po - pá: 9:00 - 18 h  

Soutěž

Cestujete s námi letos na vaši vysněnou dovolenou? Staňte se na okamžik umělci a vyhrajte tak poukaz na váš příští zájezd. Autor nejzajímavějších fotografií se může těšit na poukaz na zájezd v hodnotě 15 000 Kč dle vlastního výběru a mnoho dalších cen. Za zkoušku nic nedáte, co myslíte? Přejeme vám hodně štěstí.

Soutěž o zájezd 2019

Jsme velmi rádi, že jste si pro svou dovolenou vybrali náš zájezd z katalogu LÉTO 2019. Přípravě zájezdů věnujeme velkou pozornost a naším prvořadým zájmem je náš spokojený klient. S námi se navíc můžete stát i šťastným klientem. Pro účastníky zájezdů z našeho katalogu LÉTO 2019 jsme připravili FOTOSOUTĚŽ o zájezd z nabídky v roce 2020 dle vlastního výběru v hodnotě až 15 000 Kč a mnoho dalších cen!

Nově můžete hlasovat pro Vašeho favorita také na Facebooku CK BRENNA. Autor fotografie s největším počtem lajků ke dni 16. 10. 2019 získá 2. cenu.


Téma soutěže pro rok 2019: „Rituál na dovolené“

 • 1. cena - VOLBA CK BRENNA
  poukaz na zájezd v hodnotě 15 000 Kč pro 1 osobu dle vlastního výběru *
 • 2. cena - VOLBA FANOUŠKŮ FB BRENNA
  poukaz na zájezd v hodnotě 10 000 Kč pro 1 osobu dle vlastního výběru *
 • 3. cena - VOLBA CK BRENNA
  poukaz na zájezd v hodnotě 5 000 Kč pro 1 osobu dle vlastního výběru *
 • 4.–5. cena - VOLBA CK BRENNA
  poukaz na zájezd v hodnotě 2 000 Kč pro 1 osobu dle vlastního výběru *

Klienti, kteří si zakoupí zájezd z katalogu LÉTO 2019, mají možnost zúčastnit se fotosoutěže „Rituál na dovolené“. Na jednu Smlouvu o zájezdu zasílejte maximálně 3 ks fotografií. Podmínkou pro zařazení do soutěže je doručení fotografií nejpozději do 16. 10. 2019, a to na e-mailovou adresu: fotosoutez@brenna.cz. Nezapomeňte uvést číslo Vaší smlouvy, jméno objednavatele zájezdu, destinaci a termín Vaší dovolené.

Zasláním fotografií potvrzujete nejen Vaše autorství, ale i fakt, že jejich zveřejněním nebude neoprávněně zasaženo autorské právo třetí osoby. Zasláním fotografií vyjadřujete souhlas s jejich uveřejněním na webových stránkách, sociálních sítích, reklamních materiálech a v katalogu LÉTO 2020. Výherci budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky do 28. 10. 2019.

* z katalogu CK BRENNA LÉTO 2019

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
'