Praha-V. Havel | Ostrava-Mošnov | Brno-Tuřany | Bratislava

Rhodos


Rhodos je největším ostrovem souostroví Dodekanes, místem, kde se klidné Středozemní moře setkává s mořem Egejským, přinášející na západní část ostrova i v horkých letních měsících velmi příjemný vítr. Rozlohou 1 398 km2 je Rhodos čtvrtým největším řeckým ostrovem s nejmírnějším klimatem a dnes zde žije více než 100 000 obyvatel.


Díky malebné přírodě, krásným plážím a znamenitě restaurovaným stavebním památkám z období vlády Johanitů (maltézští rytíři) je Rhodos turisticky mimořádně vděčným a už dlouho vyhledávaným ideálním místem dovolené. Pro svou neopakovatelně nádhernou přírodu si ostrov vydobyl svůj název Ródos - „Růže“. Ať chcete trávit svoji dovolenou jakýmkoliv způsobem, kosmopolitní Rhodos, který byl již v minulosti křižovatkou různých kultur a civilizací, Vás zcela jistě uspokojí.Naleznete zde jeden z největších aquaparků v Evropě, 18jamkové golfové hřiště, skvělé podmínky pro windsurfing, již zmiňované historické památky i nádherné pláže s romantickými zálivy. Z Rhodu můžete podnikat výlety na sousední řecké ostrovy, stejně jako do Turecka. Přejeme Vám příjemný pobyt na jednom z nejkrásnějších míst na světě, které UNESCO vyhlásilo za světovou přírodní a kulturní památku.


Letovisko Faliraki

Atraktivní živé letovisko nabízí svým návštěvníkům četné restaurace, kavárny, bary, diskotéky a obchůdky. Faliraki leží na několik kilometrů dlouhé písečné pláži ve vzdálenosti cca 15 km od města Rhodos, má dobré autobusové spojení s hlavním městem. Faliraki je místem pro ideální prožití dovolené. Doporučujeme navštívit aquapark, který je jedním z největších v Evropě.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Studia Moscha Studia Anemoni Studia Elpida Hotel Apollo Beach **** Hotel Lido Star *** Hotel Cyprotel Faliraki **** Hotel Evita Beach *** Hotel Calypso Beach **** Hotel Blue Sea Beach Resort **** Hotel Sunconnect Evita ****


Letovisko Ialyssos

Letovisko Ialyssos, nazývané též Trianda, nabízí krásné oblázkové pláže a styl moderního prázdninového letoviska v kombinaci s historickou částí městečka seskupeného kolem starobylého náměstí. Ialyssos se nachází na úpatí hory Filerimos, odkud je nádherný výhled na západní pobřeží a na byzantský klášter. Letovisko je také ideálním místem pro milovníky vodních sportů, hlavně pro surfaře. Od hlavního města je Ialyssos vzdálen 5 km (velmi dobré autobusové spojení). Letiště je vzdáleno cca 4 km, proto je třeba počítat s občasným hlukem z přelétávajících letadel.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Sunshine Rhodes (ex Club Calimera) **** Hotel D´Andrea Mare Beach Resort ****


Letovisko Kalithea

Menší letovisko ležící stranou od rušných turistických center v blízkosti menších písečných zátok a skalnatých zálivů. Pláže jsou písečné s pozvolným vstupem do moře, vhodné především pro rodiny s dětmi. Potěšení z koupání navíc umocní prameny bývalých termálních lázní ve skalnatém zálivu, ležící uprostřed nádherných zahrad. V městečku najdete několik obchůdků, kaváren a taveren. Kalithea leží stranou od velkých turistických center, ale v jejich těsné blízkosti, což je její velkou výhodou. Do hlavního města Rhodos ( 8 km) se pohodlně dostanete místní autobusovou linkou.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Virginia *** Hotel Kalithea Sun & Sky ***


Letovisko Kolymbia

Menší turistické letovisko je nejmalebnější částí východního pobřeží ostrova. Letovisku dominuje 3 km dlouhá eukalyptová alej a krásné oblázkovo-písečné pláže, které se pyšní modrou vlajkou za čistotu a krásu. Kolymbia je ideálním místem k toulkám po dlouhém členitém pobřeží s opuštěnými romantickými plážemi. Centrum letoviska nabízí dostatek nákupních i zábavních možností. Kolymbia je optimálně položená na polovině cesty mezi historickým městem Rhodos a pohádkovým městem Lindos.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Marathon *** Hotel Memphis Beach ***+ Hotel Marianna Palace **** Hotel Lutania Beach **** Hotel Mistral ***** Hotel Anavadia ****


Letovisko Lardos

Lardos je místo oblíbené především díky své poloze, která je vhodná pro výlety do okolí. Letovisko známé svými krásnými písečnými plážemi se rozprostírá mezi dvěma pahorky v jihovýchodní části ostrova. Zhruba 2 km od turistického letoviska se nachází původní malebná vesnička s typicky řeckou atmosférou, řadou taveren, kaváren a obchůdků. Historicky zajímavé město Lindos s antickými a byzantskými památkami leží cca 5 km od Lardosu. Hlavní město Rhodos je vzdáleno cca 60 km.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Smartline Ellia *** Hotel Lardos Bay *** Hotel Kamari Beach **** Hotel Olive Garden *** Hotel Stafilia *** Hotel Sun Beach Lindos ***


Letovisko Lindos

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Lindos Mare ****


Letovisko Město Rhodos

Zvláštností tohoto pulsujícího města, rozkládajícího se na severním výběžku ostrova Rhodos, který lemují překrásné oblázkové a písečné pláže, je, že ze strany východní je omýváno mořem Středozemním a ze západní strany mořem Egejským. Město Rhodos představuje téměř nevyčerpatelnou studnici historických památek i exotickou atmosféru řeckého jihu. Nenechte si ujít kouzlo Starého a Nového města s palácem Velmistrů a ulicemi s četnými malými obchůdky a všemi ostatními krásami. Staré město je natolik působivé, že se zde natočily desítky historických filmů.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Astron ***


Letovisko Pefki

Klidné letovisko s písečnými a oblázkovými plážemi se nachází v krásné krajině jihovýchodního pobřeží ostrova Rhodos. Náměstí s kašnou, které mimo jiné slouží jako místo setkávání vesničanů během svátků, slavností, svateb nebo křtin, je obklopeno tradičními tavernami, stylovými kavárnami i bary. Ve staré části Pefki stojí za návštěvu kostel Agios Taxiarchas. Asi 7 km od Pefki je vzdáleno jedno z nejkrásnějších starověkých měst v Řecku – Lindos, k dalším výletům vybízí i 2 km vzdálená původně rybářská vesnička Lefkos, 4 km vzdálená vesnička Lardos nebo nádherná písečná pláž Glystra Beach (3km). Doporučujeme všem, kdo vyhledávají tradiční řeckou atmosféru a klidné prostředí.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Ilyssion *** Hotel Sunrise ***+ Apartmánový dům Coralli Studia Karpathios Studia Pals Studia Tsambika


Letovisko Theologos

Letovisko Theologos leží na západním pobřeží ostrova Rhodos cca 5 km od mezinárodního letiště. Hlavní město Rhodos s bohatou historií je vzdálené 20 km. Theologos je typická rhodoská vesnice s pár obchůdky se základním sortimentem, několika tavernami, malými bary a kavárnami. Procházka místními malebnými uličkami Vás jistě zaujme. Pláže jsou zde široké, pokryté pískem a oblázky. Pobyt v oblasti Theologos je vhodný pro klienty toužící po klidu a být dál od ruchu a stresu. Díky blízkosti hlavní silnice spojující sever a jih se dostanete kamkoliv na Rhodu velmi rychle.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Happy Days *** Hotel Doreta Beach ****Poznámka

Výlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v €. Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou orientační a mohou se během sezóny měnit. O přesném programu a cenách výletů informuje klienty zástupce/delegát. V ceně není zpravidla zahrnuta strava, nápoje a vstupy do památek. Stravu zajištěnou v hotelu a nevyužitou z důvodu účasti na výletu nelze nahradit, hotely nemají povinnost připravovat pro klienty balíčky. Výlety mohou být zrušeny z důvodů, jakými jsou například nepřízeň počasí, nedostatečný počet účastníků či vyšší moc.


Autobusový okruh ostrovem / cena: cca 45 € + vstupy cca 12 €

Tento celodenní výlet je určen pro ty, kteří chtějí poznat krásy a zajímavá místa ostrova. Nejprve navštívíte kouzelné město Lindos, které obyvatelé Rhodosu nazývají číslem jedna a nejpůvabnějším místem na ostrově. Dominantami Lindosu jsou Akropole a Chrám bohyně Athény. Další zastávkou bude benátský hrad Monolithos, který byl postaven v roce 1480 a nabízí nádherný výhled na moře a protilehlé ostrůvky. Následuje návštěva vesnice Siana, která je známá vynikajícím medem a vinným destilátem Soumou. V horské vesničce Embona, která leží na úpatí hory Attaviros, budete mít čas na tradiční řecký oběd (není zahrnut v ceně). Okolo Embony se rozprostírá největší vinařská oblast na celém ostrově. Poslední zastávka okruhu je věnována Údolí motýlů. Toto klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů je domovem pro tisíce motýlů. Od července do září je závěr výletu věnován motýlům, mimo toto období je naplánována zastávka u kříže tyčícího se na kopci Filerimnos. Návrat do hotelu je v podvečerních hodinách.

Ostrov Symi a klášter Panormitis / cena: cca 47 €

Po asi dvouhodinové plavbě z města Rhodos připlujete do přístavu a zároveň hlavního města ostrova Symi. Ostrov Symi je považován za jeden z nejkrásnějších ostrůvků v souostroví Dodekanes. Na tomto ostrově nedaleko Malé Asie žije jen 2 500 obyvatel, jejichž hlavním zaměstnáním je rybaření a stavba lodí. První zastávkou je klášter Panormitis. Odpoledne strávíte ve stejnojmenném hlavním městě Symi s množstvím malých romantických uliček, krásným kostelíkem a malebným přístavem s tavernami. Na celém ostrově najdete 77 kostelíků a kapliček.

Město Rhodos / cena: cca 32 €

Během půldenního výletu do hlavního města Rhodos uvidíte památky nejen antické a středověké, ale také moderní. Spatříte zbytky Akropole, stadiónu a malého divadla v antické části města Rhodos, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné uličky a budete mít samozřejmě i volno na procházku v přístavu, odpočinek a nákupy. Tento výlet je pořádán v odpoledních hodinách.

Pláže východního pobřeží / cena: cca 45 €

Celodenní lodní výlet s možnostmi koupání na nejkrásnějších plážích ostrova. V průběhu plavby navštívíte pláž Anthonyho Quinna, Tsambiku, Afandou a Kalitheu. Budete se moci vykoupat v křišťálově čistém moři. V ceně je zahrnut oběd. Tento výlet se nepořádá z oblasti Lardosu.

Turecko – Marmaris / cena: cca 50 € + cca 15 € přístavní poplatek

Po hodinové plavbě z města Rhodos se ocitnete na pobřeží Malé Asie a budete tak mít možnost poznat letovisko Marmaris v jižní části Turecka. Nachází se v laguně obklopené rozlehlými zelenými kopci se zlatavými plážemi. Během výletu prozkoumáte historické jádro města s osmanským hradem, navštívíte obchod s koženými výrobky a šperky. Při návštěvě místních tržnic nezapomeňte smlouvat o ceně. Doporučujeme ochutnat tureckou kuchyni. Tento výlet spojuje poznání s příjemnými nákupy na orientálním bazaru. V případě, že budete chtít využít fakultativní výlet do Turecka, je nutné mít s sebou cestovní pas.

Lodní výlet – Chalki / cena: cca 45 €

Z přístavu Kamiros Skala se lodí přepravíte do malého ráje – na ostrov Chalki, kde jakoby se čas zastavil. S minimálním počtem obyvatel si Chalki žije svým pomalým, klidným stylem života, nabízí krásné pláže s křišťálově čistou vodou a v místních tavernách skvělou řeckou kuchyni. Výlet doporučujeme všem, kteří chtějí poznat původní, dobou nepoznamenané Řecko a jeho atmosféru, a kteří vyhledávají klid a romantiku. Výlet není organizován z oblasti Lardosu.

Rhodos – 8 dní

Praha – Rhodos – Praha


Letové dny: pátek / úterý / pátek / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / pátek / pátek / pátek / pátek / úterý / úterý / úterý / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / úterý / pátek / pátek / úterý / pátek / pátek / úterý / pátek / úterý / úterý / úterý / pátek / pátek / úterý / úterý / úterý / pátek / pátek / úterý / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / úterý / pátek / úterý / pátek / úterý / pátek / pátek / pátek / pátek / úterý / úterý / úterý / úterý / pátek / pátek / pátek / sobota / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / pátek / úterý / úterý / úterý / pátek / pátek / pátek

Termíny letů: 26.05. , 02.06. , 06.06. , 09.06. , 13.06. , 16.06. , 20.06. , 23.06. , 27.06. , 30.06. , 01.07. , 04.07. , 07.07. , 11.07. , 14.07. , 18.07. , 21.07. , 25.07. , 28.07. , 01.08. , 04.08. , 08.08. , 11.08. , 15.08. , 18.08. , 22.08. , 25.08. , 29.08. , 01.09. , 05.09. , 08.09. , 12.09. , 15.09. , 19.09. , 22.09. , 26.09. , 29.09.2017

Číslo letu: QS1146 / QS1112 / QS1148 / QS1113 / QS1147 / QS1315 / QS1415


Čas odletu:

QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1148
Praha-V. Havelodlet   11:25
Rhodospřílet   15:15
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1112
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35

Čas odletu zpět:

QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1113
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55


Rhodos – 8 dní

Ostrava – Rhodos – Ostrava


Letové dny: pátek / pátek / pátek / pátek / úterý / úterý / úterý / úterý / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / úterý / úterý / úterý / úterý / pátek / úterý / pátek / úterý / pátek / pátek / úterý / pátek / pátek / pátek / pátek / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý

Termíny letů: 02.06. , 06.06. , 09.06. , 13.06. , 16.06. , 20.06. , 23.06. , 27.06. , 30.06. , 04.07. , 07.07. , 11.07. , 14.07. , 18.07. , 21.07. , 25.07. , 28.07. , 01.08. , 04.08. , 08.08. , 11.08. , 15.08. , 18.08. , 22.08. , 25.08. , 29.08. , 01.09. , 05.09. , 08.09. , 12.09. , 15.09. , 19.09. , 22.09.2017

Číslo letu: QS1314 / QS1315


Čas odletu:

QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25

Čas odletu zpět:

QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05


Rhodos – 8 dní

Brno – Rhodos – Brno


Letové dny: pátek / úterý / úterý / úterý / pátek / pátek / pátek / pátek / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / pátek / úterý / úterý / pátek / pátek / pátek / úterý / pátek / pátek

Termíny letů: 02.06. , 06.06. , 09.06. , 13.06. , 16.06. , 20.06. , 23.06. , 27.06. , 30.06. , 04.07. , 07.07. , 11.07. , 14.07. , 18.07. , 21.07. , 25.07. , 28.07. , 01.08. , 04.08. , 08.08. , 11.08. , 15.08. , 18.08. , 22.08. , 25.08. , 29.08. , 01.09. , 05.09. , 08.09. , 12.09. , 15.09. , 19.09. , 22.09.2017

Číslo letu: QS1414 / QS1415 / QS1113 / QS1315


Čas odletu:

QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00

Čas odletu zpět:

QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   00:00
Brno-Tuřanypřílet   00:00
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30


Rhodos – 8 dní

– Rhodos –


Letové dny: pátek / pátek / úterý / úterý / úterý / úterý / pátek / úterý / úterý / úterý / úterý / pátek / pátek / pátek / pátek / úterý / pátek / pátek / úterý / úterý / pátek / úterý / úterý / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / úterý / úterý / úterý / úterý

Termíny letů: 26.05. , 02.06. , 06.06. , 09.06. , 13.06. , 16.06. , 20.06. , 23.06. , 27.06. , 30.06. , 04.07. , 07.07. , 11.07. , 14.07. , 18.07. , 21.07. , 25.07. , 28.07. , 01.08. , 04.08. , 08.08. , 11.08. , 15.08. , 18.08. , 22.08. , 25.08. , 29.08. , 01.09. , 05.09. , 08.09. , 12.09. , 15.09. , 19.09. , 22.09. , 26.09. , 29.09.2017

Číslo letu: QS1512 / QS1513


Čas odletu:

QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10

Čas odletu zpět:

QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35


Rhodos – 11 dní

Praha – Rhodos – Praha


Letové dny: úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý

Termíny letů: 30.05. , 20.06. , 27.06. , 11.07. , 18.07. , 01.08. , 08.08. , 22.08. , 29.08. , 12.09. , 19.09.2017

Číslo letu: QS1146 / QS1112 / QS1147 / QS1113 / QS1149 / QS1315 / QS1415


Čas odletu:

QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10

Čas odletu zpět:

QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1149
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1149
Rhodosodlet   16:00
Praha-V. Havelpřílet   18:00
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30


Rhodos – 11 dní

Ostrava – Rhodos – Ostrava


Letové dny: úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý

Termíny letů: 20.06. , 27.06. , 11.07. , 18.07. , 01.08. , 08.08. , 22.08. , 29.08. , 12.09. , 19.09.2017

Číslo letu: QS1314 / QS1315


Čas odletu:

QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25

Čas odletu zpět:

QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05


Rhodos – 11 dní

Brno – Rhodos – Brno


Letové dny: úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý

Termíny letů: 20.06. , 27.06. , 11.07. , 18.07. , 01.08. , 08.08. , 22.08. , 29.08. , 12.09. , 19.09.2017

Číslo letu: QS1414 / QS1415


Čas odletu:

QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00

Čas odletu zpět:

QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30


Rhodos – 11 dní

– Rhodos –


Letové dny: úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý / úterý

Termíny letů: 30.05. , 20.06. , 27.06. , 11.07. , 18.07. , 01.08. , 08.08. , 22.08. , 29.08. , 12.09. , 19.09.2017

Číslo letu: QS1512 / QS1513


Čas odletu:

QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10

Čas odletu zpět:

QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35


Rhodos – 12 dní

Praha – Rhodos – Praha


Letové dny: pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek

Termíny letů: 19.05. , 09.06. , 16.06. , 30.06. , 07.07. , 21.07. , 28.07. , 11.08. , 18.08. , 01.09. , 08.09. , 22.09.2017

Číslo letu: QS1148 / QS1112 / QS1146 / QS1113 / QS1147


Čas odletu:

QS1148
Praha-V. Havelodlet   11:25
Rhodospřílet   15:15
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00

Čas odletu zpět:

QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55


Rhodos – 12 dní

Ostrava – Rhodos – Ostrava


Letové dny: pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek

Termíny letů: 09.06. , 16.06. , 30.06. , 07.07. , 21.07. , 28.07. , 11.08. , 18.08. , 01.09. , 08.09.2017

Číslo letu: QS1314 / QS1315


Čas odletu:

QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25

Čas odletu zpět:

QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05


Rhodos – 12 dní

Brno – Rhodos – Brno


Letové dny: pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek

Termíny letů: 09.06. , 16.06. , 30.06. , 07.07. , 21.07. , 28.07. , 11.08. , 18.08. , 01.09. , 08.09.2017

Číslo letu: QS1414 / QS1415


Čas odletu:

QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00

Čas odletu zpět:

QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30


Rhodos – 12 dní

– Rhodos –


Letové dny: pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek

Termíny letů: 19.05. , 09.06. , 16.06. , 30.06. , 07.07. , 21.07. , 28.07. , 11.08. , 18.08. , 01.09. , 08.09. , 22.09.2017

Číslo letu: QS1512 / QS1513


Čas odletu:

QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10

Čas odletu zpět:

QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35


Rhodos – 15 dní

Praha – Rhodos – Praha


Letové dny: pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek

Termíny letů: 09.06. , 23.06. , 07.07. , 21.07. , 04.08. , 18.08. , 01.09. , 15.09.2017

Číslo letu: QS1146 / QS1112 / QS1147 / QS1113


Čas odletu:

QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1146
Praha-V. Havelodlet   00:00
Rhodospřílet   00:00
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1146
Praha-V. Havelodlet   04:45
Rhodospřílet   08:35
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10
QS1112
Praha-V. Havelodlet   18:20
Rhodospřílet   22:10

Čas odletu zpět:

QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1147
Rhodosodlet   09:20
Praha-V. Havelpřílet   11:20
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55
QS1113
Rhodosodlet   22:55
Praha-V. Havelpřílet   00:55


Rhodos – 15 dní

Ostrava – Rhodos – Ostrava


Letové dny: pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek

Termíny letů: 09.06. , 23.06. , 07.07. , 21.07. , 04.08. , 18.08. , 01.09. , 15.09.2017

Číslo letu: QS1314 / QS1315


Čas odletu:

QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25
QS1314
Ostrava-Mošnovodlet   18:50
Rhodospřílet   22:25

Čas odletu zpět:

QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05
QS1315
Rhodosodlet   23:20
Ostrava-Mošnovpřílet   01:05


Rhodos – 15 dní

Brno – Rhodos – Brno


Letové dny: pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek

Termíny letů: 09.06. , 23.06. , 07.07. , 21.07. , 04.08. , 18.08. , 01.09. , 15.09.2017

Číslo letu: QS1414 / QS1415


Čas odletu:

QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00
QS1414
Brno-Tuřanyodlet   19:25
Rhodospřílet   23:00

Čas odletu zpět:

QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30
QS1415
Rhodosodlet   23:45
Brno-Tuřanypřílet   01:30


Rhodos – 15 dní

– Rhodos –


Letové dny: pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek / pátek

Termíny letů: 09.06. , 23.06. , 07.07. , 21.07. , 04.08. , 18.08. , 01.09. , 15.09.2017

Číslo letu: QS1512 / QS1513


Čas odletu:

QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10
QS1512
Bratislavaodlet   17:40
Rhodospřílet   21:10

Čas odletu zpět:

QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35
QS1513
Rhodosodlet   21:55
Bratislavapřílet   23:35


Uvedené časy letů jsou orientační a mohou být změněny.

Přesné časy obdrží klienti v informacích k letu (zasíláme 7 dní před začátkem zájezdu).

Další důležité informace k letecké přepravě, najdete na stránkách letecká doprava, váhové limity zavazadel nebo místa v letadle. Pokud cestujete s CK BRENNA, máte možnost si rezervovat parkování u letiště.


Rhodos - nejbližší termíny

< předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 64 další >
Více informací k destinaci Rhodos najde i na partnerském serveru Řecko v detailech.