Hotel Sylvia ***

Pečlivě vedený rodinný hotel se nachází v klidném, romantickém místě v bezprostřední blízkosti oblázkové pláže. Cca 150 m od hotelu najdete další menší neorganizovanou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Paradise Beach je hotel vzdálen pouze 2,5 km a od pláže Golden Beach 8 km. Na obě pláže se pohodlně dostanete místní autobusovou dopravou.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Praha - Kavala - Praha vč. všech poplatků
 • let z Prahy dne 26.5. + 29.5. je zajištěn na trase Praha - Soluň
 • let do Prahy dne 25.9. + 29.9. je zajištěn na trase Soluň - Praha
 • trajekt a transfer autobusem z/na letiště do/z místa pobytu
 • ubytování
 • polopenzi
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Itálie a Španělska), která je hrazena v místě pobytu.

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dní, a to v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

1/ DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ společnosti SMARTWINGS, a.s.
 • Na palubu letadel Smartwings mířících z/do ČR již není nutné vstupovat s písemným potvrzením akreditované laboratoře o negativním výsledku RT-PCR či antigenního testu na COVID-19. Dle vstupních podmínek do Řecka a při návratu do ČR je ovšem nutné při cestě do destinace doložit negativní výsledek testu či se prokázat dokladem o prodělání nemoci či očkování (viz informace níže).
2/ PODMÍNKY PRO VSTUP DO ŘECKA
Negativní RT-PCR test, očkování či prodělání onemocnění Covid-19
 • Podmínkou pro vstup do Řecka je doložení negativního výsledku RT-PCR testu, ne staršího než 72 hodin či antigenního testu ne staršího 48 hodin před překročením hranice. Testy musí být provedeny výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (nikoliv ze slin nebo kloktáním). Test musí být zhotoven v akreditované laboratoři. Potvrzení o negativní diagnóze může být prokázáno v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno, příjmení, datum narození, číslo cestovního dokladu a datum narození testované osoby. Potvrzení je doporučeno mít v originále v tištěné nebo elektronické formě. Informace o negativním testu a diagnóze může být vystaveno na jednom stejném dokumentu a je nutné, aby bylo vyplněno strojově. Vždy je důležité, aby v něm bylo uvedeno datum odběru testu a informace o jeho negativním výsledku, potvrzení od lékaře a jeho podpis + razítko.
Výjimky z testování pro vstup do Řecka
 • Klienti s oficiálním národním certifikátem o provedeném očkování nemusí RT-PCR test podstupovat, pokud ovšem uplynulo minimálně 14 dní od završení kompletní vakcinace. Certifikát musí být vystaven v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno a příjmení uvedené v pase, typ použité vakcíny, počet dávek a datum jejich provedení. Akceptované vakcíny jsou: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
 • Dále mohou vstoupit do Řecka bez nutnosti předložit negativní RT-PCR ti cestující, kteří doloží potvrzení o zotavení z onemocnění COVID-19. Potvrzení musí obsahovat informaci, že se cestující uzdravil z nemoci Covid-19, od 27.6. je maximální doba od prodělání nemoci stanovena na 180 dní. Potvrzení o prodělání onemocnění lze prokázat dvěma způsoby:
  1. Potvrzení od lékaře / laboratoře: Potvrzení o prodělání nemoci musí být vydáno 30 dní po prvním pozitivním testu. Cestující musí společně s potvrzením předložit i výsledek onoho pozitivního testu.
  2. EU digitální certifikát: V tomto případě jsou rozhodující data platnosti (od-do) na certifikátu. Cestující jej může mít jak v papírové, tak digitální podobě. S dotazy ohledně potvrzení se obracejte na Ministerstvo zdravotnictví.
 • Děti do 12 let (11,99) jsou z povinnosti předložení testu vyloučeni a nemusí RT-PCR test podstupovat. Dále platí povinnost vyplnění vstupního formuláře.
Cestující mohou být při příjezdu do Řecka podrobeni kontrolním testům na Covid-19 a jsou povinni tyto testy strpět. Odmítnutí podstoupit kontrolní test nebo pozitivní výsledek kontrolního testu může být důvodem k odepření vstupu do země. Testovaní cestující musí vyčkat na místě až do oznámení výsledku kontrolního rychlého antigenního testu. V případě pozitivního výsledku musí zůstat 14 dní v karanténě na jimi udané adrese (event. v úřady určeném hotelu). Tato povinnost se může vztahovat i na jeho nejbližší spolucestující (rodinu, přítele). Porušení se trestá pokutou 5.000 €.

3/ VSTUPNÍ FORMULÁŘ DO ŘECKA
 • Každý cestující (včetně dětí a infantů), nezávisle na výchozí destinaci a státní příslušnosti, musí nejlépe 24 hodin před vstupem na území Řecka vyplnit v angličtině a odeslat oficiální elektronický formulář (tzv. Passenger Locator Form - PLF) na vládní platformě https://travel.gov.gr/, kde cestující uvede všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Řecku (včetně PSČ), jakož i kontaktní osobu pro případ onemocnění. Spolucestující děti do 18 let se vpisují do PLF formuláře jednoho z rodičů nebo rodina s dětmi vyplní jeden společný PLF formulář. Dotazník doporučujeme vyplňovat v prohlížeči Chrome. Po jeho vyplnění ihned obdržíte e-mail s potvrzením o registraci (z adresy: no-reply@travel.gov.gr – kontrolujte také složku hromadné či nevyžádané pošty). Po vyhodnocení formuláře obdržíte opět e-mailem individuální QR kód, kterým se musí prokázat osoby při vstupu na území Řecka, a to jak při cestě letecky, tak i při cestě trajektem či po silnici. Tento kód je nutné uchovat v telefonu či tabletu, který si berete s sebou na cestu; doporučujeme opatřit si i jeho tištěnou verzi.
 • Požadované vstupní dokumenty jsou kontrolovány již při odbavení na letišti. Cestující, kteří nedoloží vstupní povinnosti, nebudou přijati k letecké dopravě.
4/ NOVÁ PRAVIDLA PRO NÁVRAT DO ČR
S účinností od 9. července 2021 platí nové podmínky pro vstup osob do České republiky. Pravidla se vztahují jak na příjezd cizinců, tak na návrat českých občanů a rezidentů zpět do České republiky.
 • V případě cesty z Řecka (červená barva semaforu - platné od 26. 7. 2021) je povinností cestujících předložit před vstupem do ČR negativní RT-PCR test ne starší než 72 hodin či negativní antigenní test ne starší 48 hodin před odletem z destinace. 48 či 72 hodin je myšleno od okamžiku odebrání vzorku, do pravidla 48 či 72 hodin se nezapočítává doba letu.
 • Delegát CK BRENNA pomůže klientům zajistit testování v místě pobytu. Testování bude klienty hrazeno na místě testování. Cena testu je cca 25 €/1 antigenní test, cca 65 €/1 RT-PCR test.
 • Dále pak platí povinnost podstoupit druhý RT-PCR test (antigenní test nestačí) provedený v ČR nejdříve 5. den, nejpozději však 14. den od příletu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 14 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.
 • Pro všechny cestující bez výjimek platí povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, jehož vyplnění bude při vstupu do ČR kontrolováno. Příjezdový formulář pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví je k vyplnění zde. Vyplněním umožníte orgánům ochrany veřejného zdraví kontaktovat vás v těch případech, kdy bude zjištěno, že jste mohl(a) být během cesty nakažen(a) jinou osobou nebo vy sám(a) jste mohl(a) být zdrojem nákazy pro ostatní cestující. Formulář vyplní každá dospělá osoba za sebe a za členy rodiny mladší 18 let cestující společně. Informační centrum pro cesty do zahraničí zajišťuje telefonická linka Ministerstva zahraničních věcí ČR a je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 - 16:00. Informace jsou k dispozici na čísle + 420 224 183 200.
 • Informace mohou být dále průběžně aktualizovány. Najdete je zde.
Výjimka z testování po návratu do ČR
 • Ve výjimkách z testování pro návrat do ČR jsou zahrnuty plně očkované osoby, které se prokáží certifikátem, že od jejich očkování uběhlo 14 dnů a více.
 • Děti do dovršení věku 12 let nemusí v destinaci podstoupit test na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2. Děti ve věku 0-6 let (5,99) jsou z testování zcela vyjmuty, děti ve věku 6-12 let (11,99) musí RT-PCR test absolvovat do 5 dnů od příjezdu do ČR.
 • Ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Řecka i ČR, není povinné pro očkované osoby)
 • pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku zavedena místní pobytová taxa, která je placená klienty v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování. 
  Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
  0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
  0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme 2 typy pojištění: kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu a pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

8 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 480 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 200 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 740 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 480 Kč/pobyt

11 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 660 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 280 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 030 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 640 Kč/pobyt

12 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 720 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 300 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 120 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 700 Kč/pobyt

15 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 900 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 370 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 400 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 870 Kč/pobyt

Příplatky k ceně

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 52 klientů CK BRENNA
Miloslav Stojan 16.9.2021

krásné prostředí rodinného typu, blízkost moře pěkné ubytování, čistota a pořádek v celém hotelu

Naďa Elstnerová 16.9.2021

Pohoda, klídek, skvělé plavání, nejlepší delegátka Andrea ... z mnoha, které jsem kdy poznala.

Trochu problém s večerními procházkami, ale s tím jsem do toho šla.

Jiří Kollmann 10.9.2021

Blízko moře, klid, prostě nádhera....................

Vůbec žádné

Darina Heinrichová 6.9.2021

Maly hotel v klidnem miste s domackou atmosferou, velmi vstricna majitelka - pomohla radou i transportem, vysla vstric s nabidkou stravovani

Chybejici site proti komarum ve dverich na balkon

Pavel Marák 20.8.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Alena Kosynová 19.8.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Daniel Gabryš 7.8.2021

klidné místo,pěkné ubytování,půjčování lehátek

české večeře,chybějící síta v oknech

Jiří Januš 4.10.2020

nejsou

Jiří Kollmann 1.10.2020

Klid, téměř samota, krásný kousek přírody

Josef Hlaváček 28.9.2020

velice klidné prostředí

úprava pláží

Petr Dvorský 18.9.2020

naprosto klidné místo bez rušivých vlivů

Jaroslav Macháček 16.9.2020

klid, kvalitni pláže: bez i se službami, stravovací a nakupni možnosti dostačující a v blízkém dosahu.

Kateřina Tvrdá 27.8.2020

skvělá lokalita pro lidi hledající odpočinek, vstřícní majitelé hotelu

Martin Česal 20.8.2020

Hotel Sylvia hodnotíme velmi kladně, všude krásně čisto, majitelé a personál velmi příjemní. Strava polopenze, snídaně formou bufetu a k večeři servírované hlavní jídlo, salát, vždy chléb a dezert, není co vytknout, chutnalo nám. Poloha hotelu na klidném místě, pár metrů od krásně čistého a teplého moře, co víc si přát. Nebyl problém zapůjčit si auto, motorku, nebo jet na výlety, které nabízela naše paní delegátka Andrejka :-) Mimochodem Andrejka je zlatý člověk, ve dne, v noci na příjmu, nic pro ni není problém, vždy ochotná a usměvavá.

Hotel Sylvia hodnotíme velmi kladně, všude krásně čisto, majitelé a personál velmi příjemní. Strava polopenze, snídaně formou bufetu a k večeři servírované hlavní jídlo, salát, vždy chléb a dezert, není co vytknout, chutnalo nám.Poloha hotelu na klidném místě, pár metrů od krásně čistého a teplého moře, co víc si přát.Nebyl problém zapůjčit si auto, motorku, nebo jet na výlety, které nabízela naše paní delegátka Andrejka :-)Mimochodem Andrejka je zlatý člověk, ve dne, v noci na příjmu, nic pro ni není problém, vždy ochotná a usměvavá.

-

Michal Šimůnek 20.8.2020

Klidná část ostrova

Helena Hanzalová 4.10.2019

klid, pohoda

nelze koupit zmrzlinu (kopečkovou)

Jiří Janeček 30.9.2019

Klid

Lada Stránská 30.9.2019

Zahrada, lehátka bez poplatku k moři

Hlučná lednička

Alena Střechová 30.9.2019

poloha která už z katalogu nabízí tak potřebný KLID pro strarší ročníky,byla příjemná a budeme s manželem ještě dlouho žít ze vzpomínek na príma pobyt,dovolenkáře i 100% delegátky a personál.

TÉTO DESTINACI SE NEDÁ NIC VYTKNOUT-naopak: budu se bát šířit zvěsti o takovém ráji !

Eva Staněčková 21.9.2019

Z hotelu Sylvia v tomto termínu jsem nadšená, proto jsem tam byla už 4x. A příští rok se tam opět vrátím. Procestovala jsem mnoho zemí a zkusila více cestovních kanceláří, ale CK BRENNA je skvělá. A Vaše delegátka na Thassosu Andrea je bezkonkurenčně nejlepší ze všech, které jsem kdy poznala. Moc děkuji. Elstnerová Naďa

Nemohu najít.

Pavel Maláč 10.9.2019

Klidné prostředí, vstřícný personál, blízkost moře

Radka Cinková 9.9.2019

Překrásné moře a okolí hotelu

Neupravená pláž,špatný přístup k moři

Lubomír Šimon 9.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
eva babická 2.9.2019

Líbilo se nám téměř vše. Poloha hotelu - na tichém a čistém místě,přímo pod horami. Skvělé delegátky. Vstřícní majitelé - vyměnili nám pokoj s výhledem na moře bez překážek. Skvělé jídlo. Čisté pokoje s výměnou prádla každý třetí den. Možnost si vzít lehátka ze zahrady na pláž.

Večery trochu nudné, bez možnosti zábavy, doporučovala bych třeba ping-pong, či nějaké míčové hry, apod. Večer se nedá kromě así tří taveren nikam jít. Procházky večer podle moře dosti dobře nejdou, je tu možnost někam spadnout. To ale nevím, jestli lze zařídit.

eva vagnerová 2.9.2019

Líbilo se nám téměř vše. Delegátky cestovky, které byly velice milé a vstřícné. Ubytování - čisté a téměř u moře. Moře krásné bez odpadků /nevím, když čtu některé recenze, jestli jsme byli ve stejném hotelu/, s možností si vzít s sebou lehátka ze zahrady. Chutné jídlo - a to my jsme opravdu velice mlsní. A hlavně milí a vlídní ubytovatelé, kteří se k nám chovali vstřícně. I pokoj s výhledem na moře vyměnili bez problémů. Rádi budeme s touto cestovkou, kterou jsme do té doby neznali, jezdit častěji.

Možná trochu více sportovního vyžití. Půjčovna třeba míčů, stoly na ping-pond, apod. Byli jsme zde v srpnu ve strašlivých vedrech a na výlet do hor nebyla síla.

Daniela Wiesnerová 30.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Lubica Greškovičová 30.8.2019

Klid

Miluše Vrbová 19.8.2019

Přesně splňovalo naše požadavky po klidné dovolené v této destinaci.Udržovaný ,čistý hotel,blízkost moře,klid,pohoda i počasí nádherné. Trocha neklidu s požárem lesa v blízkosti.Děkujeme,rádi využijeme vaše služby do budoucna.

nemám

Mirek 16.8.2019

Báječné místo pro klidnou a pohodovou dovolenou.

Nic není na 100% ale tento hotel si zaslouží 95%.

Jana Kuncová 14.8.2019

Krásný malý a čistý hotel v klidném prostředí se zahradou. V bezprostřední blízkosti pláž, čisté moře a málo lidí.

Nemám.

Yevgeniya Popova 12.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ivana Macurková 29.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jitka Hrubá 29.7.2019

přístupnost do čistého moře, klidné rodinné poostředí

nejsou

Jan Brychta 20.7.2019

klid, téměř samota

Marcel Kraus 19.7.2019

Ochota majitelky rodinného hotelu a personálu, velká travnatá plocha patřící k hotelu, blízkost pláže (cca 50 metrů), možnost zdarma si půjčit lehátka hotelu na pláž, klid - městečko Kinira nenabízí typické večerní promenády a rušný noční život, vyjma čtyřech taveren vzdálených od sebe asi 1km a jedné malebné vinárny

Nevhodné pro lidi se specifickými stravovacími potřebami - večeře není řešena formou bufetu a není tak možné si jídlo předem vybrat. Na druhou starnu jsou večeře bohaté (vždy zeleninové saláty, hlavní chod s masem a přílohou, dezert - ovoce či moučníky)

Jaroslav Sojka 2.7.2019

S místem pobytu jsme byli maximálně spokojeni,kombinace moře,hor a zeleně byla úchvatná a k tomu naprosto klidnálokalita vhodná pro všechny,kteří nepotřebují spousty obchodů a komerční zábavy.

Jiří Januš 26.6.2019

Naprostá pohoda a klid, alespoň v době našeho pobytu. Jak v sezóně nevím.

Nejsou

Pavel Smutný 1.10.2018

Klidná dovolená,žádné stánky,cetky,bary...nic...taková klidná vesnice,jeden supermarket..ale přesně to jsme chtěli

nic

Daniela Kubeczková 25.9.2018

Krásná klidná dovolená vhodná spíše pro starší. Čistý a příjemný hotel, majitelka velice milá a ochotná. Vynikající kuchyně a velký výběr snídaní. Opět se zde vrátíme.

Naďa Elstnerová 21.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Brigita Holubová 20.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Milan Minařík 11.9.2018

Zlepšit večeře, byly vařeny polotovary a ne tradiční řecká jídla, rovně by nebylo od věci zlepšit množství jídla, byly to téměř dětské porce.

Miloslav Stojan 10.9.2018

blízkost moře, pěkné prostředí , dostupnost na event.nákup potravin

Dana Zidan 31.8.2018

Klidná destinace v blízkosti pláže, odpovídající ubytování cenové kategorii s terasou a výhledem na moře, ochota personálu.

Klimatizace za poměrně velký příplatek, nemožnost výběru večeře

Jaroslav Sýkora 21.8.2018

blízko moře, čistota v hotelu

jednoduché stravování

Milan Gramantík 20.8.2018

Výborná mala vzdialenosť od mora

Zanedbané a rozbité lehátka, ktoré patrili na pláži k hotelu

Kateřina Vláčilová 8.8.2018

Skvělý přístup personálu ke klientům, příjemná a ochotná slečna delegátka Gabča, NÁDHERNÝ ostrov s krásnými zátokami ke koupání, milí Řekové, celkově čistý ostrov.

Trošku bych poupravila výběr večeří pro menší děti.

Alena Suchánková 10.7.2018

Velmi klidné místo na odpočinek.

Nejbližší město bylo 7 km, pěšky moc daleko.

Šárka Vlašínová 2.7.2018

Klid pro ty, co chtějí relaxovat a odpočívat (večer není kam jít - jen po silnici do cca 3 taveren). Písková pláž - byť je dál od hotelu a přístupná jen po silnici bez chodníku, je velmi vhodná pro děti, pokud si s sebou vezmete slunečníky. Nevýhodou je četnější frekvence aut a nepřehledná místa na silnici, přičemž ta je jedinou přístupovou cestou k pískové pláži.

Nevyhovující pláž a ibid možnost koupání v místě hotýlku. Nikdo se nestará o úklid toho, co moře vyvrhne, takže např. po 3 dny byla zmíněná pláž pokryta naplavenými černými travinami a nepoužitelná. K využití byla prakticky jen široká písečná pláž (300 m ?) od hotýlku Silvia, přístupná svahem za minimarketem. Také na té byly kusy dřeva, větví, plechovky, plastové láhve, pytlíky atd.. , žádný úklid. Počítá se spíše, že turisté se auty budou přesouvat na jiné pláže (?).

Ludmila Kresová 1.7.2018

Krásný, malý , klidný ostrov

Jitka Koncerová 20.6.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Aleš Kamas 11.6.2018

Klid, pohoda, prázdné divoké pláže bez lehátek, restaurací a okolního kraválu. Krásné výlety do hor, které jsou vzdáleny pár km od místa ubytování. Nádherné výhledy.

Na jízdní velmi omezený jízdní řád autobusu nelze spoléhat. Pro objevování krás ostrova třeba zapůjčit auto. Ideálně na dobu 3 dní.

Mapa polohy hotelu

Letovisko Kinira

V oblasti Kinira jsou dvě zlatavé pláže s průzračným mořem. Pláže odděluje skalnatý výběžek, který vybíhá do modrozeleného moře a hostí na svém skalnatém povrchu několik domků. Kinira je naprosto ideální místo pro ty, kteří chtějí podnikat pěší výlety do přírody, na divoké pláže a přejí si svou dovolenou strávit v klidném prostředí.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Maranton Beach **** / Hotel Sylvia ***

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


3. dospělá osoba na přistýlce pouze za letenku

Dítě do 12 let na přistýlce pouze za letenku


BRENNA TIP

BRENNA TIP
Kvalitní služby za výhodnou cenu.

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ
Doporučujeme brzkou rezervaci.

PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA

PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA
Lehátka a slunečníky na pláži v ceně pobytu.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 52 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • bezprostřední blízkost pláže
 • klidné a romantické prostředí
 • příjemný rodinný hotel
 • skvělá domácí strava
 • rozlehlá udržovaná zahrada

Stravování


Polopenze – rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu, servírované večeře formou menu (hlavní jídlo, salát, dezert).

Informace k ubytování


 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
 • koupelna s toaletou, fén
 • lednice, telefon, TV
 • klimatizace (za poplatek cca 5 €/den)
 • balkon nebo terasa
 • slunečník na pláž

Vybavení a služby


 • recepce, Wi-Fi u baru a na recepci zdarma
 • trezor na recepci za poplatek
 • restaurace s terasou
 • bar s TV koutem
 • bazén (lehátka a slunečníky zdarma)
 • snack bar u bazénu
 • dětský koutek
 • rozlehlá udržovaná zahrada s lehátky (možné vzít si na pláž)

Výhody zájezdu


 • ideální místo pro rodinnou dovolenou
 • nepřeberné množství pláží s průzračně čistou vodou
 • nazýván jako zelený smaragd v Egejském moři
 • přejezd trajektem z pevniny na ostrov
 • nejvyšší vrchol hora Ypsarion (1 204 m n. m.)
 • malebné horské vesničky, ostrov plný zeleně a bujné vegetace
 • tradiční řecká kuchyně
 • možnost pojištění proti onemocnění COVID-19
 • garance odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0

Podobné hotely v naší nabídce


Aparthotel Sigalas ***

Santorini
Snídaně
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 14 571 Kč
 

Hotel Veggera ****

Santorini
Snídaně , Polopenze, Plná penze
písečná pláž    vzdálená 10 m
Dospělý: 13 491 Kč
Dítě:9 621 Kč 

Aparthotel Alexandra **

Santorini
Snídaně
písečná pláž    vzdálená 80 m
Dospělý: 14 031 Kč
Dítě:12 051 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená