po - čt: 9:00 - 17:30   pá: 9 - 17:00
zadejte destinaci
Zadejte nebo vyberte destinaci ×
Nastavit nebo  vymazat
zvolte termín a počet nocí
Zvolte termín a počet nocí ×
Počet osob
Vyhledat

PRACOVNÍ NABÍDKY V CK BRENNA

Zajímá Vás vše spojené s cestovním ruchem? Máte praxi v cestovní kanceláři? Pokud ano, hledáme právě Vás. Staňte se členem našeho týmu a věřte, že práce bude zároveň Vaším koníčkem. Přečtěte si, co nabízíme a jaké máme naopak požadavky. Svůj životopis zasílejte na: prodejce@brenna.cz. V případě zájmu se Vám ozveme a domluvíme si osobní schůzku. Děkujeme.

Cestovní kancelář BRENNA se specializuje na pořádání leteckých pobytových zájezdů. Chcete se profesně realizovat ve stabilní, dynamické a silné společnosti a podílet se na dalším zkvalitňování a rozšiřování služeb CK BRENNA? Zapojte se do výběrového řízení na pozici.

DELEGÁT/KA v Řecku

Destinace: Řecko - ostrovy Thassos a Zakynthos

Doba trvání: červen – září 2024

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • dobrá znalost AJ, řečtina výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz typu B
  • živnostenský list
  • Vaše motivační dopisy a CV zasílejte v ČJ a AJ na prodejce@brenna.cz

    REFERENT/KA rezervacčního oddělení

    Pracovní náplň: Požadujeme: Nabízíme:

    Lokalita: Brno, Jakubské nám. 7, 602 00 Brno

    Vaše motivační dopisy a CV zasílejte na prodejce@brenna.cz.

    Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

    Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

    Instagram brenna

    Okouzlující fotografie

    Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.

    Aktuální informace

    Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
    Letní dovolená
    Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA