po - pá: 9:00 - 18 h  

Cestovní kancelář BRENNA

Cestovní kancelář BRENNA® jsme založili v roce 1992. Její jméno vychází z názvu města Brna na přelomu 11. a 12. století. Od roku 1996 jsme členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur – AČCKA.

Zkušenost a tradice - 27 let CK BRENNA

27 let CK BRENNA

V roce 2019 BRENNA slaví již 27. narozeniny. Díky své dlouholeté existenci v oboru cestovního ruchu patří k tradičním cestovním kancelářím, které si vydobyly a následně i obhájily své místo na českém trhu. Klienti cestovní kancelář BRENNU vyhledávají opakovaně. Věří zkušenostem a kvalitě poskytovaných služeb. Pro klienty jsme zárukou kvality. Na druhé straně se však nebojíme změn a nastavujeme služby přesně dle vašich požadavků. S tím se pojí neustálá obnova nabídky našich zájezdů a lpíme na moderním pojetí marketingové komunikace. Spokojíme se pouze s tím nejlepším.


Především do Řecka, Turecka a Bulharska

Naší hlavní činností je pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řeckaostrov Thassos, Zakynthos, Lefkada, Korfu, Kos, Rhodos, Santorini, Karpathos a Kréta. Velmi populární je také Turecko a Bulharsko. Novinkou v naší nabídce je Egypt. Egypt můžete navštěvovat po celý rok. Oslavíte v zemi proslulé pyramidami a azurovým Rudým mořem Vánoce či Nový rok?

Letní dovolenou je možné rezervovat také on-line, uvedené ceny již zahrnují povinné příplatky. Slevy za včasnou rezervaci jsou ve výši až 12 % z cen dospělých i dětí.

K našim stěžejním odletovým místům patří Praha, Brno a Ostrava. Pro zvídavé cestovatele doporučujeme oblíbenou kombinaci ostrovů Santorini, Paros a Naxos.

Opětovně poskytujeme službu parkování zdarma u letiště. Parkování zdarma nabízíme u letiště Brno, Praha a Ostrava. Parkování zdarma poskytujeme klientům, kteří si zakoupí zájezd s včasnou rezervací do 31. 1. 2019. Věříme, že i v nadcházející sezóně ho oceníte jako bonus k Vašemu zájezdu.


Naše filosofie

Veškeré zkušenosti, které jsme od roku 1992 získali, se nyní snažíme využít ve prospěch našich klientů. Klademe důraz především na kvalitní popis destinací a hodnocení hotelů. Našim zákazníkům poskytujeme úplné informace při prodeji zájezdu. Ceny, které uvádíme v naší nabídce jsou konečné (nezahrnují pouze příplatky jako je pojištění do zahraničí, dokoupení stravy a jiné volitelné příplatky). V rámci trvalého zkvalitňování našich služeb neustále rozšiřujeme a aktualizujeme fotogalerii, která významně napomáhá při výběru dovolené. Za důležitý fakt pokládáme, že naši delegáti mají velmi dobrou znalost destinace i místního jazyka. Při výběru destinace i ubytovací kapacity naši prodejci i operátoři každému ochotně pomohou. Naším cílem je spokojený klient. Děláme vše proto, aby se očekávání naplnilo a pobyt s BRENNOU byl nezapomenutelným zážitkem.


Cestování bez rizika

CK BRENNA® je pojištěna pro případ insolvence a naše nabídka byla zpracována dle ustanovení zákona č. 159/1999 Sb. Všechny ceny, které uvádíme, zahrnují zákonné pojištění. V případě úpadku cestovní kanceláře je zaručeno klientům přihlášeným na zájezd:

  • zajištění návratu z místa pobytu v zahraničí do České republiky
  • vrácení již zaplacené částky za zájezd v případě, že se zájezd neuskutečnil
  • vrácení rozdílu mezi zaplacenou cenou zájezdu a cenou skutečně poskytnutého zájezdu v případě, že se zájezd uskutečnil pouze z části

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
'