zadejte destinaci
Zadejte nebo vyberte destinaci ×
Nastavit nebo  vymazat
zvolte termín a počet nocí
Zvolte termín a počet nocí ×
Nastavit nebo  vymazat
zvolte počet osob
Zvolte počet osob ×
Nastavit nebo  vymazat
Vyhledat

FotoSoutěž

Cestujete letos s naší cestovní kanceláří na dovolenou? Staňte se na okamžik umělci a vyhrajte tak poukaz na váš příští zájezd. Autor nejzajímavější fotografie se může těšit na poukaz na zájezd v hodnotě 15 000 Kč dle vlastního výběru a mnoho dalších cen. Přejeme hodně štěstí.

FOTOSOUTĚŽ PRO ROK 2020

Děkujeme vám za projevenou důvěru, kterou nám vyjadřujete koupí zájezdu u naší cestovní kanceláře. Přípravě nabídky zájezdů věnujeme velkou pozornost a naším prvořadým zájmem je spokojený klient. Jako každoročně jsme připravili FOTOSOUTĚŽ o poukazy na zájezd v hodnotě až 15 000 Kč dle vlastního výběru. Celkem rozdáme poukazy v hodnotě 30 000 Kč. Autoři výherních fotografií budou zveřejněni 16. 10. 2020 na našem facebookovém profilu.


Téma soutěže pro rok 2020: „Cestování je vášeň“

Vítězné fotografie volí porota CK BRENNA.

  • 1. cena -
    poukaz na zájezd CK BRENNA v hodnotě 15 000 Kč pro 1 osobu dle vlastního výběru
  • 2. cena -
    poukaz na zájezd CK BRENNA v hodnotě 10 000 Kč pro 1 osobu dle vlastního výběru
  • 3. cena -
    poukaz na zájezd CK BRENNA v hodnotě 5 000 Kč pro 1 osobu dle vlastního výběru

Klienti, kteří si zakoupí zájezd z nabídky LÉTO 2020, mají možnost zúčastnit se fotosoutěže na téma „Cestování je vášeň“. Na jednu Smlouvu o zájezdu zasílejte maximálně 3 ks fotografií. Podmínkou pro zařazení do soutěže je doručení fotografií nejpozději do 15. 10. 2020, a to na e-mailovou adresu: fotosoutez@brenna.cz. Nezapomeňte uvést číslo Vaší smlouvy, jméno objednavatele zájezdu, destinaci a termín Vaší dovolené.

Zasláním fotografií potvrzujete nejen Vaše autorství, ale i fakt, že jejich zveřejněním nebude neoprávněně zasaženo autorské právo třetí osoby. Zasláním fotografií vyjadřujete souhlas s jejich uveřejněním na webových stránkách, sociálních sítích, reklamních materiálech a při prezentaci nabídky LÉTO 2021. Výherci budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky do 28. 10. 2020.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená