Hotel Antonios ***

Moderní rodinný hotel s pečlivými službami majitele leží v krásném prostředí v mírném svahu přímo nad oblázkovou-písečnou pláží. Do centra, které je plné obchodů, taveren a barů se dostanete příjemnou procházkou po pláži během 15 minut. Nejbližší supermarket naleznete cca 50 m od hotelu. Hotel je vhodný pro páry. Doporučujeme především klientům, kteří vyhledávají klidnější prostředí.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Praha - Kavala - Praha vč. všech poplatků
 • trajekt a transfer autobusem z/na letiště do/z místa pobytu
 • ubytování s polopenzí
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Itálie a Španělska), která je hrazena v místě pobytu.

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dní, a to v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

1/ DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ společnosti SMARTWINGS, a.s.
 • Na palubu letadel Smartwings mířících z/do ČR již není nutné vstupovat s písemným potvrzením akreditované laboratoře o negativním výsledku RT-PCR či antigenního testu na COVID-19. Dle vstupních podmínek do Řecka a při návratu do ČR je ovšem nutné při cestě do destinace doložit negativní výsledek testu či se prokázat dokladem o prodělání nemoci či očkování (viz informace níže).
2/ PODMÍNKY PRO VSTUP DO ŘECKA
Negativní RT-PCR test, očkování či prodělání onemocnění Covid-19
 • Podmínkou pro vstup do Řecka je doložení negativního výsledku RT-PCR testu, ne staršího než 72 hodin či antigenního testu ne staršího 48 hodin před překročením hranice. Testy musí být provedeny výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (nikoliv ze slin nebo kloktáním). Test musí být zhotoven v akreditované laboratoři. Potvrzení o negativní diagnóze může být prokázáno v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno, příjmení, datum narození, číslo cestovního dokladu a datum narození testované osoby. Potvrzení je doporučeno mít v originále v tištěné nebo elektronické formě. Informace o negativním testu a diagnóze může být vystaveno na jednom stejném dokumentu a je nutné, aby bylo vyplněno strojově. Vždy je důležité, aby v něm bylo uvedeno datum odběru testu a informace o jeho negativním výsledku, potvrzení od lékaře a jeho podpis + razítko.
Výjimky z testování pro vstup do Řecka
 • Klienti s oficiálním národním certifikátem o provedeném očkování nemusí RT-PCR test podstupovat, pokud ovšem uplynulo minimálně 14 dní od završení kompletní vakcinace. Certifikát musí být vystaven v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno a příjmení uvedené v pase, typ použité vakcíny, počet dávek a datum jejich provedení. Akceptované vakcíny jsou: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
 • Dále mohou vstoupit do Řecka bez nutnosti předložit negativní RT-PCR ti cestující, kteří doloží potvrzení o zotavení z onemocnění COVID-19. Potvrzení musí obsahovat informaci, že se cestující uzdravil z nemoci Covid-19, od 27.6. je maximální doba od prodělání nemoci stanovena na 180 dní. Potvrzení o prodělání onemocnění lze prokázat dvěma způsoby:
  1. Potvrzení od lékaře / laboratoře: Potvrzení o prodělání nemoci musí být vydáno 30 dní po prvním pozitivním testu. Cestující musí společně s potvrzením předložit i výsledek onoho pozitivního testu.
  2. EU digitální certifikát: V tomto případě jsou rozhodující data platnosti (od-do) na certifikátu. Cestující jej může mít jak v papírové, tak digitální podobě. S dotazy ohledně potvrzení se obracejte na Ministerstvo zdravotnictví.
 • Děti do 12 let (11,99) jsou z povinnosti předložení testu vyloučeni a nemusí RT-PCR test podstupovat. Dále platí povinnost vyplnění vstupního formuláře.
Cestující mohou být při příjezdu do Řecka podrobeni kontrolním testům na Covid-19 a jsou povinni tyto testy strpět. Odmítnutí podstoupit kontrolní test nebo pozitivní výsledek kontrolního testu může být důvodem k odepření vstupu do země. Testovaní cestující musí vyčkat na místě až do oznámení výsledku kontrolního rychlého antigenního testu. V případě pozitivního výsledku musí zůstat 14 dní v karanténě na jimi udané adrese (event. v úřady určeném hotelu). Tato povinnost se může vztahovat i na jeho nejbližší spolucestující (rodinu, přítele). Porušení se trestá pokutou 5.000 €.

3/ VSTUPNÍ FORMULÁŘ DO ŘECKA
 • Každý cestující (včetně dětí a infantů), nezávisle na výchozí destinaci a státní příslušnosti, musí nejlépe 24 hodin před vstupem na území Řecka vyplnit v angličtině a odeslat oficiální elektronický formulář (tzv. Passenger Locator Form - PLF) na vládní platformě https://travel.gov.gr/, kde cestující uvede všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Řecku (včetně PSČ), jakož i kontaktní osobu pro případ onemocnění. Spolucestující děti do 18 let se vpisují do PLF formuláře jednoho z rodičů nebo rodina s dětmi vyplní jeden společný PLF formulář. Dotazník doporučujeme vyplňovat v prohlížeči Chrome. Po jeho vyplnění ihned obdržíte e-mail s potvrzením o registraci (z adresy: no-reply@travel.gov.gr – kontrolujte také složku hromadné či nevyžádané pošty). Po vyhodnocení formuláře obdržíte opět e-mailem individuální QR kód, kterým se musí prokázat osoby při vstupu na území Řecka, a to jak při cestě letecky, tak i při cestě trajektem či po silnici. Tento kód je nutné uchovat v telefonu či tabletu, který si berete s sebou na cestu; doporučujeme opatřit si i jeho tištěnou verzi.
 • Požadované vstupní dokumenty jsou kontrolovány již při odbavení na letišti. Cestující, kteří nedoloží vstupní povinnosti, nebudou přijati k letecké dopravě.
4/ NOVÁ PRAVIDLA PRO NÁVRAT DO ČR
S účinností od 9. července 2021 platí nové podmínky pro vstup osob do České republiky. Pravidla se vztahují jak na příjezd cizinců, tak na návrat českých občanů a rezidentů zpět do České republiky.
 • V případě cesty z Řecka (červená barva semaforu - platné od 26. 7. 2021) je povinností cestujících předložit před vstupem do ČR negativní RT-PCR test ne starší než 72 hodin či negativní antigenní test ne starší 48 hodin před odletem z destinace. 48 či 72 hodin je myšleno od okamžiku odebrání vzorku, do pravidla 48 či 72 hodin se nezapočítává doba letu.
 • Delegát CK BRENNA pomůže klientům zajistit testování v místě pobytu. Testování bude klienty hrazeno na místě testování. Cena testu je cca 25 €/1 antigenní test, cca 65 €/1 RT-PCR test.
 • Dále pak platí povinnost podstoupit druhý RT-PCR test (antigenní test nestačí) provedený v ČR nejdříve 5. den, nejpozději však 14. den od příletu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 14 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.
 • Pro všechny cestující bez výjimek platí povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, jehož vyplnění bude při vstupu do ČR kontrolováno. Příjezdový formulář pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví je k vyplnění zde. Vyplněním umožníte orgánům ochrany veřejného zdraví kontaktovat vás v těch případech, kdy bude zjištěno, že jste mohl(a) být během cesty nakažen(a) jinou osobou nebo vy sám(a) jste mohl(a) být zdrojem nákazy pro ostatní cestující. Formulář vyplní každá dospělá osoba za sebe a za členy rodiny mladší 18 let cestující společně. Informační centrum pro cesty do zahraničí zajišťuje telefonická linka Ministerstva zahraničních věcí ČR a je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 - 16:00. Informace jsou k dispozici na čísle + 420 224 183 200.
 • Informace mohou být dále průběžně aktualizovány. Najdete je zde.
Výjimka z testování po návratu do ČR
 • Ve výjimkách z testování pro návrat do ČR jsou zahrnuty plně očkované osoby, které se prokáží certifikátem, že od jejich očkování uběhlo 14 dnů a více.
 • Děti do dovršení věku 12 let nemusí v destinaci podstoupit test na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2. Děti ve věku 0-6 let (5,99) jsou z testování zcela vyjmuty, děti ve věku 6-12 let (11,99) musí RT-PCR test absolvovat do 5 dnů od příjezdu do ČR.
 • Ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Řecka i ČR, není povinné pro očkované osoby)
 • pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku zavedena místní pobytová taxa, která je placená klienty v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování. 
  Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
  0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
  0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme 2 typy pojištění: kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu a pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

8 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 480 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 200 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 740 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 480 Kč/pobyt

11 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 660 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 280 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 030 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 640 Kč/pobyt

12 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 720 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 300 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 120 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 700 Kč/pobyt

15 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 900 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 370 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 400 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 870 Kč/pobyt

Příplatky k ceně

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 85 klientů CK BRENNA
Irena Hodboďová 23.9.2021

Hotel se nachází v klidné (okrajové) části městečka Limenaria, během 10-15 minutové procházky po pláži nebo podél pláže se dostanete do centra, po cestě se nachází plno taveren, obchůdků se suvenýry, v centru pak najdete veškeré služby (potraviny, bankomat, pošta a jiné). Hotelové služby výborné, milý personál. Nic nám v destinaci nechybělo, bez výhrad, naopak můžeme jen doporučit jak destinaci, tak hotel

Jana Souralová 19.9.2021

Příjemná obsluha, nejhezčí hotel v okolí, krásné romantické místo, ideální pro páry, čisté, nic nebyl problém se vším vyhověli

Yvona Pipal Sotolářová 10.9.2021

krásný pokoj, čistota, klid, nádherný výhled na moře i bazén ....bonus výborná delegátka Andrea Cejnková

Eva Lorenzová Ritschelová 26.8.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Zuzana Turoňová 19.8.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Martin Česal 5.8.2021

Stejně jako loni jsme si s Vaší cestovní kanceláří užili krásnou dovolenou. Dostali jsme pokoj s úžasným výhledem na moře a mohli se zase setkat se skvělou delegátkou Andrejkou :) Krásný hotel Antonios se skvělým výhledem na moře, kousek do centra Limenarie, ale zároveň na klidném místě. Majitelé s personálem příjemní a ochotní. Moře čisté a teplé, člověk by tam vydržel celé hodiny :)

Petra Francová 22.7.2021

Prijemni majitele. Klima na pokoji, sitka proti komarum. Vyhled na more, klidne prostredi. Blizko na plaz. Thassos moc hezky ostrov, klidny, zeleny. Krasne plaze, dobre ceny, vyber jidel.

Věra Skoupá 22.7.2021

Čistota a velmi ochotný personál.

Sonja Škrabalová 15.7.2021

Výborná poloha hotelu s výhledem na moře a s bazénem na terase. K hotelu se sice musí od moře cca 100 m vystoupat po asfaltové silničce, ale s odpočinkem to dají i starší lidé. Hotel je nádherný, čisťounký, všude bílý mramor, obsluha milá, ochotná, pokoje pěkně vybavené, dostatečně velké a hlavně všechno funguje! Bazén u hotelu je sice menší, ale čistý a denně udržovaný, obsluha vám donese občerstvení až pod nos. Hotel je až na konci jedné z navazujících pláží, takže klídek, do městečka Limenária necelý 1km procházkou podél moře. Značka ideál...

Malinká výhrada ke stravování - nepodávají se řecká národní jídla, na která jsme se těšili, ale spíše česká kuchyně (kuře s rýží, kuřecí roláda, vepřový plátek...), nicméně výborně ochucené. Vše bylo servírováno každému na stůl. Stejně tak i snídaně - každý den totéž, ale od všeho trochu (vejce, rajče, okurek, olivy, buchta, šunka, sýr, toust, veka) s možností přidat si jogurt, musli, marmeládu, med, ap. Na Řecko na můj vkus málo ovoce (pouze porce melounu nebo pomeranče).

Ludmila Borovková 1.7.2021

Krásný hotel na okraji města, klidné prostředí v těsné blízkosti moře, krásně upravená pláž, moře čisté, bezproblémový přístup do moře, prostě paráda! Byli jsme nadmíru spokojeni, nemáme žádné připomínky, naopak bychom se chtěli do hotelu Antonius ještě vrátit.

Žádné.

Jana N. 8.10.2020

Krásně zelený, vonavý,hornatý ostrov,kde je mnoho k poznávání. Vesničky v horách, nejvyšší hora, jezera,vodopády,.Hotel Antonios je taková perla Limenárie.Je položený na svahu,takže překrásný výhled na celé město, moře ale přitom kousek k pláži. Procházka do centra je příjemná podél moře a taveren.V okolí klid, žádný velký komplex, rodinná atmosféra, majitelé neskutečně milí lidé,co se snaží vyhovět ve všem. Pokoje účelně zařízené se vším co je třeba.Fota CK odpovídají realitě.Delegátka výborná a chválená všude možně :-)Další z Řeckých ostrovů,kam by vůbec nebyl problém se vrátit.

Snad jen strava,mohla by být více řečtější,či jen snídaně,aby člověk nemusel spěchat z výletů, ale strava dostačující. A místní pláž by zasloužila vylepšení.

Helena Pavlišová 28.9.2020

hotel blízko moře,klid, soukromí,obchody a taverny blízko, možnost využití lehátek u moře i u jiných hotelů

žádné

Jana Novotná 23.9.2020

Pobytové místo jsme si vybrali Limenarii.Chtěli jsme letovisko,kde se dá procházet podél moře, kde jsou taverny a možnost posezení u moře a jde spíše o klidné letovisko vhodné i pro rodiny s dětmi,což Limenarie splnila.

Jedině snad menší vada,kterou ale zařídila příroda,že před naším pobytem se prohnala ostrovem velká bouře a hodně znečistila celé pobřeží právě Limenárie a celá pláž by zasloužila více údržby..Ale po pár dnech již stav viditelně lepší a na místní pláži jsme trávili minimum času.

Soňa Křivánková 18.9.2020

Klidné místo blízko centra, perfektní poloha. Nejlepší zájezd jaký jsme měli ! Skvělá delegátka Andrea Cejnková. V hotelu jsme se cítili také skvěle, starali se o nás výborně. Zájezd jsme si vybrali na doporučení kolegyně, která jej absolvovala před 4 roky a byli jsme nadšení

Daniela Milska 18.9.2020

Skvělý personál, čisté ubytování vše ok

Prudký kopec zpatky z pláže na hotel ,pro starší lidi problém . Lehátka na pláži za poplatek

Jana Hatalová 18.9.2020

klidné místo, rodinný typ hotelu, úžasná delegátka, velmi příjemný personál a majitelé v hotelu

mohlo by být trochu lepší menu

Daniela Ptáčková 9.9.2020

Thassos nádherný zelený, hornatý ostrov. Limenaria hezké menší letovisko. Hotel Antonios na okraji letoviska byl pro nás optimální, preferujeme menší, klidnější ubytování rodinného typu.

Thassos nádherný zelený, hornatý ostrov. Limenaria hezké menší letovisko. Hotel Antonios na okraji letoviska byl pro nás optimální, preferujeme menší, klidnější ubytování rodinného typu.

Věra Neuralová 9.9.2020

Klidné místo, blízkost moře, snadná dostupnost do městečka.

Klidné místo, blízkost moře, snadná dostupnost do městečka.

Irena Hanžlová 30.8.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jan Křivánek 27.8.2020

Super personál, super delegátka, krásný, ostrov

Super personál, super delegátka, krásný, ostrov

Zrušený výlet busem

Alena 26.7.2020

Hotel Antonios- ohledně ubytování, personálu, čistoty naprostá spokojenost. Prostředí moc hezké, klidné ideální pro odpočinek. Delegátka Andrea je velice ochotná, vstřícná, ze vším vždy pomohla, poradila, nebo zařídila- hodnocení pro ní jedna s hvězdičkou. Dovolenou jsem si i s rodinou velice užila a všem vřele doporučuji.

Martina Hrušková 5.10.2019

možnosti výletů do vnitrozemí,úžasné hory

Jana Hatalová 23.9.2019

Poměrně klidné místo s dobrou dostupností do městečka.

Josefa Zálešáková 22.9.2019

Na pláži chyběla sprcha.

Miloš Veselý 21.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jaroslav Štefek 20.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Anna Sitárová 9.9.2019

Všetko bolo tip top, hotel,personál,jedlo,delegátka Andreka- super!

Žiadné.

Jan Chleboun 9.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ilona Vaneckova 9.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Klára Raušerová 9.9.2019

Hotel na odlehlém místě, klid, naprosto vyhovující. Nádherný výhled na okolí a moře. S Vaší cestovní kanceláří jsem cestovala poprvé a jsem opravdu nadšená. Velice děkuji za Vaši vstřícnost při rezervaci pokoje s oddělenými lůžky. Samozřejmě bylo vyhověno.

Jana Kudrová 9.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Karel Krahulec 30.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Nikola Březinová 27.8.2019

Krásné prostředí hotelu s výhledem na moře, vynikající večeře a usměvavý personál. A díky paní delegátce Andrejce jsme se na výletu v jeepech do hor a celodenním výletu lodí dozvěděli mnoho zajímavých věcí o Thassosu. Děkujeme za pěknou dovolenou.

Libor Nevařil 21.8.2019

čistota, krásné prostředí, blízko moře, super personál

-----

Petr Pavlíček 19.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Leoš Valach 19.8.2019

Hotel situován na výborném místě k prožití klidné dovolené, k absolutní dokonalosti snad schází upravená pláž přímo pod hotelem. Ideální velikost hotelu i pokojů, včetně bazénu, terasy s nádherným výhledem a restaurace s recepcí. Nadstandardní architektonické provedení hotelu a péče o veškeré prostory včetně nádherné zeleně. Skvělý přístup veškerého personálu hotelu a nadstandardní úklid veškerých prostor hotelu. Vaše delegátka Andrea Cejnková byla absolutně nejlepší delegátkou, kterou jsme na našich dovolených k moři za posledních 20 let potkali. Být majitelem cestovní kanceláře, tak vynaložím veškeré úsilí, včetně financí, abych ji získal do své firmy...

Pláž pod hotelem nebyla moc udržována resp. celá pláž od Limenárie k pláži Tripity by si zasloužila větší péči.

Kateřina Hájková 15.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Martin Frimmel 9.8.2019

Čistota hotelu včetně okolí i bazénu. Výhled, dostupnost služeb. Starostlivý a ochotný personál. Klimatizace i trezor v ceně. Slunečník zdarma. Ze strany delegátky Andrey Cejnkové velice rychlé zařízení půjčení auta. Po domluvě příjezd na hotel do 30 minut od telefonátu a podrobné popsání mapy ostrova a tipy na zajímavá místa k navštívení.

Žádné

Jana Dovolilová 9.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jana Romanová 9.8.2019

Skvělá delegátka Andrea.

Rostislav Žák 1.8.2019

Kousek od centra a přitom v klidné části.

Lenka Srkalová 30.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Marcel Daníček 29.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Vlastimil Zelenka 29.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Vojtěch Papřok 19.7.2019

Klidné místo, krásné pláže, dostupné obchody, skvělý hotel s vynikajícími službami

Problémová wifi

Jana Liebelová 17.7.2019

Krásný velmi klidný hotel ,příjemná pláž a dosah taveren a obchodů v centru

žádné

Květoslava Žurková 14.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jitka Štenclová 12.7.2019

krásné moře, málo lidí, pohoda a klidné prostředí

Hana Müllerová Šindlerová 8.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Alexander Popelka 28.6.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Zdeňka Králová 18.6.2019

Celý pobyt byl super, včetně cesty a hlavně delegátky Andrejka, je to Profík s velkým P. Začátek sezóny, ještě není plno turistů

Bez výhrad

Jiří Strašil 18.6.2019

Blízkost pláže, klid, skvělý personál, který vyjde naproti požadavkům, i když nám nerozuměli /mluvíme pouze česky/, skvělá delegátka, atd.

Petr Motyka 18.6.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Silvia Šolková 17.6.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Irena Šmídová 24.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Roman Beneš 17.9.2018

Krásné město s dominantou Palataki v dosahu, kouzelná pláž Metalia za městem. Velmi hezký výhled od bazénu hotelu na pobřeží. Kouzelný hotel s vynikající kuchyní a vzorným přístupem personálu hotelu. Dostačující výběr výletů za přijatelné ceny.

Vzhledem k umístění hotelu je přístup z pláže do poměrně prudkého kopce. Horší pláž pod hotelem

Jiří Minařík 7.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Libor Vodica 31.8.2018

klidné a příjemné místo

pláž mohla být lépe upravená

Jana Medková 31.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ludvík Světinský 31.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Helena Karbanová 23.8.2018

V hotelu vstřícný, milý a stále usmívající personál. V hotelu velice dbají na pořádek. Strava také dobrá, jen pro kluky u večeře menší porce. Ale to vyřeší dobrá dostupnost do centra, kde je plno taveren a tak jsme alespoň ochutnali místní speciality. Delegátka Andrejka - super - ideální průvodce po ostrově :).

Hotel nemá svoje lehátka u moře, ale dají se využít od sousedního hotelu za minimální poplatek nebo konzumaci na baru. Pláž sice 50 m od hotelu, ale vzdušnou čarou, mělo by upozněno na prudký kopeček, který dá docela zabrat starším lidem nebo malým dětem .

Radovan Šorsák 14.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jitka Ruslerová 8.8.2018

Včera jsme se vrátili z dovolené, s hotelem Antonios jsme byli velmi spokojeni a všem vřele doporučujeme. Prostředí hotelu čisté a vkusně zařízené, pravidelný a pečlivý úklid, výborná a pestrá strava, prostorné pokoje i balkóny. Celkově milý a vstřícný personál rodinného hotelu, který leží kousek od pláže. Líbilo se nám koupání u pláže s lehátky směrem vpravo od rozcestí pod hotelem u taverny Amyrikia, zde za minimální útratu lze využívat lehátka zdarma.

David Nakládal 30.7.2018

Hotel pěkný moderní, strava velmi dobrá. Personál ochotný. Celkový přístup velmi příjemný.

Od pláže k hotelu poměrně do kopce. Pro méně pohyblivé nevhodné. Bylo by vhodné to pro příště uvést v katalogu.

Hana Judasová 30.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Dagmar Charvátová 30.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Irena Světlíková 30.7.2018

Rodinný hotel, blízko pláž

David Nakládal 27.7.2018

Vybavenost a čistota pokojů, stravování

Sice s nádherným výhledem, ale pro méně pohyblivé dosti do kopce

Jan Glausch 22.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Veronika Baboučková 22.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Pavlína Peřinová 20.7.2018

Klidne prostředí, blízko na pláž. Super delegátka Andrea. Míla, veselá , akční, trpeliva, s obrovskou znalosti mista našeho pobytu. Za ridila, obstarala, nic jiného nebylo za těžko.

Helena Hrachová 20.7.2018

Hotel nebyl daleko, absolutně čistý, prostředí na 20 hodnocení. Stravování vyhovovalo, snídaně mohly být pestřejší.

Dagmar Malotová 20.7.2018

poměrně málo lidí, klid

Milan Vagai 12.7.2018

hezké a představám odpovídající ubytování, blízkost a rozlehlost pláže, klid v hotelu i na pláži, chutná a dostatečná strava, dobrá nabídka výletů

menší velikost lůžek, u dvoulůžek prohýbání matrace

Milena Škaloudová 9.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jan Drmola 9.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jiří Sadílek 8.7.2018

Blízkost moře. Klidné prostředí hotelu.

Špatný přístup do moře (kluzké kameny). Nutno hledat příhodnější místa ke koupání.

Jiří Sadílek 8.7.2018

Blízkost moře. Klidné prostředí hotelu.

Špatný přístup do moře (kluzké kameny). Nutno hledat příhodnější místa ke koupání.

Anežka Holcová 1.7.2018

Klidné místo

Žádné

Hana Mašková 29.6.2018

klidné prostředí, nepřeplněné pláže

Jarmila Štefková 29.6.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Luboš Kvoch 29.6.2018

Klidná destinace, výborný hotel.

Radomíra Cibulcová 18.6.2018

Vše bylo úžasné poloha hotelu čistota balkon s výhledem na moře ochota personálu bohate snídaně blízko do marketu a do centra čisté moře, atd.

Malé porce večeře pro muže

Petra Poláchová Rezková 10.6.2018

na Thassos jsme se vrátili již po desáté, mohu tedy jen doporučit. Za naši rodinu naprostá spokojenost....výhrady žádné

Vojtěch Svoboda 8.6.2018

Hotel Antonios - opět naprostá spokojenost. Servis hotelu byl ohromující. Příjemný personál od paní uklízečky až po správce hotelu. Všichni zaměstnanci byli usměvaví, ochotní a vstřícní. Cokoliv člověk potřeboval nebo o co požádal bylo vyřešeno hned a s ÚSMĚVEM! Velmi si cením lidí, kteří dělají svou práci s nadšením a díky tomu byla atmosféra v hotelu velmi příjemná, uklidňující a rodinná. Nesmím opomenout gastronomický zážitek z každého jídla, které bylo servírováno. Vše bylo vždy čerstvé a velmi chutné. Znovu oceňuji přístup personálu, který byl choten i v noci po příletu (v 1h ráno) servírovat večeři. V hotelu byla čistota na nejvyšší možné úrovni. Každodenní úklid pokoje a všech prostor hotelu od bazénu až po příjezdovu cestu k hotelu. Nádherně upravená zahrádka, stromky a květiny, o které se každý den starala majitelka hotelu, dotvářeli pocit absoluního ráje :-) Hotel je umístěný v okrajové části města, to zajišťovalo absoluntní klid a nádherný výhled na moře a okolní krajinu.

Mapa polohy hotelu

Letovisko Limenaria

Oblíbené letovisko ležící na jižním pobřeží ostrova Thassos se pyšní dlouhou oblázkovo-písečnou pláží lemovanou
pěší promenádou, která je nejpůvabnější především v noci. Najdete zde přístav s písečným zálivem, dobré podmínky ke koupání, nákupům i nočnímu vyžití.

Zaujalo vás toto letovisko? Aparthotel Limenaria Beach *** / Apartmánový dům De Sol Luxury Apartments & Studios Studia a apartmány / Hotel Antonios *** / Aparthotel Giannikis *** / Hotel Samaras Beach *** / Aparthotel Reverie Suites

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


3. dospělá osoba na přistýlce pouze za letenku

Dítě do 12 let na přistýlce pouze za letenku


BRENNA TIP

BRENNA TIP
Kvalitní služby za výhodnou cenu.

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

POBYT 3. DOSPĚLÉ OSOBY ZDARMA

POBYT 3. DOSPĚLÉ OSOBY ZDARMA
Platíte pouze letenku.

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ
Doporučujeme brzkou rezervaci.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 85 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • bezprostřední blízkost pláže
 • oblíbené ubytování našich stálých klientů
 • zdarma klimatizace, lednice, Wi-Fi, TV, trezor
 • pečlivé služby majitele hotelu
 • klidnější prostředí

Stravování


Polopenze – kontinentální snídaně formou bufetu, servírované večeře formou menu (hlavní jídlo, salát pro 2 osoby, dezert nebo ovoce).

Informace k ubytování


 • dvoulůžkové pokoje
 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
 • koupelna s toaletou, fén
 • telefon, Wi-Fi
 • SAT/TV, trezor
 • lednice
 • individuální klimatizace
 • balkon nebo terasa
 • slunečník na pláž

Vybavení a služby


 • recepce s TV místností
 • Wi-Fi a internetový koutek zdarma
 • bar, restaurace s terasou
 • bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)

Výhody zájezdu


 • ideální místo pro rodinnou dovolenou
 • nepřeberné množství pláží s průzračně čistou vodou
 • nazýván jako zelený smaragd v Egejském moři
 • přejezd trajektem z pevniny na ostrov
 • nejvyšší vrchol hora Ypsarion (1 204 m n. m.)
 • malebné horské vesničky, ostrov plný zeleně a bujné vegetace
 • tradiční řecká kuchyně
 • možnost pojištění proti onemocnění COVID-19
 • garance odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Irini Beach ****

Karpathos
Snídaně , Polopenze, Plná penze
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 22 690 Kč
Dítě:16 790 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená