po - čt: 9:00 - 17:30   pá: 9 - 17:00

Hotel Planos ****

Nově rekonstruovaný hotelový komplex vhodný především pro rodiny s dětmi, leží v klidném místě, 100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Nedaleko hotelu se nachází několik obchodů, restaurací a barů. Centrum letoviska Tsilivi je vzdáleno 10 minut chůze od hotelu. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno - Zakynthos - Brno vč. poplatků
 • letenku Praha - Zakynthos - Praha vč. poplatků
 • letenku Ostrava - Zakynthos - Ostrava vč. poplatků
 • letenku Bratislava - Zakynthos - Bratislava vč. poplatků
 • letenku Košice - Zakynthos - Košice vč. poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování
 • snídaně/ all inclusive služby
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Černé Hory a Španělska), která je hrazena klienty v místě pobytu.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku zavedena místní pobytová taxa, která je placená klienty v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování. 
 • Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
  1,50 € za noc ve studiích či apartmánech dle kategorie
  1,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  7,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  10,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

Tarif KOMFORT PLUS COVID
 • Dospělá osoba 90 Kč/den
 • Dítě do 12 let 45 Kč/den
Pojištění lze zakoupit pouze na celou dobu trvání zájezdu.
Více informací k cestovnímu pojištění UNIQA.

Příplatky k ceně

16 690 Kč/18 490 Kč/10/11 nocí/osoba - jednolůžkový pokoj
11 990 Kč/ 7 nocí/osoba - jednolůžkový pokoj

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 33 klientů CK BRENNA
Napište vlastní recenzi, pokud jste s námi cestovali.
Ivana Vidovičová 25.7.2022

Blízkost pláže v klidné části

Jan Zelinka 18.7.2022

Perfektní místo pro klidnou dovolenou, milý personál. Stravování - pestrá nabídka. Pro cestování s dětmi ideální místo. Děkujeme za vstřícný a milý přístup paní delegátky Lenky Kotáskové.

Roman Buček 26.6.2022

Vyhovující pláže v dostupné vzdálenosti. Velké plus je volná přístupnost na kteroukoliv z nich.

V husté zástavbě, přesto poměrně klidné až na sousední hotel Admiral a jeho hlasité reprodukované programy. Nabídka automobilů od delegátky byla dražší než z volné pouliční nabídky.

Jana Hynková 8.10.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jindřich Podstránský 3.9.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Monika R. 27.8.2021

Hotel prošel v letošním roce rekonstrukcí, takže je krásně nově opravený. Personál se stará neustále o čistotu všech prostor. Všichni jsou velmi milí a vstřícní. Pro rodiny s malými dětmi je super aquapark v blízkosti hotelu. Z jídla je tady široký výběr, takže si přijdou na své jak milovníci všech druhů kuchyní, tak i ti, kteří se snaží jíst zdravě. V baru u bazénu je bohatá nabídka občerstvení. Moc se nám tady líbilo, i s malým dítětem to byla velmi příjemná a pohodová dovolená. Není tomu co vytknout.

Barbora Čermáková 16.8.2021

Při koupi zájezdu nás prodejkyně upozornila, že je hotel vybaven starším zařízením. Nebylo tomu tak, vše bylo nové, čísté.

Martina Rejtharová 14.6.2021

Čisté moře, písečná pláž.

Pláž je úzká na množství návštěvníků, v době našeho pobytu, kdy nebyla obsazena kapacita střediska, to nevadilo.

Lenka Bolgáčová 2.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Tomáš Kaděra 30.8.2019

Luxusní jídlo a personál, který byl velice vstřícný. Snídaně nachystané i v den odletu již v 5 hod.

Výlet lodí na Keři byl velmi hezký, ale časově dost uspěchaný. Uvítal bych možnost prohlédnout si přístav a okolí, po návratu lodí však následoval okamžitý transfer autobusem zpět na hotel.

Jitka Seďová 5.8.2019

Velkým plusem naší dovolené bylo stravování all inclusive v blízkém hotelu Admiral - opravdu velký výběr výborných jídel.V hotelu Admiral byl veškerý personál v jídelně i na recepci velmi příjemný. Pláž v blízkém dosahu je také kladnou stránkou tohoto hotelu. V hotelu Planos Aparthotel hodnotím velmi pozitivní každodenní úklid- velmi příjemná paní pokojská, pokojík byl každý den uklizen, voňavý, několikrát za pobyt vyměny ručníky, osušky, každý den vynášeny košeny. Takže na pokoji jsme měli opravdu každý den uklizeno, voňavo.

Starší vybavení pokojů na hotelu. Nevýhoda pro nás, o které jsme ale věděli z fotografií hotelu předem, bylo sádrokartonové přepažení pokoje, kdy jedna část jde ve velkém horku zchladit klimatizací, ale za přepažením zůstává pokoj značně vyhřátý od sluníčka. poslední dvě noci pobytu v Planos Aparthotelu nám spaní narušila nově příchozí zahraniční klientela hotelu, která dělala u baru hotelu Planos velký hluk až do ranních hodin.

Andrea Dubčáková 22.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Helena Strážnická 15.7.2019

Waterpark, blízkost k moři, hezké ubytování, výborná strava

žádné

Kateřina Kolářová 8.7.2019

V období naší dovolené na přelomu 6/7 měsíce šlo hotel považovat za klidnější místo, na krok vzdálené nabídkám a lákadlům letoviska. Pokud by host neměl zájem sjednávat služby a výlety prostřednictvím delegáta, nebyl problém najít stejné služby v místě. Hotel byl udržován v čistotě, úklid probíhal každý den, pravidelně bylo měněno ložní prádlo a ručníky, personál byl příjemný. Program AI probíhal ve vedlejším hotelu Admiral, který byl poměrně rušným místem se spoustou animačních programů (v angličtině), což jsme v případě zájmu mohli využívat. Stravování v rámci AI bez připomínek, v podstatě jsme ani tak vysokou kvalitu nečekali. Přestože nabídka byla často podobná, byla natolik široká a pestrá, že si host mohl vybrat dle preference. Vždy šlo v rámci nabídky vybrat i jídlo pro menší děti. Servis během stravování prvotřídní. Ač jsme se dle recenzí obávali hluku místního veřejného baru, během našeho pobytu v něm večer nebývali hosté a hluk přícházel většinou odjinud (naštěstí zavřené okno kvalitně odhlučňuje). Příjemné byly rovněž volné vstupy do místního aquaparku, který nabízí atrakce jak pro děti tak pro dospělé, a zpestří pobyt. Zakynthos je ostrovem s malou rozlohou, vyplatí se půjčit si auto a ostrov procestovat po vlastní ose, což nezabere mnoho času.

Mezi drobné nevýhody lze zařadit maximálně dispoziční řešení apartmánu, kdy "druhý pokoj" (jeden dlouhý pokoj rozdělený příčkou) je velmi tmavý a nedosáhne do něj chladný vzduch klimatizace + to, že klimatizace na balkóně je postavena na zemi, čímž zmenšuje využitelný prostor a horký vzduch, který produkuje, není při sezení venku zrovna to, co v horkém letním dni, člověk ocení.

Tomáš 2.10.2018

Naprosto vynikající jídlo a cítil jsem se tam příjemně.

Poblíž jsou především velmi úzké pláže, navíc z velké části obsazené slunečníky s lehátky. V komplexu celý den hraje hudba a někdy to už leze na nervy.

Pavel Kazda 14.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Pavla Stráňavová 10.9.2018

Krásný ostrov, i část Tsivili, kde jsme byli ubytování. Hotel byl celkem kousek od moře.

Aparthotel Planos je obklopen drůbeží farmou, navíc jsme dostali pokoj, který měl okna s balkónem hned nad barem, tudíž do pozdních večerních hodin zde byl hluk z baru a od brzkých ranních hodin zase kokrhání kohoutů. Pro lidi s lehkým spaním opravdu nedoporučuji.

Jiří Chytil 10.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Milada Jetelinová 8.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Lucie Stašová 4.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Lucie Stašová 3.9.2018

Ochotný personál,hotel rodinného typu

Nemám výhrady

Pavla Jansová 25.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Kateřina Křížová 20.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Tomáš Vácha 17.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ladislav Čerešňák 13.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Lucie Svobodová 8.8.2018

pláž, čistota moře, písek, možnost večeře zdarma v aquaparku, zdarma vstup do aquaparku

hlučný hotelový bar, který nepatřil do all in, byl placený a jakoby navíc v prostorách aprt Planos a jeho obsluha i návštěvníci dlouho do ranních hodin venku v atriu u bazénu rušili svým hlukem,z hotelového pokoje ze šuplíku nám byla ukradena nabíječka k mobilnímu telefonu - ??? proč, že by Marťani? - při nahlášení na recepci jsem se pobavili, recepční otevřel svůj šuplík a řekl, že mu nikdo nic nedával ??? Nabíječka byla speciální k mobilu od Googlu, tak si ji asi někdo spletl s powerbankou - to nás trochu zaskočilo, ale dovolenou jsme si zkazit nenechali, delegát se nesnažil nás potkat, tak jsme to s ním ani neřešili (myslím, že by mu to stejně bylo jedno...),zájezdy jsem si řešili sami, protože přes SMS, jak nám bylo delegátem nabídnuto, fakt nic objednávat nebudu

Petr Krejčiřík 31.7.2018

Dobrá vzdálenost od letiště, blízko moře.

žádné

Marie Barešová 27.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Petra Cibulková 25.7.2018

Blízko moře, bary obchody, zábava...

Vzhledem k tomu, že jsme na toto místo jeli už potřetí, tak žádné výhrady nemáme.

Lukáš Maléř 16.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jindřich Jindřich 13.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Helena Strážnická 25.6.2018

poloha hotelu - blízko moře, centra, waterparku

menší pláž

Michal Scheier 15.6.2018

výborné služby hotelu Admiral

nejsou

Mapa polohy hotelu

Letovisko Tsilivi

Oblíbené a živé letovisko, vzdálené pouhých 5 km od hlavního města ostrova. Podél klikaté hlavní ulice najdete nespočet restaurací, barů a obchodů. Krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vhodné i pro nejmenší. V blízkém okolí je mnoho menších zátok, hlavně v části mezi Tsilivi a Alykes. 4 km severně od centra Tsilivi se nachází malá osada Kypseli. Zde naleznete ničím nerušený klid a krásné koupání v malých romantických zátokách. Kypseli je známé zejména díky nekonečným vinicím, alejím ovocných stromů i olivových hájů. Kypseli s krásným výhledem na přilehlý ostrov Kefalonie nabízí také možnosti šnorchlování, které je zde díky chráněnému pobřeží velmi hezkým zážitkem.Naleznete zde jen několik taveren, obchůdků a restaurací, více vyžití najdete v centru letoviska Tsilivi.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Aqua Bay ***** / Studia Athina Tsilivi / Hotel Planos **** / Hotel Tsilivi Admiral Suneo Club **** / Hotel Tsilivi Beach **** / Hotel Alexandra Beach Resort & Spa **** / Hotel Porto Planos **** / Apartmánový dům Panagiotis / Hotel Karras Grande Resort **** / Hotel Dinos ** / Hotel Contessina **** / Hotel Contessina Suites & Spa ***** / Hotel Apollon Zante ** / Hotel Filoxenia **** / Hotel Belussi Beach **** / Aparthotel Di Palai *** / Hotel Plaza Pallas *** / Hotel Tsilivi Palazetto **** / Hotel Caravel Resort & Spa *****

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


Dítě do 12 let na přistýlce pouze za letenku


BRENNA TIP

BRENNA TIP
Kvalitní služby za výhodnou cenu.

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

BAZÉN

BAZÉN
Bazén k dispozici v areálu ubytování.

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ
Doporučujeme brzkou rezervaci.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 33 klientů CK BRENNA zobrazit či přidat hodnocení

Benefity hotelu


 • klidná poloha blízko centra
 • klimatizace, lednice a Wi-Fi zdarma
 • po rekonstrukci
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • oblíbené ubytování
 • BRENNA TIP - doporučujeme brzkou rezervaci

Stravování


Snídaně – formou bufetu.
All inclusive
– snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne (snack, pizza, hamburger, salát, zákusky, káva, čaj). Neomezená konzumace vybraných nealkoholických a místních alkoholických nápojů v místech a časech určených hotelem (09:00–23:00).

Informace k ubytování


 • dvoulůžkový pokoj Junior Suite s možností přistýlky
 • rodinné pokoje až pro 4 osoby (2 místnosti)
 • rodinné pokoje se sdíleným bazénem až pro 4 osoby (2 místnosti)
 • koupelna s toaletou, fén
 • SAT/TV, Wi-Fi
 • klimatizace, lednice, varná konvice
 • trezor (za poplatek cca 2,5 €/den)
 • balkon nebo terasa

Vybavení a služby


 • vstupní hala s recepcí, TV kout
 • Wi-Fi
 • restaurace, snack bar
 • bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma; na pláži za poplatek)
 • šipky, stolní hry
 • za poplatek: internet, billiard, videohry

Výhody zájezdu


 • ostrov vzácných mořských želv Caretta Caretta
 • zelený ostrov s krásnými plážemi
 • modré jeskyně, olivové háje
 • známý vrak lodi na pláži Navagio
 • klidná i rušnější letoviska

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0 2+2 3+1 4+0

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Kordistos ***

Kos
Snídaně , Polopenze
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 12 290 Kč
Dítě:12 290 Kč 

Studia Frini

Samos
Bez stravování
oblázková pláž    vzdálená 180 m
Dospělý: 11 790 Kč
Dítě:9 790 Kč 

Apartmánový dům Corali - Karpathos

Karpathos
Bez stravování
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 180 m
Dospělý: 14 190 Kč
Dítě:11 990 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená