po - pá: 9:00 - 18 h  

Cestovní kancelář BRENNA

Cestovní kancelář BRENNA® jsme založili v roce 1992. Její jméno vychází z názvu města Brna na přelomu 11. a 12. století. S Brnem je spojeno i logo kanceláře, které i po několika úpravách zůstává věrné motivu brněnského draka. Od roku 1996 jsme členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur – AČCKA.

Zkušenost a tradice

23 let CK BRENNA

Cestovní kancelář BRENNA® byla založena v roce 1992. Její jméno vychází z názvu města Brna na přelomu 11. a 12. století. S Brnem je spojeno i logo kanceláře, kde i přes několik úprav, kterými logo prošlo, zůstává motiv brněnského draka. Od roku 1996 je CK BRENNA® členem Asociace cestovních kanceláří a agentur – AČCKA.

V roce 2018 slavíme 26. narozeniny. Je 26 let hodně nebo málo? Určitě lze říci, že BRENNA patří k tradičním cestovním kancelářím, které si vydobyly a následně i obhájily své místo na českém trhu. Klienti nás vyhledávají opakovaně. Věří našim zkušenostem. Jsme pro ně zárukou kvality. Na druhé straně si však připadáme stále mladí, nebojíme se zkoušet nové věci a nespokojíme se s kompromisy.


Především do Řecka, Turecka, Španělska a Bulharska

Naší hlavní činností je pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řeckaostrov Thassos, Zakynthos, Lefkada, Korfu, Kos, Rhodos, Santorini, Karpathos a Kréta - Turecko, Španělsko - ostrov Mallorca.

Letní dovolenou je možné rezervovat on-line, uvedené ceny zahrnují povinné příplatky. Slevy za včasnou rezervaci až 12 % z cen dospělých i dětí!

Naše stěžejní odlety z Brna a Ostravy doplňují odlety z Prahy, jimiž se snažíme vyjít vstříc přání klientů z Čech. Nově jsme zařadili do naší nabídky i odlety z Bratislavy na řecký ostrov Kréta. Pro zvídavé cestovatele doporučujeme oblíbenou kombinaci ostrovů Santorini, Paros a Naxos.

Opětovně poskytujeme službu parkování zdarma u letiště. Parkování zdarma nabízíme jak u letiště Brno, Praha i Ostrava. Parkování zdarma poskytujeme klientům, kteří si zakoupí zájezd s včasnou rezervací do 31. 3. 2018. Věříme, že i v nadcházející sezóně ji oceníte jako bonus k Vašemu zájezdu.


Naše filosofie

Veškeré zkušenosti, které jsme od roku 1992 získali, se nyní snažíme využít ve prospěch našich klientů. Klademe důraz především na kvalitní popis destinací a odpovídající hodnocení hotelů. Našim zákazníkům poskytujeme přesné a úplné informace hned při prodeji zájezdů. Ceny, které uvádíme v naší nabídce, jsou konečné (nezahrnují pouze příplatky jako je pojištění do zahraničí, dokoupení stravy a jiné volitelné platby). V rámci trvalého zkvalitňování našich služeb neustále rozšiřujeme fotogalerii, která významně napomáhá výběru dovolené. Za důležitý pokládáme i fakt, že naši delegáti mají velmi dobrou znalost prostředí i místního jazyka. Při výběru destinace i ubytovací kapacity naši prodejci i operátoři v call centru každému rádi a ochotně pomohou. Našim cílem je spokojený klient. Děláme vše proto, aby se očekávání našich klientů naplnila a pobyt s BRENNOU se pro ně stal příjemným zážitkem.

Skutečnost, že jsme v roce 2017 odbavili více než 10000 klientů, potvrzuje, že BRENNA® dospěla v plně profesionální a oblíbenou cestovní kancelář.


Cestování bez rizika

CK BRENNA® je pojištěna pro případ insolvence a naše nabídka byla zpracována dle ustanovení zákona č. 159/1999 Sb. Všechny ceny, které uvádíme, zahrnují zákonné pojištění. V případě úpadku cestovní kanceláře je zaručeno klientům přihlášeny´m na zájezd:

  • zajištění návratu z místa pobytu v zahraničí do české republiky
  • vrácení již zaplacené částky za zájezd v případě, že se zájezd neuskutečnil
  • vrácení rozdílu mezi zaplacenou cenou zájezdu a cenou skutečně poskytnutého zájezdu v případě, že se zájezd uskutečnil pouze z části

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Katalog LÉTO 2019
Vychází v říjnu. Zašleme zdarma přímo do vaší schránky!
Objednat katalog
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
Sleva pro seniory 55+
Každý klient nad 55 let věku má nárok na slevu 10 %
First minute