Hotel Xperia Grand Bali ****

Čtyřhvězdičkový hotel Xperia Grand Bali se nachází v letovisku Alanya, cca 200 m od písečné pláže. Nejbližší nákupní možnost, obchody, restaurace, či kavárny jsou vzdáleny cca 30 m od hotelu. Hotel nabízí sportovní i relaxační vyžití pro celou rodinu. Doporučujeme tedy rodinám s dětmi.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
 • letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
 • letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování
 • all inclusive služby
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Itálie a Španělska), která je hrazena v místě pobytu.

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dní, a to v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

1/ DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ společnosti SMARTWINGS

 • S účinností od pátku 5. března 2021 je možné vstupovat na paluby letadel Smartwings mířících z/do ČR jen s písemným potvrzením akreditované laboratoře o negativním výsledku antigenního nebo RT-PCR testu. Výsledek antigenního testu nesmí být starší než 24 hodin a výsledek RT-PCR testu nesmí být starší než 72 hodin před nástupem na palubu letadla. Výjimka platí pro děti do 5let. Dále jsou do výjimky testování zahrnuti cestující, kteří předloží písemné lékařské potvrzení v českém nebo anglickém jazyce, a to lékařem působícím v ČR nebo v jiném členském státě EU o tom, že nemají klinické známky onemocnění COVID-19 a zároveň prokazatelně prodělali onemocnění COVID-19, absolvovali podle platných mimořádných opatření MZ ČR nebo opatření jiného členského státu EU izolaci ve stanoveném rozsahu z důvodu pozitivního výsledku RT-PCR testu a o tom, že od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu neuplynulo více než 90 kalendářních dní (potvrzení musí obsahovat razítko, identifikační údaje lékaře a telefonické spojení; možný vzor potvrzení je zveřejněn na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR), cestující, kteří předloží písemné potvrzení v anglickém jazyce o kompletním očkování proti onemocnění COVID-19 vakcínou schválenou Evropskou agenturou pro léčivé přípravky (EMA), přičemž od očkování uplynulo nejméně sedm dní, cestující, kteří do České republiky cestují ze zemí spadajících mezi země s nízkým rizikem nákazy dle bodu III.1 ochranného opatření MZ ČR, (tj. ze zemí spadajících do zelené kategorie cestovatelského semaforu), ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR. I nadále musí cestující splňovat veškeré podmínky pro vstup do destinace Turecka - viz níže. Podmínkou pro vstup do Turecka je ovšem předložení negativního RT-PCR testu , ne starší než 72 hodin! Je tedy nutné, aby všichni klienti starší 5let předložili negativní výsledek RT-PCR testu na Covid-19, a to již při odbavení na letišti v ČR.

2/ PODMÍNKY PRO VSTUP DO DESTINACE TURECKO

 • Cestovní doklady. Všichni klienti musí cestovat na cestovní pas, jehož platnost je delší než 5 měsíců od ukončení pobytu v Turecku. Dále upozorňujeme, že každý občan ČR včetně dětí a infantů (dítě do 2 let) je povinen cestovat na vlastní cestovní pas. Klient zodpovídá za platnost svého cestovního dokladu sám. Prosíme naše klienty o kontrolu svých cestovních dokladů. Dále doporučujeme si na cestu pořídit kopii cestovního pasu.

 • Vstupní vízum. Držitelé cestovních pasů ČR nemají vízovou povinnost. Držitelé cestovních pasů jiných států než ČR mohou mít vízovou povinnost, jsou tedy povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu. Aktuální informace o vstupních podmínkách naleznete zde.

 • Povinnost vyplnit vstupní formulář před vstupem do Turecka. Každý cestující (včetně dětí a infantů), nezávisle na výchozí destinaci a státní příslušnosti, musí, nejpozději 72 hodin před vstupem na území Turecka, vyplnit (v angličtině) a odeslat oficiální elektronický formulář. Formulář vyplňte nejpozději 72 hodin před příletem do Turecka na vládní platformě https://register.health.gov.tr/, kde uvedete všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Turecku. Doporučujeme vyplňovat v prohlížeči Chrome. Po odeslání vyplněného formuláře se Vám ihned zobrazí individuální QR kód, kterým se musíte prokázat při vstupu na území Turecka. Tento kód je nutné uchovat v telefonu či tabletu, který si berete s sebou na cestu nebo je možné mít s sebou i jeho tištěnou verzi (doporučujeme). V případě, že cestující nedokončí registraci a neprokáží se QR kódem při odbavení letu, nebude jim umožněn nástup do letadla. Nezapomeňte formulář vyplnit nejpozději 72 hodin před vstupem do země.

 • Povinnost doložení negativního testu na Covid-19! Cestující starší 6let přilétající z České republiky jsou povinni při vstupu do Turecka předložit negativní molekulární RT-PCR test na Covid-19 ne starší 72 hodin (od vstupu do Turecka). Děti do 6let jsou z povinnosti předložení testu vyloučeny a nemusejí PCR-test podstupovat. Spolu s negativním testem se musí cestující prokázat potvrzením negativní diagnózy v anglickém jazyce a s razítkem, kde je uvedeno jméno, příjmení a číslo cestovního dokladu testovaného. Obě potvrzení musí být v originále (v tištěné formě). Informace o negativním testu a lékařské potvrzení o diagnóze může být vystaveno na jednom stejném dokumentu. Vždy je důležité, aby v něm bylo uvedeno datum odběru testu a informace o jeho negativním výsledku, potvrzení od lékaře a jeho podpis + razítko. Seznam certifikovaných odběrových center naleznete zde.

 

3/ NOVÁ PRAVIDLA PRO NÁVRAT DO ČR!
 • S účinností od pátku 5. února 2021 platí nové podmínky pro vstup osob do České Republiky. Nová pravidla se vztahují jak na příjezd cizinců, tak na návrat českých občanů a rezidentů zpět do České republiky.
 • V případě cesty z Turecka je povinností cestujících předložit před vstupem do ČR negativní PCR test ne starší než 72 hodin před započetím cesty/odletem z destinace. 72 hodin je myšleno od okamžiku odebrání vzorku, do pravidla 72 hodin se nezapočítává doba letu.
 • Delegát CK BRENNA pomůže klientům zajistit si testování. Předpokládaná cena testu je 45 €/osoba a je klienty hrazen v místě pobytu u delegáta. Testování bude zajištěno v odběrové laboratoři. Testy budou probíhat 1-2 dny před odletem. Výsledky budou známy v den testování ve večerních hodinách, písemné potvrzení bude předáno klientům v den odletu. K testům je potřeba kopie pasu, voucher k ubytování a kopie stránky pasu s razítkem vstupu do Turecka. Hotelová recepce klientům pomůže s kopií stránky pasu s razítkem.
 • Dále pak platí povinnost podstoupit druhý PCR test (antigenní test nestačí) provedený v ČR nejdříve 5. den od příletu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 10 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.
 • Zároveň platí povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, jehož vyplnění bude společně s testem při vstupu do ČR kontrolováno. Příjezdový formulář pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví je k vyplnění zde. Příjezdový formulář do ČR pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví. Vyplněním umožníte orgánům ochrany veřejného zdraví kontaktovat vás v těch případech, kdy bude zjištěno, že jste mohl(a) být během cesty nakažen(a) jinou osobou nebo vy sám(a) jste mohl(a) být zdrojem nákazy pro ostatní cestující. Formulář vyplní každá dospělá osoba za sebe a za členy rodiny mladší 18 let cestující společně. Informační centrum pro cesty do zahraničí zajišťuje telefonická linka Ministerstva zahraničních věcí ČR a je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 - 16:00. Informace jsou k dispozici na čísle + 420 222 264 222.
 • Děti do 5let jsou z výše uvedených povinností vyloučeny.
 • MZV již vydalo přehled k novým pravidlům cestování od 5. 2. 2021 v podobě otázek a odpovědí. Informace mohou být dále průběžně aktualizovány. Najdete je zde.
Výjimka z testování pro návrat do ČR
 • Pokud předložíte vytištěné písemné lékařské potvrzení v anglickém jazyce, NENÍ NUTNÉ při návratu do ČR mít zajištěn test před odletem v destinaci, vyplněn elektronický příjezdový formulář, test po příjezdu do ČR ani zajištěnou karanténu. Potvrzení v anglickém jazyce vystaví váš lékař (působící v ČR nebo v jiném členském státě EU) a musí obsahovat následující potvrzení že: nemáte klinické známky onemocnění COVID-19, prokazatelně jste prodělali onemocnění COVID-19, z důvodu pozitivního výsledku PCR testu jste absolvovali izolaci, od prvního pozitivního výsledku PCR testu neuplynulo více než 90 dní. Ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR. Potvrzení musí obsahovat razítko, identifikační údaje lékaře a telefonické spojení; vzor potvrzení je zveřejněn na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR najdete zde. Výjimka z testování v destinaci před odletem zpět do ČR také platí pro děti do 5 let.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Turecka i ČR)
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • nadváhu zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme 2 typy pojištění: kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu a pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

8 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 480 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 200 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 740 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 480 Kč/pobyt

11 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 660 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 280 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 030 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 640 Kč/pobyt

12 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 720 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 300 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 120 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 700 Kč/pobyt

15 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 900 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 370 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 400 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 870 Kč/pobyt

Příplatky k ceně

Hodnocení hotelu

Mapa polohy hotelu

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Eden Roc Resort ***** / Hotel Summer Dream *** / Studia Archodia Studia a apartmány / Hotel Rodos Palladium ***** / Hotel Princess Golden Beach **** / Hotel Zefiros Beach ***+ / Hotel Sun Beach Resort Complex **** / Hotel Bilkay *** / Aparthotel Alexandra / Hotel Veggera **** / Hotel Ionikos *** / Hotel Pyli Bay *** / Hotel Horizon Beach Resort **** / Hotel Apollon **** / Hotel Michelangelo Resort & Spa ***** / Hotel Agrabella *** / Hotel Stella Palace Resort & Spa ***** / Aparthotel Meropi **** / Hotel Sun Beach ***+ / Hotel Eleni **+ / Hotel Corali **** / Hotel Stella Village **** / Hotel Lyra Resort ***** / Hotel Europa Beach **** / Hotel Belconti Resort ***** / Hotel Nova Beach **+ / Hotel Club Mega Saray ***** / Aparthotel Limenaria Beach *** / Hotel Avra Beach - Lefkada *** / Aparthotel Kyra Panagia *** / Hotel Irini Beach **** / Hotel Oceanis *** / Hotel Aeolos Beach - Kos **** / Hotel Caravia Beach **** / Hotel Kordistos *** / Hotel Sant Alphio Garden **** / Hotel Villa Linda *** / Hotel Alexandra Beach *** / Apartmánový dům Stenna Studia a apartmány / Apartmánový dům Sevi Studia a apartmány / Hotel Kokkari Beach *** / Hotel Mykali *** / Hotel Samaina Inn **** / Hotel Altinkum Beach *** / Hotel Anitas Beach **** / Hotel Club Turan Prince World ***** / Hotel Kamelya Collection K Club ***** / Hotel Limak Arcadia Golf & Sport Resort ***** / Hotel Limak Limra ***** / Hotel Merve Sun & Spa **** / Hotel Özlem Garden ***+ / Hotel Pine House **** / Hotel Remi **** / Hotel Sun Beach Park **** / Aparthotel Denise Beach **** / Hotel Paradise Beach *** / Hotel Diana Palace **** / Studia Athina Argassi Studia a apartmány / Studia Moscha / Hotel Ellia **** / Hotel Kamari Plus (ex Kamari Beach) **** / Hotel Orion *** / Studia Anemoni Studia a apartmány / Studia Elpida / Hotel Marathon **** / Hotel Iris Boutique *** / Aparthotel South Coast *** / Hotel Bella Beach ***** / Hotel Sirens Beach ****+ / Hotel CHC Marilena **** / Hotel Annabelle Beach Resort ***** / Aparthotel Flor Los Almendros *** / Hotel Gaya *** / Hotel Eri Beach & Village **** / Hotel L'Ancora Beach **** / Apartmánový dům Ladikas / Hotel Grotticelle *** / Hotel Agrumeto *** / Hotel Kavkaz Golden Dune **** / Hotel Kotva **** / Studia Eleana Studia a apartmány / Hotel Alkyon *** / Hotel Athena *** / Hotel Belle Helene *** / Studia Kapitan Studia a apartmány / Hotel Nerton **** / Hotel Universal Lido Park **** / Hotel Sandy Beach **** / Hotel Club Lonicera World **** / Aparthotel Macedonia ***+ / Hotel Zante Park ***** / Hotel Apollo Beach **** / Hotel Stafilia Beach ***+ / Hotel Antinea Suites & Spa **** / Aparthotel Sigalas *** / Hotel Albatros Spa & Resort **** / Hotel Star Beach Village **** / Hotel Maranton Beach **** / Apartmánový dům Elpis / Apartmánový dům Blue Horizon / Aparthotel Athina *** / Hotel Altis **+ / Hotel St. Constantin ***** / Hotel Lonicera Resort & Spa ***** / Hotel Malia Bay Beach & Bungalows **** / Hotel Floria Beach **** / Apartmánový dům Sunset / Hotel Altinkum Park ***+ / Hotel Kamelya Fulya ***** / Studia Blue Horizon Studia a apartmány / Apartmánový dům Corali / Hotel Kamelya Selin ***** / Hotel Seven Stars *** / Hotel Alba Queen ***** / Hotel Royal Alhambra Palace ***** / Hotel Queen´s Park Le Jardin Resort ***** / Aparthotel Royal Beach **** / Hotel Baia Degli Dei *** / Hotel Dit Evrika Beach Club **** / Hotel Complex Sunrise Club *** / Hotel Festa Panorama **** / Hotel North Beach *** / Hotel Santa Marina Holiday Village **** / Hotel Monello *** / Hotel Jasmin *** / Hotel Alba Royal ***** / Hotel Valais *** / Hotel Anavadia **** / Hotel AquaGrand Exclusive Deluxe Resort ***** / Hotel Miramare Bay *** / Hotel Miramar - Sozopol **** / Hotel Alimounda Mare ***** / Hotel Beverly Playa *** / Hotel La Mer Deluxe ***** / Aparthotel Vergina *** / Hotel Esperos Mare **** / Studia Phillipos / Apartmánový dům Gardenia / Hotel Crystal Waters **** / Vila Lefkada Villas ****+ / Vila Nature Villas **** / Hotel Kamari Beach Thassos *** / Apartmánový dům Xenones Lindos / Hotel Lindos Sun **** / Hotel All Senses Ocean Blue **** / Hotel Sentido Asterias Beach Resort ***** / Studia Rafael / Hotel Lindos Breeze Beach ***** / Hotel Kalydna **** / Aparthotel Kalymnos Village *** / Apartmánový dům Amphitriti Studia a apartmány / Studia Avra Studia a apartmány / Hotel Elena Village *** / Hotel Hacienda Beach **** / Apartmánový dům Villa Milia / Hotel Kriti Beach **** / Hotel Anemos Luxury Grand Resort ***** / Hotel Pepper Sea Club ***** / Hotel Bali Star Resort Boutique ***+ / Hotel Bali Star Collection **** / Hotel Arion Palace **** / Hotel Astron *** / Hotel Georgioupolis Resort Aquapark and Spa ***** / Hotel Aroma Creta Apartments & Spa *** / Aparthotel Faedra Beach **** / Studia Giorgos / Apartmánový dům Chrysoula Studia a apartmány / Hotel Konstantinos Palace ***** / Penzion Valena / Hotel Apollo Kavros **** / Hotel Aquila Porto Rethymno ***** / Hotel Aquila Rithymna Beach ***** / Hotel Sealine Bonapart **** / Hotel Doryssa Seaside Resort ***** / Hotel Lithos *** / Hotel Theorem ** / Hotel Princessa Riviera Resort **** / Hotel Arion **** / Studia Timotheos / Hotel Lesante Blu ***** / Hotel Andreolas Beach ** / Hotel Premier Le Reve & Spa ***** / Hotel Miramare Resort & Spa **** / Hotel Albatros Citadel Resort Sahl Hasheesh ***** / Hotel Tropitel Sahl Hasheesh ***** / Apartmánový dům Porfyra Village / Hotel Mistral Mare **** / Hotel Albatros White Beach Resort Hurghada ***** / Hotel Amarina Abu Soma Resort & Aquapark ***** / Hotel Dana Beach Resort ***** / Hotel Jaz Aquamarine ***** / Apartmánový dům Marin Studia a apartmány / Aparthotel Posidonio *** / Hotel Galaxy - Kréta *** / Hotel Romantza Mare *** / Hotel Samaras Beach *** / Hotel Baron Palace Sahl Hasheesh ***** / Hotel Carian **** / Hotel Astron Princess **** / Hotel Iliessa *** / Hotel Royal Taj Mahal ***** / Hotel Golden Beach Resort **** / Hotel Mercure Hurghada **** / Hotel Mirage Bay & Resort **** / Hotel Mövenpick Resort Spa El Gouna ***** / Hotel Viva Blue Resort Diving Sharm El Naga **** / Hotel Sentido Palm Royale Soma Bay ***** / Hotel Steigenberger Pure Lifestyle Resort ***** / Hotel Mari Beach *** / Hotel Meryan ***** / Apartmánový dům Alos Suites / Hotel Liza Mary *** / Studia Gliko Oniro / Studia Acropolis / Studia Sun Week / Hotel Stelios Garden *** / Hotel LaBranda Blue Bay **** / Hotel Kantouni Beach Boutique **** / Apartmánový dům Erato / Hotel Amilia Mare ***** / Hotel Paradise Village **** / Studia Maria / Apartmánový dům Panagiota / Hotel La Rosa Waves Resort **** / Aparthotel Irina Beach / Apartmánový dům Villa Markos / Hotel Kavros Group ***+ / Hotel Alexander *** / Hotel Taormina Park **** / Hotel Arathena Rocks **** / Hotel Nike **** / Hotel Sporting Baia **** / Hotel Villa Athena (depandance Sporting Baia) *** / Hotel Kalos *** / Hotel Panoramic **** / Aparthotel Dedalos *** / Studia Nefeli / Hotel Selini ** / Hotel Coral Beach **** / Hotel Hurghada Marriott Beach Resort ***** / Hotel Aqua Vista Resort **** / Hotel Serenity Fun City ***** / Aparthotel Reverie Suites / Hotel Palm Beach Resort **** / Hotel Royal Lagoons Resort & Aquapark ***** / Penzion Simona / Hotel Bilyana Beach **** / Hotel Cook's Club Sunny Beach **** / Hotel Hilton Marsa Alam Nubian Resort ***** / Hotel Palazzo **** / Hotel Brayka Bay Resort **** / Hotel Viand **** / Hotel Mercury **** / Hotel Kuban Resort & Aquapark **** / Hotel Royal Tulip Beach Resort **** / Hotel Iberotel Costa Mares ***** / Hotel Bliss Marina Resort **** / Hotel Solymar Reef Marsa **** / Hotel The Three Corners Equinox Beach Resort **** / Hotel BM Beach Resort **** / Hotel Faliraki Premium *** / Hotel Citymax Bur Dubai *** / Hotel Titanic Royal ***** / Hotel Miramar Al Aqah Beach Resort ***** / Hotel Radisson Blu Resort ***** / Studia Vila Marta / Hotel Amoopi Bay *** / Hotel Do Campo **** / Hotel Windsor **** / Hotel Xperia Grand Bali **** / Hotel Orca Praia *** / Hotel Sun Beach Lindos *** / Hotel Elenite Villas **** / Hotel Roxani **+ / Hotel Doreta Beach **** / Hotel Evita Resort **** / Hotel Son Baulo *** / Hotel Tsamis Zante Spa Resort **** / Hotel Zakantha Beach **** / Hotel Calypso Beach **** / Studia Castello / Hotel Astir Beach *** / Hotel Ilaria **** / Hotel Aqua Bay ***** / Hotel Gloria Maris *** / Hotel Cyprotel Faliraki **** / Hotel The Bay ***** / Hotel Galaxy Beach Resort ***** / Hotel Virginia Family Resort **** / Hotel Sunrise **** / Hotel D´Andrea Mare Beach Resort **** / Hotel Sunshine Rhodes **** / Aparthotel Kalypso *** / Hotel Zeus Cosmopolitan **** / Hotel Odyssey *** / Hotel Evelyn Beach **** / Hotel Belair Beach **** / Studia Nidri Zone / Hotel Bali Beach & Village *** / Studia Athina Tsilivi / Penzion Christina *** / Hotel Golden Sun **** / Aparthotel Piccadily **+ / Hotel Astoria *** / Studia Draganikos / Hotel Marelen ***+ / Aparthotel Sirines *** / Studia Akis Studia a apartmány / Aparthotel Planos *** / Hotel Tsilivi Admiral Suneo Club **** / Hotel Atrium **** / Hotel Makryammos Bungalows **** / Apartmánový dům De Sol Luxury Apartments & Studios Studia a apartmány / Hotel Alea Suites ****+ / Apartmánový dům Elegant Apartments / Hotel Armonia *** / Hotel Antonios *** / Hotel Sylvia *** / Aparthotel Giannikis *** / Hotel Rachoni Bay *** / Apartmánový dům Marialena / Hotel Akti ***+ / Studia Ilion / Apartmánový dům Lambiris / Studia Albatross Pefkari / Hotel Riva *** / Hotel Sol Luna Bay Resort **** / Penzion Radost ** / Hotel Siena Palace **** / Hotel Avliga Beach *** / Hotel Atlas Boutique *** / Aparthotel Kymata *** / Hotel Kamari Blu Boutique *** / Hotel Afroditi Venus Beach & Spa **** / Hotel RK Beach **** / Hotel Semiramis City **** / Hotel Garden Palace **** / Hotel Chryssi Akti *** / Aparthotel Stegna Star *** / Aparthotel Palm Bay *** / Hotel Kresten Palace **** / Hotel Kalia Beach **** / Hotel Sol Nessebar Bay & Mare **** / Hotel Ariana *** / Hotel Blue Pearl **** / Hotel Sun Palace **** / Penzion Villa Reni *** / Hotel Roseland's *** / Hotel Magic Life Marmari Palace ***** / Aparthotel Montemar *** / Aparthotel Potali Bay *** / Hotel Atlantica Porto Bello Royal ***** / Penzion Rosen *** / Hotel Mesut **** / Hotel Porto Greco Village **** / Studia Prikas Studia a apartmány / Studia Politis Studia a apartmány / Hotel Kleopatra Royal Palm **** / Hotel Kleopatra Beach **** / Hotel Atlantis **** / Hotel Eurovillage Achilleas **** / Hotel Bardis **+ / Hotel Athina San Stefanos *** / Studia Gela Studia a apartmány / Apartmánový dům Leonidas Studia a apartmány / Studia Aegean Sea Studia a apartmány / Hotel Kahya **** / Hotel Club Cala Romani *** / Hotel Xperia Saray Beach **** / Hotel Niko Elen *** / Hotel Saygili Beach *** / Apartmánový dům Irene Studia a apartmány / Hotel Riva Park **** / Hotel MPM Arsena **** / Hotel Chaika Beach Resort **** / Hotel Le Pacha Resort *** / Hotel Royal Star Empire Beach Resort *** / Hotel The Three Corners Sunny Beach Resort **** / Hotel Swiss Inn Hurghada Resort (ex Hilton Hurghada Resort) ***** / Hotel Serenity Makadi Beach ***** / Hotel Arina Beach **** / Hotel Tishina *** / Aparthotel Troulis *** / Hotel Beach Albatros Resort (Hurghada) **** / Hotel Albatros Palace Resort ***** / Hotel Villa Side **** / Hotel Kahya Resort Aqua ***** / Hotel SeaGull Beach Resort **** / Hotel Zya Regina Resort ***+ / Hotel Marlin Inn Azur Resort **** / Hotel Aladdin Beach Resort **** / Hotel Tia Heights Makadi Bay Hotel & Resort ***** / Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park ***** / Hotel Titanic Palace ***** / Hotel Sea Star Beau Rivage ***** / Hotel Desert Rose Resort ****+ / Hotel Ali Baba Palace **** / Hotel Stella Di Mare Gardens Resort & Spa ***** / Hotel Pharaoh Azur Resort ***** / Hotel Stella Di Mare Beach Resort & SPA ***** / Hotel Hurghada Long Beach Resort **** / Hotel Albatros Aqua Park (Hurghada) **** / Hotel Marirena *** / Hotel Astris Sun *** / Apartmánový dům Katikies / Hotel Kaissa Beach *** / Hotel All Senses Nautica Blue Exclusive Resort & Spa ***** / Aparthotel Dias Luxury **** / Hotel Golden Sun Resort & Spa ****+ / Hotel Pefkos Beach *** / Aparthotel Electra II ** / Hotel Palatino **** / Hotel Costa Angela *** / Studia Irene Studia a apartmány / Hotel Ammos Resort **** / Hotel MPM Orel *** / Hotel Queen Park Goynuk ***** / Hotel MPM Astoria **** / Hotel Paraiso Beach *** / Hotel Slavyanski *** / Hotel Kleopatra Ada *** / Hotel Kleopatra Ada Beach **** / Hotel Albatros *** / Hotel AMC Royal ***** / Hotel Jaz Makadina ***** / Hotel Elounda Ilion **** / Studia Sunset Studia a apartmány / Hotel Royal Pharaohs Makadi **** / Hotel Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay ***** / Hotel Pensee Royal Garden Beach Resort **** / Hotel Bliss Nada Beach Resort **** / Hotel Coral Hills Resort **** / Hotel Jaz Dar El Madina **** / Hotel Club Calimera Akassia Swiss Resort ***** / Hotel Radisson Blu El Quseir Resort ***** / Hotel Novotel Marsa Alam ***** / Hotel Serenis ***** / Hotel Steigenberger Coraya Beach ***** / Hotel Jaz Lamaya Resort ***** / Hotel Elysium Boutique ***** / Hotel Limak Atlantis Delux ***** / Hotel Albatros Sea World ***** / Hotel Mövenpick Resort El Quseir ***** / Hotel Marieta Palace **** / Aparthotel Bay Side Katsaras **** / Hotel Blue Horizon Resort **** / Hotel Lindos Princess Beach **** / Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa ***** / Hotel Princess Andriana Resort & Spa ***** / Hotel Boutique 5 Hotel & Spa ***** / Hotel Festa Via Pontica **** / Hotel Turan Prince ***** / Hotel Tu Casa Gelidonya **** / Aparthotel Residence Villas **** / Hotel Lozenec Resort *** / Hotel Royal Wings ***** / Hotel Casablanca **** / Hotel Black Sea ** / Hotel Jungle Aqua Park **** / Hotel Jaz Grand Marsa ***** / Apartmánový dům John Mary / Hotel King Tut Aqua Park Beach Resort **** / Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort **** / Hotel The Three Corners Fayrouz Plaza ***** / Hotel Jaz Maraya ***** / Hotel TUI Blue Alaya ex Sensimar Alaya Beach ***** / Hotel Steigenberger Makadi ***** / Hotel Jaz Makadi Saraya Resort ***** / Hotel Jaz Makadi Star ***** / Hotel Jaz Aquaviva ***** / Hotel Jaz Makadi Oasis Resort & Club ***** / Hotel Iberotel Makadi Beach ***** / Hotel Jaz Makadi Saraya Palms **** / Hotel Cascades Golf Resort, SPA & Thalasso ***** / Hotel MinaMark Resort & Spa **** / Hotel Steigenberger Al Dau Beach ***** / Hotel Steigenberger Aqua Magic ***** / Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** / Hotel Gravity & Aqua Park Hurghada (ex Samra Bay) **** / Hotel Elysees Dream Beach **** / Hotel Alf Leila Wa Leila **** / Hotel Imperial Shams Abu Soma ***** / Hotel Marina Lodge **** / Hotel Continental Hurghada ***** / Hotel Mövenpick Resort Abu Soma ***** / Hotel Exotica & Spa by Zante Plaza **** / Hotel Jasmine Palace Resort & SPA ***** / Hotel Old Palace Resort ***** / Hotel Aegean Plaza **** / Hotel Wave Resort ***** / Hotel Belitsa *** / Letenky Karpathos / Hotel Zephyros *** / Aparthotel Aqua Blue **** / Hotel Villa Side Residence ***** / Hotel Hawai Beach Suite *** / Hotel Kleopatra Balik Beach *** / Hotel Cleopatra Golden Beach *** / Hotel Sunset Beach *** / Hotel Semiramis Village **** / Hotel Santa Marina *** / Aparthotel Palmyra ***+ / Hotel Athos *** / Hotel Porto Galini Seaside Resort & Spa **** / Hotel Ionian Blue ****+ / Hotel Olive Tree **+ / Studia Milos / Hotel Eva Beach ** / Hotel Ponti Beach *** / Hotel Porto Lygia *** / Apartmánový dům Nidri Bay / Aparthotel Madouri Beach *** / Hotel Marilisa *** / Hotel Sol Nessebar Palace ***** / Hotel Melia Sunny Beach **** / Hotel Sol Marina Palace **** / Hotel Black Sea Star **** / Hotel Hrizantema **** / Hotel Bellevue **** / Hotel Dit Majestic Beach Resort **** / Hotel Imperial Palace ***** / Hotel Trakia Plaza *** / Hotel Sunny Days Resort SPA & Aqua Park ****+ / Hotel Forum **** / Hotel Aeolos Beach - Kréta ***+ / Hotel Leonardo Kolymbia Resort ***** / Hotel Almare Beach *** / Hotel Golden Beach **** / Hotel Alykanas Village **** / Hotel Koukounaria **** / Studia Pelagia Studia a apartmány / Hotel Side Breeze ***** / Studia Graciela Studia a apartmány / Hotel Esperos Village Blue & Spa ***** / Aparthotel Admiral Argassi *** / Hotel Esperos Palace **** / Studia Anika / Studia Anthoulis Studia a apartmány / Apartmánový dům Anastasia Studia a apartmány / Hotel Lydia Maris Resort & Maris ***** / Hotel Tsamis Zante Suites ***** / Hotel Gaia Palace ***** / Hotel Gaia Garden *** / Hotel Malia Holidays *** / Hotel Fe Beach **** / Hotel Seadan Corolla **** / Hotel Eliros Mare **** / Hotel Happy Days **** / Aparthotel Dimitrios Village **** / Hotel Seaden Valentine Resort & Spa ***** / Hotel Seadan Sea Planet Resort & Spa ***** / Hotel Seadan Sea World Resort & Spa ***** / Hotel Avra Beach Resort **** / Studia Averto / Hotel Princess Sun **** / Hotel Rodos Princess Beach **** / Hotel Hydramis Palace **** / Hotel Royal Seginus ***** / Hotel Royal Holiday Palace ***** / Hotel Seadan Sweet Park *** / Hotel CHC Imperial Palace ****+ / Hotel Aegean Pearl Resort *** / Hotel Serita Beach ***** / Hotel Faliraki Bay *** / Hotel Compass Stalis Beach **** / Hotel Tsilivi Beach **** / Hotel Mythos Palace Resort & Spa ***** / Hotel Gaia Village ***+ / Aparthotel Erietta **+ / Hotel Eleana *** / Hotel Residence Solemare **** / Aparthotel Villaggio Borgo Degli Ulivi **** / Hotel Utopia Blu ****+ / Hotel Astir Palace **** / Apartmánový dům Fili Studia a apartmány / Hotel Mediterranean Beach ***** / Hotel Asteras Resort **** / Hotel Atlantica Carda Beach ***** / Hotel Dimitra Beach Hotel & Suites **** / Studia Afentouli Studia a apartmány / Hotel Zeus ** / Hotel The City Green **** / Hotel I-Resort Beach & Spa ***** / Aparthotel Anna *** / Hotel HVD Club Miramar Obzor ****+ / Studia Manolis Studia a apartmány / Hotel Continental Palace **** / Aparthotel Pantheon ** / Hotel D´Andrea Lagoon Suites ***** / Hotel Kipriotis Aqualand **** / Hotel Kipriotis Panorama & Suites ***** / Hotel Ianis *** / Hotel Lindian Village ***** / Hotel HVD Reina del Mar ***** / Hotel Primorsko Del Sol ***** / Hotel Limak Lara De Luxe & Resort ***** / Hotel Villa Mare **** / Hotel Thalia *** / Hotel Flamingo **** / Hotel Royal Bay - Kos **** / Hotel Heaven Beach Resort & Spa ***** / Hotel Royal Bay - Bulharsko **** / Hotel Arkasa Bay **** / Aparthotel Sunset Resort ***** / Hotel Cinema *** / Hotel Pliska ** / Hotel Vemara Club ***+ / Hotel Sabina *** / Hotel Andalucia Beach **** / Hotel Atrium Beach **** / Hotel Royal Dragon ***** / FAM TRIP ZAKYNTHOS 2020 / Hotel Club Anjeliq ***** / Hotel Olympia Sun *** / Hotel Alfa Beach **** / Studia Meridien Beach Studia a apartmány / Studia Paradise Studia a apartmány / Studia Stratos Studia a apartmány / Hotel Metaxa ** / Apartmánový dům Achlia Studia a apartmány / Hotel Porto Belissario ***+ / Hotel Kakkos Bay **** / Hotel Delfinia Resort **** / Studia Evora Studia a apartmány / Hotel Alexandra Beach Resort & Spa **** / Apartmánový dům Artemis Studia a apartmány / Hotel Porto Planos **** / Hotel Petra Mare ****+ / Hotel Lido Star *** / Aparthotel Alykanas Beach *** / Apartmánový dům Panagiotis / Hotel Civitel Creta Beach **** / Apartmánový dům Gialos / Hotel Maravel Star Art **** / Apartmánový dům Asteri Suites / Apartmánový dům Minoa / Apartmánový dům Theodora / Apartmánový dům Palmira / Studia Corali - Kréta / Hotel Santo Miramare **** / Apartmánový dům Sellada / Hotel Costa Grand Resort & Spa ***** / Hotel Cliff Side Suites **** / Hotel Belvedere Suites **** / Hotel Quinta da Penha de França **** / Hotel Sivila *** / Hotel Sheraton Soma Bay Resort ***** / Apartmánový dům Sarpidon / Hotel Lindos Grand Resort & Spa ***** / Hotel Vila Baleira **** / Hotel Four Views Monumental **** / Apartmánový dům Iraklis / Studia Aegean View / Hotel Concorde Moreen Beach Resort & SPA ***** / Hotel Arabia Azur **** / Hotel Labranda Sataya Marsa ***** / Hotel Kairaba Sataya Resort ***** / Apartmánový dům Sun Beach / Apartmánový dům Calypso Bay / Apartmánový dům Albatros / Hotel The Three Corners Rihanna Resort **** / Hotel The Three Corners Rihanna Inn **** / Hotel Quinta do Furão **** / Hotel Quinta Splendida **** / Hotel Nostos Beach Boutique **** / Hotel The Three Corners Ocean View **** / Hotel Shams Safaga **** / Hotel Suite Girasol **** / Hotel Cais da Oliveira **** / Hotel Quintinha São João & Spa ***** / Hotel Lazuli Resort ***** / Hotel Enotel Lido ***** / Hotel Meliã Madeira Mare ***** / Hotel Four Season Colorado *** / Hotel Dom Pedro Madeira **** / Hotel Nirvana Beach *** / Hotel Royal Orchid **** / Hotel Saccharum Resort & Spa **** / Hotel Quinta da Bela Vista ***** / Hotel Mare Boutique **** / Hotel Wadi Lahmy Azur Resort Berenice **** / Hotel Onatti Beach ****

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


Dítě do 13 let na přistýlce pouze za letenku


BRENNA TIP

BRENNA TIP
Kvalitní služby za výhodnou cenu.

NOVINKA

NOVINKA
Novinka v nabídce CK BRENNA.

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA

PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA
Lehátka a slunečníky na pláži v ceně pobytu.

WELLNESS SLUŽBY

WELLNESS SLUŽBY
Wellness k dispozici v areálu ubytování.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hotel nebyl zatím hodnocený napsat recenzi

Benefity hotelu


 • blízko pláže
 • nedaleko centra
 • Wi-Fi zdarma
 • animační programy
 • vhodné pro rodiny s dětmi

Stravování


All inclusive  snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Pozdní snídaně, odpolední káva a čaj, v průběhu dne lehké občerstvení. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10:00–24:00).

Informace k ubytování


 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
 • koupelna s toaletou, fén
 • SAT/TV, klimatizace
 • Wi-Fi, trezor, telefon
 • set na přípravu kávy/čaje
 • minibar za poplatek
 • balkon nebo terasa

Vybavení a služby


 • vstupní hala s recepcí, výtah
 • Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma
 • restaurace, bary
 • bazén s dětskou oddělenou částí (lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma)
 • diskotéka, animační programy
 • plážový volejbal, fitness
 • za poplatek: SPA, vodní sporty na pláži

Výhody zájezdu


 • menší i rozsáhlé resorty
 • hotely se službami all inclusive a aquaparky
 • příznivé ceny
 • antické památky, byzantské chrámy, minarety, dva ze sedmi divů světa
 • nekonečné uličky bazarů, smlouvání
 • možnost pojištění proti onemocnění COVID-19
 • garance odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Kamelya Collection K Club *****

Side + Manavgat
Ultra all inclusive
písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 19 990 Kč
 

Hotel Altinkum Beach ***

Side + Manavgat
All inclusive
písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 12 290 Kč
Dítě:9 390 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená