Hotel Astoria ***

Příjemný rodinný hotel se nachází přímo u menší pláže v klidnější oblasti letoviska Alykes. Širokou, oblázkovopísečnou pláž najdete 50 m od hotelu (lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži za poplatek). Centrum letoviska Alykes se spoustou obchůdků, taveren a barů je vzdáleno cca 300 m. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno - Zakynthos - Brno vč. poplatků
 • letenku Praha - Zakynthos - Praha vč. poplatků
 • letenku Ostrava - Zakynthos - Ostrava vč. poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování
 • polopenzi
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Itálie a Španělska), která je hrazena v místě pobytu.

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dní, a to v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

1/ DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ společnosti SMARTWINGS, a.s.
 • Na palubu letadel Smartwings mířících z/do ČR již není nutné vstupovat s písemným potvrzením akreditované laboratoře o negativním výsledku RT-PCR či antigenního testu na COVID-19. Dle vstupních podmínek do Řecka a při návratu do ČR je ovšem nutné při cestě do destinace doložit negativní výsledek testu či se prokázat dokladem o prodělání nemoci či očkování (viz informace níže).
2/ PODMÍNKY PRO VSTUP DO ŘECKA
Negativní RT-PCR test, očkování či prodělání onemocnění Covid-19
 • Podmínkou pro vstup do Řecka je doložení negativního výsledku RT-PCR testu, ne staršího než 72 hodin či antigenního testu ne staršího 48 hodin před překročením hranice. Testy musí být provedeny výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (nikoliv ze slin nebo kloktáním). Test musí být zhotoven v akreditované laboratoři. Potvrzení o negativní diagnóze může být prokázáno v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno, příjmení, datum narození, číslo cestovního dokladu a datum narození testované osoby. Potvrzení je doporučeno mít v originále v tištěné nebo elektronické formě. Informace o negativním testu a diagnóze může být vystaveno na jednom stejném dokumentu a je nutné, aby bylo vyplněno strojově. Vždy je důležité, aby v něm bylo uvedeno datum odběru testu a informace o jeho negativním výsledku, potvrzení od lékaře a jeho podpis + razítko.
Výjimky z testování pro vstup do Řecka
 • Klienti s oficiálním národním certifikátem o provedeném očkování nemusí RT-PCR test podstupovat, pokud ovšem uplynulo minimálně 14 dní od završení kompletní vakcinace. Certifikát musí být vystaven v anglickém, francouzském, německém, italském, španělském nebo ruském jazyce a musí obsahovat jméno a příjmení uvedené v pase, typ použité vakcíny, počet dávek a datum jejich provedení. Akceptované vakcíny jsou: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
 • Dále mohou vstoupit do Řecka bez nutnosti předložit negativní RT-PCR ti cestující, kteří doloží potvrzení o zotavení z onemocnění COVID-19. Potvrzení musí obsahovat informaci, že se cestující uzdravil z nemoci Covid-19, od 27.6. je maximální doba od prodělání nemoci stanovena na 180 dní. Potvrzení o prodělání onemocnění lze prokázat dvěma způsoby:
  1. Potvrzení od lékaře / laboratoře: Potvrzení o prodělání nemoci musí být vydáno 30 dní po prvním pozitivním testu. Cestující musí společně s potvrzením předložit i výsledek onoho pozitivního testu.
  2. EU digitální certifikát: V tomto případě jsou rozhodující data platnosti (od-do) na certifikátu. Cestující jej může mít jak v papírové, tak digitální podobě. S dotazy ohledně potvrzení se obracejte na Ministerstvo zdravotnictví.
 • Děti do 12 let (11,99) jsou z povinnosti předložení testu vyloučeni a nemusí RT-PCR test podstupovat. Dále platí povinnost vyplnění vstupního formuláře.
Cestující mohou být při příjezdu do Řecka podrobeni kontrolním testům na Covid-19 a jsou povinni tyto testy strpět. Odmítnutí podstoupit kontrolní test nebo pozitivní výsledek kontrolního testu může být důvodem k odepření vstupu do země. Testovaní cestující musí vyčkat na místě až do oznámení výsledku kontrolního rychlého antigenního testu. V případě pozitivního výsledku musí zůstat 14 dní v karanténě na jimi udané adrese (event. v úřady určeném hotelu). Tato povinnost se může vztahovat i na jeho nejbližší spolucestující (rodinu, přítele). Porušení se trestá pokutou 5.000 €.

3/ VSTUPNÍ FORMULÁŘ DO ŘECKA
 • Každý cestující (včetně dětí a infantů), nezávisle na výchozí destinaci a státní příslušnosti, musí nejlépe 24 hodin před vstupem na území Řecka vyplnit v angličtině a odeslat oficiální elektronický formulář (tzv. Passenger Locator Form - PLF) na vládní platformě https://travel.gov.gr/, kde cestující uvede všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Řecku (včetně PSČ), jakož i kontaktní osobu pro případ onemocnění. Spolucestující děti do 18 let se vpisují do PLF formuláře jednoho z rodičů nebo rodina s dětmi vyplní jeden společný PLF formulář. Dotazník doporučujeme vyplňovat v prohlížeči Chrome. Po jeho vyplnění ihned obdržíte e-mail s potvrzením o registraci (z adresy: no-reply@travel.gov.gr – kontrolujte také složku hromadné či nevyžádané pošty). Po vyhodnocení formuláře obdržíte opět e-mailem individuální QR kód, kterým se musí prokázat osoby při vstupu na území Řecka, a to jak při cestě letecky, tak i při cestě trajektem či po silnici. Tento kód je nutné uchovat v telefonu či tabletu, který si berete s sebou na cestu; doporučujeme opatřit si i jeho tištěnou verzi.
 • Požadované vstupní dokumenty jsou kontrolovány již při odbavení na letišti. Cestující, kteří nedoloží vstupní povinnosti, nebudou přijati k letecké dopravě.
4/ NOVÁ PRAVIDLA PRO NÁVRAT DO ČR
S účinností od 9. července 2021 platí nové podmínky pro vstup osob do České republiky. Pravidla se vztahují jak na příjezd cizinců, tak na návrat českých občanů a rezidentů zpět do České republiky.
 • V případě cesty z Řecka (červená barva semaforu - platné od 26. 7. 2021) je povinností cestujících předložit před vstupem do ČR negativní RT-PCR test ne starší než 72 hodin či negativní antigenní test ne starší 48 hodin před odletem z destinace. 48 či 72 hodin je myšleno od okamžiku odebrání vzorku, do pravidla 48 či 72 hodin se nezapočítává doba letu.
 • Delegát CK BRENNA pomůže klientům zajistit testování v místě pobytu. Testování bude klienty hrazeno na místě testování. Cena testu je cca 25 €/1 antigenní test, cca 65 €/1 RT-PCR test.
 • Dále pak platí povinnost podstoupit druhý RT-PCR test (antigenní test nestačí) provedený v ČR nejdříve 5. den, nejpozději však 14. den od příletu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 14 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.
 • Pro všechny cestující bez výjimek platí povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, jehož vyplnění bude při vstupu do ČR kontrolováno. Příjezdový formulář pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví je k vyplnění zde. Vyplněním umožníte orgánům ochrany veřejného zdraví kontaktovat vás v těch případech, kdy bude zjištěno, že jste mohl(a) být během cesty nakažen(a) jinou osobou nebo vy sám(a) jste mohl(a) být zdrojem nákazy pro ostatní cestující. Formulář vyplní každá dospělá osoba za sebe a za členy rodiny mladší 18 let cestující společně. Informační centrum pro cesty do zahraničí zajišťuje telefonická linka Ministerstva zahraničních věcí ČR a je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 - 16:00. Informace jsou k dispozici na čísle + 420 224 183 200.
 • Informace mohou být dále průběžně aktualizovány. Najdete je zde.
Výjimka z testování po návratu do ČR
 • Ve výjimkách z testování pro návrat do ČR jsou zahrnuty plně očkované osoby, které se prokáží certifikátem, že od jejich očkování uběhlo 14 dnů a více.
 • Děti do dovršení věku 12 let nemusí v destinaci podstoupit test na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2. Děti ve věku 0-6 let (5,99) jsou z testování zcela vyjmuty, děti ve věku 6-12 let (11,99) musí RT-PCR test absolvovat do 5 dnů od příjezdu do ČR.
 • Ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku zavedena místní pobytová taxa, která je placená klienty v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
  Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
  0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
  0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Řecka i ČR)
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme 2 typy pojištění: kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu a pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

8 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 480 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 200 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 740 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 480 Kč/pobyt

11 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 660 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 280 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 030 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 640 Kč/pobyt

12 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 720 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 300 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 120 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 700 Kč/pobyt

15 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 900 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 370 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 400 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 870 Kč/pobyt

Příplatky k ceně

7 990 Kč/8 790 Kč/10/11 nocí/osoba – jednolůžkový pokoj
5 490 Kč/
7 nocí/osoba jednolůžkový pokoj

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 59 klientů CK BRENNA
Ludmila Vondrová 15.9.2021

Dobrá poloha hned u pláže, klidné a příjemné místo, moře čisté a teplé. Celkově jsme byly spokojené, organizace a info od delegáta výborné, absolvovaly jsme krásný výlet lodí, vše proběhlo v pohodě.

Jídlo - snídaně slabší, večeře výborné.

Václav Štípek 13.9.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Pavlína Eisová 27.8.2021

poloha, klid

Božena Horáková 23.8.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Edita Antošová 16.8.2021

U moře, čistá voda, blízko do centra

Tereza Takácsová 11.8.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Barbora Holá 9.8.2021

Hotel přímo na pláži, snídaně a večeře s výhledem na moře, klidná lokalita s nabídkou všech potřebných služeb (obchody, taverny, moto-půjčovny, atd.)

Klimatizace za poplatek, jednotvárné snídaně.

Blanka Heikenwälderová 6.8.2021

Krásná poloha hotelu přímo u písečné pláže. Slunečníky za poplatek 5 € na den ( slunečník + 2 lehátka).Hned u hotelu obchůdek. Ve vesnici spousta restaurací a teveren.

Vratislav Bartošek 6.8.2021

Úžasné místo pro klidnou a pohodovou dovolenou, hotel ve starořeckým stylu, vynikající obsluha a služby, výborná a kvalitní kuchyně, klidná, čistá a hlavně písečná pláž ihned u hotelu, velmi příznivá cena 5 EUR za lehátka a slunečník. Majitelé, obsluha a personál mluví anglicky a i česky a rusky je možno se domluvit. Cca 300m od hotelu je vynikající super čistá písečná pláž s výbornými restauracemi a hlavně výborně obsluhujícím ogarem - dvojníkem nebožtíka Dana Nekonečného, mluví asi 6 jazyky včetně češtiny. Nedaleko je půjčovna na všechny možné mořské radovánky včetně skútrů a na projížďku na padáku. Měli jsme štěstí na osobní setkání se želvami a kraby. Vřele doporučujeme různé výlety, ty jsou úžasné. Excelentní a vysoce profesionální průvodcovský výkon paní Věry při výletě kolem Zakynthosu.

Hrozně teplé moře v odpoledních hodinách v blízkosti pláže až 37°C.

Michaela Jírová 31.7.2021

Blízkost moře, výborná strava, udržovaná zahrada s prostrory pro venkovní stravování. Opět bychom chtěli vyzdvihnout služby delegáta. Paní Irena je skvělá. Za klienty bojuje s opravdovou energií. Není to jednoduché, podmínky se díky vládním nařízením stále mění. Skutečně jí patří velký dík!

Žádné

Jiří Šváb 30.7.2021
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Hana Petrová 12.7.2021

Hotel umístěn přímo na břehu moře, tudíž sejdete pár schodů a plavete v moři!!!

Libuše Králová 21.9.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Marie Bílá 14.9.2020

Nádherná dovolená v Alykes, služby, personál, všichni velmi milí a laskaví, prostředí klidné, příjemné, byli jsme velmi spokojeni, děkujeme:).

Dagmar Jankovská 7.9.2020

poloha přímo u pláže ,vyhovuje mně ,že se nejedná o hmamutí podnik , personál je velmi ochotný a vzhledem k obtížné situaci udělal maximum

nemám

Renata Dudková 6.10.2019

Hotel přímo u moře, v blízkosti obchody, taverny aj.

nemám

Lenka Jurošová 24.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Pavel Houška 15.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Miluše Pumprová 9.9.2019

Klid, čisté a a teplé moře

Nemáme

Radka 24.8.2019

Krásné ubytování, terasa s výhledem na moře. Výborné jídlo. Blízkost pláže a možnost nádherných procházek po pláži nebo i k blízkým horám.

Majitelka hotelu by mohla být příjemnější, jinak personál v pohodě.

Miroslava Součková 23.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Eleni Papadopulosová 14.8.2019

more, delegatka Tereza je jednicka. vzdy poruce. skvela.

hotel. starsi vybaveni

Ilona Krejbychová 12.8.2019

Dovolená naprosto splnila naše očekávání, perfektní hotel s báječným personálem, výborná poloha, přístup do moře pozvolný, ceny dobré

žádné

Dagmar Penkalová 12.8.2019

hned u moře, výhled, prostorný pokoj a koupelna (v rámci Řecka), výborná strava

klimatizace za poplatek 7 euro

Alena Vašinová 5.8.2019

bez výhrad

Lubomír Šulc 5.8.2019

Zábavná zóna dále od hotelu, pláž přímo u hotelu Klidné prostředí

Bez připomínek

Olga Horská 3.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Roman Kawij 29.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Iveta Zemánková 22.7.2019

Hotel přímo na pláží, klidná lokalita, současně však letovisko nabízí dostatek taveren, obchodů se suvenýry, supermarketů a podobně. Velice jsem ocenila možnost pěších výletů po okolí, například na pláž Xigia nebo do vesnice Katastari. Polopenze v hotelu předčila má očekávání. Z Řecka jsem zvyklá na jednotvárné snídaně, nabídka v hotelu však byla pestrá, v nabídce bylo sladké, slané, různé druhy pečiva a podobně. Večeře byly o třech chodech, jako předkrm většinou polévka (všechny byly vynikající), hlavní chod jsme si mohli vybrat asi ze šesti jídel (opět vynikající, velké porce) a na závěr byly v nabídce tři druhy malého dezertu (dva se opakovaly každý večer, nicméně byly dobré, takže to vůbec nevadilo). Letovisko Alykes a hotel Astoria můžu vřele doporučit :-)

Žádné nemám, vše bylo perfektní.

Erika Mrkvicová 13.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Božena Dvořáčková 5.7.2019

menší hotel přímo na pláži, v blízkém okolí žádný jiný hotel, takže klidná zóna, nejbližší obchody a restaurace asi 50 m od hotelu. Zvláštní pochvalu zaslouží slečna Tereza Pazdírková za vstřícné a milé jednání a paní Věra Zichová za vedení výletu po vnitrozemí a vyčerpávající informace o ostrově Zakynthos

žádné

Iveta Tříletá 2.7.2019

S hotelem i místem jsme byli maximálně spokojeni. Očekávali jsme klidné místo u moře, dobré jídlo, pohodu a to se mám splnilo. Myslím, že není co dodat, byli jsme opravdu velice spokojeni. Doporučuji všem, kteří nevyhledávají ruch. Jídla bylo dostatek, večeře výběr z několika menu, které bylo v češtině. Personál je velice milý a snaží se hovořit i v češtině. Delegátka slečna Tereza byla vstřícná a milá.

Vlasta Roháčová 27.6.2019

Do Alykes se stále vracím v hotelu Astoria jsem byla podruhé.

Majitelka hotelu Astoria odmítá nachystat balíčky/snídani - při dřívějším odjezdu klientů z hotelu. Údajně kvůli "hygieně" - ALE na výlety balíčky poskytuje .... U výletů je to něco jiného?-tam již o hygienu nejde? Je to jasné jde o peníze - z výletu se klient ještě vrací a tudíž je potenciální zákazník, který si koupí oběd nebo víno a cokoliv v restauraci. Ten kdo odjíždí již nic neutratí a není tedy "zajímavý". DOCELA HUMUS jednání. Zde by CK BRENNA mohla s majitelkou prodiskutovat "proč dvojí jednání" ohledně balíčků. Děkuji

Jaroslava Dvořáková 20.6.2019

Poloha přímo u moře, písčitá pláž, klidné moře,klidná lokalita

Jídlo v restauraci dobré, ale málo ovoce a zeleniny.

Zbyšek Uhlík 1.10.2018

Tak to bylo super

Jarmila Bočková 30.9.2018

Hotel přímo u moře, písečná pláž, zajímavé okolí, vzdálenost od hlavního města.

Žádné

Zdeněk Kubiš 30.9.2018

blízkost pláže , poloha v blízkosti nákupní a odpočinkové zóny, žádný velký hotel v okolí.

Velký neupravený prostor za hotelem přes silnici , malá hloubka moře cca 100 až 150 m .Malá pláž u hotelu , žádná odpočinková plocha v prostoru hotelu

Helena Pavlišová 28.9.2018

u moře,klid,ticho,žádné diskotéky,rámus,ale centrum s obchůdky a krámky kousek od hotelu...ideální. Vše podle očekávání

nemáme žádné

Radomil Řežucha 18.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Barbora Nossková 17.9.2018

Hotel přímo u pláže, příjemný personál, výborné večeře, kousek od centra, výborná delegátka, velký výběr výletů.

Trošku slabší snídaně, ale pokud není člověk moc náročný tak to stačí (jogurt s medem a datli je top :))

Taťána Orgoníková 17.9.2018

Hotel Astoria na perfektním místě,umístěn v zahradě,od moře 0 m,můžete sedět,pít frapé a koukat jen tak na moře...perfektní, zamilovala jsem se do tohoto místa.

Anna Čurdová 7.9.2018

Poloha hotelu přímo na pláži.Klidné prostředí a výborný a ochotný personál.

Uvedeny výše.Nápoje u snídaně.

Ilona Brymová 27.8.2018

poloha hotelu

Petra Mládková 19.8.2018

poloha přímo u moře, možnost procházek po ponbřeží i do centra Alykes i Alykanas

Uvítali bychom, kdyby byla klimatizace v ceně zájezdu / nesál zrovna málo/ a kdyby se nemuselo platit za lehátka před hotelem, zvláště když u hotelu není bazén ani hotelová zahrada, kde by nějaká lehátka byla. Ale přesto naprostá spokojenost :)

Daniela Klein 13.8.2018

Nádherné místo kousíček od krásné pláže, do obchůdků 100 metů, paráda

placená lehátka před hotelem i pro hotelové hosty

Daniela Klein 11.8.2018

Poloha hned u pláže a kousíček od večerní zábavy a barů, skvělý a velmi ochotný personál, možnost výběru z několika jídel na večeři, včetně desertu.

Absence jakékoliv zeleniny na snídani, malý výběr jídel na snídani. Náhradní balíčky místo snídaně na výlet byl suchý toust se sýrem a jednu fruiko. To opravdu není odpovídající snídaně.

Marcela Jelínková 27.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Hana Hanáková 25.7.2018

Hotel u moře, klidné prostředí.

Jana Brázdilová 18.7.2018

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti pláže, v restauraci je krásné posezení s výhledem na moře. Personál je milý a ochotný, jen někdy nestíhá obsloužit všechny hosty. Líbila se mi i menší terasa přílehající k pokoji.

Nemám vážné výhrady. Hotel odpovídá kategorii 3 hvězdiček, je starší, nijak luxusní, ale s tím jsme počítali. Někteří klienti si stěžovali na neustálý vítr a chladnější moře, což může být způsobeno polohou hotelu na severu ostrova. Nebo jsme možná jen měli "štěstí" na poněkud chladnější počasí v tomto týdnu (do 27 stupňů Celsia). Asi by bylo dobré je na to předem upozornit.

František Galita 16.7.2018

Poryvy vetru

Marcela Dudková 16.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jaroslav Všetička 9.7.2018

hotel přímo u pláže

jen písečné pláže, ale to je jen můj pohled

Filip Jenka 9.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Eva Dragounová 30.6.2018

přímo u pláže

nemám

Vít Bohun 29.6.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jaroslava Neradová 25.6.2018

hotel hned u moře

pokoje s výhledem na silnici -velký hluk,sluníčko pralo na balkon celý den

Antonín Bohun 25.6.2018

klidné místo na konci letoviska

Miloslava Krejčová 18.6.2018

Úžasný,příjemný hotel na pláži...

Bez výhrad,doporučuji starším lidem a nebo s velmi malými dětmi,pro starší děti není zábava...moře zde patří k těm nejkrásnějším ,průzračné,pláž písečná,pozvolný zcela bezpečný vstup do moře....určitě doporučuji...

Vladimír Klíma 11.6.2018

Vše, ubytování, poloha, pláž a hlavně personál

Žádné

Mapa polohy hotelu

Letovisko Alykanas/Alykes

Alykanas leží v bezprostřední blízkosti střediska Alykes. Letoviska jsou od sebe vzdálena 1 km, navazují na sebe plážemi a jsou tak propojena v jedno letovisko. Rozprostírají se na severovýchodním pobřeží ostrova asi 15 km od hlavního města Zakynthos. Obě letoviska nesou své jméno podle solných dolů, které jsou k vidění za vesnicemi. Ačkoliv patří mezi méně rušná, najdete zde širokou nabídku veškerých služeb, které k turistice patří – řadu restaurací, taveren, obchodů, půjčoven aut a motocyklů. Letoviska Alykes a Alykanas jsou tradičními oblastmi s krásnou přírodou, kde naleznete písečné i oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži můžete využít nabídky vodních sportů. Ten, kdo rád podniká výlety za poznáním a přírodními krásami, ocení, že na sever od letovisek se nachází pláž Xigia s výskytem léčivých sirných pramenů a pláž Mikros Gialos.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Valais *** / Aparthotel Piccadily **+ / Hotel Astoria *** / Studia Draganikos / Studia Akis Studia a apartmány / Hotel Alykanas Village **** / Hotel Koukounaria **** / Aparthotel Alykanas Beach ***

Balíčky pobytů

BRENNA TIP

BRENNA TIP
Kvalitní služby za výhodnou cenu.

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ
Doporučujeme brzkou rezervaci.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 59 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • hotel přímo u pláže
 • SAT/TV a lednice zdarma
 • dětské hřiště
 • oblíbené letovisko
 • doporučujeme včasnou rezervaci

Stravování


Polopenze – kontinentální snídaně formou bufetu, servírované večeře formou menu (výběr ze 3 jídel).

Informace k ubytování


 •  dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
 •  koupelna s toaletou, fén
 •  SAT/TV, lednice, telefon, varná konvice
 •  klimatizace (za poplatek cca 7 €/den)
 •  trezor (za poplatek cca 10 €/týden)
 •  balkon nebo terasa
 • dětská postýlka zdarma (nutné rezervovat předem v CK), při objednávce na místě (za poplatek 7 €)

Vybavení a služby


 •  vstupní hala s recepcí, TV koutek
 •  Wi-Fi ve společných prostorách zdarma
 •  hlavní restaurace, bar, obchod se suvenýry
 •  dětské hřiště

Výhody zájezdu


 • ostrov vzácných mořských želv Caretta Caretta
 • zelený ostrov s krásnými plážemi
 • modré jeskyně, olivové háje
 • známý vrak lodi na pláži Navagio
 • klidná i rušnější letoviska
 • možnost pojištění proti onemocnění COVID-19
 • garance odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Pefkos Beach ***

Rhodos
Snídaně , Polopenze
písečná pláž    vzdálená 600 m
Dospělý: 16 790 Kč
 

Hotel Anavadia ****

Rhodos
All inclusive
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 700 m
Dospělý: 17 390 Kč
Dítě:9 690 Kč 

Studia Elpida

Rhodos
Bez stravování , Snídaně
písečná pláž    vzdálená 30 m
Dospělý: 14 790 Kč
Dítě:11 990 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená