Hotel Stafilia Beach ***+

Oblíbený rodinný hotel skládající se z několika menších budov je obklopen krásnou zahradou se vzrostlými borovicemi, které poskytují přirozený stín. Hotel se nachází přímo na oblázkovo-písečné pláži, ze které jednou denně vyjíždí výletní loď do historického města Lindos. Cca 1 km od hotelu leží oblíbená písečná pláž Glystra. Centrum klidného letoviska Kiotari je vzdáleno cca 3 km, vesnice Lardos cca 4 km a historické město Lindos cca 8 km. Nejbližší minimarket se nachází cca 400 m od hotelu. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidnou dovolenou v příjemném prostředí.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno - Rhodos - Brno vč. všech poplatků
 • letenku Ostrava - Rhodos - Ostrava vč. všech poplatků
 • letenku Praha - Rhodos - Praha vč. všech poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování
 • polopenzi
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Itálie a Španělska), která je hrazena v místě pobytu.

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dní, a to v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

1/ DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ společnosti SMARTWINGS, a.s.
 • Na palubu letadel Smartwings mířících z/do ČR již není nutné vstupovat s písemným potvrzením akreditované laboratoře o negativním výsledku RT-PCR či antigenního testu na COVID-19. Dle vstupních podmínek do Řecka a při návratu do ČR je ovšem nutné při cestě do destinace doložit negativní výsledek testu či se prokázat dokladem o prodělání nemoci či očkování (viz informace níže).
2/ PODMÍNKY PRO VSTUP DO ŘECKA
Negativní RT-PCR test, očkování či prodělání onemocnění Covid-19
 • Podmínkou pro vstup do Řecka je doložení negativního výsledku RT-PCR testu, ne staršího než 72 hodin či antigenního testu ne staršího 48 hodin před překročením hranice. Testy musí být provedeny výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (nikoliv ze slin nebo kloktáním). Test musí být zhotoven v akreditované laboratoři. Potvrzení o negativní diagnóze může být prokázáno v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno, příjmení, datum narození, číslo cestovního dokladu a datum narození testované osoby. Potvrzení je doporučeno mít v originále v tištěné nebo elektronické formě. Informace o negativním testu a diagnóze může být vystaveno na jednom stejném dokumentu a je nutné, aby bylo vyplněno strojově. Vždy je důležité, aby v něm bylo uvedeno datum odběru testu a informace o jeho negativním výsledku, potvrzení od lékaře a jeho podpis + razítko.
Výjimky z testování pro vstup do Řecka
 • Klienti s oficiálním národním certifikátem o provedeném očkování nemusí RT-PCR test podstupovat, pokud ovšem uplynulo minimálně 14 dní od završení kompletní vakcinace. Certifikát musí být vystaven v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno a příjmení uvedené v pase, typ použité vakcíny, počet dávek a datum jejich provedení. Akceptované vakcíny jsou: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
 • Dále mohou vstoupit do Řecka bez nutnosti předložit negativní RT-PCR ti cestující, kteří doloží potvrzení o zotavení z onemocnění COVID-19. Potvrzení musí obsahovat informaci, že se cestující uzdravil z nemoci Covid-19, od 27.6. je maximální doba od prodělání nemoci stanovena na 180 dní. Potvrzení o prodělání onemocnění lze prokázat dvěma způsoby:
  1. Potvrzení od lékaře / laboratoře: Potvrzení o prodělání nemoci musí být vydáno 30 dní po prvním pozitivním testu. Cestující musí společně s potvrzením předložit i výsledek onoho pozitivního testu.
  2. EU digitální certifikát: V tomto případě jsou rozhodující data platnosti (od-do) na certifikátu. Cestující jej může mít jak v papírové, tak digitální podobě. S dotazy ohledně potvrzení se obracejte na Ministerstvo zdravotnictví.
 • Děti do 12 let (11,99) jsou z povinnosti předložení testu vyloučeni a nemusí RT-PCR test podstupovat. Dále platí povinnost vyplnění vstupního formuláře.
Cestující mohou být při příjezdu do Řecka podrobeni kontrolním testům na Covid-19 a jsou povinni tyto testy strpět. Odmítnutí podstoupit kontrolní test nebo pozitivní výsledek kontrolního testu může být důvodem k odepření vstupu do země. Testovaní cestující musí vyčkat na místě až do oznámení výsledku kontrolního rychlého antigenního testu. V případě pozitivního výsledku musí zůstat 14 dní v karanténě na jimi udané adrese (event. v úřady určeném hotelu). Tato povinnost se může vztahovat i na jeho nejbližší spolucestující (rodinu, přítele). Porušení se trestá pokutou 5.000 €.

3/ VSTUPNÍ FORMULÁŘ DO ŘECKA
 • Každý cestující (včetně dětí a infantů), nezávisle na výchozí destinaci a státní příslušnosti, musí nejlépe 24 hodin před vstupem na území Řecka vyplnit v angličtině a odeslat oficiální elektronický formulář (tzv. Passenger Locator Form - PLF) na vládní platformě https://travel.gov.gr/, kde cestující uvede všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Řecku (včetně PSČ), jakož i kontaktní osobu pro případ onemocnění. Spolucestující děti do 18 let se vpisují do PLF formuláře jednoho z rodičů nebo rodina s dětmi vyplní jeden společný PLF formulář. Dotazník doporučujeme vyplňovat v prohlížeči Chrome. Po jeho vyplnění ihned obdržíte e-mail s potvrzením o registraci (z adresy: no-reply@travel.gov.gr – kontrolujte také složku hromadné či nevyžádané pošty). Po vyhodnocení formuláře obdržíte opět e-mailem individuální QR kód, kterým se musí prokázat osoby při vstupu na území Řecka, a to jak při cestě letecky, tak i při cestě trajektem či po silnici. Tento kód je nutné uchovat v telefonu či tabletu, který si berete s sebou na cestu; doporučujeme opatřit si i jeho tištěnou verzi.
 • Požadované vstupní dokumenty jsou kontrolovány již při odbavení na letišti. Cestující, kteří nedoloží vstupní povinnosti, nebudou přijati k letecké dopravě.
4/ NOVÁ PRAVIDLA PRO NÁVRAT DO ČR
S účinností od 9. července 2021 platí nové podmínky pro vstup osob do České republiky. Pravidla se vztahují jak na příjezd cizinců, tak na návrat českých občanů a rezidentů zpět do České republiky.
 • V případě cesty z Řecka (červená barva semaforu - platné od 26. 7. 2021) je povinností cestujících předložit před vstupem do ČR negativní RT-PCR test ne starší než 72 hodin či negativní antigenní test ne starší 48 hodin před odletem z destinace. 48 či 72 hodin je myšleno od okamžiku odebrání vzorku, do pravidla 48 či 72 hodin se nezapočítává doba letu.
 • Delegát CK BRENNA pomůže klientům zajistit testování v místě pobytu. Testování bude klienty hrazeno na místě testování. Cena testu je cca 25 €/1 antigenní test, cca 65 €/1 RT-PCR test.
 • Dále pak platí povinnost podstoupit druhý RT-PCR test (antigenní test nestačí) provedený v ČR nejdříve 5. den, nejpozději však 14. den od příletu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 14 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.
 • Pro všechny cestující bez výjimek platí povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, jehož vyplnění bude při vstupu do ČR kontrolováno. Příjezdový formulář pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví je k vyplnění zde. Vyplněním umožníte orgánům ochrany veřejného zdraví kontaktovat vás v těch případech, kdy bude zjištěno, že jste mohl(a) být během cesty nakažen(a) jinou osobou nebo vy sám(a) jste mohl(a) být zdrojem nákazy pro ostatní cestující. Formulář vyplní každá dospělá osoba za sebe a za členy rodiny mladší 18 let cestující společně. Informační centrum pro cesty do zahraničí zajišťuje telefonická linka Ministerstva zahraničních věcí ČR a je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 - 16:00. Informace jsou k dispozici na čísle + 420 224 183 200.
 • Informace mohou být dále průběžně aktualizovány. Najdete je zde.
Výjimka z testování po návratu do ČR
 • Ve výjimkách z testování pro návrat do ČR jsou zahrnuty plně očkované osoby, které se prokáží certifikátem, že od jejich očkování uběhlo 14 dnů a více.
 • Děti do dovršení věku 12 let nemusí v destinaci podstoupit test na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2. Děti ve věku 0-6 let (5,99) jsou z testování zcela vyjmuty, děti ve věku 6-12 let (11,99) musí RT-PCR test absolvovat do 5 dnů od příjezdu do ČR.
 • Ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku zavedena místní pobytová taxa, která je placená klienty v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
  Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
  0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
  0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Řecka i ČR)
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme 2 typy pojištění: kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu a pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

8 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 480 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 200 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 740 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 480 Kč/pobyt

11 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 660 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 280 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 030 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 640 Kč/pobyt

12 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 720 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 300 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 120 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 700 Kč/pobyt

15 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 900 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 370 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 400 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 870 Kč/pobyt

Příplatky k ceně

9 990 Kč/10 890 Kč/10/11 nocí/osoba – jednolůžkový pokoj
7 890 Kč/7 nocí/osoba - jednolůžkový pokoj

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 55 klientů CK BRENNA
Pavel Tomanek 22.9.2021

Klidné místo

Petr Polster 20.9.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Marcela Borecká 6.9.2021

blízko pláže, pohodlné cestičky lemované květy, blízko odjezdových míst pro výletní lodě

hlučné hučení agregátů, žádný obchod v blízkosti

Lenka Strašilová 2.9.2021

Blízko moře , klid ve večerních a nočních hodinách. Krásné prostředí.

Vlasta Červinková 26.8.2021

Pěkná pláž hned u apartmánu. Výhodou plážová sprcha a využití lehátek zdarma, bar a restaurace u bazénu.

Eva Pohlodková 24.8.2021

Blízkost moře, stín v podobě stromů na pláži, klidná lokalita.

Klimatizace za poplatek.

Ludmila Vaculovičová 9.8.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jana Stěničková 6.8.2021

Klid, krásná příroda, čisté a teplé moře, ochotný personál celého hotelového komplexu

rychle to uteklo : - )))

Jan Jakšík 18.7.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Marek Hořovský 15.7.2021

Super zahrada s bazénem a stromy a lehátky a stínem na pláži, moc pěkné, vlastně nádherné.

Škoda jen, že vedle této krásné zahrady je onen močál nebo jakási špinavá bažina a ta byla zřejmě semeništěm těch šílených večerních komárů, škoda, že hotel nemá sílu tuto bažinu zlikvidovat.

Věra Zívalová 11.7.2021

velmi čisté moře s dobrým přístupem do vodynepřeplněná pláž se stínem pod stromy

minimální možnost pěších procházek večer, chybí hezké městečko,promenáda

Leona Kosová 19.10.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Libor Kos 19.10.2020

V hotelu Stafilia jsme byli letos již podeváté, což myslím, mluví za vše.

Michal Matoušek 14.9.2020

Bezproblémové půjčení auta.

Žádné služby v docházkové vzdálenosti.

Blanka Nedělková 8.9.2020

hotel opravdu na pláži, krásná zahrada, příjemný bar a bazén, úžasný relax pod tamaryšky na pláži, lehátka a slunečníky také v pohodě, jídlo mi moc chutnalo, líbilo se mi, že kromě vepřového masa, které nejím, bylo každý den jehněčí, kůzle, kuře, či rybahotel opravdu na pláži, krásná zahrada, příjemný bar a bazén, úžasný relax pod tamaryšky na pláži, lehátka a slunečníky také v pohodě, jídlo mi moc chutnalo, líbilo se mi, že kromě vepřového masa, které nejím, bylo každý den jehněčí, kůzle, kuře, či ryba

pláž bych nenazvala oblázkovo-písečnou, podle obrázku a popisu bych čekala skutečně písek s oblázky, nikoli kamenolom; velký problém jsou komáři, po setmění vás sežerou, člověk se musí zavřít v pokoji a pustit klimatizaci - je to škoda, když většinou hezky pofukovalo, spala bych při otevřeném balkonu, jedině si přivézt nějaký fakt účinný prostředek do zásuvky, ale koho to napadne; u snídaně mi chybělo ovoce - denně byl jen jeden druh a většinou banán, případně meloun; také bych uvítala barel s vodou, kafe nepiju a džus s umělým sladidlem pít nemohu

Lenka Mariánková 25.8.2020

U moře, vlastní pláž, lehátka zdarma.

U moře, vlastní pláž, lehátka zdarma.

Pokoje pro Čechy nejdál od moře, ale žádná zásadní dálka. Projdete se krásnou ovocnou zahradou.

Jan Neustadt 19.8.2020

Malý hotel hned u moře, možnost umístění lehátek na pláži do stínu stromů, lehátka v ceně. Neuvěřitelně průzračné moře, aspoň během našeho pobytu navíc velmi klidné. (Chce to ale boty do vody.) Dá se dojít i na blízkou písečnou pláž Glystra. Stravování odpovídající kategorii hotelu, snažili se o pestrost, k snídani sice jen jeden druh ovoce, ale střídali 4 druhy v různé dny, příjemně nás také překvapila šíře nabídky pro obědy. Šlo si též připlatit pozdější check-out (20 €), což jsme vzhledem k večernímu odjezdu využili.

Drobnou nevýhodou je větší vzdálenost od letiště, a tedy delší doba transferu (cca 1,5 hodiny). V místě byl trochu problém koupit ovoce, šlo to jen u příležitostného stánku u pláže Glystra (cca 15 min od hotelu).

Malý hotel hned u moře, možnost umístění lehátek na pláži do stínu stromů, lehátka v ceně. Neuvěřitelně průzračné moře, aspoň během našeho pobytu navíc velmi klidné. (Chce to ale boty do vody.) Dá se dojít i na blízkou písečnou pláž Glystra. Stravování odpovídající kategorii hotelu, snažili se o pestrost, k snídani sice jen jeden druh ovoce, ale střídali 4 druhy v různé dny, příjemně nás také překvapila šíře nabídky pro obědy. Šlo si též připlatit pozdější check-out (20 €), což jsme vzhledem k večernímu odjezdu využili.

Drobnou nevýhodou je větší vzdálenost od letiště, a tedy delší doba transferu (cca 1,5 hodiny). V místě byl trochu problém koupit ovoce, šlo to jen u příležitostného stánku u pláže Glystra (cca 15 min od hotelu).

Petr Polster 9.10.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Karla Šimková 5.10.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Miroslava Beranová 30.9.2019

klidné a pohodové

Vlasta Vagaiová 26.8.2019

klidné, pohodové

stravování

Radek Klíma 16.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Zdenka Kabátová 12.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Helena Pečarková 4.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Eva Burdová 2.7.2019

hotel přímo u pláže, lehátka na pláži bez poplatků, k dispozici sprcha i bazén.

Zdeňka Haluzová 1.7.2019

Vstřícné a příjemné jednání zaměstnanců, klid, čistota, pláž pár metrů od hotelu, bazén a restaurace také. Na pláži příjemný stín, dostupná lehátka. Voda a pláž čistá. Bazén čistý. Prostě ideální místo pro klidnou dovolenou.

V dostupnosti je pouze malý obchůdek asi půl km vzdálený, kam se musí chodit kupovat pitná voda. Ale tento jediný mráček se ztrácí v pozitivech celé dovolené.

Jitka Veselá 24.6.2019

skvělá poloha, čisté a krásné moře, čistota, háječek , lehátka k dispozici,

kromě stravy vše v pořádku

Věra Hammerschmiedová 17.6.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Petr Božek 10.6.2019

Poloha u moře. Klidný hotel. Stromy na pláži a stín. Lehátka zdarma.

Poslední den nebyla večeře ani žádná alternativa. Večer trochu komáři.

Petr Tomek 7.10.2018

Hotel Stafilia je situován přímo u písčito-oblázkové pláže orientované na jihovýchod, není oddělený žádnou silnicí, přístup k moři je tak rychlý a pohodlný. Jde o tříhvězdičkový hotel ležící tak trochu jako "chudý příbuzný" mezi dvěma rozsáhlými pětihvězdičkovými hotelovými komplexy Lindian Village a Lindos Imperial (i dál ve středisku Kiotari jsme jiné než pětihvězdičkové hotely nezaznamenali), v nichž úroveň ubytování a služeb je nepochybně luxusnější, ale hotel Stafilia nabízí jiné výhody. Je poměrně malý, prostředí je tak téměř "rodinné" - po pár dnech pobytu se od vidění znají hosté a rovněž si je dobře pamatuje personál (na rozdíl od jiných hotelů v místě např. nemusí hosté nosit žádné náramky osvědčující nárok na služby). Hotel poskytuje v ceně ubytování polopenzi s možností na místě koupit občerstvení během celého dne, ceny jídla a nápojů jsou přijatelné (pizza kolem 6 EUR, 1/2 l vína kolem 6 Eur, sklenice džusu kolem 2 EUR). Výběr jídel při snídani a večeři (švédské stoly) není tak bohatý jako ve velkých hotelech, ale jídlo je dobré a vždy si lze vybrat.Písčito-oblázkový charakter pláže s poměrně strmým vstupem do moře je stejný pro všechny sousedící hotely, ale u jen u Stafilie je přechod z pláže k bazénu (a hotelové restauraci s barem) porostlý pravidelně rozesazenými vzrostlými tamaryšky, které nabízejí během dne možnost stínu, a rovněž ojedinělé na zdejší poměry je používání lehátek a slunečníků na hotelové pláži bez poplatku. Příjemná je možnost dopravy do blízkého starobylého městečka Lindos s antickou akropolí (vykopávky, celkem citlivě zčásti dostavované - např. doplněné sloupy a architrávy), dostavěnou v době obsazení ostrova johanity na středověkou pevnost, a s romantickými uličkami lodí, která pravidelně jezdí mezi Kiotari a přístavem Lindos (jednou denně tam a zpět, v pondělí, středu a pátek dvakrát denně, zpáteční jízdenka v roce 2018 15 EUR, jednosměrná 7,50 EUR) a má zastávku přímo u hotelové pláže. Poměrně blízko hotelu je na hlavní silnici zastávka linkových autobusů jezdících v dosti krátkých intervalech (např. do hlavního města Rhodos intervaly 1/2 až 3/4 hodiny, cena v roce 2018 7,10 EUR, jízdné do městečka Lindos cca 2,80 EUR). Krom toho je možné na recepci objednat místo v účelovém mikrobusu, jezdícím dvakrát denně mezi Kiotari a hlavním městem. Zpáteční jízdné 16 EUR je srovnatelné s linkovým autobusem. Protože mikrobus cestou zastavuje u více hotelů, tak jak si jejich hosté objednali dopravu, není cesta výrazně rychlejší než linkový autobus a hlavní výhodou je tak možnost nastoupit a vystoupit přímo u hotelu (ušetřit cestu k zastávce veřejné dopravy). Asi standardní službou je možnost zapůjčení auta prostřednictvím recepce hotelu (malé auto v roce 2018 s garantovaným 100% pojištěním za 40 EUR na den, samozřejmě projetý benzín dokupuje klient, při půjčení na více dnů se cena trochu snižuje). Ostrov není velký, za den je lze i objet celý s několika zastávkami a taková cesta nabízí jednak možnost koupání i jinde, tak zejména možnost navštívit některé z řady historických nebo přírodních zajímavostí ostrova dle vlastního výběru.

Bezprostřední okolí hotelu nenabízí žádné vyžití - to platí i pro sousedící luxusnější hotely, jde o uměle vzniklé letovisko, kde kromě hotelů a jednoho obchodu (v Kiotari několika obchodů) není nic.Pokoje v hotelu (6 jednopatrových objektů) jsou vybavené dosti jednoduše a mají rozdílnou úroveň (liší se dle objektu i dle toho, zda jsou v přízemí nebo v patře - dle naší zkušenosti ale je personál hotelu v případě požadavku na dodatečnou výměnu velmi vstřícný a pokud na potřebnou dobu má větší nebo vzdušnější pokoj volný, výměnu umožní, byť třeba ne hned).

Miroslav Hofmann 5.10.2018

Klidné místo, málo lidí,super ubytování včetně polopenze a personálu.

Vladimír Pavézka 1.10.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Vladimír Pavézka 1.10.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Zdeňka Valešová 25.9.2018

úžasná poloha přímo u moře

sítě proti komárům byly v oknech jen u některých pokojů

Janka Dubcová 17.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jiří Kartos 5.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Janka Dubcová 27.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jana Hubová 20.8.2018

Hotel má skvělé umístění, výhoda je tamaryškový háj na pláži, klid, čistá voda. Cca 500m je autobusová zastávka a slušné spojení po ostrově.

Na druhou stranu kdo hledá možnost se projít a nejezdit autobusem nebo autem, tak bez chodníků, po neosvětlené silnici se daleko nedostanete.

Filip Klika 15.8.2018

Restaurace a bazén v arealu což bylo ve vedrech vhodné

Jaroslav Doležel 24.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Hana Šedajová 18.7.2018

Blízko u hotelu je bazén i pláž.

Hluk z nějakého elektrozařízení ze sousedící zahrady pod našimi okny, hlučná klimatizace na pokoji. Okolí je spíš plné rozestavěných hotelů, na procházky to moc není.

Milan Mátl 16.7.2018

Pláž a plážový servis.

Postele - nevyhovující matrace, mravenci - hlavně v koupelně, málo ovoce a malý výběr u snídaně.

Ivo Hos 13.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ivana Šlesingerová 13.7.2018

Poloha hotelu a jeho služby.

Již zmíněný hluk klimatizace.

Ivona Janíčková 9.7.2018

Blizkost more, domacke prostredi, mily personal, uzasni delegati.

Zadna vyhrada

Janka Dubcová 2.7.2018

priamo u pláže

žiadne

Jarmila Cmuntová 2.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jitka Veselá 27.6.2018

klid, čistota , blízkost moře , háječek se stínem , lehátka zdarma , polovina pláže přírodní ,

Bohužel mě vadí ,že v letadle nejsou schopní zajistit základní pití a občerstvení .

Milena Ulbrychová 25.6.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Lenka Bittnerová 22.6.2018

Čistota, pěkné řešení komplexu celkově - umístění bazénu, blízkost pláže!!! A krásně čistá voda!

Přesto, že by toto místo mělo být klidné, z vedlejších komplexů už v červnu doléhá hlasitá hudba, především večer a v noci.Také jsem se nedočetla, že je zde povoleno nudy opalování - provozovala je skupina českých skorodůchodkyň na pláži - nic příjemného (zvláště pro děti), když s tím člověk nepočítá.

Hana Zichová 17.6.2018

Naprosto úžasná a klidná dovolená, kde nám nic nechybělo. Hotel čistý, personál vstřícný, strava formou bufetu vynikající. Na pláž co by kamenem dohodil, zdarma lehátka, klidná část ostrova s průzračným mořem a nepřeplněnou pláží. Market cca 5 minut chůzí. I přes doposud neznámou cestovní kanceláří oceňuji skvělé služby a velice příjemného delegáta, který byl velmi milý a poradil se vším, co bylo třeba. Děkuji za krásnou dovolenou!

Jaroslav Sládeček 11.6.2018

Skvělá poloha u pláže

Dvoulůžkové pokoje pouze v prvním patře

Jaroslav Sládeček 11.6.2018

Velká spokojenost jak s ubytováním, polopenzí, tak s polohou - přímo na pláži. Nedaleko (cca 10 minut chůze po pobřeží) krásná písečná pláž Glystra (10€ - 2 lehátka + slunečník). Večeře formou bufetu zahrnující tradiční řeckou kuchyni - tzaziki, mousaka, ryby, gyros apod. Personál byl moc milý včetně dvou česky mluvících zaměstnanců. Určitě bychom tento hotel doporučili a rádi se sem v budoucnosti někdy vrátíme.

Jiřina Pilná 11.6.2018

Poloha přímo u moře, čistota zařízení, ochotný personál.

Jarmila Korytárová 8.9.2017

Na našem zájezdu na Rhodos do hotelu Stafilia se nám líbilo vše. Byli jsme maximálně spokojeni : hotel u moře, klid a pohoda na pláži, krásně čisté moře, nepřeplněná pláž. V restauraci hotelu, kde jsme měli polopenzi velice milý personál včetně slovenské dívenky Denisy, díky které jsme se bez problémů domluvili. Ale i ostatní personál byl velice vstřícný, ochotný a milý. Se stravou jsme byli také spokojeni, vždy jsme si vybrali a byli ,,syti". Prostě dovolená na kterou budeme dlouho vzpomínat. Užili jsme si ji.

Vyhovovalo nám vše.

Mapa polohy hotelu

Letovisko Lardos

Lardos je místo oblíbené především díky své poloze, která je vhodná pro výlety do okolí. Letovisko známé svými krásnými písečnými plážemi se rozprostírá mezi dvěma pahorky v jihovýchodní části ostrova. Zhruba 2 km od turistického letoviska se nachází původní malebná vesnička s typicky řeckou atmosférou, řadou taveren, kaváren a obchůdků. Historicky zajímavé město Lindos s antickými a byzantskými památkami leží cca 5 km od Lardosu. Hlavní město Rhodos je vzdáleno cca 60 km.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Ellia **** / Hotel Kamari Plus (ex Kamari Beach) **** / Hotel Stafilia Beach ***+ / Hotel Sun Beach Lindos *** / Apartmánový dům Katikies / Hotel Lindos Princess Beach **** / Hotel Lindian Village *****

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


Dítě do 7 let na přistýlce pouze za letenku


BRENNA TIP

BRENNA TIP
Kvalitní služby za výhodnou cenu.

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA

PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA
Lehátka a slunečníky na pláži v ceně pobytu.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 55 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • klidné prostředí
 • menší rodinný hotel
 • přímo na pláži
 • lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Wi-Fi zdarma

Stravování


Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu.

Informace k ubytování


 • dvoulůžkové pokoje
 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s bočním výhledem na moře
 • koupelna s toaletou, fén
 • SAT/TV, lednice, telefon
 • klimatizace (za poplatek cca 8 €/den), Wi-Fi
 • balkon nebo terasa
 • dětská postýlka na vyžádání zdarma

Vybavení a služby


 • vstupní hala s recepcí
 • Wi-Fi ve společných prostorách zdarma
 • trezor (za poplatek cca 15 €/týden)
 • restaurace, snack bar, zahrada
 • bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma)
 • dětské hřiště
 • stolní tenis, plážový volejbal
 • za poplatek: vodní sporty na pláži

Výhody zájezdu


 • bohatá historie ostrova, starobylé hlavní město
 • na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO
 • slunce zde svítí více než 300 dní v roce
 • stálé počasí, průzračné moře
 • nejnavštěvovanější řecký ostrov
 • ideální místo pro rodinnou dovolenou
 • jeden z největších aquaparků v Evropě
 • setkává se zde Středozemní moře s Egejským
 • možnost pojištění proti onemocnění COVID-19
 • garance odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Anavadia ****

Rhodos
All inclusive
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 700 m
Dospělý: 17 390 Kč
Dítě:9 690 Kč 

Studia Elpida

Rhodos
Bez stravování , Snídaně
písečná pláž    vzdálená 30 m
Dospělý: 14 790 Kč
Dítě:11 990 Kč 

Aparthotel Palm Bay ***

Rhodos
Bez stravování , Snídaně, Polopenze
písečná pláž    vzdálená 50 m
Dospělý: 14 890 Kč
 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená