zadejte destinaci
Zadejte nebo vyberte destinaci ×
Nastavit nebo  vymazat
zvolte termín a počet nocí
Zvolte termín a počet nocí ×
Nastavit nebo  vymazat
Počet osob
Vyhledat

Rezervace a objednávka zájezdů

Někdo nám raději zavolá, někdo vše vyřídí online. Volba je na vás. S výběrem destinace či hotelu vám rádi pomůžeme osobně, po telefonu nebo e-mailem. Rádi s vámi i vyplníme objednávku. A pokud jste si svým výběrem jisti, můžete si vybraný zájezd jednoduše rezervovat, podepsat i zaplatit plně online.

Na všechny zájezdy se můžete přihlásit následovně.

Telefonicky

Jsme připraveni Vám poradit s výběrem zájezdu, provést rezervaci a následně s Vámi uzavřít smlouvu o zájezdu. Veškeré záležitosti s Vámi dořešíme e-mailovou korespondencí nebo volejte tel. 542 215 255–6, 542 210 389.


Osobně

Navštivte naši prodejnu v Brně nebo některého z našich autorizovaných prodejců ve Vašem bydlišti. Pracovní doba CK BRENNA na Jakubském náměstí 7 v Brně je:

Po-Pá: 09:00–17:30.


Poštou / e-mailem

Dotazy, požadavky či objednávky zasílejte nejlépe e-mailem na adresu brenna@brenna.cz. Veškerá korespondence je zpracována během několika hodin. Na požádání Vám zašleme smlouvu o zájezdu. Přihlášení na zájezd můžete také uskutečnit odesláním vyplněné smlouvy o zájezdu poštou na naši adresu, faxem nebo e-mailem.


ON-LINE na internetové adrese brenna.cz

Objednejte si svůj zájezd z pohodlí Vašeho domova. Prostřednictvím našich webových stránek si můžete zájezd rezervovat i objednávat 24 hodin denně a ihned zjistíte kalkulaci a obsazenost Vámi vybraného zájezdu. Po odeslání objednávky Vám během několika minut zašleme návrh Smlouvy o zájezdu a potřebné údaje k dokončení objednávky. Objednávka se stává platnou v okamžiku oboustranného podpisu Smlouvy o zájezdu a připsání Vaší platby na účet CK BRENNA. Na našem webu naleznete více fotografií a informací o pobytových místech a letových řádech. V případě spotřebitelského sporu vzniklého ze smlouvy uzavřené on-line je možné, aby zákazník spor řešil na platformě řešení sporů on-line: http://ec.europa.eu/odr.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená