po - čt: 9:00 - 17:30   pá: 9 - 17:00

Hotel Coral Sea Imperial Sensatori *****

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

VSTUPNÍ VÍZUM A FORMULÁŘ

 • Vízum si můžete objednat při koupi zájezdu za cenu 800 Kč/osoba nebo si jej můžete zakoupit až po příletu na letišti v Egyptě za cenu 25 $. Vízum musí mít zakoupeno každá osoba na svůj cestovní doklad (tedy i děti a infanti). Podmínkou pro vydání víza je platnost cestovního pasu minimálně 6 měsíců po návratu ze země.
 • Držitelé cestovních pasů jiných států jsou povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu. Aktuální informace o vstupních podmínkách naleznete zde.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • vstupní vízum si můžete objednat při koupi zájezdu za 800 Kč/osoba nebo si jej můžete zakoupit až po příletu na letišti v Egyptě za cenu 25 $. Podmínkou pro vstup do Egypta a vydání víza je platnost cestovního pasu minimálně 6 měsíců po návratu ze země. Držitelé cestovních pasů jiných států jsou povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu. Aktuální informace o vstupních podmínkách naleznete na www.mzv.cz.
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

Tarif KOMFORT PLUS COVID
 • Dospělá osoba 90 Kč/den
 • Dítě do 12 let 45 Kč/den
Pojištění lze zakoupit pouze na celou dobu trvání zájezdu.
Více informací k cestovnímu pojištění UNIQA.

Příplatky k ceně

Hodnocení hotelu

Napište vlastní recenzi, pokud jste s námi cestovali.

Mapa polohy hotelu

Letovisko Sharm El Sheikh

Oblíbené letovisko Sharm El Sheikh je původně to byla rybářská vesnička na nejjižnějším cípu Sinajského poloostrova obydlená beduíny. V posledních letech se však tato oblast značně změnila. Dělí se na několik částí - luxusní turistické letovisko Naama Bay, situované cca 7 km na sever, se známou pláží přímo v centru, kde vyrostly velkolepé a moderní hotelové resorty, severně potom přímo u letiště leží Shark´s Bay a ještě dále Nabg Bay. Naopak na jižním okraji střediska leží Sharm El Maya. Převládá zde subtropické podnebí s horkými dny, které střídají příjemné chladivé večery. V létě cca 40 °C, v zimě cca 25 °C – to jsou ideální podmínky k dovolené po celý rok. Nejzajímavější na této oblasti je bezesporu podmořský svět, zdejší korálové útesy se táhnou v délce 80 km až k Akkadskému zálivu. Šnorchlovat a potápět se v modrých vodách kolem korálů můžete díky ideální teplotě vody v každém ročním období. Těšit se můžete na azurové moře a krásné soukromé písečné pláže. Některé hotely mají přímý přístup k okraji korálového útesu a umožňují tak poznat i méně zdatným plavcům barevné bohatství zdejších hlubin pouze se šnorchlem. Sharm El Sheikh sousedí s přírodní rezervací Ras Mohamed a má ideální podmínky pro turistiku. Navštivte také místní bazary a poznejte kulturu odlišného národa.

CESTOVNÍ DOKLADY
 • Všichni klienti musí cestovat na cestovní pas, jehož platnost je delší než 6 měsíců od ukončení pobytu v Egyptě. Dále upozorňujeme, že každý občan ČR včetně dětí i tzv. infantů (dětí do 2 let) je povinen cestovat na vlastní cestovní pas. Klient zodpovídá za platnost svého cestovního dokladu sám. Prosíme naše klienty o kontrolu svých cestovních dokladů. Dále doporučujeme si na cestu pořídit kopii cestovního pasu.
 • Cestující jiné národnosti jsou povinni se informovat o podmínkách vstupu do konkrétní destinace na zastupitelském úřadě své země nebo v CK.

VSTUPNÍ VÍZUM

 • Vízum si můžete objednat v CK při koupi zájezdu za cenu 800 Kč/osoba (doobjednat lze však nejpozději 5 pracovních dnů před odletem) nebo si jej můžete zakoupit až po příletu na letišti v Egyptě za 25 $. Vízum musí mít zakoupeno každá osoba na svůj cestovní doklad (tedy i děti a infanti). Podmínkou pro vydání víza je platnost cestovního pasu minimálně 6 měsíců po návratu ze země.
 • Držitelé cestovních pasů jiných států jsou povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu. Aktuální informace o vstupních podmínkách naleznete zde.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Xperience St. George Homestay **** / Hotel Pickalbatros Aqua Park - Sharm El Sheikh ***** / Hotel Cleopatra Luxury Resort Sharm El Sheikh ***** / Hotel Pickalbatros Aqua Blu Resort - Sharm El Sheikh **** / Hotel Cleopatra Luxury Resort Sharm El Sheikh - pouze pro dospělé ***** / Hotel Pickalbatros Laguna Club Resort Sharm El Sheikh **** / Hotel Pickalbatros Laguna Vista Beach Resort ***** / Hotel Pickalbatros Sharm Resort **** / Hotel Pickalbatros Royal Grand Resort ***** / Hotel Jaz Belvedere ***** / Hotel Pickalbatros Royal Moderna Resort - Sharm El Sheikh ***** / Hotel Xperience Sea Breeze Resort ***** / Hotel Pickalbatros Palace ex. Cyrene Grand - Sharm El Sheikh ***** / Hotel Xperience Kiroseiz Parkland ***** / Hotel Ivy Cyrene Island **** / Hotel Concorde El Salam Sharm El Sheikh ***** / Hotel Jaz Sharks Bay **** / Hotel Xperience Kiroseiz Premier ***** / Hotel Domina Coral Bay Resort ***** / Hotel Coral Sea Imperial Sensatori ***** / Hotel Coral Sea Holiday Resort *****

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


Dítě do 13 let na přistýlce pouze za letenku


NOVINKA

NOVINKA
Novinka v nabídce CK BRENNA.

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

BAZÉN

BAZÉN
Bazén k dispozici v areálu ubytování.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hotel nebyl zatím hodnocený napsat recenzi

Výhody zájezdu


 • do Egypta bez starostí (možnost pojištění proti onemocnění COVID-19)
 • dovolená po celý rok, průměrná teplota 25 °C
 • zaručené vyšší teploty moře i vzduchu v letních měsících
 • rozsáhlé luxusní resorty
 • pro milovníky potápění a šnorchlování
 • fakultativní výlety za památkami i do pouště

Výhody zájezdu


 • Korálové útesy a bohatý podvodní život - vhodné pro potápění
 • Luxusní pláže a all inclusive hotely
 • Vodní sporty - windsurfing a kitesurfing
 • Blízkost k národnímu parku Ras Mohamed
 • Historická města a archeologické památky

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0 2+2 3+1

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Jasmine Palace Resort & SPA *****

Hurghada
All inclusive
písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 15 890 Kč
Dítě:11 290 Kč 

Hotel Hilton Marsa Alam Nubian Resort *****

Marsa Alam
All inclusive
písečná pláž    vzdálená 200 m
Dospělý: 19 390 Kč
Dítě:12 390 Kč 

Hotel Jaz Grand Marsa *****

Marsa Alam
All inclusive
písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 19 190 Kč
Dítě:12 390 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená