po - pá: 9:00 - 17:30  
zadejte destinaci
Zadejte nebo vyberte destinaci ×
Nastavit nebo  vymazat
zvolte termín a počet nocí
Zvolte termín a počet nocí ×
Nastavit nebo  vymazat
Počet osob
Vyhledat

Cestovní kancelář BRENNA

Cestovní kancelář BRENNA® jsme založili v roce 1992. Její jméno vychází z názvu města Brna na přelomu 11. a 12. století. Od roku 1996 jsme členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur – AČCKA.

Zkušenost a tradice: 31 let CK BRENNA

30 let CK BRENNA

V roce 2023 slavíme 31. narozeniny. Díky své dlouholeté existenci v oboru cestovního ruchu patří k tradičním cestovním kancelářím, které si vydobyly a následně i obhájily své předním místo na českém trhu. Klienti vyhledávají naše služby opakovaně. Věří zkušenostem a kvalitě poskytovaných služeb. Na druhé straně se však nebojíme změn a nastavujeme služby přesně dle aktuálních požadavků ze strany klienta. S tím se pojí neustálá obnova nabídky našich zájezdů, lpíme na moderním pojetí marketingové komunikace. Spokojíme se pouze s tím nejlepším.


Především do Řecka, Turecka a Bulharska

Naší hlavní činností je pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řeckaostrov Thassos, Zakynthos, Lefkada, Korfu, Kos, Kalymnos, Rhodos, Santorini, Karpathos a Kréta. Nově jsme do nabídky zařadili letovisko Parga na řecké pevnině. Velmi populární je také Turecko a Bulharsko. V naší nabídce máme nově zařazen ostrov Tenerife na Kanárských ostrovech. Dále nesmí chybět ani španělský ostrov Mallorca a portugalský ostrov Madeira. Egypt můžete navštěvovat po celý rok. Oslavíte v zemi proslulé pyramidami a azurovým Rudým mořem Vánoce či Nový rok?

Letní dovolenou je možné rezervovat on-line, uvedené ceny již zahrnují povinné příplatky. Slevy za včasnou rezervaci jsou ve výši až 12 % z cen dospělých i dětí.

K našim stěžejním odletovým místům patří Praha, Brno a Ostrava. Nově jsem zařadili také odlety z Bratislavy. Pro zvídavé cestovatele doporučujeme oblíbenou kombinaci ostrovů Santorini, Paros a Naxos.

A milovníkům cestování po České republice nabízíme ubytování v naší designové VILLE KOŘENEC, která spadá pod náš nově vznikající řetězec ubytování BRENNA RESORTS.


Naše filosofie

Veškeré zkušenosti, které jsme od roku 1992 získali, se nyní snažíme využít ve prospěch našich klientů. Klademe důraz především na kvalitní popis destinací a hodnocení hotelů. Našim zákazníkům poskytujeme úplné informace při prodeji zájezdu. Ceny, které uvádíme v naší nabídce jsou konečné (nezahrnují pouze příplatky jako je pojištění do zahraničí, dokoupení stravy a jiné volitelné příplatky). V rámci trvalého zkvalitňování našich služeb neustále rozšiřujeme a aktualizujeme fotogalerii, která významně napomáhá při výběru dovolené. Za důležitý fakt pokládáme, že naši delegáti mají velmi dobrou znalost destinace i místního jazyka. Při výběru destinace i ubytovací kapacity naši prodejci i operátoři každému ochotně pomohou. Naším cílem je spokojený klient. Děláme vše pro to, aby se očekávání naplnilo a pobyt s BRENNOU byl nezapomenutelným zážitkem.


Cestování bez rizika

CK BRENNA® je pojištěna pro případ insolvence a naše nabídka byla zpracována dle ustanovení zákona č. 159/1999 Sb. Všechny ceny, které uvádíme, zahrnují zákonné pojištění. V případě úpadku cestovní kanceláře je zaručeno klientům přihlášeným na zájezd:


CK BRENNA členem ACK ČR

29 let CK BRENNA

CK BRENNA členem Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR), jenž je české profesní sdružení subjektů cestovního ruchu.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená