Studia Moscha

Oblíbená studia leží v klidném prostředí letoviska Faliraki, pouhých 30 m od písečné pláže. Dům prošel v roce 2020 rekonstrukcí. Nově nabízí dvoulůžkové pokoje Superior a Premium. Studia s kuchyňským koutem zůstaly v původním stavu. Hostům se jistě zalíbí nová recepce, restaurace i bazén. Vzdálenost do centra letoviska plné obchůdků a zábavy je cca 10 minut chůze, autobusovou zastávku najdete cca 250 m od studií. Oblázková nudistická pláž je vzdálena cca 200 m. Dům splňuje požadavky na ubytování v klidném prostředí v docházkové vzdálenosti do centra letoviska s možnostmi večerního vyžití. Studia jsou vhodná pro páry, protože jsou určená pouze pro dospělé osoby.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno - Rhodos - Brno vč. všech poplatků
 • letenku Ostrava - Rhodos - Ostrava vč. všech poplatků
 • letenku Praha - Rhodos - Praha vč. všech poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování bez stravy/ snídaně
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Itálie a Španělska), která je hrazena v místě pobytu.

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dní, a to v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

1/ DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ společnosti SMARTWINGS, a.s.
 • Na palubu letadel Smartwings mířících z/do ČR již není nutné vstupovat s písemným potvrzením akreditované laboratoře o negativním výsledku RT-PCR či antigenního testu na COVID-19. Dle vstupních podmínek do Řecka je ovšem nutné při cestě do destinace doložit negativní výsledek RT-PCR testu či se prokázat dokladem o prodělání nemoci či očkování. Na let z Řecka do ČR postačuje antigenní test.
2/ PODMÍNKY PRO VSTUP DO ŘECKA
Negativní RT-PCR test, očkování či prodělání onemocnění Covid-19
 • Podmínkou pro vstup do Řecka je doložení negativního výsledku RT-PCR testu, ne staršího než 72 hodin před překročením hranice výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (nikoliv ze slin nebo kloktáním) v akreditované laboratoři. Spolu s negativním testem se musí cestující prokázat potvrzením negativní diagnózy v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a s razítkem, kde je uvedeno jméno, příjmení a datum narození. Doporučujeme, aby potvrzení obsahovalo rovněž číslo cestovního dokladu testovaného. Potvrzení je doporučeno mít v originále v tištěné nebo elektronické formě. Informace o negativním testu a lékařské potvrzení o diagnóze může být vystaveno na jednom stejném dokumentu a je nutné, aby bylo vyplněno strojově. Vždy je důležité, aby v něm bylo uvedeno datum odběru testu a informace o jeho negativním výsledku, potvrzení od lékaře a jeho podpis + razítko.
Výjimky z testování pro vstup do Řecka
 • Klienti s oficiálním národním certifikátem o provedeném očkování nemusí negativní RT-PCR test podstupovat, pokud ovšem uplynulo minimálně 14 dní od završení kompletní vakcinace. Certifikát musí být vystaven v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno a příjmení uvedené v pase, typ použité vakcíny, počet dávek a datum jejich provedení. Akceptované vakcíny jsou: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
 • Dále mohou vstoupit do Řecka bez nutnosti předložit negativní RT-PCR ti cestující, kteří doloží potvrzení o zotavení z onemocnění COVID-19. Potvrzení musí obsahovat informaci, že se cestující uzdravil z nemoci Covid-19 nejméně 2 měsíce před odletem do Řecka a nejdéle pak 9 měsíců před odletem do Řecka. Požadované potvrzení v anglickém jazyce vystaví lékař. Potvrzení musí obsahovat jméno a příjmení cestujícího, razítko a identifikační údaje lékaře i telefonické spojení; vzor potvrzení je zveřejněn na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR. S dotazy ohledně potvrzení se obracejte na Ministerstvo zdravotnictví.
 • Děti do 5 let jsou z povinnosti předložení testu vyloučeni a nemusí RT-PCR test podstupovat. Dále platí povinnost vyplnění vstupního formuláře.
Cestující ze všech destinací mohou být při příjezdu do Řecka podrobeni kontrolním testům na Covid-19 a jsou povinni tyto testy strpět. Odmítnutí podstoupit kontrolní test nebo pozitivní výsledek kontrolního testu může být důvodem k odepření vstupu do země. Testovaní cestující musí vyčkat na místě až do oznámení výsledku kontrolního rychlého antigenního testu. V případě pozitivního výsledku musí zůstat 14 dní v karanténě na jimi udané adrese (event. v úřady určeném hotelu). Tato povinnost se může vztahovat i na jeho nejbližší spolucestující (rodinu, přítele). Porušení se trestá pokutou 5.000 €.

3/ VSTUPNÍ FORMULÁŘ DO ŘECKA
 • Každý cestující (včetně dětí a infantů), nezávisle na výchozí destinaci a státní příslušnosti, musí nejpozději 24 hodin před vstupem na území Řecka vyplnit v angličtině a odeslat oficiální elektronický formulář (tzv. Passenger Locator Form - PLF) na vládní platformě https://travel.gov.gr/, kde cestující uvede všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Řecku (včetně PSČ), jakož i kontaktní osobu pro případ onemocnění. Spolucestující děti do 18 let se vpisují do PLF formuláře jednoho z rodičů nebo rodina s dětmi vyplní jeden společný PLF formulář. Dotazník doporučujeme vyplňovat v prohlížeči Chrome. Po jeho vyplnění ihned obdržíte e-mail s potvrzením o registraci (z adresy: no-reply@travel.gov.gr – kontrolujte také složku hromadné či nevyžádané pošty). Po vyhodnocení formuláře obdržíte opět e-mailem individuální QR kód, kterým se musí prokázat osoby při vstupu na území Řecka, a to jak při cestě letecky, tak i při cestě trajektem či po silnici. Tento kód je nutné uchovat v telefonu či tabletu, který si berete s sebou na cestu; doporučujeme opatřit si i jeho tištěnou verzi.
 • V případě, že vám nebude doručen potvrzovací QR kód (prosím zkontrolujte také složku hromadné či nevyžádané pošty), bude dostačující automatické potvrzení o vyplnění dotazníku, které je doručeno vždy ihned po vyplnění dotazníku (nutné vytisknout). Nezapomeňte formulář vyplnit (bez diakritiky) nejpozději 24 hodin před vstupem do země.
 • Požadované vstupní dokumenty jsou kontrolovány již při odbavení na letišti. Cestující, kteří nedoloží vstupní povinnosti, nebudou přijati k letecké dopravě.
NOVÁ PRAVIDLA PRO NÁVRAT DO ČR
 • S účinností od 17. května 2021 platí nové podmínky pro vstup osob do České Republiky. Nová pravidla se vztahují jak na příjezd cizinců, tak na návrat českých občanů a rezidentů zpět do České republiky.
 • V případě cesty z Řecka (červená barva na semaforu) je povinností cestujících předložit před vstupem do ČR negativní RT-PCR test ne starší než 72 hodin nebo negativní antigenní test ne starší 24 hodin před započetím cesty/odletem z destinace. 72 či 24 hodin je myšleno od okamžiku odebrání vzorku, do pravidla hodin se nezapočítává doba letu.
 • Delegát CK BRENNA pomůže klientům zajistit testování v místě pobytu. Testování bude klienty hrazeno na místě testování. Cena testu je 25 - 30 €/1 antigenní test, 60 - 70 €/1 PCR test.
 • Po příjezdu do ČR se každý cestující samoizoluje, nejpozději 5. den po příjezdu na území ČR má povinnost podrobit se RT-PCR testu na přítomnost SARS-CoV-2. Do doby předložení negativních výsledků testu se na cestující vztahuje povinná karanténa/samoizolace (omezení volného pohybu).
 • Povinností je také 14 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.
 • Zároveň platí povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, jehož vyplnění bude společně s testem při vstupu do ČR kontrolováno. Příjezdový formulář pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví je k vyplnění zde. Vyplněním umožníte orgánům ochrany veřejného zdraví kontaktovat vás v těch případech, kdy bude zjištěno, že jste mohl(a) být během cesty nakažen(a) jinou osobou nebo vy sám(a) jste mohl(a) být zdrojem nákazy pro ostatní cestující. Formulář vyplní každá dospělá osoba za sebe a za členy rodiny mladší 18 let cestující společně. Informační centrum pro cesty do zahraničí zajišťuje telefonická linka Ministerstva zahraničních věcí ČR a je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 - 16:00. Informace jsou k dispozici na čísle + 420 224 183 200.
 • Děti do 5 let jsou z výše uvedených povinností vyloučeny.
MZV vydalo nové podmínky návratu do ČR ze zahraničí, platné od 17. 5. 2021. Informace mohou být dále průběžně aktualizovány. Najdete je zde.

Výjimka z testování pro návrat do ČR
 • Pokud předložíte vytištěné písemné lékařské potvrzení o prodělání nemoci Covid-19 v anglickém jazyce, není nutné mít při návratu do ČR zajištěn test před odletem v destinaci, vyplněn elektronický příjezdový formulář, test po příjezdu do ČR ani zajištěnou karanténu. Potvrzení v anglickém jazyce vystaví váš lékař (působící v ČR nebo v jiném členském státě EU) a musí obsahovat následující potvrzení že: nemáte klinické známky onemocnění COVID-19, prokazatelně jste prodělali onemocnění COVID-19, z důvodu pozitivního výsledku PCR testu jste absolvovali izolaci, od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu na přítomnost SARS-CoV-2 uplynulo alespoň 14 dní, ne však více než 180 dní. Potvrzení musí obsahovat razítko, identifikační údaje lékaře a telefonické spojení; vzor potvrzení je zveřejněn na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR najdete zde.
 • Důležité upozornění: při předložení chybně vyplněného lékařského potvrzení o prodělané nemoci Covid-19, nemusí odletové letiště toto potvrzení akceptovat, cestující nebudou přijati k přepravě.
 • Ve výjimkách z testování pro návrat do ČR jsou nově zahrnuty očkované osoby, které se prokáží certifikátem, že od jejich očkování 1. vakcínou uběhlo 22 dnů až 9 měsíců. U jednodávkového očkovacího schématu uběhlo 22 dnů až 9 měsíců od aplikace, což prokáží certifikátem. Nebo předloží certifikát, že jsou očkovány 2 dávkami vakcíny. Certifikát musí být vystaven v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno a příjmení uvedené v pase, typ použité vakcíny, počet dávek a datum jejich provedení.
 • Ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR.
 • Výjimka z testování v destinaci před odletem zpět do ČR také platí pro děti do 5 let.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku zavedena místní pobytová taxa, která je placená klienty v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
  Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
  0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
  0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Řecka i ČR)
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme 2 typy pojištění: kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu a pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

8 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 480 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 200 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 740 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 480 Kč/pobyt

11 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 660 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 280 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 030 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 640 Kč/pobyt

12 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 720 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 300 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 120 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 700 Kč/pobyt

15 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 900 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 370 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 400 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 870 Kč/pobyt

Příplatky k ceně

4 490 Kč/4 890 Kč/10/11 nocí/osoba – jednolůžkové studio
3 190 Kč/7 nocí/osoba 
jednolůžkové studio

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 43 klientů CK BRENNA
Libuše Jeřábková 6.10.2020

Vynikající místo, letos jsme tam byly s dcerou po sedmé a věříme, že se do Moschy příští rok vrátíme.

Nemáme

Pavel Pokorný 24.9.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Eva Tomášková 13.9.2020

blizkost moře

Hana Mičíková 13.9.2020

blízko k moři, do města taky blízko, klid

blízko k moři, do města taky blízko, klid

nemám

Radomíra Pešková 3.9.2020

blízkost u moře,nově zrekonstruované pokoje.

blízkost u moře,nově zrekonstruované pokoje

žádné

Bohunka Čechovská 2.9.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ladislav Ondráček 24.8.2020

Blízko maře, klidné místo na okraji letoviska.

Blízko maře, klidné místo na okraji letoviska.

Nemožnost vybrat si pokoj.

Pavel Pokorný 4.10.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Petr Vostárek 16.9.2019

Klid a blízkost nudistické pláže

Ladislav Ondráček 13.9.2019

Blízko moře, klidné místo na kraji destinace

Eva Havlíčková 13.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Daša Blažkova 7.9.2019

pěkné místo, v klidnější části

daleko od centra

Daniela Vystrčilová 29.8.2019

Ubytování blízko moře, krásný a čistý bazen, studia čistá a uklizená, ochotný a milý vedoucí hotelu, personál a delegát CK Brenna

nemáme

Stanislav Čepička 27.8.2019

Vzdálenost od pláže, pěkný výhled,

Hlučná klimatizace, absence lokálních prodejen (pekárny, ovoce, zelenina)

Eva Humpová 19.8.2019

Krásné,čisté ubytování. Moc milý personál. Blízko moře i taverny s výborným jídlem. Sympatický delegát. Určitě využiji služby a nabídky vaší CK i do budoucna.

Žádné

Daša Blažkova 12.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ilona Musilová 6.8.2019

Blízko od moře i centra a přesto v klidné části

Asi ne úplně vhodné pro malé děti co se týče vstupu do vody i bazénu.

Leona Krátká 12.7.2019

Vyborná poloha, krasne letovisko

Renata Strádalová 21.6.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Petra Seidlová 18.6.2019

tiché místo s doboru dostupností do centra Faliraki a města Rhodos, skvělé koupání, skvělý personál, jezdíme na stejné místo již cca 6 let

Jan Karmazín 7.10.2018

Blízko pláže, hlavně FKK, kterých je mimo Chorvatska, hlavně Istrie - poskrovnu!

Lukáš Kostrunek 7.10.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Blanka Kalová 17.9.2018

Blízko pláže, bazén u ubytování. Vše bylo výborné.

Jitka Dvořáková 14.9.2018

Poloha ubytování velmi blízko moře, v klidné lokalitě a letovisko má skvělou polohu na výjezdy za poznáváním ostrova. Dobře fungovala v místě pobytu i autobusová doprava.

žádné

Martin Dvořák 28.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Milan Palík 24.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Petr Šrámek 18.8.2018

blízkost pláže

Jana Štalmachová 13.8.2018

klidná oblast s dobrou dostupností do centra

Daniela Vystrčilová 10.8.2018

U studií je krásný, udržovaný bazén a nedaleká pláž s lehátky je také vždy v perfektním stavu. V Řecku jsme byli někoikrát, ale tady se nám líbí, že i když je větší vítr, nejsou na moři vlny. Také okolí je velmi hezké a když je možné si půjčit auto, také je mnoho možností na pořádání výletů po okolí. Lázně Kalithea, zátoka Anthonyho Quina, Tsambika, Prasonisi, Lindos, hl.m. Rhodos, Údolí motýlů atd. určitě stojí za shlédnutí.

Eva Formanová 7.8.2018

čisto, ochotný personál, pěkný čistý bazén, moře za rohem, klidná lokalita přitom blízko do centra, ochotný, příjemný a vstřícný delegát

Zuzana Bečková 3.8.2018

Klidné prostředí v blízkosti moře. Milý personál. Výborná snídaně.

žádné

Bečková 2.8.2018

Velmi pěkné ubytování na klidném místě. Majitelé ochotní a přátelští. Měli jsme zaplacené snídaně. Do Řecka jezdíme již dlouho, ale s takto velkou nabídkou snídaňového menu jsme se ještě nesetkali - super!

nic

Radana Podešvová 31.7.2018

Již léta jezdím do letoviska Faliraki a vybírám si ubytování v této klidnější oblasti. Ve studiích Moscha jsem byla podruhé, oceňuji milé majitele, příjemný personál a především naprostou svobodu ve smyslu ubytování bez stravy, kdy člověk není časově vázán na dobu podávání snídaní, obědů a večeří. Velice doufám, že tato možnost zůstane i nadále zachována!

Pavla Siudová 14.7.2018

Klidné prostředí, přitom kousek od centra, nuda pláž cca 10 min. super.

Libuše Bartošová 14.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Zdeňka Černošková 12.7.2018

poloha, čistota, slušný personál

Michal Václavík 9.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jitka Křenková 22.6.2018

Vynikající pobytové místo, oáza klidu a naplnění všeho, co si městský člověk může přát. Všem lidem, kteří žijí hektickým způsobem dnešního městského uspěchaného života bych tuto oázu klidu přála. V této destinaci se nachází vše, co se potřebuje. byli jsme již podruhé a nadmíru spokojeni.

Bez výhrad.

Hana Škvorová 22.6.2018

Rušné středisko,ale v místě pobytu klid.

Žádné důležité výhrady nemám.Pouze dlouhé čekání poslední den na odvoz na letiště.

Renata Strádalová 22.6.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Bohdan Mirovič 13.6.2018

nemáme

Simona Podzimková 22.8.2017

Krásný bazén a hlavně blízko k moři

horší vybavení kuchyňky, chybělo spousta nádobí na vaření

dana houbová 12.7.2017

velice pěkná studia, čistá, jen vybavení kuchynky je slabší, ale stačilo. K moři opravdu kousek ,nádherné šnorchlování bazén také nemá chybu.Všem mohu jen doporučit. Také ostrov rhodos se nám moc líbil.

chytli jsme šílená vedra přes 40 stupnů, ale s klimatizací se to zvládlo.

Mapa polohy hotelu

Letovisko Faliraki

Atraktivní živé letovisko nabízí svým návštěvníkům četné restaurace, kavárny, bary, diskotéky a obchůdky. Faliraki leží na několik kilometrů dlouhé písečné pláži ve vzdálenosti cca 15 km od města Rhodos, snímž má dobré autobusové spojení. Faliraki je místem pro ideální prožití dovolené. Doporučujeme navštívit aquapark, který je jedním z největších v Evropě.

Zaujalo vás toto letovisko? Studia Moscha / Hotel Orion *** / Studia Anemoni Studia a apartmány / Studia Elpida / Hotel Apollo Beach **** / Hotel Esperos Mare **** / Hotel Faliraki Premium *** / Hotel Evita Resort **** / Hotel Calypso Beach **** / Hotel Cyprotel Faliraki **** / Hotel Esperos Village Blue & Spa ***** / Hotel Esperos Palace **** / Studia Anika / Hotel Faliraki Bay *** / Hotel Olympia Sun *** / Hotel Lido Star ***

Balíčky pobytů

BRENNA TIP

BRENNA TIP
Kvalitní služby za výhodnou cenu.

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ
Doporučujeme brzkou rezervaci.

POUZE PRO DOSPĚLÉ

POUZE PRO DOSPĚLÉ
Hotel pouze pro dospělé osoby nabízí klid a relaxaci všem, kteří vyhledávájí pobyt bez dětí.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 43 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • pouhých 30 m od pláže
 • velmi pěkný dům s bazénem
 • klidná lokalita nedaleko centra
 • pobyt pouze pro dospělé osoby
 • oblíbené ubytování

Stravování


Vlastní.
Snídaně – kontinentální servírované (pokoje Superior a Premium).

Informace k ubytování


 • dvoulůžková studia s kuchyňským koutem (lednice, vařič, varná konvice, základní nádobí)
 • dvoulůžkové pokoje Superior (klimatizace zdarma)
 • dvoulůžkové pokoje Premium (klimatizace zdarma)
 • koupelna s toaletou
 • klimatizace (za poplatek cca 7 €/den)
 • balkon nebo terasa
 • dětská postýlka na vyžádání zdarma

Vybavení a služby


 • snack bar a recepce s Wi-Fi zdarma, trezor (za poplatek cca 2 €/den)
 • bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)
 • za poplatek: internetový koutek, billiard

Výhody zájezdu


 • bohatá historie ostrova, starobylé hlavní město
 • na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO
 • slunce zde svítí více než 300 dní v roce
 • stálé počasí, průzračné moře
 • nejnavštěvovanější řecký ostrov
 • ideální místo pro rodinnou dovolenou
 • jeden z největších aquaparků v Evropě
 • setkává se zde Středozemní moře s Egejským
 • možnost pojištění proti onemocnění COVID-19
 • garance odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic

Obsazení pokoje


2+0

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Astris Sun ***

Thassos
Polopenze
písečná pláž    vzdálená 100 m
Dospělý: 21 190 Kč
Dítě:8 990 Kč 

Studia Ilion

Thassos
Bez stravování , Snídaně, Polopenze
písečná pláž    vzdálená 70 m
Dospělý: 9 990 Kč
Dítě:6 890 Kč 

Aparthotel Limenaria Beach ***

Thassos
Snídaně , Polopenze
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 30 m
Dospělý: 9 590 Kč
Dítě:8 590 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená