Aparthotel Kalypso ***

Rodinný aparthotel postavený v tradičním jónském stylu se nachází v klidné části menšího letoviska Agios Nikitas. Leží v mírném svahu a je obklopen zahradou. Centrum letoviska s možnostmi nákupů, posezení v tavernách a restauracích je dostupné pouhých cca 200 m od hotelu. K městské neorganizované pláži s průzračně čistou vodou se dostanete přes hlavní třídu letoviska, další krásné pláže ostrova, jako jsou Pefkoulia nebo Milos, se nacházejí jen pár minut pěšky.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:

 • letenku Praha - Preveza - Praha vč. všech poplatků
 • letenku Brno - Preveza - Brno vč. všech poplatků (při letu do destinace je plánováno mezipřistání v Ostravě)
 • letenku Ostrava - Preveza - Ostrava vč. všech poplatků (při letu z destinace je plánováno mezipřistání v Brně)
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování bez stravy (studia, apartmány)/snídaně (studia, pokoje)/večeře (studia, apartmány)/polopenze (studia, pokoje)
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Itálie a Španělska), která je hrazena v místě pobytu.

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dní, a to v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

1/ DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ společnosti SMARTWINGS, a.s.
 • Na palubu letadel Smartwings mířících z/do ČR již není nutné vstupovat s písemným potvrzením akreditované laboratoře o negativním výsledku RT-PCR či antigenního testu na COVID-19. Dle vstupních podmínek do Řecka a při návratu do ČR je ovšem nutné při cestě do destinace doložit negativní výsledek testu či se prokázat dokladem o prodělání nemoci či očkování (viz informace níže).
2/ PODMÍNKY PRO VSTUP DO ŘECKA
Negativní RT-PCR test, očkování či prodělání onemocnění Covid-19
 • Podmínkou pro vstup do Řecka je doložení negativního výsledku RT-PCR testu, ne staršího než 72 hodin či antigenního testu ne staršího 48 hodin před překročením hranice. Testy musí být provedeny výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (nikoliv ze slin nebo kloktáním). Test musí být zhotoven v akreditované laboratoři. Potvrzení o negativní diagnóze může být prokázáno v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno, příjmení, datum narození, číslo cestovního dokladu a datum narození testované osoby. Potvrzení je doporučeno mít v originále v tištěné nebo elektronické formě. Informace o negativním testu a diagnóze může být vystaveno na jednom stejném dokumentu a je nutné, aby bylo vyplněno strojově. Vždy je důležité, aby v něm bylo uvedeno datum odběru testu a informace o jeho negativním výsledku, potvrzení od lékaře a jeho podpis + razítko.
Výjimky z testování pro vstup do Řecka
 • Klienti s oficiálním národním certifikátem o provedeném očkování nemusí RT-PCR test podstupovat, pokud ovšem uplynulo minimálně 14 dní od završení kompletní vakcinace. Certifikát musí být vystaven v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno a příjmení uvedené v pase, typ použité vakcíny, počet dávek a datum jejich provedení. Akceptované vakcíny jsou: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
 • Dále mohou vstoupit do Řecka bez nutnosti předložit negativní RT-PCR ti cestující, kteří doloží potvrzení o zotavení z onemocnění COVID-19. Potvrzení musí obsahovat informaci, že se cestující uzdravil z nemoci Covid-19, od 27.6. je maximální doba od prodělání nemoci stanovena na 180 dní. Potvrzení o prodělání onemocnění lze prokázat dvěma způsoby:
  1. Potvrzení od lékaře / laboratoře: Potvrzení o prodělání nemoci musí být vydáno 30 dní po prvním pozitivním testu. Cestující musí společně s potvrzením předložit i výsledek onoho pozitivního testu.
  2. EU digitální certifikát: V tomto případě jsou rozhodující data platnosti (od-do) na certifikátu. Cestující jej může mít jak v papírové, tak digitální podobě. S dotazy ohledně potvrzení se obracejte na Ministerstvo zdravotnictví.
 • Děti do 12 let (11,99) jsou z povinnosti předložení testu vyloučeni a nemusí RT-PCR test podstupovat. Dále platí povinnost vyplnění vstupního formuláře.
Cestující mohou být při příjezdu do Řecka podrobeni kontrolním testům na Covid-19 a jsou povinni tyto testy strpět. Odmítnutí podstoupit kontrolní test nebo pozitivní výsledek kontrolního testu může být důvodem k odepření vstupu do země. Testovaní cestující musí vyčkat na místě až do oznámení výsledku kontrolního rychlého antigenního testu. V případě pozitivního výsledku musí zůstat 14 dní v karanténě na jimi udané adrese (event. v úřady určeném hotelu). Tato povinnost se může vztahovat i na jeho nejbližší spolucestující (rodinu, přítele). Porušení se trestá pokutou 5.000 €.

3/ VSTUPNÍ FORMULÁŘ DO ŘECKA
 • Každý cestující (včetně dětí a infantů), nezávisle na výchozí destinaci a státní příslušnosti, musí nejlépe 24 hodin před vstupem na území Řecka vyplnit v angličtině a odeslat oficiální elektronický formulář (tzv. Passenger Locator Form - PLF) na vládní platformě https://travel.gov.gr/, kde cestující uvede všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Řecku (včetně PSČ), jakož i kontaktní osobu pro případ onemocnění. Spolucestující děti do 18 let se vpisují do PLF formuláře jednoho z rodičů nebo rodina s dětmi vyplní jeden společný PLF formulář. Dotazník doporučujeme vyplňovat v prohlížeči Chrome. Po jeho vyplnění ihned obdržíte e-mail s potvrzením o registraci (z adresy: no-reply@travel.gov.gr – kontrolujte také složku hromadné či nevyžádané pošty). Po vyhodnocení formuláře obdržíte opět e-mailem individuální QR kód, kterým se musí prokázat osoby při vstupu na území Řecka, a to jak při cestě letecky, tak i při cestě trajektem či po silnici. Tento kód je nutné uchovat v telefonu či tabletu, který si berete s sebou na cestu; doporučujeme opatřit si i jeho tištěnou verzi.
 • Požadované vstupní dokumenty jsou kontrolovány již při odbavení na letišti. Cestující, kteří nedoloží vstupní povinnosti, nebudou přijati k letecké dopravě.
4/ NOVÁ PRAVIDLA PRO NÁVRAT DO ČR
S účinností od 9. července 2021 platí nové podmínky pro vstup osob do České republiky. Pravidla se vztahují jak na příjezd cizinců, tak na návrat českých občanů a rezidentů zpět do České republiky.
 • V případě cesty z Řecka (červená barva semaforu - platné od 26. 7. 2021) je povinností cestujících předložit před vstupem do ČR negativní RT-PCR test ne starší než 72 hodin či negativní antigenní test ne starší 48 hodin před odletem z destinace. 48 či 72 hodin je myšleno od okamžiku odebrání vzorku, do pravidla 48 či 72 hodin se nezapočítává doba letu.
 • Delegát CK BRENNA pomůže klientům zajistit testování v místě pobytu. Testování bude klienty hrazeno na místě testování. Cena testu je cca 25 €/1 antigenní test, cca 65 €/1 RT-PCR test.
 • Dále pak platí povinnost podstoupit druhý RT-PCR test (antigenní test nestačí) provedený v ČR nejdříve 5. den, nejpozději však 14. den od příletu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 14 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.
 • Pro všechny cestující bez výjimek platí povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, jehož vyplnění bude při vstupu do ČR kontrolováno. Příjezdový formulář pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví je k vyplnění zde. Vyplněním umožníte orgánům ochrany veřejného zdraví kontaktovat vás v těch případech, kdy bude zjištěno, že jste mohl(a) být během cesty nakažen(a) jinou osobou nebo vy sám(a) jste mohl(a) být zdrojem nákazy pro ostatní cestující. Formulář vyplní každá dospělá osoba za sebe a za členy rodiny mladší 18 let cestující společně. Informační centrum pro cesty do zahraničí zajišťuje telefonická linka Ministerstva zahraničních věcí ČR a je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 - 16:00. Informace jsou k dispozici na čísle + 420 224 183 200.
 • Informace mohou být dále průběžně aktualizovány. Najdete je zde.
Výjimka z testování po návratu do ČR
 • Ve výjimkách z testování pro návrat do ČR jsou zahrnuty plně očkované osoby, které se prokáží certifikátem, že od jejich očkování uběhlo 14 dnů a více.
 • Děti do dovršení věku 12 let nemusí v destinaci podstoupit test na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2. Děti ve věku 0-6 let (5,99) jsou z testování zcela vyjmuty, děti ve věku 6-12 let (11,99) musí RT-PCR test absolvovat do 5 dnů od příjezdu do ČR.
 • Ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku zavedena místní pobytová taxa, která je placená klienty v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
  Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
  0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
  0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Řecka i ČR)
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme 2 typy pojištění: kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu a pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

8 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 480 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 200 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 740 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 480 Kč/pobyt

11 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 660 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 280 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 030 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 640 Kč/pobyt

12 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 720 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 300 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 120 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 700 Kč/pobyt

15 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 900 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 370 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 400 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 870 Kč/pobyt

Příplatky k ceně

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 71 klientů CK BRENNA
Vlastislav Pokorný 21.9.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Lenka Siostrzonková 18.9.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Soňa Křivánková 18.9.2021

Klidné malé letovisko s příjemnými tavernami a nádhernou pláži Milos

Zdeněk Štecher 7.9.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Adriana Šrutková 5.9.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Marcel Kubášek 4.9.2021

příjemná vesnička s bohatou nabídkou taveren i obchodů

Zdeňka Mlčochová 31.8.2021

Agios Nikitas se mi moc líbilo, krásné místo i dobrá poloha hotelu.

Terezie Hrubá 29.8.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Dagmar Dostálová 21.8.2021

Menší městečko, blízko more, krasne výhledy, blízké krasne pláže, dostatek obchůdkům a restauraci

Zadne

Josef Brusnický 21.8.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Hana Matelová 21.8.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Kateřina Puchtová 18.8.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Luboš Bartoš 10.8.2021

Dobrá poloha

Tomáš Skřepský 7.8.2021

Krásná pláž v dosahu, vynikající jídlo.

Rok od roku více turistů.

Petra Wolfová 7.8.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Šárka Slaninová 1.8.2021

Výborná poloha hotelu

Stanislav Švaňhal 26.7.2021

perfektní servis na hotelu, vzorně uklizené pokoje a čisto, perfektní recepční, výborná poloha hotelu, možnost užívat bazén v sousedním hotelu..

Radomír Petroš 24.7.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Daniela Borecká 17.7.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jitka Janďourková 17.7.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Šárka Lišaníková 12.7.2021

klidná lokalita, kousek od pláže

Eva Izachová 11.7.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Tomáš Kazda 29.6.2021

Poloha, skvely uklid pokoju, kazdy drn udtlano, kos vynesen. Max spokojenost.

Drahomíra Hnízdilová 26.6.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jiří Kopřiva 6.10.2020

Poklidné,malé letovisko,blízkost parádních pláží Mylos a Pefkoulia,možnost zapůjčení dopravních prostředků přímo na místě.

Absence pánvičky v rámci výbavy kuchyňky studiového pokoje našeho aparthotelu.

Daniel Kövešlygety 29.9.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Marek Kocourek 1.9.2020

Blízko taverny, obchody a pláž.

Málo park. místa na zapůjčené vozidlo.

Blízko taverny, obchody a pláž.

Málo park. místa na zapůjčené vozidlo.

Iveta Dodková 23.8.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Tomáš Sláma 22.8.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ivan Suchyňa 14.10.2019

Neustále usměvavý a vždy příjemný hotelový personál.

U snídaní bych očekával nějaké ovoce nebo zeleninu.

Zuzana Veselá 24.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jiří Kuchař 2.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Martina Hacková 27.8.2019

super

Marta Bubeníková 16.8.2019

malé klidné letovisko,dobré výchozí místo k návštěvě okolních pláží. čistá pláž i okolí.Z hotelu výhled na moře.Krásné průzračné moře.

žádné

Pavel Jagoš 13.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ivana Krištůfková 2.8.2019

Byli jsme spokojeni

Vladislava Sobková 1.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jitka Pazderová 1.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Lucie Hanáková 23.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Michaela Němcová 22.7.2019

Naprosto klidné místo, současně bohatá nabídka taveren, 4 supermarkety s dobrým zásobováním. Nádherné pláže a málo lidí na nich i uprostřed sezóny. Dobré spojení místními autobusy, možnost půjčit si auto, skútr... VELMI DOPORUČUJEME!

Zastaralé informace v hotelové knize (vše do r. 2007)

Jaroslav Blažek 22.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Petra Bertholdová 12.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Miloslav Šperlík 11.7.2019

Prostředí ,personál ,dostupnost pláží .Řecká pohoda

nevím

Zdeněk Polák 11.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Lukáš Sikora 4.7.2019

Ráj na zemi Agios Nikitas krásná malá vesnička kde nechybí vůbec nic ! Dovolenou jsme si moc užili CK Brenna pro nás záruka spokojenosti!

Žádné

Ludmila Hrabáčková 4.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Zdeněk Rychtář 1.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Zdeněk Rychtář 1.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Dušana Smejkalová 1.7.2019

klid, Mylos, zeleň, zásobování, taverny, lidičky

Kateřina Blažková 14.6.2019

Agios Nikitas je menší, klidé letovisko. Pro nás naprosto vyhovující. Hotel Kalypso jednoduše, ale příjemně zařízení. Personál milý a vždy usměvavý.

Ludmila Boublíková 26.9.2018

Agios Nikitas splnil moje představy o malém středisku obklopeném zelení se dvěma plážemi a skalisky vhodné pro šnorchlování

Jiří Macháček 13.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Tomáš Arenberger 10.9.2018

Klidné místo, krásné malý ostrůvek ideální na projíždění na čtyřkolce

Nevhodné pro rodiny s dětmi, hůře přístupné pláže

Alexandra Lažanová 31.8.2018

Agios Nikitas je krásné místo, bohužel v sezoně přeplněné lidmi - což samozřejmě CK neovlivní:)

Petra Horsáková 30.8.2018

hezké klidné místo, dobrá lokalita pro navštívení krásných pláží, komfortní

všechny restaurace jsou stejné, všude kde si sednete, tak se najíte chuťově stejně, za stejné peníze, nic víc k vidění, než jedna krátká ulice s tavernami a obchody

Stanislava Šperlíková 23.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Petra Rybecká 23.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Václav Bareš 20.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
František Rak 13.8.2018

klid

František Rak 13.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Veronika Hašlarová 9.8.2018

Výborná lokalita, klidná čtvrť, blízko na pláž, blízko do centra, k autobusu.

Nikol Zábrodská 30.7.2018

Poloha dobrá - blízko do města, na pláž i do obchodu.

Díky poloze, zde bylo i hodně hluku. A také hluk ze snídaní - mytí nádobí.

Dana Vítová 19.7.2018

Hotel byl na moc pěkném místě, velice čistý, úklid každý den a obden výměna ručníků, milý a vstřícný personál, hlavně paní recepční. Měli jsme studio s kuchyňkou bez stravy. Agios Nikitas je úžasné městečko s pěknými taverničkami. Místní pláž je čistá, ale v době pobytu tam bylo mnoho lidí. Pláž Milos je nádherná , můžete se na ní dostat pěšky přes kopec, nebo tam jezdí lodní taxi. My jsme měli půjčené auto, tak jsme objížděli všechny dostupné západní pláže, které byly skvostné .

Žádné.

Josef Tetur 13.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Marie Zbirovská 12.7.2018

Čistota,vstřícný personál,klidné místo,možnost využití bazénu

Pro starší osoby s omezenou pohyblivostí moc schodů(pokoj v patře+schody a kopec do hotelu,když se vrací od moře)ještě že k bazénu byl výtah :-)

Kateřina Zbirovská 12.7.2018

Možnost využití bázenu ve vedlejším hotelu.Dostupnost pláže a občerstvení.

Děsná přistýlka,nevhodná pro dítě,natož dospělého člověka,prcek z ní asi 5krát spadnul.

Oldřich Sobol 12.7.2018

Jelikož jsme už na Lefkádě byli už po třetí, tak letovisko Agios Nikitas je oproti Nidri klidnější.

Ubytování na Kalypsu dobrý, jen jsme měli problém se po večerech sejít v počtu 9 osob. Hned první večer nás nenechala paní recepční sedět na terase kde se snídává a balkóny na pokojích nejsou tak velké, aby jsme se mohli scházet.

Yvona Šeflova 2.7.2018

Krásná lokalita, klid

Prakticky žádné soukromí - balkony mají nízké přepážky, v pokoji 103 brzy ráno hluk u kuchyně

Zdeněk Rychtář 25.6.2018

Vše příjemné je na dosah. Nádherné údolí plné vonící vegetace ,ptactva a téměř bez dotěrného hmyzu. Pláž Milos je nádherná. Snad jen pokud to půjde tak se pokusit o vyjímku pro rekreanty přístup kolem vilek ve stráni nad zátokou. Celodenní výlet na pět ostrovů byl nádherný.

Já nemám k celkovému pobytu ani delegátům a letu žádné výhrady.

Sylva Janáčková 21.6.2018

Krasne romanticke misto...

Nemame

Petr Šikl 11.6.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.

Mapa polohy hotelu

Letovisko Agios Nikitas

Oblíbené letovisko Agios Nikitas se nachází na severozápadě ostrova asi 13 km od hlavního města Lefkas, které je dobře dostupné pravidelnými autobusovými linkami. V původně rybářské vesničce, která se rozprostírá v mírném svahu a je obklopena olivovníky, najdete hlavní dlážděnou třídu s obchůdky, kavárnami a tavernami. Dominantou letoviska je především nádherná rozlehlá pláž s průzračně čistým mořem, která je pokryta jemným štěrkem. Tato pláž není organizovaná, není zde tedy možnost pronájmu lehátek a slunečníků. V okolí této malebné vesničky můžete najít další krásné pláže ostrova jako je Pefkoulia nebo Milos, jenž se nachází jen pár minut pěšky od letoviska. Na tyto pláže je možné využít dopravu formou lodního taxi.

Zaujalo vás toto letovisko? Aparthotel Kalypso *** / Hotel Odyssey *** / Hotel Santa Marina *** / Hotel Olive Tree **+ / Studia Milos / Studia Averto / Vila Nature Villas **** / Apartmánový dům Villa Milia / Studia Iris Studia a apartmány

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


3. dospělá osoba na přistýlce pouze za letenku

4. dospělá osoba na přistýlce pouze za letenku

Až 2 děti na přistýlce pouze za letenku

Dítě do 15 let na přistýlce pouze za letenku


BRENNA TIP

BRENNA TIP
Kvalitní služby za výhodnou cenu.

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

POBYT 3. DOSPĚLÉ OSOBY ZDARMA

POBYT 3. DOSPĚLÉ OSOBY ZDARMA
Platíte pouze letenku.

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ
Doporučujeme brzkou rezervaci.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 71 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • krásné pláže ostrova v blízkosti aparthotelu
 • studia a apartmány s kuchyňkou nebo pokoje se snídaní
 • nejoblíbenější ubytování našich klientů na Lefkadě
 • aparthotel v krásné zahradě
 • dostupnost centra

Stravování


Vlastní (studia a apartmány).
Snídaně (pokoje) – kontinentální servírované.

Informace k ubytování


 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě do 15 let; lednice
 • dvoulůžková studia s možností přistýlky pro dítě do 15 let; kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí
 • apartmány až pro 4 osoby (2 místnosti); kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí) umístěné v přízemí
 • koupelna s toaletou
 • TV, klimatizace (za poplatek cca 5 €/den)
 • balkon nebo terasa
 • dětská postýlka na vyžádání zdarma

Vybavení a služby


 • vstupní hala s recepcí, trezor na recepci
 • snack bar
 • Wi-Fi ve společných prostorách zdarma
 • možnost využití bazénu ve vedlejším hotelu Odyssey (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma)

Výhody zájezdu


 • čtvrtý největší ostrov v Jónském moři
 • ostrov bývá označován jako plážový ráj s průzračně čistým mořem
 • tyrkysová barva moře
 • bílé pláže, divoké skalní útvary a zálivy
 • nedotčená příroda
 • tradiční řecký venkov ve vnitrozemí
 • oblast Vassiliki má výhodné podmínky pro windsurfing
 • možnost pojištění proti onemocnění COVID-19
 • garance odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0 2+2 3+1 4+0

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Rodos Palladium *****

Rhodos
Polopenze , Plná penze
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 29 190 Kč
Dítě:19 790 Kč 

Hotel Pefkos Beach ***

Rhodos
Snídaně , Polopenze
písečná pláž    vzdálená 600 m
Dospělý: 16 790 Kč
 

Hotel Rodos Palladium *****

Rhodos
Polopenze , Plná penze
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 21 190 Kč
Dítě:15 790 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená