po - pá: 9:00 - 18 h  

Strava a místa v letadle za příplatek

Nápoje a strava podávané na palubě nejsou zahrnuty v ceně zájezdu. Můžete si je objednat a zaplatit přímo na místě. Sedadlo v ekonomické třídě letadla vám bude přiděleno při odbavení. Za příplatek si u nás můžete rezervovat místo dle vaší volby. U některých letů můžete využít nadstandardní program TRAVEL PLUS COMFORT.

Strava a nápoje na palubě letu

V ceně zájezdu není zahrnuta strava a nápoje na palubě letadla do Vaší destinace. Za příplatek nabízíme možnost zakoupení stravy. Nápoje na palubě budou nabízeny palubním personálem za poplatek v Kč nebo €. Nabízíme zajištění těchto typů stravy na palubě, uvedená cena je vždy za 1 směr:


Teplé jídlo:

 • předkrm, teplé jídlo, dezert, vodu, kávu nebo čaj. Cena: 400 Kč/osoba

Dětské jídlo:

 • kuřecí řízek nebo hovězí burger, brambory, zelenina, dětský nápoj, ovocné pyré, sýr, krekry, brumík. Cena: 300 Kč/osoba

Řízky:

 • 0,5 kg kuřecích řízků. Cena: 400 Kč/osoba
 • 0,5 kg vepřových řízků. Cena: 500 Kč/osoba
 • 1 kg kuřecích řízků. Cena: 700 Kč/osoba
 • 1 kg vepřových řízků. Cena: 900 Kč/osoba

Kanapky:

 • 20 ks kanapek na platě. Cena 400 Kč/osoba

Zakoupení stravy na palubě letu je možné jak jednosměrně, tak i na oba lety tam i zpět. Uvedené služby si mohou zakoupit všichni nebo jen jedna osoba na smlouvě o zájezdu. Svůj požadavek upřesněte do smlouvy o zájezdu či zašlete požadavek na změnu smlouvy nejpozději 6 dní před odletem.


Rezervace míst v letadle

Místa v letadle zahrnutá v ceně zájezdu jsou v ekonomické třídě. Místa, která nemáte předplacena, jsou potvrzena na palubní vstupence a přidělena cestujícím u přepážky odbavení na letišti. Nabízíme Vám rezervaci míst na palubě dle Vaší volby. Schéma letadla Vám zašleme na vyžádání. Zakoupení míst v letadle je možné jak jednosměrně, tak i na oba lety tam i zpět. Svůj požadavek míst upřesněte do smlouvy o zájezdu či zašlete požadavek na změnu smlouvy nejpozději 6 dní před odletem.


Nabízíme 2 typy rezervace míst:

PREMIUM SEAT: První a exitové řady. Jedná se o místa u nouzových východů (exitů), které mohou být obsazeny pouze osobami fyzicky přiměřeně zdatnými (tyto sedačky nesmí být obsazovány dětmi do 12 let, gravidními ženami, osobami starými či fyzicky slabými, osobami tělesně či mentálně postiženými). V případě, že si zakoupíte tato místa a cestující nebudou splňovat podmínky pro přepravu na místech u nouzových východů, mohou být personálem usazeni na jiná místa. V tomto případě nárok na reklamaci nevzniká.

Cena rezervace místa v letadle: 600 Kč/osoba/1 směr


STANDARD SEAT: Ostatní sedadla (mimo místa premium seat).

Cena rezervace místa v letadle: 350 Kč/osoba/1 směr

Na některých letech např. let Brno-Ostrava na letiště Kavala (Thassos) nelze z technických důvodů provádět závazné rezervace míst.

Poznámka: nově je výslovně zavedeno právo dopravce cestující přesadit bez ohledu na seating anebo nechat přeložit kabinová zavazadla do zavazadlového prostoru.


TRAVEL PLUS COMFORT

Na některých charterových letech společnosti Travel Service z Brna, Ostravy a Prahy Vám nabízíme nadstandardní služby TRAVEL PLUS COMFORT, které zahrnují:

 • salónek před odletem na letišti v Praze, Brně či Ostravě
 • podhlavníky TPC
 • welcome drink, zvýšená péče posádky
 • možnost překročení váhového limitu + 5 kg, tzn. 20 kg / osoba
 • rozšířené palubní menu (předkrm, teplé jídlo, desert, kanapky, káva nebo čaj)
 • výběr alkoholických a nealkoholických nápojů
 

Rezervace míst v letadle není zahrnuta v ceně TRAVEL PLUS COMFORT. V případě zájmu o konkrétní místa v letadle, je nutné uhradit poplatek viz. rezervace míst.

Cena služby TRAVEL PLUS COMFORT: 3 590 Kč/osoba/oba směry

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Last minute zájezdy
Zájezdy LÉTO 2018 v akci last minute
Last Minute
Katalog LÉTO 2019
Vychází v říjnu. Zašleme zdarma přímo do vaší schránky!
Objednat katalog
Letní dovolená 2018
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
Sleva pro seniory 55+
Každý klient nad 55 let věku má nárok na slevu 10 %
First minute