po - pá: 8:30 - 18 h   so: 9 - 13 h

Apartmánový dům Lambiris

Velmi pěkná jednopatrová vilka stojí v krásné subtropické zahradě. Hlavní předností tohoto domu je klidná poloha přímo na břehu moře u písečné pláže (místy s oblázky). Vzdálenost od centra městečka Potos je 500 m, zde naleznete pobřežní promenádu a malé uličky plné obchodů, restaurací a barů. V roce 2014 prošel dům částečnou rekonstrukcí. Vhodné pro rodiny s dětmi i pro páry.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno/Ostrava - Kavala - Brno/Ostrava vč. všech poplatků (při letech je plánováno 1 mezipřistání - Brno/Ostrava)
 • letenku Praha - Kavala - Praha vč. všech poplatků
 • trajekt a transfer autobusem z/na letiště do/z místa pobytu
 • ubytování bez stravy
 • služby delegáta v místě pobytu


VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro pobyty v Řecku), která je hrazena v místě pobytu.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
  Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
  0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
  0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

11/12 denní pobyty

Cena pojištění – tarif KOMFORT PLUS
 • Dospělá osoba 720 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 300 Kč/pobyt

Všechny informace k cestovnímu pojištění UNIQA

Příplatky k ceně

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 51 klientů CK BRENNA
Martin Šitavanc 8.7.2019

Výborné ubytování, krásná pláž i středisko.

Marie Zbirovská 8.7.2019

Velkou předností je delegátka Andrejka-naše sluníčko,bude v našem srdíčku zapsaná navždy.Kvůli ní budeme uvažovat o návratu na ostrov Thassos

Kateřina Zbirovská 8.7.2019

blízko moře,pozvolný přístup v moři,docela klidné místo

nájezdy hlučných Rumunů na pláži,ale s tím musí člověk počítat

Jiří Veselý 8.7.2019

My jsme byli jako rodina,místo blízko pláže,Kdo chtěl být ve stínu,mohl si lebedit v zahradě. Delegátka Andrejka je moc příjemná a vždy ochotná vyjít vstříc

Oldřich Sobol 8.7.2019

Jelikož už jsme na tomto místě byli po 6, tak už z toho plyne, že se nám tady moc líbí. Začíná to už po příletu setkáním s vaší TOP delegátkou Andrejkou ( kterou si musí každý hned oblíbit ) protože má v sobě něco neskutečně pozitivního a ten její věčný úsměv, ochota s čímkoliv pomoci či vyřídit. No a pak taky setkání s panem a paní domácími při ubytování je neskutečně srdečné a jsme vždy rádi, že jsou oba zdraví. A nemohu taky opomenout na majitele a jeho rodinu a obsluhu taverny San Antonio Beach, tam to je prostě taky srdečné a prostě jako kdybych dojel k někomu z rodiny.

Jelikož lítáme vždy ve větším počtu ( letos 12 osob ), tak se nám poprvé u některých stalo, že vznikla nervozita ( pozdní a taky neúplné zaslání podkladů Voucherů na pobyt ). To byl opravdu největší problém hlavně u Zbirovských, těm došlo mailem jen pro jednu smlouvu a pak po urgenci se to posílalo i poštou a opět jen jedna smlouva a to až v pondělí 24.6. i když už jsme v úterý 25.6. odlétali ). To si myslím že asi není dobrá vizitka dobré CK a jelikož se nám něco podobného stalo poprvé, tak o to hůř, protože si nedokážete asi představit ty nervy co a jak bude, dojde nám vše včas? Určitě se vám s tímto probléme ozvou i oni samotní. Myslím si že ještě loni se podklady na odbavení posílali cca 10 dní před odletem bylo určitě lepší jako letos 6 dní před odletem.

Dana Košťálová 29.6.2019

Klidně prostředí

Nemám

Monika Löblová 28.6.2019

Poloha apartmánů přímo u pláže, super...

Leandr Jeřábek 24.6.2019

blízká pláž, čistá voda, nepřelidněno

Jiří Zátrapa 21.6.2019

Poloha v klidné části přímo u moře, pěkná zahrada

Nemám

Jana Lhotská 18.6.2019
Josef Rafaj 23.10.2018

U moře, pozvolný vstup do moře, písčitá pláž, klidná lokalita,blízko do centra

Gabriela Vesela 11.10.2018

Krásná zahrada, blízkost pláže.

Pavel Straka 3.10.2018

Výborná poloha kousek od pláže s příjemnou zahradou.

Nečistota v okolí na pláži. V apartmánu se neuklízelo, pouze jednou v polovině pobytu, nevynášel nikdo koše z toalet, majitelka, pokud jste znčistili ručníky byla velmi nepříjemná. Městečko nebylo daleko, ale jde se po rušné silnici bez chodníků.

Daniela Truhlářová 1.10.2018

Kousek od moře, restaurace kde výborně vaří přímo nad lehátky to nemá chybu. Navíc jsem stejně jako po prvé měla pokoj č. 10 a snídat s pohledem na moře....

Nemám .

Karel Moudrý 1.10.2018

blízko pláže, nedaleko od nákupního centra

nelíbilo se mi že musím sám uklízet, vynášet koš když musím platit pobytový poplatek

Zora Pokorná 1.10.2018

Blízko na pláž, prostorný balkon.

Vybavení kuchyně. Veliké hrnce,žádná miska.Minimum talířů.

Hana Cupáková 28.9.2018

Klidná dovolená v krásném prostředí přímo na pláži. Ideální pro rodiny s dětmi a turisty hledající klid, úžasná písková pláž. Vše potřebné v dosahu - obchody, taverny, centrum městečka.Domácí velice příjemní, služby delegátky Andrejky netřeba popisovat, předchozí hodnocení mluví za vše, není co vytknout! Vážně uvažujeme, že se budeme pravidelně vracet 👍

Stanislav Matoušek 24.9.2018
Jaroslav Tereško 22.9.2018
Lenka Horsáková 21.9.2018

blízko moře, klid

Jaromír Křibík 11.9.2018
Hana Mičíková 11.9.2018

Blízkost moře, klidná část, dostupnost obchodů a restaurací.

Nemán výhrady.

Roman Kubášek 10.9.2018

poloha apartmánového domu, klidné prostředí

Martin Ručka 10.9.2018

hezká a příjemná zahrada v těsné blízkosti pláže, domácí charakter ubytování s velmi přátelskými domácími....co více si přát, než znovu

chybějící WIFI - rozhodně!!!

Radka Kunová 10.9.2018

znečistěné moře po záplavě

Vladimir Vančura 1.9.2018

poloha , bez velké koncentrace turistů

ne

Zdeněk Charvát 1.9.2018
Eva Hrančíková 20.8.2018
Radka Haismanová 10.8.2018

Místo je úžasné, ubytování příjemné, čisté. Velmi příjemní a milí jak majitelé apartmánů tak delegátka Andrea. Rádi bychom se do budoucna na místo vrátili (místa pobytu dovolené střídáme)

Mám jedinou výhradu a to k organizaci. K zájezdu byla nabídka při včasném zaplacení zálohy parkování na letišti zdarma, o které se ale klient musí přihlásit. To jsem neudělala, nenapadlo mě to.. jiné CK při sepisování smlouvy veškeré výhody nabídnou samy, včetně parkování zdarma..

Jiří Zátrapa 5.8.2018

Jednoznačně poloha Lambirisu, příjemný pan domácí a vynikající delegátka.

Nemám žádné.

Dagmar Vlčková 1.8.2018

Předností je mnoho - poloha v těsné blízkosti pláže, zahrada s lehátky a sprchami, velmi klidné místo s dobře ošetřenými a vybavenými plážemi, přátelský a výkonný personál taverny, snadná a rychlá dostupnost městečka. Skutečným bonusem byla úžasná delegátka Andrea Cejnková, která velmi přátelsky, obětavě a vstřícně jednala se všemi klienty, její úsměvy a dobrá nálada byly nakažlivé.

absolutně žádné

Dana Vašíčková 30.7.2018

blízkost pláže i města

0

Lucie Ducháčová 30.7.2018
Zuzana Konešová 26.7.2018

Ubytování, poloha v blízkosti moře

Aleš Palkovský 26.7.2018

Exkluzívní poloha - klidné a v zásadě tiché místo u pláže, vlastní stinná zahrada se sprchami, restaurace a obchody v docházkové vzdálenosti, možnosti procházek do přírody i "civilizace", čistota ubytování, kuch. kout vybavený i velkou varnou konvicí, což nebývá obvyklé (a svou jsme tak tentokrát vezli zbytečně)

snad jen příšerné postele: dvoulůžko i jednotlivé válendy, hlasitě vrzající při sebemenším pohybu

Veronika Břicháčková 20.7.2018

Ubytování v apartmánovém domě Lambiris bylo po všech stránkách výborné, objekt v krásné zahradě, kde jsou k dispozici lehátka a vstup přímo na pláž, přístup do moře pozvolný, domácí jsou vstřícní a ochotní, vybavení pokojů je vyhovující a také nejlepší taverna na pláži San Antonio.

Nemáme žádné

Petr Štefánek 20.7.2018

čistota,klid,vstřícnost a skutečně profesionální vystupování delegátky A. Cejnkové

žádné

Aleš P. 19.7.2018

Unikátní poloha penzionu: u pláže, s vlastní stinnou zahradou se sprchami, klidná lokalita, možnost procházek na útesy mimo pláž, městečko vzdálené cca 10 min chůze. Ubytování velmi čisté a udržované, kultivovaní uživatelé dalších apartmánů. Vynikající průvodkyně Andrea C.

Postele, příšerně vrzající již při otočení na posteli

Rostislav Slavíček 16.7.2018

Vše nej nej nej ... :-)

Alena Kunvalská 11.7.2018

Ubytování opravdu čisťoučké - shlédli jsme i úklid pokojů a opravdu si dávají záležet. Poloha skvělá - vyjdete z krásné zahrady a jste přímo na pláži. S domácími se nakonec vždy domluvíte, i když anglicky umí jen pár slovíček. Delegátka super. Městečko Potos je pěkné se spoustou dobrých restaurací. Ostrov je moc krásný, určitě stojí za to si půjčit auto na víc dní a procestovat ho - nevynechejte vnitrozemí.

Bohužel na začátku našeho pobytu přišla opravdu velká bouřka, která přivalila do moře množství bahna, travin i klád stromů. Myslím, že toto bude znát na čistotě moře v této lokalitě ještě pár týdnů.Kuchyňka v apartmánu by chtěla trochu dovybavit.

Zuzana Hanzelková 11.7.2018

přímo u moře

Alena Kunvalská 9.7.2018

Okrajová část městečka s dobrou dostupností do centra po silnici nebo po pláži (silnice je bohužel bez chodníku).

Blízké vyústění řeky z hor, která bohužel při deštích přináší do moře nečistoty (jinde jsou pláže čistější)

František Trabalík 29.6.2018

krásna zahrada, blízkost moře, výborné delegátka Andrea

kromě výše zmíněného žádné

Eva 29.6.2018

Hotýlek přímo u pláže, velice milí domácí, pokoje naprosto dostačující a čisté, krásná terasa, nádherná písečná pláž, dokonalé dvě taverny na pláži a perfektní servis na pláži z taverny Sea Breeze. Paní delegátka Andrea skvělá. Naprosto dokonalá dovolená..škoda, že si člověk nemůže vybrat i obyvatele sousedních studií, ale i to jsme nakonec zvládli. :-) Rozhodně doporučuji a ráda se tam vrátím.

Vše bylo skvělé.

Eva Paulíková 29.6.2018

Klidné místo, krásná pláž a úžasné dvě taverny.

Růžena Sychrovská 19.6.2018

Klid, pěkně ubytování, v zahradě lehátka, v okolí studií zahrady, blízkost pláže a moře. Taverny na pláži s tlumenou hudbou končily provoz o půlnoci. Dobré služby a zájem o spokojenost klientů delegátky Andrey.

Jak uvádím výše, v den odjezdu by mohly nastat problémy v případě deště a pozdějšího odjezdu na letiště.

Marcel Poledník 18.6.2018

Dům přímo u pláže. Děti se mohly volně pohybovat. Velmi přátelský pan a paní domácí. Velmi přátelský personál restaurace San Antonio. Nabídka jídel, kvalita a styl fungování restaurace naprosto skvělý.

Lenka Englmanova 18.6.2018

Blizko moře, klid

Petr Vladyka 18.6.2018

stranou od Potosu, přímo u pláže

Petra Panchártková 15.6.2018
Jana Puzoňová 8.6.2018

Blízkost moře,málo lidí.

žádné

Mapa polohy hotelu

BRENNA TIP

BRENNA TIP
Doporučujeme! Kvalitní a oblíbené ubytování.

DÍTĚ POBYT ZDARMA

DÍTĚ POBYT ZDARMA
3. osoba či dítě pobyt zdarma, platí pouze letenku.

OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ

OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ
Doporučujeme brzkou rezervaci zájezdu do tohoto hotelu.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 51 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • poloha přímo na pláži
 • prostorné apartmány (2 místnosti)
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • oblíbené ubytování stálých klientů
 • doporučujeme brzkou rezervaci

Stravování


Vlastní. Možnost dokoupení večeří v blízké taverně na pláži.

Informace k ubytování


 • studia pro 2 osoby v patře
 • apartmány až pro 4 osoby v přízemí (2 místnosti, minimální obsazenost apartmánu 3 osoby)
 • sociální zařízení (WC, sprcha, fén)
 • kuchyňský kout (lednice, vařič, varná konvice, základní nádobí)
 • TV, klimatizace (za poplatek cca 5 €/den)
 • balkon nebo terasa
 • slunečník na pláž

Vybavení a služby


 • stinná zahrada se sprchou
 • lehátka a slunečníky v zahradě zdarma

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0 2+2 3+1 4+0

Podobné hotely v naší nabídce


Studia Gela

Korfu
Bez stravování
písečná pláž    vzdálená 100 m
Dospělý: 14 390 Kč
Dítě:8 990 Kč 

Hotel Garden Palace ***+

Zakynthos
All inclusive
písečná pláž    vzdálená 250 m
Dospělý: 13 990 Kč
Dítě:6 990 Kč 

Hotel Kamari Beach ****

Rhodos
All inclusive
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 16 990 Kč
Dítě:6 990 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Katalog LÉTO 2019
Katalog LÉTO 2019
Katalog zašleme zdarma do vaší schránky!
Objednat katalog
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
'