po - pá: 9 - 18 h   so: 9 - 13 h

Hurghada

Oblast Hurghady je situována ve východní části Egypta. Jedná se o živé letovisko s přístavem, které se stalo největším turistickým centrem v oblasti Rudého moře. Srdce návštěvníků si Hurghada získala především svými zlatavými plážemi, krásným, čistým mořem, celoroční sezónou a komfortem, který je schopno nabídnout. Do tzv. Hurghadské riviéry patří několik menších letovisek včetně měst El Gouna, ...


Vyhledávání podle: Hurghada    

Hotel Elysees Dream Beach ****

Hurghada 25.01.2020 - 05.02.2020
Praha-V. Havel
All inclusive | 12 dní
Dospělý: 17 790 Kč LM
Dítě: 9 990 Kč

Hotel Elysees Dream Beach ****

Hurghada 25.01.2020 - 01.02.2020
Praha-V. Havel
All inclusive | 8 dní
Dospělý: 14 890 Kč LM
Dítě: 9 990 Kč

Hotel Elysees Dream Beach ****

Hurghada 25.01.2020 - 08.02.2020
Praha-V. Havel
All inclusive | 15 dní
Dospělý: 19 890 Kč LM
Dítě: 9 990 Kč

Hotel Jasmine Palace Resort & SPA *****

Hurghada 25.01.2020 - 05.02.2020
Praha-V. Havel
All inclusive | 12 dní
Dospělý: 21 190 Kč LM
Dítě: 9 990 Kč

Hotel Jasmine Palace Resort & SPA *****

Hurghada 25.01.2020 - 01.02.2020
Praha-V. Havel
All inclusive | 8 dní
Dospělý: 16 990 Kč LM
Dítě: 9 990 Kč

Hotel Jasmine Palace Resort & SPA *****

Hurghada 25.01.2020 - 08.02.2020
Praha-V. Havel
All inclusive | 15 dní
Dospělý: 24 190 Kč LM
Dítě: 9 990 Kč

Hotel Marlin Inn Azur Resort ***

Hurghada 25.01.2020 - 05.02.2020
Praha-V. Havel
All inclusive | 12 dní
Dospělý: 16 790 Kč LM
Dítě: 9 990 Kč

Hotel Marlin Inn Azur Resort ***

Hurghada 25.01.2020 - 01.02.2020
Praha-V. Havel
All inclusive | 8 dní
Dospělý: 14 290 Kč LM
Dítě: 9 990 Kč

Hotel Marlin Inn Azur Resort ***

Hurghada 25.01.2020 - 08.02.2020
Praha-V. Havel
All inclusive | 15 dní
Dospělý: 18 690 Kč LM
Dítě: 9 990 Kč

Hotel Pickalbatros Albatros Aqua Park ****

Hurghada 25.01.2020 - 05.02.2020
Praha-V. Havel
All inclusive | 12 dní
Dospělý: 18 290 Kč LM
Dítě: 9 990 Kč

Informace o destinaci

Oblast Hurghady je situována ve východní části Egypta. Jedná se o živé letovisko s přístavem, které se stalo největším turistickým centrem v oblasti Rudého moře. Srdce návštěvníků si Hurghada získala především svými zlatavými plážemi, krásným, čistým mořem, celoroční sezónou a komfortem, který je schopno nabídnout. Do tzv. Hurghadské riviéry patří několik menších letovisek včetně měst El Gouna, El Dahar, Sakalla, Makadi Bay, zátoka Soma Bay a Safaga. Pokud chcete zažít pravou arabskou atmosféru, vydejte se do staré části, tzv. El Dahar, kde lze vidět každodenní život Egypťanů, mešity a nepřeberné množství tradičních obchůdků. Jižním směrem pak navazuje novější, rušnější část nazývaná Sakkala, kde můžete najít přístav, obchůdky, kavárny a čajovny. 30 km jižně od Hurghady se nachází oblast Makadi Bay, jejímž hlavním lákadlem je mimořádně malebná písečná pláž, plná romantických zátočin s průzračně azurovým mořem. Lemována je nádherným korálovým útesem. Tato oblast je vyhlášeným rájem pro potápění a šnorchlování. Makadi Bay je méně rušným střediskem, najdete zde jak luxusní hotely s kompletním sportovním a rekreačním vyžitím i bohatými animačními programy, tak menší a pokojnější rodinné hotýlky.
Pokud byste chtěli mít soukromí, navštivte blízké ostrůvky, kterých je tu v moři spousta (nejznámější je ostrov Giftun). Spatříte zde nezapomenutelný svět korálových útesů. Průměrná roční teplota 25 °C udělala z Hurghady velmi oblíbené letovisko, které je turisty hojně navštěvováno po celý rok.

CESTOVNÍ DOKLADY
Všichni klienti musí cestovat na cestovní pas, jehož platnost je delší než 6 měsíců od ukončení pobytu v Egyptě. Dále upozorňujeme, že každý občan ČR včetně dětí i tzv. infantů (dětí do 2 let) je povinen cestovat na vlastní cestovní pas. V roce 2012 byla ukončena platnost zápisů dětí do 15 let v cestovních dokladech rodičů! Klient zodpovídá za platnost svého cestovního dokladu sám. Prosíme naše klienty o kontrolu svých cestovních dokladů.

VSTUPNÍ VÍZUM
K cestě do Egypta potřebujete vízum. Můžete si ho objednat při koupi zájezdu nebo až po příletu na letišti v Hurghadě. Podmínkou pro vydání víza je platnost cestovního pasu minimálně půl roku po návratu ze země. Držitelé cestovních pasů jiných států jsou povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu. Aktuální informace o vstupních podmínkách naleznete zde.

Načítám hotely...

Výlety

Výlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v EUR, USD nebo v Egyptské libře. Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací jsou orientační a mohou se během sezóny měnit. O přesném programu a cenách výletů informuje klienty zástupce/delegát. V ceně není zpravidla zahrnuta strava, nápoje a vstupy do památek. Stravu zajištěnou v hotelu a nevyužitou z důvodu účasti na výletu nelze nahradit, hotely nemají povinnost připravovat pro klienty balíčky. Výlety mohou být zrušeny z důvodů, jakými jsou například nepřízeň počasí, nedostatečný počet účastníků či vyšší moc.


Celodenní výlet do Káhiry / cena: cca 90 €

Celodenní výlet do hlavního egyptského města Káhira. Odjezd v časných ranních hodinách (cca ve 3:00 h) z hotelu do 450 km vzdálené Káhiry, jejíž prohlídka začíná návštěvou pyramid v Gíze. Nejznámější jsou Cheopsova (má tři hlavní komory: Královu a Královninu síň a tzv. Velkou Galerii), Chefrénova a Menkauerova. Sfinga (hlava faraona se lvím tělem), která je před pyramidami, je má hlídat. Po obědě, který je v ceně výletu, následuje návštěva Egyptského muzea, které uchovává rozsáhlou sbírku staroegyptských památek. Ve více jak padesáti místnostech je k vidění téměř 130 tisíc různých exponátů od kolosálních soch po drobné šperky, které představují historii starověkého Egypta od počátků do příchodu islámu. Součástí sbírek jsou poklady z Tutanchamonova hrobu, včetně jeho dvou zlatých rakví a slavné posmrtné masky. Při poslední zastávce budete mít možnost nakoupit v bazaru. Návrat do hotelu v nočních hodinách (cca 22:00 h). Cena zahrnuje vstupy a oběd.

Celodenní výlet do Luxoru / cena: cca 90 €

Překrásný celodenní výlet za památkami egyptské historie. Odjezd v časných ranních hodinách (cca v 5:00 h) autobusem do 280 km vzdáleného Luxoru, cesta přes poušť do nilského údolí. Návštěva této oblasti začíná zhlédnutím západního břehu Nilu (sochy Amenhotepa III – Memnonovy kolosy, Údolí králů – vstup do 3 hrobů, chrám královny Hatšepsut). Následně se dopravíte na východní břeh řeky Nil, kde si při obědě odpočinete a pokračujete návštěvou slavného chrámu Karnak. Návrat do Hurghady ve večerních hodinách. Cena výletu zahrnuje vstupné do památek, průvodce, oběd.

Celodenní šnorchlování na ostrově Mahmya / cena: cca 70 €

Po nalodění v přístavu (cca v 7:30 h) následuje asi hodinová plavba na přírodní korálový ostrov Mahmya. Vyzkoušet si zde můžete plážový volejbal, potápění, šnorchlování nebo můžete jen relaxovat na čistě bílé pláži (možnost pronájmu slunečníků) a koupat se v korálovém průzračném moři. V ceně výletu je zahrnut oběd, vybavení ke šnorchlování si můžete zapůjčit zdarma. Příjezd zpět do hotelu cca v 16:00 h.

Výlet lodí na ostrov Giftun (šnorchlování) / cena: cca 30 €

Krásný písečný ostrov leží v Rudém moři, cca hodinu plavby lodí z Hurghady. Do přístavu budete přivezeni autobusem. Během plavby zastavíte na otevřeném moři u korálových ostrovů s možností potápění. Další zastávka je již přímo na pustém ostrově Giftun, kde loď zakotví a trávíte odpoledne na panenské pláži s jemným světlým pískem s další možností šnorchlování ve vodách Rudého moře. V ceně je oběd včetně nealkoholického nápoje, podávaný na palubě lodi. Návrat do hotelu cca v 16:00 h.

Sea scope / cena: 35 €

Dobrodružná plavba ponorkou, u které spatříte fantastický podmořský svět. Velké panoramatické okno vám poskytne úžasný pohled na korálové útesy, ryby a jiné mořské živočichy Rudého moře. Ideální výlet pro ty, kteří chtějí zažít svět pod vodou bez potápěčských brýlí. Plavba trvá 90 minut a je vhodná i pro děti.

Ponorka Sindbad / cena: cca 50 €

Fantastické zážitky přináší ponorka Sindibad, díky níž objevíte nádherný podmořský život Rudého moře. Sestoupíte do hloubky až 20 metrů. Během dvouhodinové plavby pod hladinou moře můžete pozorovat překrásné barevné korálové útesy a různé druhy ryb.

Delfinárium / cena: cca 40 €

Nezapomenutelná hodinová show s delfíny, lachtany a mroži pro děti i dospělé.

Čtyřkolky / cena: cca 35 €

Odpolední tříhodinový výlet do pouště na čtyřkolkách, kdy po cca 25 km jízdy zastavíte v beduínské vesnici. Při této návštěvě se dozvíte nejen o životě a tradicích beduínů, ale můžete si vykouřit vodní dýmku nebo ochutnat beduínský čaj. V ceně výletu je BBQ večeře a nealkoholický nápoj. Výlet trvá cca 90 minut.

Sahara Park / cena: cca 45 €

Výlet jeepy za beduíny. Dobrodružná cesta pustou pouští a okolními horami do beduínské vesnice, kde máte možnost shlédnout tradiční styl života beduínské rodiny. V ceně výletu je zahrnuta projížďka na velbloudech a večerní grilování včetně nealkoholických nápojů. V podvečer můžete shlédnout orientální show a břišní tanečnice a budete svědky úžasného západu slunce v poušti. Návrat do Hurghady ve večerních hodinách.

Potápění / cena: cca 50 €

Celodenní potápění s instruktorem, vybavení v ceně.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená