Aparthotel Stegna Star ***

Oblíbený, rodinně vedený aparthotel se nachází v centru klidného letoviska Stegna, které je obklopené horami. Oblázkovo-písečná pláž je vzdálena cca 50 m a je oddělena místní komunikací. Ubytování doporučujeme všem milovníkům pravé řecké atmosféry, tradičních pokrmů, krásného koupání a klidnějšího prostředí.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno - Rhodos - Brno vč. všech poplatků
 • letenku Praha - Rhodos - Praha vč. všech poplatků
 • letenku Ostrava - Rhodos - Ostrava vč. všech poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování bez stravy/ snídaně/ polopenze
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Itálie a Španělska), která je hrazena v místě pobytu.

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dní, a to v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

1/ DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ společnosti SMARTWINGS, a.s.
 • Na palubu letadel Smartwings mířících z/do ČR již není nutné vstupovat s písemným potvrzením akreditované laboratoře o negativním výsledku RT-PCR či antigenního testu na COVID-19. Dle vstupních podmínek do Řecka a při návratu do ČR je ovšem nutné při cestě do destinace doložit negativní výsledek testu či se prokázat dokladem o prodělání nemoci či očkování (viz informace níže).
2/ PODMÍNKY PRO VSTUP DO ŘECKA
Negativní RT-PCR test, očkování či prodělání onemocnění Covid-19
 • Podmínkou pro vstup do Řecka je doložení negativního výsledku RT-PCR testu, ne staršího než 72 hodin či antigenního testu ne staršího 48 hodin před překročením hranice. Testy musí být provedeny výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (nikoliv ze slin nebo kloktáním). Test musí být zhotoven v akreditované laboratoři. Potvrzení o negativní diagnóze může být prokázáno v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno, příjmení, datum narození, číslo cestovního dokladu a datum narození testované osoby. Potvrzení je doporučeno mít v originále v tištěné nebo elektronické formě. Informace o negativním testu a diagnóze může být vystaveno na jednom stejném dokumentu a je nutné, aby bylo vyplněno strojově. Vždy je důležité, aby v něm bylo uvedeno datum odběru testu a informace o jeho negativním výsledku, potvrzení od lékaře a jeho podpis + razítko.
Výjimky z testování pro vstup do Řecka
 • Klienti s oficiálním národním certifikátem o provedeném očkování nemusí RT-PCR test podstupovat, pokud ovšem uplynulo minimálně 14 dní od završení kompletní vakcinace. Certifikát musí být vystaven v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno a příjmení uvedené v pase, typ použité vakcíny, počet dávek a datum jejich provedení. Akceptované vakcíny jsou: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
 • Dále mohou vstoupit do Řecka bez nutnosti předložit negativní RT-PCR ti cestující, kteří doloží potvrzení o zotavení z onemocnění COVID-19. Potvrzení musí obsahovat informaci, že se cestující uzdravil z nemoci Covid-19, od 27.6. je maximální doba od prodělání nemoci stanovena na 180 dní. Potvrzení o prodělání onemocnění lze prokázat dvěma způsoby:
  1. Potvrzení od lékaře / laboratoře: Potvrzení o prodělání nemoci musí být vydáno 30 dní po prvním pozitivním testu. Cestující musí společně s potvrzením předložit i výsledek onoho pozitivního testu.
  2. EU digitální certifikát: V tomto případě jsou rozhodující data platnosti (od-do) na certifikátu. Cestující jej může mít jak v papírové, tak digitální podobě. S dotazy ohledně potvrzení se obracejte na Ministerstvo zdravotnictví.
 • Děti do 12 let (11,99) jsou z povinnosti předložení testu vyloučeni a nemusí RT-PCR test podstupovat. Dále platí povinnost vyplnění vstupního formuláře.
Cestující mohou být při příjezdu do Řecka podrobeni kontrolním testům na Covid-19 a jsou povinni tyto testy strpět. Odmítnutí podstoupit kontrolní test nebo pozitivní výsledek kontrolního testu může být důvodem k odepření vstupu do země. Testovaní cestující musí vyčkat na místě až do oznámení výsledku kontrolního rychlého antigenního testu. V případě pozitivního výsledku musí zůstat 14 dní v karanténě na jimi udané adrese (event. v úřady určeném hotelu). Tato povinnost se může vztahovat i na jeho nejbližší spolucestující (rodinu, přítele). Porušení se trestá pokutou 5.000 €.

3/ VSTUPNÍ FORMULÁŘ DO ŘECKA
 • Každý cestující (včetně dětí a infantů), nezávisle na výchozí destinaci a státní příslušnosti, musí nejpozději 24 hodin před vstupem na území Řecka vyplnit v angličtině a odeslat oficiální elektronický formulář (tzv. Passenger Locator Form - PLF) na vládní platformě https://travel.gov.gr/, kde cestující uvede všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Řecku (včetně PSČ), jakož i kontaktní osobu pro případ onemocnění. Spolucestující děti do 18 let se vpisují do PLF formuláře jednoho z rodičů nebo rodina s dětmi vyplní jeden společný PLF formulář. Dotazník doporučujeme vyplňovat v prohlížeči Chrome. Po jeho vyplnění ihned obdržíte e-mail s potvrzením o registraci (z adresy: no-reply@travel.gov.gr – kontrolujte také složku hromadné či nevyžádané pošty). Po vyhodnocení formuláře obdržíte opět e-mailem individuální QR kód, kterým se musí prokázat osoby při vstupu na území Řecka, a to jak při cestě letecky, tak i při cestě trajektem či po silnici. Tento kód je nutné uchovat v telefonu či tabletu, který si berete s sebou na cestu; doporučujeme opatřit si i jeho tištěnou verzi.
 • Požadované vstupní dokumenty jsou kontrolovány již při odbavení na letišti. Cestující, kteří nedoloží vstupní povinnosti, nebudou přijati k letecké dopravě.
4/ NOVÁ PRAVIDLA PRO NÁVRAT DO ČR
S účinností od 9. července 2021 platí nové podmínky pro vstup osob do České republiky. Pravidla se vztahují jak na příjezd cizinců, tak na návrat českých občanů a rezidentů zpět do České republiky.
 • V případě cesty z Řecka (červená barva semaforu - platné od 26. 7. 2021) je povinností cestujících předložit před vstupem do ČR negativní RT-PCR test ne starší než 72 hodin či negativní antigenní test ne starší 48 hodin před odletem z destinace. 48 či 72 hodin je myšleno od okamžiku odebrání vzorku, do pravidla 48 či 72 hodin se nezapočítává doba letu.
 • Delegát CK BRENNA pomůže klientům zajistit testování v místě pobytu. Testování bude klienty hrazeno na místě testování. Cena testu je cca 25 €/1 antigenní test, cca 65 €/1 RT-PCR test.
 • Dále pak platí povinnost podstoupit druhý RT-PCR test (antigenní test nestačí) provedený v ČR nejdříve 5. den, nejpozději však 14. den od příletu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 14 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.
 • Pro všechny cestující bez výjimek platí povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, jehož vyplnění bude při vstupu do ČR kontrolováno. Příjezdový formulář pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví je k vyplnění zde. Vyplněním umožníte orgánům ochrany veřejného zdraví kontaktovat vás v těch případech, kdy bude zjištěno, že jste mohl(a) být během cesty nakažen(a) jinou osobou nebo vy sám(a) jste mohl(a) být zdrojem nákazy pro ostatní cestující. Formulář vyplní každá dospělá osoba za sebe a za členy rodiny mladší 18 let cestující společně. Informační centrum pro cesty do zahraničí zajišťuje telefonická linka Ministerstva zahraničních věcí ČR a je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 - 16:00. Informace jsou k dispozici na čísle + 420 224 183 200.
 • Informace mohou být dále průběžně aktualizovány. Najdete je zde.
Výjimka z testování po návratu do ČR
 • Ve výjimkách z testování pro návrat do ČR jsou zahrnuty plně očkované osoby, které se prokáží certifikátem, že od jejich očkování uběhlo 14 dnů a více.
 • Děti do dovršení věku 6 let nemusí vyplňovat příjezdový formulář, ani podstoupit RT-PCR test na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2.
 • Ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku zavedena místní pobytová taxa, která je placená klienty v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
  Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
  0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
  0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Řecka i ČR)
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme 2 typy pojištění: kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu a pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

8 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 480 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 200 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 740 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 480 Kč/pobyt

11 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 660 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 280 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 030 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 640 Kč/pobyt

12 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 720 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 300 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 120 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 700 Kč/pobyt

15 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 900 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 370 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 400 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 870 Kč/pobyt

Příplatky k ceně

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 39 klientů CK BRENNA
Lenka Jerakasová 15.7.2021

Velmi čisté a krásné moře s dobrým přístupem . Klidné menší městečko ,dobře zásobené s dostatečným výběrem restaurací.

Květoslav Palla 1.7.2021

Klidné, krásná příroda a moře.

Hana Drábková 13.10.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Barbora Bastlová 8.10.2020

Prostorne apartmany velmi blizko nadherne a udrzovane plaze.

Vzhledem k poloze mista neni temer v cele "vesnici" daovy signal a wi-fi nedosahuje do pokoju (castecne jen na terasu), na plaz je castecne. Pokud si clovek potrebuje neco zaridit online, je nucen sedet v retauraci.

Gabriela Kasíková 6.10.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Alena Kozárová 6.10.2020

Blizkost more, ticha lokace

Danuše Hostinská 4.10.2020

Klid a blízkost moře. Všichni usměvaví a ochotní.

Ema Oravčíková 24.8.2020

pěkné ubytování v blízkosti moře

Ivana Otýpková 4.10.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Libor Tuscher 17.9.2019

klidne misto

málo marketů

Martin Štěřík 13.9.2019

klidná lokalita, čisté moře, čistá pláž, zajímavé okolí, nadstandardní velikost apartmánu

velmi skromné a jednotvárné snídaně

Jiří Pařil 24.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Barbora Tillova 23.8.2019

Neni co dodat. Vse TOP!!! Moc dekujeme za zprostredovani dovolene. Pan delegat byl naprosto spolehlivy, ochotny a napomocny. Urcite se radi obratime na Vasi kancelar i priste.

Martina Růžičková 19.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Lenka Dobešová 12.8.2019

Pláž a moře krásné

Jana Bezrouková 12.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Miluše Hlaváčková 12.8.2019

Klidné místo, hned u pláže

Jolana Novotná 13.7.2019

Ubytování přímo u moře, malá vesnička, málo lidí, klidné poloprázdné pláže, dobrý výběr taveren.

Milan Zeman 1.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jiří Vidlák 1.7.2019

Výborné místo pro rodiny s dětmi a pro ty, kdo nechtějí využívat výlety nebo hromadnou dopravu. Klid, bezpečí, domácké prostředí.

Není hromadná doprava v místě... Drahé slunečníky (8 Euro/den)

Miroslava Ocilková 26.6.2019

Velice milí ubytovatelé,ochotní,skvělý servis,krásné místo.Delegát v destinaci p.Pravda nás podrobně o všem co nás zajímalo informoval,byl kdykoli ochotný pomoci,poradit,neměl chybu.Opravdu člověk na svém místě,je vidět, že ho práce baví,ví,o čem mluví.Takových více...Děkujeme

...žádné

Ema Oravčíková 21.6.2019

klid, blízko moře

žádné

Luděk Nitka 1.10.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jaroslava Vrňáková 29.9.2018

Na Rhodosu jsem byla letos po sedmé, poprvé Stegna, sice nás v noci ubytovali nikoliv Stegna Star ale Stegna Sun and Sea, ale vše bylo dokonalé, krásné a úžasné. Pláž 20 metrů od ubytování, nádherné moře, počasí, příroda.....☼☼ Jo a delegát děsný sympaťák, pokud bude i příští rok, pozvu ho na kávičku ☺

Žádné.

Bronislava Bursáková 29.9.2018

Výborná poloha místa k poklidné a odpočinkové dovolené.

Bohužel rodiny, které se starají o provoz Stegna Star, Stegna Mare a Stegna Sun jsou rozhádané a jejich časté výstupy nám vadily. Také je v apartmánech velmi slabé pokrytí signálem a nedosahující Wi-fi, což je v dnešní době již víceméně samozřejmostí.

Vladimíra Stečinská 28.9.2018

blízkost moře, řecká atmosféra

nemáme. Byli jsme ve Stegně již po deváté.

Petr Růžička 19.9.2018

klidná a pohodová dovolená, vhodné pro ty, kteří nepotřebují mít obchody a atrakce kolem hotelů a apartmánů

Marie Hlaváčková 17.9.2018

Klidné nepřelidněné letovisko, čisté moře i dostatečně pláž, dostatečná nabídka taveren i malých supermarketů.

- špatné autobusové spojení s ostatními letovisky na ostrově- není možnost fakultativních výletů prostřednictvím CK- nutnost půjčení nějakého vozidla, pokud chceme cestovat a poznávat

Petr Burian 31.8.2018

maximální spokojenost,zvláště chci pochválit personál v místě ubytování(což by měli být majitelé jak nám bylo řečeno)

Karel Jr. Zeman 15.8.2018

Malé městečko, klid, blízkost pláže, čisté moře....

Snad jen ten delegát.... Jeho rady ohledně výletů a dopravy po ostrově byly k ničemu....

Marios Xenophontos 10.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Karel Jr. Zeman 3.8.2018

Blízkost pláže, klid, taverna v místě...

Delegát

Tomáš Doležal 3.8.2018

- kousek na pláž- klidné místo

- horší možnosti jak se dostat do nejbližší vesnice (Archangelos); autobusy nechtějí zajíždět až dolů do stegny

Alena Kratochvilová 23.7.2018

Blízkost a čistota pláže, které nejsou přeplněné, klidné místo s dostatečnou nabídkou stravování, nákupu základních potravin a potřeb na pláž. Ideální základna pro výlety po celém ostrově

Pouze drobná...Snídaně v restauraci Kohyli jsou každý den stejné. Kdo umí řecky nebo anglicky, jako my, domluví si změny s majitelkou, která je velmi vstřícná. Hovořícím pouze česky musí poradit spolubydlící

Jiří Hrdina 16.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jiří Hrdina 14.7.2018

Příjemné ubytování v klidném letovisku , přesně tak , jak bylo popisováno. Mnoho možností se dobře najíst. Pro nás to byla "základna" pro mnohé výlety po celém ostrově. Pújčovna aut asi 200 m od hotelu za velmi dobré ceny. Doporučujeme pro rodiny s dětmi nebo párům středního věku , kteří nevyhledávají hluk diskoték.Příjemný delegát pan Pravda.

v podstatě nic

Lubomír Vaculín 3.7.2018

pěkné prostředí a klidné místo

nemám

Petr Foltýnek 29.6.2018

Stegna je nádherné klidné místo. Apartmán ve Stegna Star byl jeden z nejlepších, jaký jsme kdy v Řecku měli.

žádné

Ema Oravčíková 18.6.2018

blízko moře, klid

Mapa polohy hotelu

Letovisko Stegna

Menší letovisko Stegna s krásnými plážemi leží na východním pobřeží ostrova a nabízí klidnou romantickou dovolenou. Centrem Stegny je malý přístav s 800 m dlouhou oblázkovo-písečnou pláží vhodnou pro vodní a plážové sporty. Je zde několik tradičních taveren, restaurací, barů a obchůdků. V okolí letoviska se dají najít také malé pláže poskytující dostatek soukromí. Městečko Archangelos je vzdáleno cca 3 km a hlavní město Rhodos zhruba 30 km. Autobus do města Rhodos jezdí 1x denně. Z městečka Archangelos je možné se dopravit místní dopravou také do Lindosu.

Zaujalo vás toto letovisko? Aparthotel Stegna Star ***

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


3. dospělá osoba na přistýlce pouze za letenku

4. dospělá osoba na přistýlce pouze za letenku

Dítě do 12 let na přistýlce pouze za letenku


POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

POBYT 3. DOSPĚLÉ OSOBY ZDARMA

POBYT 3. DOSPĚLÉ OSOBY ZDARMA
Platíte pouze letenku.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 39 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • klidné letovisko
 • apartmány až pro 4 osoby
 • rodinná atmosféra
 • krásná pláž
 • možnost vlastního vaření

Stravování


Vlastní.
Snídaně – rozšířené kontinentální snídaně.
Polopenze – rozšířené kontinentální snídaně a servírované večeře formou menu (předkrm, hlavní jídlo, salát).

Informace k ubytování


 • apartmány až pro 4 osoby (2 místnosti)
 • koupelna s toaletou, fén
 • kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)
 • SAT/TV
 • klimatizace (za poplatek cca 9 €/den)
 • balkon nebo terasa

Vybavení a služby


 • recepce, trezor (za poplatek cca 15 €/týden)
 • Wi-Fi ve společných prostorách zdarma
 • restaurace
 • lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Výhody zájezdu


 • bohatá historie ostrova, starobylé hlavní město
 • na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO
 • slunce zde svítí více než 300 dní v roce
 • stálé počasí, průzračné moře
 • nejnavštěvovanější řecký ostrov
 • ideální místo pro rodinnou dovolenou
 • jeden z největších aquaparků v Evropě
 • setkává se zde Středozemní moře s Egejským
 • možnost pojištění proti onemocnění COVID-19
 • garance odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0 2+2 3+1 4+0

Podobné hotely v naší nabídce


Studia Archodia

Kos
Bez stravování , Snídaně, Večeře, Polopenze
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 300 m
Dospělý: 12 890 Kč
Dítě:9 390 Kč 

Aparthotel Denise Beach ****

Zakynthos
Bez stravování , Snídaně, Večeře, Polopenze
písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 19 490 Kč
Dítě:7 490 Kč 

Hotel Astoria ***

Zakynthos
Polopenze
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 16 590 Kč
Dítě:9 690 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená