po - pá: 9 - 18 h   so: 9 - 13 h

Hotel Antonios ***

Moderní rodinný hotel s pečlivými službami majitele leží v ideálním prostředí v klidné části letoviska Limenaria přímo nad oblázkovou pláží, která není organizována. Do centra, které je plné obchodů, taveren a barů se dostanete příjemnou procházkou po pláži během 15 minut. Nejbližší supermarket naleznete cca 50 m od hotelu. Hotel je vhodný pro páry i pro rodiny s dětmi. Doporučujeme především klientům, kteří vyhledávají klidnější prostředí.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno/Ostrava - Kavala - Brno/Ostrava vč. všech poplatků (při letech je plánováno 1 mezipřistání - Brno/Ostrava)
 • letenku Praha - Kavala - Praha vč. všech poplatků
 • trajekt a transfer autobusem z/na letiště do/z místa pobytu
 • ubytování
 • polopenzi
 • služby delegáta v místě pobytu

UVEDENÉ CENY JSOU KONEČNÉ, NEZAHRNUJÍ POUZE POJIŠTĚNÍ A VOLITELNÉ PŘÍPLATKY. 

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

11/12 denní pobyty

Cena pojištění – tarif KOMFORT PLUS
 • Dospělá osoba 420 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 150 Kč/pobyt

Všechny informace k cestovnímu pojištění UNIQA

Příplatky k ceně

7 990 Kč/8 790 Kč/10/11 nocí/osoba – jednolůžkový pokoj

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 18 klientů CK BRENNA
Miroslav a Jana J. 9.2.2017

Srdečně Vás zdravíme, již třetím rokem, kdy využíváme služeb ČD Travel, si po skončení naší zahraniční dovolené říkáme s manželem, že musíme pochválit práci, zápal, erudovanost, vstřícnost a ochotu delegátek. Až nyní jsme se rozhodli a děkujeme Vaším prostřednictvím písemně. Letos se o nás pečlivě starala delegátka CK BRENNA Andrea Cejnková na Thassosu v Limenárii. Nejenže jsme se dozvěděli spoustu potřebných informací, ale sama nás provázela na výletech lodí a na džípech, kde nám byla příjemnou společnicí. Bylo vidět, že i personál hotelu Antonios ji velmi respektoval, stejně tak posádka výletní lodi i řidič autobusu. V hotelu bylo velmi čisto, klid a personál byl velmi příjemný. Přesto se nás Andrea dotazovala, zda je vše v pořádku a jak jsme spokojení. V závěru naší dovolené (od 8. 8. do 18. 8.) jsme měli malou nehodu se zavazadlem na letišti v Kavale. Informovala nás naprosto přesně o tom, jak máme dále postupovat, poslechli jsme její rady a vše dobře dopadlo. Ještě jednou díky, moc dobře víme, jak je práce s lidmi složitá! Těšíme se na příští dovolenou, Miroslav a Jana J.

Alena a Štefan Š. 9.2.2017

Dobrý den, chtěli bychom Vám paní Šťastná poděkovat za doporučení a tip, kam letos na dovolenou. Ostrov Thassos - hotel Antonios, naprostá spokojenost ve všech směrech. Řecko je naše každoroční oblíbená volba, tudíž můžeme i porovnávat. Byla to jedna z našich nejlepších, a to díky Vám. Těšíme se již na Váš katalog pro sezonu 2017, i když musím se přiznat, že silně uvažujeme hotel Antonios zopakovat. Přesto si dovolím Vás kontaktovat při výběru, třeba mi doporučíte zase něco tak super. Přejeme Vám, kolektivu a také delegátce Andrejce mnoho spokojených klientů, tak jako jsme byly my. Alena a Štefan Š.

Ing. Ilona T. 9.2.2017

Dobrý den paní Šťastná, chtěla bych prostřednictvím těchto pár řádků poděkovat CK Brenna (a zvláště Vám za ochotu při e-mailovém kontaktu při prodeji zájezdu) za bezchybné služby spojené s uskutečněním zájezdu na Thassos. Byla jsem v Řecku již po osmé, ale ubytování v hotelu Antonios v Limenarii mohu označit jako nejlepší. Je to skutečně "rodinný" hotel, kde je vidět, že majitelé se o něj výborně starají - klid, čistota, vstřícnost, dobré jídlo. Prvně jsem se setkala i s tím, že jsme opravdu obdrželi pokoj (č. 107) vybraný již při koupi zájezdu. Limenaria je letos sice ve znamení "bagrů", protože se opravuje molo v přístavu, ale to jí nic neubralo na romantice. Pláž téměř bez lidí, k dispozici slunečníky a lehátka Brenna. Hory ve vnitrozemí ostrova nádherné. E-mailová komunikace ze strany CK při koupi a odbavení zájezdu též na výborné úrovni. Nemohu opomenout vynikající přístup delegátky Andrejky. S klidem a přehledem zvládla i mimořádnou situaci po příletu a následném transferu do hotelů. Vzhledem k dešti a dvěma dopravním nehodám, které jsme míjeli, jsme se totiž dostali do zablokované části vozovky. Díky její znalosti řečtiny jsme se všichni v pořádku dostali na ubytování a ona ještě stihla odbavit další turnus z letiště. Smekám! Právě proto létám na dovolenou s cestovní kanceláří, abych v případě potíží věděla, že se o mě jako klienta postará. Zažila jsem obdobnou situaci na Krétě, kde nám při výjezdu z letiště začal hořet autobus a delegátka byla naprosto bezradná, nevybavená řečtinou, angličtinou spoře, nevěděla, co dělat. Kdyby přítomní muži z naší skupiny po komunikaci s řeckým řidičem včas nevyndali kufry, tak nám snad shořely. Ještě jednou děkuji za zprostředkování krásné dovolené. S pozdravem Ing. Ilona T.

Jana a Jiří S. 9.2.2017

Na přelomu srpna -září jsme byli s manželkou na ostrovu Thassos, dovolená krásná, ubytování, jídlo, počasí - navíc umocněno perfektním přístupem průvodkyně Andrey. Měla vždy všechno připraveno, velice ochotně a vždy s úsměvem odpovídala na různé dotazy. Můžeme jen pogratulovat CK Brenna k takovéto průvodkyni. Vaši spokojení zákazníci Jana a Jiří S.

Miroslav a Zuzana Z. 18.11.2015

Vážená paní ředitelko, dovolte mi, abych Vám poděkoval za naši skvělou dovolenou od Vaší cestovní kanceláře. Byli jsme na ostrově Thassos hotel Antonios v termínu 7. 9. - 17. 9. 2015. Ubytování naprosto skvělé, čisto, každý den úklid, 2 x za pobyt převlečeno vyměněny ručníky a osušky, prostě dokonalost sama. Jídlo výborné a jako chlap mohu posoudit i porce k večeři- naprosto stačilo. K večeři vždy výborný zeleninový salátek a po večeři dezertík ať už sladkost nebo ovoce. Skvělé. Ale co je asi největší poklad pro Vaši cestovní kancelář a mohly by Vám je ostatní CK závidět jsou delegátky. O nás se starala Mgr. Andrea Cejnková... prostě naše Andrejka a byla opravdu neuvěřitelná...znalosti, řeč, ochota a vždy úsměv. To, co jsme se vše dozvěděli na výletě po tradičních Řeckých vesničkách, bychom se asi ani nedočetli v nějakých knihách. Na výletě lodí se o nás starala Eva Pavlicová - Evička a opět jsme zírali... další dokonalá delegátka. Přehled, spousta informací, velká ochota a vždy úsměv. Ještě jednou děkujeme a už dnes jsme rozhodnuti pro dovolenou v roce 2016 s Vaší cestovní kanceláří Brenna. Miroslav a Zuzana Z., Ostrava

Yvona S. 18.11.2015

Dobrý den, ještě plni zážitků z nádherného ostrova Thassos (17. 9. - 28. 9. 2015). Dovolená byla úžasná (dostala jsem Vás k šedesátinám :-) ) Poslední termín nám vyhovoval, i když jsme zažili rozebírání slunečníků, zavřené taverny i neuskutečněné výlety. Ale ten klid !!! K tomu pohoda, kterou šíří Vaše delegátka Andrea Cejnková. Co se týká hotelu a personálu (Limenaria hotel Antonios) pečlivé služby, všude čisto. Napsala jsem si o katalog, myslím, že se s vámi opět vypravíme. (S)mějte se pěkně a ať se Vám všem daří. Z Karlovy Studánky zdraví a zdraví přeje Yvona S.

Pe Be 26.8.2015

Dobrý den paní Šťastná, tak jsme se vrátili z Thassosu (Hotel Antonios). Píší Vám stížnost, že si nemáme na co stěžovat.):):)! Absolutně pohodová dovča, super hotýlek, vynikající delegátka Andrea (naprostý profík). velké ď PeBe

Eva K. 26.8.2015

Dobrý den paní Šťastná, dovolená v hotelu Antonios na Thassosu byla vynikající. Chtěla jsem vám poděkovat, že jste mě nasměřovala na tento hotel. Opravdu domácký hotel se vším všudy. Příjemní lidé, velice čisto, klid, dobré jídlo. Nic nám nechybělo. Obě delegátky, jak Andrejka, tak Evička se o nás vzorně staraly, hlavně na výletech. Ještě jednou vám děkuji a jsem s pozdravem. Eva K.

Marie a Karel S. 11.3.2015

Vážená paní Rotreklová, zdravíme ze slunného Thassosu. Děkujeme za krásnou dovolenou, jsme velmi spokojeni. Klidné prostředí Antoniosu na konci pláže je velmi příjemné. Chválíme i péči Vaší zástupkyně p. Cejnkové, která se o nás skvěle stará. Dnes silně fouká, doufáme, že zatím 8 modrých dnů vydrží i do konce pobytu. Přejeme Vám krásný den. Zdraví spokojení zákazníci Marie a Karel S.

Jiří G. 11.3.2015

Dobrý den, vrátil jsem se z dovolené na ostrově Thassos v Řecku. Městečko Limenária je krásné a hotel Antonios půvabný. Co ovšem nejvíce a nejen na mne zapůsobilo, je vysoce nadprůměrná kvalita vaší delegátky. Paní Andrea Cejnková se o nás opravdu vzorně starala, pomohla opravdu se vším. U mne se zdravotním problémem a i její znalosti o této destinaci, to se jen tak nevidí a to jezdíme k moři každý rok. Děkujeme za krásnou dovolenou a jsem si jist, že příště, pokud to zdraví dovolí, rádi zase od Brenny vycestujeme. S pozdravem Jiří G.

Jiří, Hana a Petra K. 11.3.2015

Dobrý den, moc rádi bychom poděkovali za dovolenou, kterou jsme si u Vás zakoupili. Svou krásou nás uvítal ostrov Thassos, dále skvělé a čisté ubytování v hotelu Antonios. Personál byl velmi příjemný a kuchyně výtečná. Ale největší překvapení pro nás byl dárek od Vás po našem návratu domů. Ještě jednou děkujeme s pozdravem Jiří, Hana a Petra K.

Zuzana I. 11.3.2015

Dobrý den, dnes jsme se vrátili z dovolené na Thassosu . Velice spokojeni, paní delegátka výborná!!!!!!! Vše super. Zuzana I.

Eva N. 11.3.2015

Dobrý den, za všechny olomoučáky, pražáky a ostraváky, kteří byli s Vaší společností od 9. 9. do 18. 9. 2014 na dovolené na ostrově Thassos - Limenaria - Hotel Antonios v Řecku, chci tímto poděkovat Vám i Vaší úžasné delegátce Andree Cejnkové, která se o nás výborně starala. Za všechny účastníky, Eva N.

Jarmila Š. a Dana H. 11.3.2015

Dobrý den všem v Brenně. Musíme Vám všem opět poděkovat za naši krásnou dovolenou. Vše bylo naprosto perfektní, oproti červnu se zlepšily i večeře. Počasí úžasné, celých 11 dní jsme nevěděly co je to mráček. Andrejka je skvělá delegátka! Děkujeme Vám všem a příští rok určitě zase.!!

Michal Ž. 11.3.2015

Velice příjemná dovolená, i cena byla přijatelná, kvalitní služby od A-Z, jsme velice spokojeni, budeme doporučovat i svým přátelům.

Ing. Milan J. 11.3.2015

Byli jsme nadšeni destinací, ubytováním. Delegátka se o nás velice dobře starala během pobytu. Vše perfektní. Děkujeme.

Petra P. 11.3.2015

Se zájezdem jsme byli velmi spokojeni. CK BRENNA nás mile překvapila – zajištěné lehátka + slunečník, na letišti dárek a opravdu všestranný delegát - pocit bezpečí. Děkujeme.

Pavlína K. 11.3.2015

Dobry den, se službami CK Brenna jsme byli od zacatku do konce maximalne spokojeni, prijemne jednani cestovni kancelare, zajezd absolutne bez problemu, delegátka Andrea je opravdu uzasna, vstricna, mila, ochotna, ubytovani i strava vynikajici. Dlouho jsem nebyla se zajezdem tak spokojena.Jen tak dal, urcite pristi rok opet nakoukneme do Vaseho katalogu. Jen bych uvítala vice zajezdu z Prahy:O) Ještě jednou dekujeme za perfektni služby! Pavlína K.

Mapa polohy hotelu

BRENNA TIP

BRENNA TIP
Doporučujeme! Kvalitní a oblíbené ubytování.

DÍTĚ POBYT ZDARMA

DÍTĚ POBYT ZDARMA
3. osoba či dítě pobyt zdarma, platí pouze letenku.

OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ

OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ
Doporučujeme brzkou rezervaci zájezdu do tohoto hotelu.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 18 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • bezprostřední blízkost pláže
 • oblíbené ubytování našich stálých klientů
 • zdarma klimatizace, lednice, TV, trezor
 • pečlivé služby majitele hotelu
 • klidnější prostředí

Stravování


Polopenze – kontinentální snídaně formou bufetu, servírované večeře formou menu (hlavní jídlo, salát pro 2 osoby, dezert nebo ovoce).

Informace k ubytování


 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
 • sociální zařízení (WC, sprcha, fén)
 • telefon, Wi-Fi
 • SAT/TV, trezor
 • lednice
 • individuální klimatizace
 • balkon nebo terasa
 • v každém pokoji je připraven slunečník pro Vaše použití

Vybavení a služby


 • recepce s TV místností
 • Wi-Fi a internetový koutek zdarma
 • bar, restaurace s terasou
 • bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0

Podobné hotely v naší nabídce


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Last minute zájezdy
Široká nabídka zájezdů na poslední chvíli od 8.990 Kč
Last Minute
Katalog LÉTO 2017
který vám zašleme přímo do vaší schránky
Objednat katalog
Parkování u letiště
Rezervujte si parkování u letiště Brno nebo Praha za výhodné ceny
Objednat parkování
Letní dovolená
ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
Senioři 55+ sleva 10 %
časově neomezeno
First minute