po - čt: 9:00 - 17:30   pá: 9 - 17:00
zadejte destinaci
Zadejte nebo vyberte destinaci ×
Nastavit nebo  vymazat
zvolte termín a počet nocí
Zvolte termín a počet nocí ×
Nastavit nebo  vymazat
Počet osob
Vyhledat

Benefity a věrnostní programy

Přispívá Vám zaměstnavatel na dovolenou? U nás Vaše benefity využijete, navíc můžete získat výhody pro držitele či členy věrnostních programů.

Platba zájezdu poukázkami

Cestovní kancelář BRENNA akceptuje platbu těmito druhy poukázek: Pluxee dříve Sodexo (Flexi Karta, poukázky Dárek, Focus a Flexi), Up Česká republika (Šek dovolená, Cadhoc, Unišek +) a Edenred (Tickets Compliments, Ticket Multi a Ticket Holiday).


Benefit plus, Benefity a eBenefity

Cestovní kancelář BRENNA spolupracuje se společností Benefit Plus, společností Benefity a společností Up Česká Republika, které zajišťují on-line správu zaměstnaneckých bonusů.Věrnostní programy


Senior PASS

Držitelům karty Senior Pas poskytujeme 5% slevu, kterou je možné kombinovat se slevami za včasný nákup platné do 31.3.2022 v rozmezí 4–10 % (dle období zakoupeného zájezdu), celková sleva je omezena do výše 2.500 Kč/os. Slevu 5 % nelze kombinovat se slevami stálého klienta, last minute či jinými slevami a nelze je uznávat zpětně. Slevu je možné uplatnit pouze na prodejně CK BRENNA na Jakubském nám. 7, Brno po předložení Senior pasu.


www.sphere.cz

Jsme smluvním partnerem VZP, členům Klubu pevného zdraví poskytujeme slevu až 12 %. Každý člen klubu získá slevu ve výši 12 % ze základních cen zájezdů do max. výše 2 500 Kč/osoba nebo 4 % z last minute nabídek. Tuto slevu neposkytujeme v síti prodejců, platí pouze při zakoupení zájezdu v CK BRENNA. Slevy pro členy Klubu pevného zdraví nelze kombinovat se slevami za včasnou rezervaci, stálého klienta či jinými slevami cestovní kanceláře.


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená