zadejte destinaci
Zadejte nebo vyberte destinaci ×
Nastavit nebo  vymazat
zvolte termín a počet nocí
Zvolte termín a počet nocí ×
Nastavit nebo  vymazat
Počet osob
Vyhledat

Strava a místa v letadle za příplatek

Nápoje a strava podávané na palubě nejsou zahrnuty v ceně zájezdu. Můžete si je objednat a zaplatit přímo na místě. Sedadlo v ekonomické třídě letadla vám bude přiděleno při odbavení. Za příplatek si u nás můžete rezervovat místo dle vaší volby. U některých letů můžete využít nadstandardní program TRAVEL PLUS COMFORT.

Informace platné pro dopravu s leteckou společností Smartwings, a.s.

Strava a nápoje na palubě letu

V ceně zájezdu není zahrnuta strava a nápoje na palubě letadla do Vaší destinace. Za příplatek nabízíme možnost zakoupení stravy. Nápoje na palubě budou nabízeny palubním personálem za poplatek v Kč nebo €. Nabízíme zajištění těchto typů stravy na palubě, uvedená cena je vždy za 1 směr.

Studené jídlo:

 • studené jídlo dle výběru*: grilovaný kozí sýr s fíky nebo kachní uzená prsa s minipapričkami, nutno upřesnit u objednávky zájezdu, dezert, voda, káva nebo čaj. * Upozornění: studené jídlo je možné zajistit pouze na letech z/do Prahy. Na lety z/do Brna a Ostravy nelze zajistit studené jídlo (lze zajistit řízky a kanapky).
  Cena: 350 Kč/osoba/1 směr

Teplé jídlo:

 • teplé jídlo dle výběru*: telecí líčka s houbovou omáčkou, bramborové ragů s porkem nebo středomořská Frittata s restovanými rajčaty a brokolicí, nutno upřesnit u objednávky zájezdu, dezert, voda, káva nebo čaj. * Upozornění: teplá jídla je možné zajistit pouze na letech z/do Prahy. Na lety z/do Brna a Ostravy nelze zajistit teplé jídlo (lze zajistit řízky a kanapky).
  Cena: 400 Kč/osoba/1 směr.

Dětské jídlo:

 • dle výběru: kuřecí řízek s bramborovou kaší nebo bageta plněná šunkou a sýrem, nutno upřesnit u objednávky zájezdu, jablkový džus, světlá bulka, máslo, čoko tyčinka a termix.
  Cena: 300 Kč/osoba/1 směr

Řízky:

 • 0,5 kg kuřecích řízků. Cena: 400 Kč/osoba/1 směr
 • 0,5 kg vepřových řízků. Cena: 650 Kč/osoba/1 směr
 • 1 kg kuřecích řízků. Cena: 650 Kč/osoba/1 směr
 • 1 kg vepřových řízků. Cena: 1.000 Kč/osoba/1 směr

Kanapky:

 • 20 ks kanapek na platě. Cena: 400 Kč/osoba/1 směr

Zakoupení stravy na palubě letu je možné jak jednosměrně, tak i na oba lety tam i zpět. Uvedené služby si mohou zakoupit všichni nebo jen jedna osoba na Smlouvě o zájezdu. Svůj požadavek upřesněte do Smlouvy o zájezdu či zašlete požadavek na změnu smlouvy nejpozději 6 dní před odletem.


Rezervace míst v letadle

Místa v letadle zahrnutá v ceně zájezdu jsou v ekonomické třídě. Místa, která nemáte předplacena, jsou potvrzena na palubní vstupence a přidělena cestujícím u přepážky odbavení na letišti. Nabízíme Vám rezervaci míst na palubě dle Vaší volby. Schéma letadla Vám zašleme na vyžádání. Zakoupení míst v letadle je možné jak jednosměrně, tak i na oba lety tam i zpět. Svůj požadavek míst upřesněte do Smlouvy o zájezdu či zašlete požadavek na změnu smlouvy nejpozději 6 dní před odletem.

Nabízíme 2 typy rezervace míst:

PREMIOVÁ SEDADLA: místa v 1. až 3. řadě, dále místa 4 A, 4 B, 4 C a místa v exitových řadách. Místa u nouzových východů (exitů) mohou být obsazeny pouze osobami fyzicky přiměřeně zdatnými (tyto sedačky nesmí být obsazovány dětmi do 12 let, gravidními ženami, osobami starými či fyzicky slabými, osobami tělesně či mentálně postiženými). V případě, že si zakoupíte tato místa a cestující nebudou splňovat podmínky pro přepravu na místech u nouzových východů, mohou být personálem usazeni na jiná místa. V tomto případě nárok na reklamaci nevzniká.

Cena premium míst: 600 Kč/osoba/1 směr


STANDARDNÍ SEDADLA: ostatní sedadla (mimo místa uvedená v popisu Premium sedadel)

Cena standardních míst: 350 Kč/osoba/1 směr

Na některých letech např. let z Brna a Ostravy na letiště Preveza (Lefkada) a zpět nelze z technických důvodů provádět závazné rezervace míst.

Poznámka: nově je výslovně zavedeno právo dopravce cestující přesadit bez ohledu na seating anebo nechat přeložit kabinová zavazadla do zavazadlového prostoru.


TRAVEL PLUS COMFORT

Na všech letech společnosti SmartWings z Brna, Ostravy a Prahy Vám nabízíme nadstandardní služby TRAVEL PLUS COMFORT, které zahrnují:

 • salónek před odletem na letišti v Praze, Brně či Ostravě
 • podhlavníky TPC, deka a polštář
 • welcome drink, zvýšená péče posádky
 • možnost překročení váhového limitu + 9 kg, tzn. 32 kg / osoba
 • palubní menu (předkrm, teplé jídlo, dezert, kanapky, káva nebo čaj)
 • výběr alkoholických a nealkoholických nápojů
 • rezervace míst v letadle není zahrnuta v ceně TRAVEL PLUS COMFORT.
 

V případě zájmu o konkrétní místa v letadle, je nutné uhradit poplatek, viz. nabídka rezervace míst v letadle.

Cena služby TRAVEL PLUS COMFORT: 3 590 Kč/osoba

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená