Studia Athina Tsilivi

Půvabná jednopatrová vilka umístěná ve stínu olivového hájku leží v klidnějším prostředí na okraji letoviska Tsilivi, jehož živé centrum s obchůdky a tavernami je vzdáleno cca 600 m. Krásná písečná pláž s průzračným mořem leží pouhých cca 80 m od studií. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají ubytování v rodinných studiích a možnosti večerních procházek i zábavy.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno - Zakynthos - Brno vč. poplatků
 • letenku Praha - Zakynthos - Praha vč. poplatků
 • letenku Ostrava - Zakynthos - Ostrava vč. poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování
 • bez stravy/ večeře
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Itálie a Španělska), která je hrazena v místě pobytu.

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dní, a to v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

1/ DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ společnosti SMARTWINGS, a.s.
 • Na palubu letadel Smartwings mířících z/do ČR již není nutné vstupovat s písemným potvrzením akreditované laboratoře o negativním výsledku RT-PCR či antigenního testu na COVID-19. Dle vstupních podmínek do Řecka a při návratu do ČR je ovšem nutné při cestě do destinace doložit negativní výsledek testu či se prokázat dokladem o prodělání nemoci či očkování (viz informace níže).
2/ PODMÍNKY PRO VSTUP DO ŘECKA
Negativní RT-PCR test, očkování či prodělání onemocnění Covid-19
 • Podmínkou pro vstup do Řecka je doložení negativního výsledku RT-PCR testu, ne staršího než 72 hodin či antigenního testu ne staršího 48 hodin před překročením hranice. Testy musí být provedeny výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (nikoliv ze slin nebo kloktáním). Test musí být zhotoven v akreditované laboratoři. Potvrzení o negativní diagnóze může být prokázáno v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno, příjmení, datum narození, číslo cestovního dokladu a datum narození testované osoby. Potvrzení je doporučeno mít v originále v tištěné nebo elektronické formě. Informace o negativním testu a diagnóze může být vystaveno na jednom stejném dokumentu a je nutné, aby bylo vyplněno strojově. Vždy je důležité, aby v něm bylo uvedeno datum odběru testu a informace o jeho negativním výsledku, potvrzení od lékaře a jeho podpis + razítko.
Výjimky z testování pro vstup do Řecka
 • Klienti s oficiálním národním certifikátem o provedeném očkování nemusí RT-PCR test podstupovat, pokud ovšem uplynulo minimálně 14 dní od završení kompletní vakcinace. Certifikát musí být vystaven v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno a příjmení uvedené v pase, typ použité vakcíny, počet dávek a datum jejich provedení. Akceptované vakcíny jsou: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
 • Dále mohou vstoupit do Řecka bez nutnosti předložit negativní RT-PCR ti cestující, kteří doloží potvrzení o zotavení z onemocnění COVID-19. Potvrzení musí obsahovat informaci, že se cestující uzdravil z nemoci Covid-19, od 27.6. je maximální doba od prodělání nemoci stanovena na 180 dní. Potvrzení o prodělání onemocnění lze prokázat dvěma způsoby:
  1. Potvrzení od lékaře / laboratoře: Potvrzení o prodělání nemoci musí být vydáno 30 dní po prvním pozitivním testu. Cestující musí společně s potvrzením předložit i výsledek onoho pozitivního testu.
  2. EU digitální certifikát: V tomto případě jsou rozhodující data platnosti (od-do) na certifikátu. Cestující jej může mít jak v papírové, tak digitální podobě. S dotazy ohledně potvrzení se obracejte na Ministerstvo zdravotnictví.
 • Děti do 12 let (11,99) jsou z povinnosti předložení testu vyloučeni a nemusí RT-PCR test podstupovat. Dále platí povinnost vyplnění vstupního formuláře.
Cestující mohou být při příjezdu do Řecka podrobeni kontrolním testům na Covid-19 a jsou povinni tyto testy strpět. Odmítnutí podstoupit kontrolní test nebo pozitivní výsledek kontrolního testu může být důvodem k odepření vstupu do země. Testovaní cestující musí vyčkat na místě až do oznámení výsledku kontrolního rychlého antigenního testu. V případě pozitivního výsledku musí zůstat 14 dní v karanténě na jimi udané adrese (event. v úřady určeném hotelu). Tato povinnost se může vztahovat i na jeho nejbližší spolucestující (rodinu, přítele). Porušení se trestá pokutou 5.000 €.

3/ VSTUPNÍ FORMULÁŘ DO ŘECKA
 • Každý cestující (včetně dětí a infantů), nezávisle na výchozí destinaci a státní příslušnosti, musí nejlépe 24 hodin před vstupem na území Řecka vyplnit v angličtině a odeslat oficiální elektronický formulář (tzv. Passenger Locator Form - PLF) na vládní platformě https://travel.gov.gr/, kde cestující uvede všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Řecku (včetně PSČ), jakož i kontaktní osobu pro případ onemocnění. Spolucestující děti do 18 let se vpisují do PLF formuláře jednoho z rodičů nebo rodina s dětmi vyplní jeden společný PLF formulář. Dotazník doporučujeme vyplňovat v prohlížeči Chrome. Po jeho vyplnění ihned obdržíte e-mail s potvrzením o registraci (z adresy: no-reply@travel.gov.gr – kontrolujte také složku hromadné či nevyžádané pošty). Po vyhodnocení formuláře obdržíte opět e-mailem individuální QR kód, kterým se musí prokázat osoby při vstupu na území Řecka, a to jak při cestě letecky, tak i při cestě trajektem či po silnici. Tento kód je nutné uchovat v telefonu či tabletu, který si berete s sebou na cestu; doporučujeme opatřit si i jeho tištěnou verzi.
 • Požadované vstupní dokumenty jsou kontrolovány již při odbavení na letišti. Cestující, kteří nedoloží vstupní povinnosti, nebudou přijati k letecké dopravě.
4/ NOVÁ PRAVIDLA PRO NÁVRAT DO ČR
S účinností od 9. července 2021 platí nové podmínky pro vstup osob do České republiky. Pravidla se vztahují jak na příjezd cizinců, tak na návrat českých občanů a rezidentů zpět do České republiky.
 • V případě cesty z Řecka (červená barva semaforu - platné od 26. 7. 2021) je povinností cestujících předložit před vstupem do ČR negativní RT-PCR test ne starší než 72 hodin či negativní antigenní test ne starší 48 hodin před odletem z destinace. 48 či 72 hodin je myšleno od okamžiku odebrání vzorku, do pravidla 48 či 72 hodin se nezapočítává doba letu.
 • Delegát CK BRENNA pomůže klientům zajistit testování v místě pobytu. Testování bude klienty hrazeno na místě testování. Cena testu je cca 25 €/1 antigenní test, cca 65 €/1 RT-PCR test.
 • Dále pak platí povinnost podstoupit druhý RT-PCR test (antigenní test nestačí) provedený v ČR nejdříve 5. den, nejpozději však 14. den od příletu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 14 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.
 • Pro všechny cestující bez výjimek platí povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, jehož vyplnění bude při vstupu do ČR kontrolováno. Příjezdový formulář pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví je k vyplnění zde. Vyplněním umožníte orgánům ochrany veřejného zdraví kontaktovat vás v těch případech, kdy bude zjištěno, že jste mohl(a) být během cesty nakažen(a) jinou osobou nebo vy sám(a) jste mohl(a) být zdrojem nákazy pro ostatní cestující. Formulář vyplní každá dospělá osoba za sebe a za členy rodiny mladší 18 let cestující společně. Informační centrum pro cesty do zahraničí zajišťuje telefonická linka Ministerstva zahraničních věcí ČR a je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 - 16:00. Informace jsou k dispozici na čísle + 420 224 183 200.
 • Informace mohou být dále průběžně aktualizovány. Najdete je zde.
Výjimka z testování po návratu do ČR
 • Ve výjimkách z testování pro návrat do ČR jsou zahrnuty plně očkované osoby, které se prokáží certifikátem, že od jejich očkování uběhlo 14 dnů a více.
 • Děti do dovršení věku 12 let nemusí v destinaci podstoupit test na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2. Děti ve věku 0-6 let (5,99) jsou z testování zcela vyjmuty, děti ve věku 6-12 let (11,99) musí RT-PCR test absolvovat do 5 dnů od příjezdu do ČR.
 • Ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku zavedena místní pobytová taxa, která je placená klienty v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
  Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
  0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
  0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Řecka i ČR)
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme 2 typy pojištění: kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu a pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

8 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 480 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 200 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 740 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 480 Kč/pobyt

11 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 660 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 280 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 030 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 640 Kč/pobyt

12 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 720 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 300 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 120 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 700 Kč/pobyt

15 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 900 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 370 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 400 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 870 Kč/pobyt

Příplatky k ceně

4 190 Kč/4 590 Kč/10/11 nocí/osoba – jednolůžkové studio
2 990 Kč/7 nocí/osoba 
jednolůžkové studio

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 59 klientů CK BRENNA
Stanislava Junasová 27.9.2021

Klidné místo, kousíček od moře.

Škoda, že v domečku nemají nějaký kumbálek na uložení kufrů a převlečení. Čekaly jsme na uvolnění pokoje několik hodin, kufry na dvorku, na WC jsme musely běhat po místní plážových barech.

Petr Macek 17.9.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Miroslav Kabeláč 13.9.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Hynek Stibůrek 13.9.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Naděžda Paseková 12.9.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Yvona Šolínová 11.9.2021

blízko moře,umístění v klidném místě a v olivovém háji

Petr Bouška 6.9.2021

blízkost more

nemam

Jaroslav Kaplan 1.9.2021

tiché klidné místo blízkost moře pouze 8 studií hloubka a čistota moře

Milena Cyroňová 23.8.2021

Blízkost a teplota moře

Chyběla mi slušná pánev a nůž

Lenka Pobočková 16.8.2021

Blízkost k moři, jednoduché ubytování v olivovém háji, klid, velká pláž, moře dost mělké - spíš pro děti.

Celkem daleko do města. Jediný obchod je dost daleko na nošení vody :-)

Zdeněk Kindl 6.8.2021

Ubytovani zcela dle nasich predstav,blizko k mori i do centra mesta,krasna plaz,byli jsme nadseni🙂

Zadne

Dalibor Musil 12.7.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ivanka Pařízková 12.7.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Daniela Znamenáčková 4.10.2020

blízko moře

jazyková bariéra mezi klienty a provozovateli ubytovacího zařízení

Miroslava Klimová 28.9.2020

stranou od centra, tiche, klidne, a male (jenom 8 studii), to ze je urostred olivoveho sadu a pod zelenym svahem, vytvari dokonalou iluzi, ze kolem nic a nikdo neni, a pritom je tak blizko k plazi i dalsim nezbytnostem (beachbar, taverna, i obchod - letos zavreny, ale prochazka do mesta byla taky hezke spestreni)

bydleni je vhodny mozna predevsim pro starsi lidi, ale ne moc pro lidi s omezenyma schopnostmi pohybu, rozhodne ne pro nekoho o francouzske holi nebo na invalidnim voziku, protoze i do prizemnich studii vedou asi 3 schody (nastesti jsem nepotrebovala hledat dovolenou pro nekoho takoveho)

Miroslava Klimova 24.9.2020

Nejvic me oslovilo ticho a klid toho mista, doufam, ze to nebylo jenom vyjimecnou situacii tohoto roku. Greek is state of mind. Az tam jsem pochopila, jak to bylo mysleno v ty reklamni kampani, ktera mi prisla v emailu s potvrzenim o vyplneni toho formulare pro reckou vladu.Sousede, jez se kazdy rok vraceji do teto lokality, ba do toho sameho hotelu, byli a jsou mi dukazem, ze to je misto, kde se jeden chce vratit.A taky uzasni a vzdy ochotni manzele, kteri to vlastni a sami se o to staraji.Studio kompletne vybavene (i kdyz televize mela pouze funkci dalsi dekorace na zdi)jde hlavne o kuchyn, protoze tam je to bez jidla. Hrnky, sklinky, talire, panve, hrnce, sito na testoviny, pribory, naberacka, varecka... to vsetko tam je. Z elektrospotrebicu je na kazdem byte lednicka, varic a rychlovarna konvice. (Mikrovlnka, nebo trouba neni, me nechybely)Kuchynske role, stejne jako toaletni papir je pravidelne doplnovan.Na privitanou nas cekala velka PETka vody, kohoutkova voda je totiz mirne slana (asi jako vincentka), co pri vareni polevek, brambor nebo testovin nevadi, ale pit se to moc neda.

chbyela dalsi skrinka na odkladani potravin, ty stavajici byli obsazeny nadobim, takze potraviny bylo mozny uskladnovat pouze v lednici nebo na desce linkysaponat a houbicku na nadobi jsme si museli zajistit vlastni, ale kvuli tomu nebudu ubirat body sveho hodnocenia ze to tak hrozne rychle uteklo :-(

Ladislava Zischková 21.9.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ladislav Brázdil 16.9.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Petr Bouška 4.9.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Marie Povýšilová 24.8.2020

Studia leží téměř u moře, u krásné pláže, díky poloze v olivovém hájku tam bylo přes den i v noci příjemně i bez klimatizace.

Dalibor Musil 17.8.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jaroslav Tereško 1.10.2019

Klidné prostředí, blízko k moři

Penzion není napojen na vodovodní řád, má vlastní zdroj se slanou vodou.

Hana Vermachová 27.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Michaela Červenková 27.9.2019

ticho, klid, pár kroků od moře

žádné

Ladislava Zischková 23.9.2019

Blízko pláže, klidné místo

Do obchodu je daleko, mohl by být k dispozici (k zapůjčení)vozík (taška na kolečkách) pro klienty CK - pitná voda i základní potraviny se musí kupovat a je to z marketu do studií kus cesty.

Hynek Stibůrek 15.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Milan Vašíček 2.9.2019

blízkost pláže,vstřícnost majitelů

Petr Bouška 26.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Daniela Musilová 23.8.2019

maximální spokojenost

Jolana Marková 16.8.2019

ubytování ve velmi klidném místě zastíněném zahradou se stromy, soukromím a v blízkosti pláže. Majitelé velice příjemní a ochotní lidé.

matrace v postelích jsou proleželé

Jana Volná 12.8.2019

Blízkost moře a taverny na pláži, velmi klidný kout

Pavel Veselý 8.8.2019

blízko u moře, obklopen olivovým hájkem

Josef Janyška 2.8.2019

Naše studia byla blízko pěkné pláže mimo rušné centrum města. Hledali jsme klidné místo blízko moře s možnosti plavání. To bylo plně splněno.

Majitelé mluví pouze řecky, takže byla trochu horší domluva.

Dana Jílková 26.7.2019

Byla uvedena písečná pláž, ale místy byly na břehu i ve vodě kameny. Neuklizená pláž od naplavených chaluh.

Gabriela Lukáčová 17.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ivana Matějková 12.7.2019

Velice milý a ochotní majitele

Richard Antonín 8.7.2019

Poloha, blízkost pláže, v klidnější oblasti, stín olivovníků v zahradě zpříjemňuje klima.

Ubytování je velmi jednoduché, prostory malé, vše je slyšet, ale to jsme celkem očekávali. Voda z kohoutku není příliš kvalitní, je nutné kupovat balenou. Dovolená pro nenáročné. (Místo klimatizace by se už kvůli hlučnosti hodil spíše stropní ventilátor. )

Milada Machová 24.6.2019

Blízko moře.

Daleko do města - asi 1,5 km.

Jana Vojtěchová 23.6.2019

Blízkost moře, i v horku a bez klimatizace příjemný chládek.

Velmi jednoduše vybavena kuchyně nádobím, ale pro nás bylo dostačující.

Ladislava Zischková 1.10.2018

Místo krásné, pláž nedaleko, okolo olivové háje, nákupní možnosti v dosahu, velmi klidné místo

Michaela Červenková 28.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Drahoslav Klimant 24.9.2018

poloha ubytování naprosto výborná, blízkost pláže, ubytování ve stinné zahradě bez nutnosti klimatizace, vzhledem k okolí relativní klid

hrozně nepohodlné matrace

Helena Hřibová 17.9.2018

klidné a příjemné prostředí, vstřícný personál i delegát a přestože nebylo nabízeno připojení k internetu v místě informačního koutku Wifi bylo dosažitelné

Eduard Heldák 14.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Vlasta Šárková 7.9.2018

výborný

Pokud se paní domácí rozhodne dlouhodobě ubytovat klienty se psem, mělo by to být někde uvedeno. pes nemňouká , to nebylo ani tak co by vadilo. Dva řekové mající pocit , že jsou doma se chovali jako doma. Hlasitost televize, zápach z apartmánu, postačí na to , že si člověk moc dovolenou neužije. To, že ostatní tráví většinu času výlety není argument proč se nezdržovat v apartmánu. Myslím že nejsme sami komu tohle bylo nepříjemné.

Hana Hamrozyová 3.9.2018

Klid, umístění v přírodě.

Dalibor Musil 3.9.2018

Výborná poloha na klidném místě v olivovém háji velmi blízko pláže a blízko centra letoviska Tsilivi.

Balkóny studií v prvním patře nejsou od sebe opticky oddělené, tako jako terasy studií v přízemí.

Miloslav Simmer 3.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Lenka Pobočková 20.8.2018

Klid, blízko k moři, stálý vítr, čistota.

Lenka Pobočková 20.8.2018

Blizko moře, klid, skromnější, ale útulné.

Lenka Pobočková 20.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Hynek Stibůrek 13.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jan Řehůřek 13.8.2018

blízkost moře, klidné místo, dostupnost centra letoviska

sprcha bez závěsu, příp.dveří - po sprchování nutnost vytírání celé koupelnysoučástí vybavení kuchyňky nebyly prostředky na mytí , houbičky, utěrka - je nesmysl toto vozit s sebou, zejména u leteckých zájezdů

Lumír Volný 13.8.2018

blízkost moře

Lenka Jirušová 19.7.2018

Klid,čisté moře.

Nepořádek v letovisku,ale to CK neovlivní.

Hana Skoumalová 17.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Nataša Prášilová 17.7.2018

Klidné místo v olivovém háji, blízko moře.

Žádné

Alice Lišková 2.7.2018

Blízko u moře, klid a stín od olivového háje.

namám

Hanka Vostalová 15.6.2018

Klidné místo blízko moře, naprostá spokojenost

Mapa polohy hotelu

Letovisko Tsilivi

Oblíbené a živé letovisko, vzdálené pouhých 5 km od hlavního města ostrova. Podél klikaté hlavní ulice najdete nespočet restaurací, barů a obchodů. Krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vhodné i pro nejmenší. V blízkém okolí je mnoho menších zátok, hlavně v části mezi Tsilivi a Alykes. 4 km severně od centra Tsilivi se nachází malá osada Kypseli. Zde naleznete ničím nerušený klid a krásné koupání v malých romantických zátokách. Kypseli je známé zejména díky nekonečným vinicím, alejím ovocných stromů i olivových hájů. Kypseli s krásným výhledem na přilehlý ostrov Kefalonie nabízí také možnosti šnorchlování, které je zde díky chráněnému pobřeží velmi hezkým zážitkem.Naleznete zde jen několik taveren, obchůdků a restaurací, více vyžití najdete v centru letoviska Tsilivi.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Aqua Bay ***** / Studia Athina Tsilivi / Aparthotel Planos *** / Hotel Tsilivi Admiral Suneo Club **** / Hotel Tsilivi Beach **** / Hotel Alexandra Beach Resort & Spa **** / Hotel Porto Planos **** / Apartmánový dům Panagiotis

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


3. dospělá osoba na přistýlce pouze za letenku

Dítě do 12 let na přistýlce pouze za letenku


BRENNA TIP

BRENNA TIP
Kvalitní služby za výhodnou cenu.

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

POBYT 3. DOSPĚLÉ OSOBY ZDARMA

POBYT 3. DOSPĚLÉ OSOBY ZDARMA
Platíte pouze letenku.

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ
Doporučujeme brzkou rezervaci.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 59 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • písečná pláž jen 80 m od domu
 • oblíbená studia v olivovém hájku
 • klidná poloha
 • doporučujeme včasnou rezervaci
 • rodinná atmosféra

Stravování


Vlastní.
Večeře – formou menu (výběr z několika hlavních jídel) v taverně Premier vzdálené cca 800 m.

Informace k ubytování


 • dvoulůžková studia
 • dvoulůžková studia s možností přistýlky
 • koupelna s toaletou
 • kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí)
 • TV, klimatizace (za poplatek cca 5 €/den)
 • balkon

Výhody zájezdu


 • ostrov vzácných mořských želv Caretta Caretta
 • zelený ostrov s krásnými plážemi
 • modré jeskyně, olivové háje
 • známý vrak lodi na pláži Navagio
 • klidná i rušnější letoviska
 • možnost pojištění proti onemocnění COVID-19
 • garance odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Rodos Palladium *****

Rhodos
Polopenze , Plná penze
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 29 190 Kč
Dítě:19 790 Kč 

Hotel Pefkos Beach ***

Rhodos
Snídaně , Polopenze
písečná pláž    vzdálená 600 m
Dospělý: 16 790 Kč
 

Hotel Rodos Palladium *****

Rhodos
Polopenze , Plná penze
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 21 190 Kč
Dítě:15 790 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená