po - pá: 9:00 - 18 h  

Rezervace a objednávka zájezdů

Někdo nám raději zavolá, někdo vše vyřídí online. Volba je na vás. S výběrem destinace či hotelu vám rádi pomůžeme osobně, po telefonu nebo po e-mailu. Rádi s vámi i vyplníme objednávku. A pokud jste si svým výběrem jisti, můžete si vybraný zájezd jednoduše rezervovat online na těchto stránkách.

Na všechny zájezdy se můžete přihlásit následovně.

Telefonicky

Jsme připraveni Vám poradit s výběrem zájezdu, provést rezervaci a následně s Vámi uzavřít cestovní smlouvu. Veškeré záležitosti s Vámi dořešíme poštovní, faxovou nebo e-mailovou korespondencí. Zdarma nám můžete telefonovat na ZELENOU LINKU: 800 111 162 nebo volejte tel. 542 215 255–6, 542 210 389.


Osobně

Navštivte naši prodejnu v Brně nebo některého z našich autorizovaných prodejců ve Vašem bydlišti. PRACOVNÍ DOBA CK BRENNA, s.r.o., Jakubské nám. 7, BRNO Pro naše klienty jsme rozšířili pracovní dobu: PO-PÁ: 09:00–18:00, SO: 09:00–13:00


Poštou / faxem / e-mailem

Dotazy, požadavky či objednávky zasílejte nejlépe e-mailem na adresu brenna@brenna.cz. Veškerá korespondence je zpracována během několika hodin. Na požádání Vám zašleme cestovní smlouvu. Přihlášení na zájezd můžete také uskutečnit odesláním vyplněné cestovní smlouvy poštou na naši adresu, faxem nebo e-mailem.


ON-LINE na internetové adrese brenna.cz

Objednejte si svůj zájezd z pohodlí Vašeho domova. Prostřednictvím našich webových stránek si můžete zájezd rezervovat i objednávat 24 hodin denně a ihned zjistíte kalkulaci a obsazenost Vámi vybraného zájezdu. Po odeslání objednávky Vám během několika minut zašleme potvrzení a potřebné údaje k provedení platby. Na našem webu naleznete více fotografií a informací o pobytových místech a letových řádech.

V případě spotřebitelského sporu vzniklého ze smlouvy uzavřené on-line je možné, aby zákazník spor řešil na platformě řešení sporů on-line: http://ec.europa.eu/odr.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Last minute zájezdy
Zájezdy LÉTO 2018 v akci last minute
Last Minute
Katalog LÉTO 2019
Vychází v říjnu. Zašleme zdarma přímo do vaší schránky!
Objednat katalog
Letní dovolená 2018
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
Sleva pro seniory 55+
Každý klient nad 55 let věku má nárok na slevu 10 %
First minute