Penzion Christina ***

Stylově zařízený penzion se nachází v romantickém prostředí letoviska Vassilikos, pouze cca 100 m od krásné písečné pláže Plaka a cca 250 m od písečné pláže Agios Nikolaos se širokou nabídkou vodních sportů. V blízkosti najdete několik obchůdků, typických řeckých taveren a restaurací. Spojení s hlavním městem a rušnějším letoviskem Argassi zajišťují místní autobusové linky (zastávka nedaleko domu).

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno - Zakynthos - Brno vč. poplatků
 • letenku Praha - Zakynthos - Praha vč. poplatků
 • letenku Ostrava - Zakynthos - Ostrava vč. poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování bez stravy/ snídaně/ večeře / polopenze
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Itálie a Španělska), která je hrazena v místě pobytu.

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dní, a to v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

1/ DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ společnosti SMARTWINGS, a.s.
 • Na palubu letadel Smartwings mířících z/do ČR již není nutné vstupovat s písemným potvrzením akreditované laboratoře o negativním výsledku RT-PCR či antigenního testu na COVID-19. Dle vstupních podmínek do Řecka a při návratu do ČR je ovšem nutné při cestě do destinace doložit negativní výsledek testu či se prokázat dokladem o prodělání nemoci či očkování (viz informace níže).
2/ PODMÍNKY PRO VSTUP DO ŘECKA
Negativní RT-PCR test, očkování či prodělání onemocnění Covid-19
 • Podmínkou pro vstup do Řecka je doložení negativního výsledku RT-PCR testu, ne staršího než 72 hodin či antigenního testu ne staršího 48 hodin před překročením hranice. Testy musí být provedeny výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (nikoliv ze slin nebo kloktáním). Test musí být zhotoven v akreditované laboratoři. Potvrzení o negativní diagnóze může být prokázáno v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno, příjmení, datum narození, číslo cestovního dokladu a datum narození testované osoby. Potvrzení je doporučeno mít v originále v tištěné nebo elektronické formě. Informace o negativním testu a diagnóze může být vystaveno na jednom stejném dokumentu a je nutné, aby bylo vyplněno strojově. Vždy je důležité, aby v něm bylo uvedeno datum odběru testu a informace o jeho negativním výsledku, potvrzení od lékaře a jeho podpis + razítko.
Výjimky z testování pro vstup do Řecka
 • Klienti s oficiálním národním certifikátem o provedeném očkování nemusí RT-PCR test podstupovat, pokud ovšem uplynulo minimálně 14 dní od završení kompletní vakcinace. Certifikát musí být vystaven v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno a příjmení uvedené v pase, typ použité vakcíny, počet dávek a datum jejich provedení. Akceptované vakcíny jsou: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
 • Dále mohou vstoupit do Řecka bez nutnosti předložit negativní RT-PCR ti cestující, kteří doloží potvrzení o zotavení z onemocnění COVID-19. Potvrzení musí obsahovat informaci, že se cestující uzdravil z nemoci Covid-19, od 27.6. je maximální doba od prodělání nemoci stanovena na 180 dní. Potvrzení o prodělání onemocnění lze prokázat dvěma způsoby:
  1. Potvrzení od lékaře / laboratoře: Potvrzení o prodělání nemoci musí být vydáno 30 dní po prvním pozitivním testu. Cestující musí společně s potvrzením předložit i výsledek onoho pozitivního testu.
  2. EU digitální certifikát: V tomto případě jsou rozhodující data platnosti (od-do) na certifikátu. Cestující jej může mít jak v papírové, tak digitální podobě. S dotazy ohledně potvrzení se obracejte na Ministerstvo zdravotnictví.
 • Děti do 12 let (11,99) jsou z povinnosti předložení testu vyloučeni a nemusí RT-PCR test podstupovat. Dále platí povinnost vyplnění vstupního formuláře.
Cestující mohou být při příjezdu do Řecka podrobeni kontrolním testům na Covid-19 a jsou povinni tyto testy strpět. Odmítnutí podstoupit kontrolní test nebo pozitivní výsledek kontrolního testu může být důvodem k odepření vstupu do země. Testovaní cestující musí vyčkat na místě až do oznámení výsledku kontrolního rychlého antigenního testu. V případě pozitivního výsledku musí zůstat 14 dní v karanténě na jimi udané adrese (event. v úřady určeném hotelu). Tato povinnost se může vztahovat i na jeho nejbližší spolucestující (rodinu, přítele). Porušení se trestá pokutou 5.000 €.

3/ VSTUPNÍ FORMULÁŘ DO ŘECKA
 • Každý cestující (včetně dětí a infantů), nezávisle na výchozí destinaci a státní příslušnosti, musí nejlépe 24 hodin před vstupem na území Řecka vyplnit v angličtině a odeslat oficiální elektronický formulář (tzv. Passenger Locator Form - PLF) na vládní platformě https://travel.gov.gr/, kde cestující uvede všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Řecku (včetně PSČ), jakož i kontaktní osobu pro případ onemocnění. Spolucestující děti do 18 let se vpisují do PLF formuláře jednoho z rodičů nebo rodina s dětmi vyplní jeden společný PLF formulář. Dotazník doporučujeme vyplňovat v prohlížeči Chrome. Po jeho vyplnění ihned obdržíte e-mail s potvrzením o registraci (z adresy: no-reply@travel.gov.gr – kontrolujte také složku hromadné či nevyžádané pošty). Po vyhodnocení formuláře obdržíte opět e-mailem individuální QR kód, kterým se musí prokázat osoby při vstupu na území Řecka, a to jak při cestě letecky, tak i při cestě trajektem či po silnici. Tento kód je nutné uchovat v telefonu či tabletu, který si berete s sebou na cestu; doporučujeme opatřit si i jeho tištěnou verzi.
 • Požadované vstupní dokumenty jsou kontrolovány již při odbavení na letišti. Cestující, kteří nedoloží vstupní povinnosti, nebudou přijati k letecké dopravě.
4/ NOVÁ PRAVIDLA PRO NÁVRAT DO ČR
S účinností od 9. července 2021 platí nové podmínky pro vstup osob do České republiky. Pravidla se vztahují jak na příjezd cizinců, tak na návrat českých občanů a rezidentů zpět do České republiky.
 • V případě cesty z Řecka (červená barva semaforu - platné od 26. 7. 2021) je povinností cestujících předložit před vstupem do ČR negativní RT-PCR test ne starší než 72 hodin či negativní antigenní test ne starší 48 hodin před odletem z destinace. 48 či 72 hodin je myšleno od okamžiku odebrání vzorku, do pravidla 48 či 72 hodin se nezapočítává doba letu.
 • Delegát CK BRENNA pomůže klientům zajistit testování v místě pobytu. Testování bude klienty hrazeno na místě testování. Cena testu je cca 25 €/1 antigenní test, cca 65 €/1 RT-PCR test.
 • Dále pak platí povinnost podstoupit druhý RT-PCR test (antigenní test nestačí) provedený v ČR nejdříve 5. den, nejpozději však 14. den od příletu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 14 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.
 • Pro všechny cestující bez výjimek platí povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, jehož vyplnění bude při vstupu do ČR kontrolováno. Příjezdový formulář pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví je k vyplnění zde. Vyplněním umožníte orgánům ochrany veřejného zdraví kontaktovat vás v těch případech, kdy bude zjištěno, že jste mohl(a) být během cesty nakažen(a) jinou osobou nebo vy sám(a) jste mohl(a) být zdrojem nákazy pro ostatní cestující. Formulář vyplní každá dospělá osoba za sebe a za členy rodiny mladší 18 let cestující společně. Informační centrum pro cesty do zahraničí zajišťuje telefonická linka Ministerstva zahraničních věcí ČR a je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 - 16:00. Informace jsou k dispozici na čísle + 420 224 183 200.
 • Informace mohou být dále průběžně aktualizovány. Najdete je zde.
Výjimka z testování po návratu do ČR
 • Ve výjimkách z testování pro návrat do ČR jsou zahrnuty plně očkované osoby, které se prokáží certifikátem, že od jejich očkování uběhlo 14 dnů a více.
 • Děti do dovršení věku 12 let nemusí v destinaci podstoupit test na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2. Děti ve věku 0-6 let (5,99) jsou z testování zcela vyjmuty, děti ve věku 6-12 let (11,99) musí RT-PCR test absolvovat do 5 dnů od příjezdu do ČR.
 • Ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku zavedena místní pobytová taxa, která je placená klienty v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
  Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
  0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
  0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Řecka i ČR)
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme 2 typy pojištění: kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu a pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

8 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 480 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 200 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 740 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 480 Kč/pobyt

11 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 660 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 280 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 030 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 640 Kč/pobyt

12 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 720 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 300 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 120 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 700 Kč/pobyt

15 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 900 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 370 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 400 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 870 Kč/pobyt

Příplatky k ceně

3 990 Kč/4 590 Kč/10/11 nocí/osoba – jednolůžkové studio
3 590 Kč/7 nocí/osoba jednolůžkové studio

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 64 klientů CK BRENNA
Šárka Mauerová 27.9.2021

Blízko ubytování hned několik písčitých pláží, nádherné čisté teplé moře, spousta rybiček na pozorování (dokonce jedna zatoulaná želva), zatím - vzhledem k pandemii - méně turistů

Sílící stavební ruch, který naznačuje budoucí zavalení tohoto krásného místa turisty, někdy provozovatelé plážového servisu soutěží v hlasitosti reprodukované hudby...

Irena Slavíčková 27.9.2021

Blízkost nádherných pláží

Jana Lepší 20.9.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Vendulka Šachová 11.9.2021

Poloha na ostrově, pláže

Vendulka Šachová 11.9.2021

Poloha na ostrově, pláže

Michaela Krylová 20.8.2021

Klidná dovolená, velice příjemný majitel a personál, penzion udržovaný, čistý, útulné pokoje, krásný výhled do zeleně, popř. moře. Možnost několik pláží.

Zdeněk Urban 6.8.2021

Penzion Christina včetně včetně pláží naprosto úžasný. Příští rok se sem určitě vrátíme.

Josef Rygal 6.8.2021

Poloha

Málo skříní a úložného prostoru

Jan Šeda 2.8.2021

Klidné letovisko bez návalu lidí

delší vzdálenost k moři = nám nevadí, pro starší lidi může být problém

Jaromír Hanák 26.7.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Milan Pastyřík 22.7.2021

klidné místo, velmi pěkná a čistá pláž.

Lubomír Vaculín 20.7.2021

Blízko několika pláží, možnost výběru jak velké pláže s vodními atrakcemi, tak klidné malé pláže. Pokud si zajdete do plážové restaurace na občerstvení, nemusíte na malých plážích platit za lehátka a deštník. Rodinná taverna vaří výborně, výborná řecká jídla.

žádné

Josef Prášek 16.7.2021

Klidné místo s krásnou přírodou, teplým mořem a množstvím různorodých pláží

žádné

Ivana Hladká 12.7.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Eva Králová 9.7.2021

Umístění hotelu je výtečné, blízko na krásné pláže , zároveň minimarket a výborné taverny jsou prakticky naproti hotelu.

Naproti hotelu je rozestavěná stavba, byl tam ale relativně klid.

Eva Hradecká 7.7.2021

Denně úklid, majitel vstřícný. Moře blízko, nádherné 4 písčité pláže v blízké vzdálenosti. Velice klidné místo, žádný hluk. Hned u ubytování market -potraviny, market -suvenýry a 2 taverny. Další taverny v blízkém okolí. Na plážích plážové bary.

Žádné

Ivana Formanová 1.7.2021

domácí penzion, pohoda, klid - až na stavbu naproti (ale s tím se nedá nic dělat)

Lenka Bošinová 22.6.2021

Klidné prostředí, výborné písčité pláže v blízkosti ubytování, čistota, dobré stravování, příjemný personál.

Hana Rubešová 22.6.2021

Klidná dovolená v nádherném místě, v dostupnosti několika krásných pláží

Hořeňovský Milan 5.12.2020

Klidné místo pro strávení dovolené.

Nic.

Ivana Otýpková 25.9.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jana Haklová 4.10.2019

Velmi klidné místo, při větrném počasí je možno i pěšky dojít na pláže , kde nefouká, na pláži Grakas dokonce i prostor pro nudisty. Večeře v tavernách jsou vynikající, snídaně v hotelu formou bufetu vydatná, trošku jednotvárná, pan Andreas v apt. Christina velmi přátelský, nesmírně pracovitý. Fakultativní výlet na pirátské lodi kolemm ostrova nádherný, velmi emotivní.

Příslib 10% slevy v taverně Familia fungoval pouze poprvé, jinak ne, i když se člověk připomněl. Jídlo však vynikající.

Taťána Všetičková 23.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Irena Hadašová 17.9.2019

výhoda několika krásných pláží v docházkové vzdálenosti, klid

nic

Kateřina Hallová 16.9.2019

Čisté, pohodlné, blízko pláže, v klidné části vesničky.

Petr Maňásek 13.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Hana Hamrozyová 2.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Štefan Lehotský 26.8.2019

Klidné místo, blízko moře, pěkná pláž. Hotel vždy uklizen, příjemný personál a ochotný majitel.Obchod v blízkosti.

Nevýhodou byla malá nabídka možností návštěv taveren v blízkosti hotelu.

Darja Vrátná 23.8.2019

Krásné pláže,dobrý servis,klidné místo,milí lidé

Chybějící chodníky

Daniela Klímková 13.8.2019

Romantika klid nadherne plaže krásne procházky. Dostupnost několika plaži pěšky

Daniela Klímková 13.8.2019

Romantika klid nadherne plaže krásne procházky. Dostupnost několika plaži pěšky. Dovolena byla nádherna. Vasilikos je krásne misto pro klidnou dovolenou.

Lukáš Šubert 16.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Vladimír Samek 14.7.2019

Klidné místo hlavně pro 55+, zlepšily se snídaně.

Nevhodné pro rodiny s teenagery, budou se nudit. Špatná WIFI.Kuchyňka je miniaturní, "kafe se ale uvařit dá".Na odkládání věcí pouze skříň se šatní tyčí bez polic.

Jiří Pátek 12.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Zdeňka Špačková 12.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Janka Dubcová 1.7.2019

Penzión Christina, ktorého majiteľom je srdečný pán Andeas, je veľmi dobre situovaný, izby sú s výhľadom do záhrady ,celý deň do nich nesvieti slnko, takže v júni sme nepotrebovali ani klímu, je tam tiché prostredie, skvelé upratovanie každý deň, tiež výmena uterákov a osušiek.K moru sme mali len pár metrov a na výber niekoľko krásnych čistých pláži. Výhodou bolo, že sme mohli mať raňajky v hoteli Vasilikos, vzdialený len pár metrov od nášho penziónu a ostatnú stravu nám zabezpečovala rodinná taverna pána Andreasa, kde výborne varili. Všetko proste bolo top a boli sme nadmieru spokojní.

Nemáme žiadne.

Lubomír Vaculín 1.7.2019

klid a čistota

žádné

Marie Suchánková 22.6.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Dagmar Nováková 22.6.2019

Klid, blízkost několika pláží.

Bez výhrad.

Darja Vrátná 22.6.2019

Klidné místo, výběr z několika opravdu krásných a dobře vybavených pláží.Mnoho taveren kde místní mluví trošku česky a respektují středoevropské stravovací návyky(bohatý oběd v poledne a lehčí včasná večeře).

Bez výhrad

Hana Lioliasová 28.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ondřej Bartoň 20.9.2018

Příjemné, čisté ubytování. Velmi milý majitel. Až na velikost pokoje naprostá spokojenost - pro 3 osoby tu bylo trochu těsno. Moře a pláže krásné. Klidné prostředí, mohu jen doporučit.

Jaroslava Bernardová 18.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Josefa Vrbová 11.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Kateřina Hallová 9.9.2018

Ubytování bylo opravdu krásné, čisté a v blízkosti krásné pláže. Majitel velice příjemný a ochotný. Denně probíhal úklid pokojů. Vesnička je poklidná, žádný velký hluk. Nejvíce se nám líbila pláž Plaka beach. Čistá, příjemná atmosféra s restaurací i barem. Lehátka buď přímo na písku u moře, nebo blíže restaurace na travnatém krásně udržovaném povrchu. Byly jsme s kamarádkou moc spokojeny.

Marcela Borecká 7.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Milan Budinský 28.8.2018

poloha

malý sprchový kout bez zástěny,málo skříní a úložných prostor na věci,celkově malé prostory apartmánu,dostupnost a síla signálu wi-fi

David Kreml 18.8.2018

Domácí prostředí, příjemní lidé, každodenní úklid, dostupnost několika pláží.

I když je vše funkčí, vybavenost apartmánů trochu pokulhává. Více úložných prostor. Koupelna by chtěla renovaci:) Vybavení kuchyně nekompletní. Nové matrace.

Taťána Všetičková 17.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Irena Vošahlíková 17.8.2018

Blízko k moři, klidné prostředí, čistota v okolí, maximálně ideální pro neplavce a rodiny s dětmi :-)

Bez výhrad.

Helena Malcová 17.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jana Tomečková 8.8.2018

Klidné a pěkné místo

Eva Kostolná 6.8.2018

Penzion v blízkosti pláže

Bez výhrad

Igor Kmoníček 27.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jiří Ambrož 19.7.2018

Nádherné pláže,příroda a klid

Lenka Benešová 16.7.2018

Klidná lokalita, poloprázdné čisté pláže, dostupnost na jiné pláže autobusovou dopravou.

Chyběla akorát pekárna s čerstvým pečivem, ale v mini marketu bylo každý den balené pečivo.

Vladimír Samek 16.7.2018

Pláž

Ubytování už nepatří mezi klidné. Dříve bylo obsazení penzionu mezinárodní.Letos zde byli ubytováni pouze Češi a Slováci, kteří do Christiny přijeli ve větších skupinách - pro majitele to je samozřejmě jednodušší.Sedí i přes půlnoc na terase, která sousedí bezprostředně s pokoji, ve kterých je vše slyšet.Místa na terase si rezervovali, jak na pláži. Celý pobyt jsme si tam nemohli večer občas sednout.Taverna hned naproti má nového provozovatele a celý večer tam proti minulým rokům hodně hlasitěvyhrávají pořád dokola ty stejné odrhovačky.

Petr Jáchym 9.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Eva Krejčí 6.7.2018

Klidné čisté místo.

Nemáme

Petra Ziková 25.6.2018

Skvělé místo ve velmi klidné lokalitě. Nádherné pláže s výborným vstupem do moře. Perfektní jídlo v Taverna Familia. Ubytování velmi dobré, čisté. Pro ty, kterým stačí pokoje na přespání, je to ideální místo.

žádné

Hana Halasová 25.6.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Josef Strapáč 25.6.2018

Klidné místo, výběr mnoha pláží.

— Komáři.— Slabší snídaně, ale dalo se to.

Jana Šimčíková 15.6.2018

Klid, malo Cechu, nejlepsi odpocinek, paradni misto, super vylety po ostrove

Snidane mohly byt pestrejsi, vic obmenovat, bylo v podstate porad to same, ale to je drobnost

Jiřina Haningerová 15.6.2018

Klidnější místo, menší rekreačí objekty. V mnoha tavernách a obchodech se personál snaží mluvit i trochu česky. Působí to mile, vstřícně.

Neměly by se stavět další a další hotely podél pobřeží. Kus pobřeží by měl zůstat volný, přírodní. A pokud ano, tak by to neměly být výškové stavby. Toto ničí ostrov.Tato výhrada ovšem nepatří cestovní kanceláři. Nicméně je to můj názor a dojem z krásného ostrova Zakynthos.

Mapa polohy hotelu

Letovisko Vassilikos

O tomto letovisku s nedotčenou přírodou se říká, že je nejhezčí na ostrově. Půvabný Vassilikos se Vám jistě bude líbit, pokud hledáte klidnější dovolenou, krásné pláže a přírodu. Letovisko je obklopené zelenými piniovými háji, borovicemi a olivovníky. Naleznete zde malé centrum s několika obchůdky a tavernami. V blízkosti jsou tři nejznámější pláže ostrova – Porto Zoro, Agios Nikolaos a Banana Beach. Na západním pobřeží poloostrova Vassilikos doporučujeme navštívit snad nejkrásnější písečnou pláž Středomoří Gerakas, která je obklopena skalisky. Spojení s hlavním městem a letoviskem Argassi zajišťují místní autobusové linky.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel The Bay ***** / Penzion Christina ***

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


3. dospělá osoba na přistýlce pouze za letenku

Dítě do 12 let na přistýlce pouze za letenku


BRENNA TIP

BRENNA TIP
Kvalitní služby za výhodnou cenu.

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

POBYT 3. DOSPĚLÉ OSOBY ZDARMA

POBYT 3. DOSPĚLÉ OSOBY ZDARMA
Platíte pouze letenku.

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ
Doporučujeme brzkou rezervaci.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 64 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • 100 m od krásné písečné pláže
 • klidná lokalita, romantické prostředí
 • široká nabídka vodních sportů na pláži
 • hit sezóny 2019 - doporučujeme brzkou rezervaci
 • příjemná a rodinná atmosféra

Stravování


Vlastní.
Snídaně – formou bufetu podávány ve vedlejším hotelu Vassilikos Beach.
Večeře – servírované večeře v taverně Family (salát, výběr ze 3 hlavních jídel, dezert nebo ovoce).
Polopenze – snídaně a večeře dle výše uvedených informací.

Informace k ubytování


 • dvoulůžková studia
 • dvoulůžková studia s možností přistýlky
 • koupelna s toaletou
 • kuchyňský kout (lednice, vařič, varná konvice, toustovač)
 • klimatizace zdarma pro klienty, kteří již penzion s naší CK v minulých letech navštívili, noví klienti mají klimatizaci za poplatek (cca 6 €/den)
 • SAT/TV
 • balkon nebo terasa
 • dětská postýlka zdarma

Vybavení a služby


 • trezor a Wi-Fi ve společných prostorách zdarma
 • taverna Family (vlastní majitel studií)
 • bazén u vedlejšího hotelu Vassilikos Beach (koupání podmíněno konzumací v snack baru)
 • dětské hřiště u restaurace na pláži

Výhody zájezdu


 • ostrov vzácných mořských želv Caretta Caretta
 • zelený ostrov s krásnými plážemi
 • modré jeskyně, olivové háje
 • známý vrak lodi na pláži Navagio
 • klidná i rušnější letoviska
 • možnost pojištění proti onemocnění COVID-19
 • garance odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Rodos Palladium *****

Rhodos
Polopenze , Plná penze
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 29 190 Kč
Dítě:19 790 Kč 

Hotel Pefkos Beach ***

Rhodos
Snídaně , Polopenze
písečná pláž    vzdálená 600 m
Dospělý: 16 790 Kč
 

Hotel Rodos Palladium *****

Rhodos
Polopenze , Plná penze
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 21 190 Kč
Dítě:15 790 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená