po - pá: 9 - 18 h   so: 9 - 13 h

Apartmánový dům Lambiris

Velmi pěkná jednopatrová vilka stojí v krásné subtropické zahradě. Hlavní předností tohoto domu je klidná poloha přímo na břehu moře u písečné pláže (místy s oblázky). Vzdálenost od centra městečka Potos je 500 m, zde naleznete pobřežní promenádu a malé uličky plné obchodů, restaurací a barů. V roce 2014 prošel dům částečnou rekonstrukcí. Vhodné pro rodiny s dětmi i pro páry.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno/Ostrava - Kavala - Brno/Ostrava vč. všech poplatků (při letech je plánováno 1 mezipřistání - Brno/Ostrava)
 • letenku Praha - Kavala - Praha vč. všech poplatků
 • trajekt a transfer autobusem z/na letiště do/z místa pobytu
 • ubytování bez stravy (možnost dokoupení večeří)
 • služby delegáta v místě pobytu

UVEDENÉ CENY JSOU KONEČNÉ, NEZAHRNUJÍ POUZE POJIŠTĚNÍ A VOLITELNÉ PŘÍPLATKY. 

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

11/12 denní pobyty

Cena pojištění – tarif KOMFORT PLUS
 • Dospělá osoba 420 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 150 Kč/pobyt

Všechny informace k cestovnímu pojištění UNIQA

Příplatky k ceně

4 590 Kč/4 990 Kč/10/11 nocí/osoba – jednolůžkové studio
3 890 Kč/4 590 Kč/
10/11 nocí/osoba - příplatek večeře
4 590 Kč/4 990 Kč/10/11 nocí/apartmán – 3. neobsazené lůžko

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 25 klientů CK BRENNA
Karel Brožík 29.7.2017

Má jedenáctá dovolená v studiích a v Řecku. Lambiris studia jsou hezká - lepší řecký průměr. Prostředí příjemné. Blízko moře a pláž. Přístup delegátky Andrei byl to nejlepší co jsem zatim poznal, opravdu špičkový přístup.

Úklid studií po dobu pobytu, by měl být 2x a ne jednou.

Katka Zbirovská 28.6.2017

Naše první dovolená s Brennou dopadla na jedničku,ubytování super,klidná část,pláže super,mírný vstup do moře,pro děti super,pan a paní domácí velice příjemní a ochotní,počasí také vyšlo,co víc si přát :-) Také chci poděkovat delegátce Andrejce za její ochotu a vstřícnost,je prostě super,určitě se na Thassos vratíme,moc se nám tam líbilo,děkujeme.

Jitka a Petr. G. 9.2.2017

Dobrý den, ve dnech 8. - 18. 8. 2016 jsme strávili dovolenou s Vaší CK na Thassosu v apartmánovém domě Lambiris. Chceme poděkovat za nádhernou dovolenou se zajímavými zájezdy - nejlepší byl s džípy do hor a lodí kolem pobřeží. Ubytování čisté, nově zrekonstruované, majitelé velice milí a ochotní. Hlavně bychom ale chtěli pochválit a poděkovat delegátce Andrejce Cejnkové. Vždy byla milá, veselá, připravená zodpovědět vše o ostrově, ve všem poradit, prostě vše klapalo. Prosíme o předání tohoto poděkování. Byli jsme s Vaší CK po čtvrté (pokaždé na jiném ostrově) a příští rok jedeme zas!!! Zdraví Jitka a Petr G.

Jiří Z. 9.2.2017

Dobrý den paní ředitelko, před týdnem jsem se s manželkou vrátil s dovolené na Thassosu (18. 8. – 29. 8. 2016). Byl jsem již po sedmé s Vaší CK v Lambirisu a opět musím jen chválit. Už při objednání zájezdu je radost jednat s pí. Štastnou, která je velmi ochotná, milá a vždy usměvavá. Veškerá komunikace s Vaší CK je prostě perfektní a bezproblémová. Samotný pobyt na Thassosu je vždy velký zážitek a dovolenou si perfektně užijeme. Na tom má obří podíl delegátka Andrejka. O klienty se stará výtečně, je vstřícná, vždy v dobré náladě a úroveň služeb, které poskytuje, snad nemá hranice. Takže pokud by se dalo vše shrnout jedním slovem prostě SUPER. Už si ani neumím představit, že bych jel na dovolenou s jinou CK než s tou Vaší. Takže ještě jednou moc děkuji za další výbornou dovolenou. Přeji Vám mnoho úspěchů a příští rok pojedeme opět s Vaší CK. S pozdravem Jiří Z.

Jana a Radek D. 18.11.2015

Dobrý den, chtěl bych vyzvednout příkladnou práci delegátek, které se o nás staraly opravdu příkladně. Díky jejich starosti o naši spokojenost jsme si mohli dovolenou opravdu užít. Na obou slečnách bylo vidět, že je tato práce baví, a těší je, když jsou hosté spokojeni. Taky bych chtěl poděkovat paní Ivaně Šťastné, která nám vyšla při objednání a úpravě našeho pobytu vstříc a poradila co a jak si objednat. Je vidět, že tito lidé jsou na svém místě. Moc jim s manželkou děkujeme. Jana a Radek D.

Ida Č. 26.8.2015

Posielam krásny pozdrav po návrate z dovolenky na ostrove Thassos, pán Lambiris bol super, všetko bolo perfektné, ešte raz ďakujem za pomoc pri zmene zájazdu. Určite Vašu Ck odporučím známym, možno v auguste ešte niečo vymyslíme, Č. Ida

Heda K. 11.3.2015

Dobrý den, chci Vám poděkovat za krásnou dovolenou. Ubytování úúúúžasné, delegátka na jedničku s hvězdičkou, moře... no prostě bomba a počasí… ideální. CK Brenna budu doporučovat, kde se jen dá. Ještě jednou děkuji. Heda K.

Lenka B. 11.3.2015

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za nádhernou dovolenou, ze které jsme se vrátili právě dnes. Byli jsme s vámi na ostrově Thassos v apartmánovém domě Lambiris. Ubytování bylo výborné a pláže také. Ale nejvíce chceme poděkovat delegátce Andrejce Cejnkové, která byla skvělá, seznámila nás se vším, na co jsme se zeptali a co nás zajímalo, je na ní poznat, že ji ta práce baví. Zaslouží si velikou pochvalu. Za celý kolektiv rekreantů od pokoje č. 6-10. Lenka B.

Rodina Š. + K. 11.3.2015

Dobrý den paní Šťastná, chtěla bych Vám i vaší kolegyni poděkovat. Dovolená na ostrově Thassos v studiích Lambiris neměla chybu. Příjemně nás překvapily cestovkou ponechané slunečníky a pro děti hračky. A delegátka Andrejka? O té ani nevím, co mám vám napsat snad super, ale i to je slabé. Prosím, vyřiďte ji také naše díky. Určitě využijeme Vašich služeb i příštím roce. Máme zálusk na Lefkádu. Pokud budete mít chvíli čas a již letos jste měli nabídku srovnatelnou s touto, dejte typ. Pěkný den rodina Š. + K.

Olga Z. 11.3.2015

Dobrý den vážená kanceláři Brenna, letos jsme byli s vaší kanceláří v termínu 28.8. až 8.8. na Thassosu v Potosu. Velmi se nám tam líbilo, ale proč hlavně píši. Jezdíme každým rokem na dovolenou, i s vaší kanceláří jsme již byli na Lefkádě, ale tak obětavou a milou delegátku jakou jsme měli letos sl. Andreu Cejnkovou jsme ještě neměli v žádné cestovní kanceláři. Takto si představuji vzornou péči o turisty v zahraničí. Přispěla i k hladnému průběhu odbavení na letišti při zpáčení cestě. V krátké době odlétalo více letadel a ona čekal přílet dalších turistů. Přesto se nám věnovala vzorně a s milým úsměvem. Nejen proto jsme se rozhodli v příštím roce opět vyjet na dovolenou s vaší cestovní kancelář. Olga Z.

Alena Z. 11.3.2015

Dobrý den paní Šťastná, byla jsem s manželem prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře na dovolené v Řecku na ostrově Thassos v apartmánovém domě Lambiris v termínu 28. 8. – 8. 9. 2014. V době našeho pobytu mě, bohužel, postihla žlučníková kolika. A tady chci velmi mnoho poděkovat delegátce Andrei Cejnkové, která se o mne postarala s péčí, která byla vysoce nad profesionální úrovní. Zajistila návštěvu místního lékaře, dopravu do nemocnice v Prinosu, komunikaci s lékaři a její zásluhou jsem nemusela v nemocnici trávit další dny, kdy kvůli siestě chtěl lékař odložit vyšetření trvající cca 10 min až na další den. Nebyli jsme v Lambirisu poprvé a jsem přesvědčena, že ne naposledy, a to také díky Vaší delegátce, která se vždy velkou měrou zasloužila o velmi příjemné strávení naší dovolené. Ještě jednou moje velké poděkování slečně Andrei a blahopřání Vaší CK k tak vynikající delegátce. Příští rok na Thassosu nashledanou. S pozdravem Alena Z.

Věra D. 11.3.2015

Zasílám poděkování - dovolená s Vaší cestovní kanceláří byla super. Moc se nám líbila i díky delegátce. Andrea Cejnková (snad si dobře pamatuji jméno), která pro nás konala maximum, aby se nám pobyt i zakoupené zájezdy líbily a byly pro nás ještě větším zpříjemněním i tak pěkného pobytu. Chtěla bych ji také touto cestou poděkovat :)

Jana L. 11.3.2015

Dobrý den, chtěla jsem Vám moc poděkovat za zprostředkování báječné dovolené v apartmánu Lambiris na řeckém ostrově Thassos. Přišla jsem si jak na prázdninách u babičky a u dědečka ;-). Mějte se hezky Jana L.

Jana P. 11.3.2015

Krásné prostředí, blízko u moře, úžasný vstup do vody, ideální pro děti, pěkné ubytování, příjemná delegátka.

Eva Š. 11.3.2015

Jsme maximálně spokojeni. Celkový dojem opět velmi kladný, příště zase zopakujeme. Vyzdvihujeme přístup delegátky, která s ochotou vyřešila naše drobné záležitosti. Je příjemná a velmi profesionální. Děkujeme.

Dana R. 11.3.2015

Je zde krásně. Jsme zde podruhé i s vnučkou. Kamarádský a hodný pan Lambiris. Již známá a výborná delegátka. Jestli neumřeme, pojedeme sem zase.

Martin S. 11.3.2015

Opět zdůrazňuji, že vše v naprostém pořádku, úžasná dovolená!!!

Jiří J. 11.3.2015

Výjimečně schopná, milá a obětavá delegátka. Děkujeme za zpříjemnění pobytu.

Dagmar a Pavel H. 11.3.2015

Vybrali jsme to, co jsme potřebovali klid, blízkost moře, taverny + víno = SUPER. Nelze nezdůraznit skvělou práci delegátky!!!

Radek a Gabriela Š. 11.3.2015

Velmi dobrý dojem, se vším jsme byli spokojeni, delegátka příjemná a ochotná. Rádi se vrátíme!

Marie K. a Jaroslava K. 11.3.2015

Nemělo to chybu!

Ivona K. 11.3.2015

Místo jsem si předem vybrala, bylo mi doporučeno a jsme velmi spokojeni. Těžko se nám bude z takové pohody vracet do práce. Delegátka je úžasná, výlety jsme si skvěle užili.

Oldřich P. 11.3.2015

Celkový dojem 1*, bez připomínek. Doporučujeme známým.

Eva a Zdeněk F. 11.3.2015

Zájezd se nám velmi líbil, přístup delegátky byl nadstandardní, obětavý. Po mnoha letech poprvé dovolená bez problémů, jsme plně spokojeni – bez výhrad.

Jiří Z. 11.3.2015

Jsem na stejném místě již poněkolikáté. Jako vždy jsem velmi spokojen. Vystupování a péče delegátky velmi příjemné a vysoce profesionální.

Mapa polohy hotelu

BRENNA TIP

BRENNA TIP
Doporučujeme! Kvalitní a oblíbené ubytování.

DÍTĚ POBYT ZDARMA

DÍTĚ POBYT ZDARMA
3. osoba či dítě pobyt zdarma, platí pouze letenku.

OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ

OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ
Doporučujeme brzkou rezervaci zájezdu do tohoto hotelu.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 25 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • poloha přímo na pláži
 • prostorné apartmány (2 místnosti)
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • oblíbené ubytování stálých klientů
 • doporučujeme brzkou rezervaci

Stravování


Vlastní. Možnost dokoupení večeří v blízké taverně na pláži.

Informace k ubytování


 • studia pro 2 osoby v patře
 • apartmány až pro 4 osoby v přízemí (2 místnosti)
 • sociální zařízení (WC, sprcha, fén)
 • kuchyňský kout (lednice, vařič, varná konvice, základní nádobí)
 • TV, klimatizace (za poplatek cca 5 €/den)
 • balkon nebo terasa

Vybavení a služby


 • dům přímo na pláži
 • stinná zahrada se sprchou
 • lehátka a slunečníky v zahradě zdarma

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0 2+2 3+1 4+0

Podobné hotely v naší nabídce


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Last minute zájezdy
Široká nabídka zájezdů na poslední chvíli od 8.990 Kč
Last Minute
Katalog LÉTO 2017
který vám zašleme přímo do vaší schránky
Objednat katalog
Parkování u letiště
Rezervujte si parkování u letiště Brno nebo Praha za výhodné ceny
Objednat parkování
Letní dovolená
ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
Senioři 55+ sleva 10 %
časově neomezeno
First minute