po - čt: 9:00 - 17:30   pá: 9 - 17:00
zadejte destinaci
Zadejte nebo vyberte destinaci ×
Nastavit nebo  vymazat
zvolte termín a počet nocí
Zvolte termín a počet nocí ×
Nastavit nebo  vymazat
Počet osob
Vyhledat

Cestovní kancelář BRENNA

Cestovní kancelář BRENNA® jsme založili v roce 1992. Její jméno vychází z názvu města Brna na přelomu 11. a 12. století. Jsme členem Asociace cestovních kanceláří ČR.

Zkušenost a tradice: 32 let CK BRENNA

30 let CK BRENNA

V roce 2024 slavíme 32. narozeniny. Díky své dlouholeté existenci v oboru cestovního ruchu patří k tradičním cestovním kancelářím, které si vydobyly a obhájily přední místo na českém trhu. Klienti vyhledávají služby CK BRENNA opakovaně, věří zkušenostem a kvalitě poskytovaných služeb. Na druhé straně se však nebojíme změn a nastavujeme služby dle aktuálních požadavků ze strany klientů. S tím se pojí obnova nabídky našich zájezdů, lpíme na moderním pojetí marketingové komunikace, naše zaměstnance vzděláváme tak, aby kvalita poskytovaných služeb měla vzestupnou tendenci.


Nejen do Řecka, Turecka a Bulharska

Naší hlavní činností je pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řeckaostrov Thassos, Zakynthos, Lefkada, Korfu, Kos, Kalymnos, Samos, Rhodos, Santorini, Karpathos a Kréta. Na řecké pevnině nabízíme malebné letovisko Parga. Novinkou pro rok 2024 je řecký ostrov Skiathos s odlety z Prahy a Vídně. Velmi populární je také Turecko a Bulharsko. V naší nabídce nechybí ostrov Tenerife na Kanárských ostrovech a španělský ostrov Mallorca, dále také portugalský ostrov Madeira. Egypt můžete navštěvovat po celý rok. Oslavíte v zemi proslulé pyramidami a azurovým Rudým mořem Vánoce či Nový rok? Naši nabídku pro rok 2024 rozšiřujeme také o destinace: Jižní i Severní Kypr a Černá Hora.

Letní dovolenou je možné rezervovat on-line, uvedené ceny již zahrnují povinné příplatky. Slevy za včasnou rezervaci jsou ve výši až 12 % z cen dospělých i dětí.

K našim stěžejním odletovým místům patří Praha, Brno a Ostrava. Odlety zajišťujeme také z Vídně a slovenských letišť Bratislavy a Košic. Nově jsem zařadili také odlety z Pradubic, Českých Budějovic a Karlových Varů.

A milovníkům cestování po České republice nabízíme ubytování v naší designové VILLE KOŘENEC.


Naše filosofie

Veškeré zkušenosti, které jsme od roku 1992 získali, se nyní snažíme využít ve prospěch našich klientů. Klademe důraz především na kvalitní popis destinací a hodnocení hotelů. Našim zákazníkům poskytujeme úplné informace při prodeji zájezdu. Ceny, které uvádíme v naší nabídce jsou konečné (nezahrnují pouze příplatky jako je cestovní pojištění do zahraničí, dokoupení stravy a jiné volitelné příplatky). V rámci trvalého zkvalitňování našich služeb neustále rozšiřujeme a aktualizujeme fotogalerii, která významně napomáhá při výběru dovolené. Za důležitý fakt pokládáme, že naši delegáti mají velmi dobrou znalost destinace i místního jazyka. Při výběru destinace i ubytovací kapacity naši prodejci i operátoři každému ochotně pomohou. Naším cílem je spokojený klient. Děláme vše pro to, aby se očekávání naplnilo a pobyt s BRENNOU byl nezapomenutelným zážitkem.


Cestování bez rizika

CK BRENNA® je pojištěna pro případ insolvence a naše nabídka byla zpracována dle ustanovení zákona č. 159/1999 Sb. Všechny ceny, které uvádíme, zahrnují zákonné pojištění. V případě úpadku cestovní kanceláře je zaručeno klientům přihlášeným na zájezd:


CK BRENNA je členem ACK ČR

29 let CK BRENNA

CK BRENNA je členem Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR), jenž je české profesní sdružení subjektů cestovního ruchu.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená