jídlo, řízky a kanapky).
  Cena: 350 Kč/osoba/1 směr

Teplé jídlo:

 • předkrm, teplé jídlo dle výběru*: vepřový steak nebo grilovaný mletý biftek nebo kuřecí steak, nutno upřesnit u objednávky zájezdu, dezert, voda, káva nebo čaj. * Upozornění: výběr z teplých jídel je možné zajistit pouze na letech z/do Prahy. Na lety z/do Brna a Ostravy není možnost výběru.
  Cena: 400 Kč/osoba/1 směr.

Dětské jídlo:

 • kuřecí řízek nebo hovězí burger nebo sýrová bageta, výběr nutno upřesnit u objednávky zájezdu, dětský nápoj, ovocné pyré, sýr, krekry, brumík.
  Cena: 250 Kč/osoba/1 směr

Řízky:

 • 0,5 kg kuřecích řízků. Cena: 350 Kč/osoba/1 směr
 • 0,5 kg vepřových řízků. Cena: 500 Kč/osoba/1 směr
 • 1 kg kuřecích řízků. Cena: 500 Kč/osoba/1 směr
 • 1 kg vepřových řízků. Cena: 750 Kč/osoba/1 směr

Kanapky:

 • 20 ks kanapek na platě. Cena: 400 Kč/osoba/1 směr

Zakoupení stravy na palubě letu je možné jak jednosměrně, tak i na oba lety tam i zpět. Uvedené služby si mohou zakoupit všichni nebo jen jedna osoba na Smlouvě o zájezdu. Svůj požadavek upřesněte do Smlouvy o zájezdu či zašlete požadavek na změnu smlouvy nejpozději 6 dní před odletem.


Rezervace míst v letadle

Místa v letadle zahrnutá v ceně zájezdu jsou v ekonomické třídě. Místa, která nemáte předplacena, jsou potvrzena na palubní vstupence a přidělena cestujícím u přepážky odbavení na letišti. Nabízíme Vám rezervaci míst na palubě dle Vaší volby. Schéma letadla Vám zašleme na vyžádání. Zakoupení míst v letadle je možné jak jednosměrně, tak i na oba lety tam i zpět. Svůj požadavek míst upřesněte do Smlouvy o zájezdu či zašlete požadavek na změnu smlouvy nejpozději 6 dní před odletem.

Nabízíme 2 typy rezervace míst:

PREMIUM SEAT: První až šesté řady a exitové řady. Místa u nouzových východů (exitů) mohou být obsazeny pouze osobami fyzicky přiměřeně zdatnými (tyto sedačky nesmí být obsazovány dětmi do 12 let, gravidními ženami, osobami starými či fyzicky slabými, osobami tělesně či mentálně postiženými). V případě, že si zakoupíte tato místa a cestující nebudou splňovat podmínky pro přepravu na místech u nouzových východů, mohou být personálem usazeni na jiná místa. V tomto případě nárok na reklamaci nevzniká.

Cena premium míst: 600 Kč/osoba/1 směr


STANDARD SEAT: Ostatní sedadla (mimo místa v první až šesté řadě a exitové řady)

Cena standardních míst: 350 Kč/osoba/1 směr

Na některých letech např. let Brno-Ostrava na letiště Kavala (Thassos) a zpět nelze z technických důvodů provádět závazné rezervace míst.

Poznámka: nově je výslovně zavedeno právo dopravce cestující přesadit bez ohledu na seating anebo nechat přeložit kabinová zavazadla do zavazadlového prostoru.


TRAVEL PLUS COMFORT

Na všech letech společnosti SmartWings z Brna, Ostravy a Prahy Vám nabízíme nadstandardní služby TRAVEL PLUS COMFORT, které zahrnují:

 • salónek před odletem na letišti v Praze, Brně či Ostravě
 • podhlavníky TPC, deka a polštář
 • welcome drink, zvýšená péče posádky
 • možnost překročení váhového limitu + 9 kg, tzn. 32 kg / osoba
 • palubní menu (předkrm, teplé jídlo, dezert, kanapky, káva nebo čaj)
 • výběr alkoholických a nealkoholických nápojů
 • rezervace míst v letadle není zahrnuta v ceně TRAVEL PLUS COMFORT.
 

V případě zájmu o konkrétní místa v letadle, je nutné uhradit poplatek, viz. nabídka rezervace míst v letadle.

Cena služby TRAVEL PLUS COMFORT: 3 590 Kč/osoba/oba směry

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
'