po - čt: 9:00 - 17:30   pá: 9 - 17:00

Hotel Dreams Sunny Beach Resort & Spa ****

Moderní rozsáhlý hotelový resort leží na okraji oblíbeného letoviska Slunečné pobřeží. Nachází se přímo na pláži v krásné udržované zahradě v klidném prostředí. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdálené 600 m, zastávka autobusu 50 m, centrum města 2 km. Starobylé město Nessebar, které je památkou UNESCO, je vzdálené 8 km. Doporučujeme i náročným klientům, kteří vyhledávají krásné prostředí a kvalitní služby. Hotel je svou polohou vhodný pro rodinnou dovolenou.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:

 • letenku Brno - Burgas - Brno vč. všech poplatků
 • letenku Ostrava - Burgas - Ostrava vč. všech poplatků
 • letenku Praha - Burgas - Praha vč. všech poplatků
 • letenku Bratislava - Burgas - Bratislava vč. všech poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • all inclusive služby
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Černé Hory a Španělska), která je hrazena klienty v místě pobytu.

Cena zájezdu nezahrnuje

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

Tarif KOMFORT PLUS COVID
 • Dospělá osoba 90 Kč/den
 • Dítě do 12 let 45 Kč/den
Pojištění lze zakoupit pouze na celou dobu trvání zájezdu.
Více informací k cestovnímu pojištění UNIQA.

Příplatky k ceně

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotili 2 klienti CK BRENNA
Napište vlastní recenzi, pokud jste s námi cestovali.
Miroslav Štarha 26.8.2022

Poloha, blízko pláže, byli jsme s vnoučaty tak hodnotíme kladně tobogány u hotelu a strava. Zcela bez připomínek, co jsme od dovolené očekávali, to splnila. Celkově jsme byli s dovolenou velmi spokojeni.

bez výhrad

PG 11.7.2022

Spolu se sousedním hotelem RIU Palace Sunny Beach (stejný řetězec) jde o dva, dle našich měřítek, nejlepší hotely na Slunečném pobřeží. Rozsáhlý areál mimo hlavní turistickou tepnu, více prostoru kolem bazenů, kde je místo i pro zeleň, trávníky, keře a stromy, a klidnou promenádkou - opět v moři zeleně, je komplex přímo spojený s vlastními plážemi. Vlastní pláže jsou vlastně dvě, vlevo a vpravo od hotelu, na obou jsou plnohodnotné restaurace/bistra, kde také platí All inclusive program. Uprostřed je pláž určená pro již zmíněný sousední hotel RIU, ale jelikož jde vlastně o příbuzné hotely, je akceptováno užívání kteréhokoliv ze 3 vyhrazených lehátkových prostorů. Pokud ležíte u bazénu nebo odpočíváte v zahradě, nechodí Vám doslova 2 metry za hlavou davy turistů po promenádě či ulici, odděleni jen nízkým plůtkem, tak jako prakticky u všech hotelů v centru. A promenádu zde také nelemuje řada nevkusných stánků se vším, vesměs zbytečným zbožím a službami. Namísto toho lavičky, stromy a keře. A racci. A místo asfaltu a nepořádku je tu zámková dlažba a čisto. Paráda. Moře čisté, na našich plážích jsem viděl všehovšudy 2 medúzy (na rozdíl od centrální ve městě, kde jich bylo hodně), jinak jen malé rybičky a pár miniaturních hlavonožců na mělčinách. Moře je úžasně teplé a snad několik set metrů od břehu je stále mělké, že tam lze stát. Hotel sám pořádá denně tématické večerní programy (hudba, taneční vystoupení atp.) a ruch z centrální části letoviska sem prakticky nedoléhá. Je to tu ráj a jsme šťastní, že jsme si vybrali právě toto místo. Vše kolem by bylo chybou, pokud člověk přímo nehledá neustálý ruch a zábavu 24h denně a s tím spojená negativa v podobě zápachu, nečistoty, hluku a prostorové omezenosti.Samotný hotel je skvěle vybaven, je zde směnárna, obchod, bankomat, restaurací a barů, kde se dá najíst a napít, je včetně plážových snad 8. Nechce se Vám z pláže na oběd do hlavní restaurace? Nevadí, plnohodnotný bufet je i přímo na pláži nebo v restauraci přilehlé blíže bazénům. Veškerý personál je vesměs super. Pokojské úplná zlatíčka, alespoň ta naše, která nám vždy vykouzlila úsměv na tváři. V hotelu čisto, akorát ty koupelny by mohl čas od času někdo důkladněji vydrbat, tím myslím vybělit zašlé spáry atd. ale toto je problém snad v každém hotelu, při tom, jak jsou exponovány. A nemohu nezmínit skvělou místní delegátku s krásnou češtinou a vůbec servis CK Brenna, který mi přišel prostě skvělý. Na veškeré dotazy před dovolenou odpovídali nejen telefonicky, ale odpověď ještě repetitivně zaslali i e-mailem. Vše zařízené a max.jednoduché.

Paradoxně jídlo, kterého zde bylo tolik, že snad není možné se nepřejíst. Problém je, že hotel je nevhodný pro vegany. Tady nacpou kusy hnusného salámu i do zeleninového rizota. A ne, na syrové zelenině se nám přežívat nechce. K snídani tu tak byla pouze možnost mnoha druhů müsli a byla zde rostlinná mléka (sójové, mandlové a rýžové, ale pouze ráno, během dne tak ani do kafe nic nebylo), případně pečivo pouze s marmeládou), k obědu a večeři pak jedině brambor/hranolky s kečupem, ovoce a čistá zelenina. Úplně ojediněle, v podstatě jen jednou, se zde objevily těstoviny s tomatovou omáčkou, rýže s hráškem, nebo ratatouille, kam nikoho nenapadlo tak nějak navíc přidat nějaké maso navíc, ačkoliv personál pokrm proklamoval jako vegetariánský. Žádná sojanéza, rostlinný margarín, tofu, tempeh, seitan, ovesné/sojové jogurty, nemléčné zmrzliny, ani dnes již zcela běžné, další alternativy k masným a mléčným produktům od klobás po sýry, kterých i v Bulharských obchodech jsme jinak objevili dost.Hodnocení za stravování je tedy nutné brát s rezervou. Pro běžného návštěvníka to může být klidně desítka. My jsme však náročnější a zde jsme museli po dvou dnech vyhledat jídlo ve městě. Ale předpokládám, že bychom stejně dopadli ve většině místních hotelů.Lepší chodit po schodech než čekat i 10 minut na jeden ze 6 výtahů, z nichž v nejnižším patře (u restaurací a východu do areálu) se 2 nedají přivolávat a jeden trvale nefungoval.

Mapa polohy hotelu

Letovisko Slunečné pobřeží

Letovisko Slunečné pobřeží je největším Bulharsku a leží 30 km severně od Burgasu. Nádherná, 8 km dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a blízkost historického Nesebaru činí ze Slunečného pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava. Slunečné pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Za zmínku určitě stojí i místní aquapark, který je určen všem generacím. Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí až k Nesebaru. V posledních letech prošla většina hotelů zásadní modernizací a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Golden Dune ( ex. Kavkaz Golden Dune) **** / Hotel Kotva **** / Hotel Dit Evrika Beach Club **** / Hotel Sunrise Complex *** / Hotel Riva *** / Hotel Flamingo Beach *** / Hotel Blue Pearl **** / Hotel Sun Palace **** / Hotel Riva Park **** / Hotel MPM Orel *** / Hotel MPM Astoria **** / Hotel Slavyanski *** / Hotel Melia Sunny Beach **** / Hotel Hrizantema **** / Hotel Sentido Bellevue Beach **** / Hotel Dit Majestic Beach Resort **** / Hotel Imperial Palace ***** / Hotel Trakia Plaza **** / Hotel Forum **** / Hotel Villa Mare **** / Hotel Flamingo **** / Hotel Pliska ** / Hotel Sunny Beach Club **** / Hotel Palazzo **** / Hotel Viand **** / Hotel Mercury **** / Hotel Kuban Resort & Aquapark **** / Hotel MPM Condor ***+ / Hotel HVD Club Bor **** / Hotel Breza *** / Hotel Burgas Beach **** / Hotel Trakia Garden *** / Hotel Royal Palace Helena Park ***** / Hotel Royal Palace Helena Sands ***** / Hotel Dreams Sunny Beach Resort & Spa **** / Hotel RIU Helios **** / Hotel Secrets Sunny Beach Resort & Spa ***** / Hotel Zefir Beach *** / Hotel Perla **** / Hotel Marvel **** / Hotel Aktinia *** / Hotel Nobel ***** / Hotel Meridian **** / Hotel Riva Park ****

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


Až 2 děti na přistýlce pouze za letenku

Dítě do 13 let na přistýlce pouze za letenku

Dítě do 4 let na přistýlce pouze za letenku


NOVINKA

NOVINKA
Novinka v nabídce CK BRENNA.

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

AQUAPARK ZDARMA

AQUAPARK ZDARMA
Skluzavky a tobogány v areálu hotelu zdarma.

PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA

PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA
Lehátka a slunečníky na pláži v ceně pobytu.

WELLNESS SLUŽBY

WELLNESS SLUŽBY
Wellness k dispozici v areálu ubytování.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotili 2 klienti CK BRENNA zobrazit či přidat hodnocení

Benefity hotelu


 • přímo u pláže
 • moderní hotel s kvalitními službami
 • skluzavky a tobogány
 • animační programy
 • all inclusive 24 hodin
 • vhodný pro rodinnou dovolenou

Stravování


All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Občerstvení během celých 24 hodin, tematické večeře (nutná rezervace). Neomezená konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů 24 hodin denně.

Informace k ubytování


 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
 • dvoulůžkové pokoje Deluxe s možností až dvou přistýlek s výhledem na moře
 • rodinný pokoj až pro 5 osob (2 místnosti)
 • koupelna s toaletou
 • SAT/TV, Wi-Fi, telefon
 • minibar, klimatizace, trezor
 • set na přípravu čaje nebo kávy
 • balkon nebo terasa

Vybavení a služby


 • vstupní hala s recepcí
 • Wi-Fi ve společných prostorách zdarma
 • hlavní restaurace s terasou, 3 tematické restaurace, pizzerie, A´la carte restaurace, několik barů, bar na pláži
 • 4 venkovní bazény, dětský bazén se skluzavkami a tobogány, vnitřní bazén, sluneční terasa (lehátka a slunečníky  u bazénů i na pláži zdarma)
 • animační programy, miniklub, dětské hřiště, živá hudba, karaoke
 • stolní tenis, fitness, aquaerobik, jacuzzi, multifunkční kurt
 • za poplatek: vodní sporty na pláži, masáže, wellness

Výhody zájezdu


 • písečné pláže Černého moře
 • pozvolný vstup do moře
 • vhodné pro všechny věkové kategorie
 • atraktivní místa pro výlety
 • dostupné ceny zájezdů i ceny v Bulharsku

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0 2+2 3+1 4+0 3+2 4+1

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Monello ***

Primorsko
Bez stravování , Light all inclusive
písečná pláž    vzdálená 50 m
Dospělý: 9 290 Kč
Dítě:8 290 Kč 

Penzion Villa Reni ***

Lozenec
Bez stravování
písečná pláž    vzdálená 400 m
Dospělý: 9 490 Kč
Dítě:8 890 Kč 

Hotel Kotva ****

Slunečné pobřeží
All inclusive
písečná pláž    vzdálená 250 m
Dospělý: 13 290 Kč
Dítě:8 490 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená