First minute slevy

Všem novým klientům, kteří si do 31. 3. 2017 koupí zájezd z katalogu, bude poskytnuta sleva za včasný nákup.

Slevy pro nové klienty

Záloha
Při koupi zájezdu do 31. 12. 2016 máte možnost složit minimální zálohu ve výši 1 500 Kč na osobu. Podmínkou je doplatek zálohy do výše 30 % z celkové ceny na smlouvě, a to do 31. 1. 2017. V případě, že složíte tuto zálohu máte samozřejmě právo čerpat slevy first minute dle nabídky.Ceny uvedené na těchto www stránkách již zahrnují slevy first minute dle daného období. Podmínkou čerpání této slevy je uzavření smlouvy o zájezdu a složení zálohy v minimální výši 1 500 Kč/osoba (v případě zakoupení zájezdu do 31. 12. 2016) či 30 % z celkové ceny zájezdu (v případě zakoupení zájezdu od 1. 1. 2017). Sleva je počítána z ceny zájezdu bez volitelných příplatků (pojištění, strava), její maximální výše je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Slevu lze uplatnit i na zvýhodněné ceny pro děti. Sleva není poskytována z nabídky „mimořádná sleva“. Slevu je možné uplatnit pouze při koupi zájezdu a nelze ji nárokovat dodatečně.Pobyt pro děti i dospělé osoby za cenu letenky

U vybraných kapacit mají děti i dospělé osoby na přistýlce (tzn. 3. a 4. lůžku) pobyt zdarma, platí pouze cenu letenky 8 990 Kč. Z těchto cen jsou také poskytovány slevy pro stálé klienty či slevy pro nové klienty dle výše uvedených termínů a podmínek. Tato akce není časově omezena, ovšem počet míst je omezen. Platné ceny jsou vždy uvedeny v ceníku ubytovací kapacity.

Poznámka: Děti do 2 let nebo-li infanti (v den zpátečního letu jim nesmí být 2 roky) mají zájezd zdarma. Platí pouze bezpečnostní taxu 650 Kč, případně pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí. Nemají však nárok na sedadlo v letadle, sedadlo v autobusu při transferu, lůžko nebo přistýlku v ubytovacím zařízení.


Sleva pro novomanžele

Každému novomanželskému páru poskytneme slevu ve výši 10 % ze základní katalogové ceny zájezdu v případě, že vycestuje do 3 měsíců po uzavření sňatku. Při koupi zájezdu je nutné předložit kopii oddacího listu. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.


Sleva pro seniory 55+

Každý klient nad 55 let věku (v době zájezdu musí klient dovršit 55 let) má nárok na slevu ve výši 10 % ze základní katalogové ceny zájezdu. Sleva není časově omezena. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.


Sleva pro skupiny

Pro skupiny od 11 osob jsme připravili skupinové a časově neomezené slevy.

  • 11–15 osob: 8 %
  • 16–20 osob: 10 %
  • 21–35 osob: 12 %

Pro skupiny od 36 osob se zvýhodnění stanovuje individuálně, kontaktujte nás. Podmínkou čerpání této slevy je uzavření cestovní smlouvy a složení zálohy v minimální výši 30 % z celkové ceny zájezdu. Sleva je počítána z ceny zájezdu bez volitelných příplatků (pojištění, strava), její maximální výše je 2 500 Kč na osobu a zájezd. Slevu lze uplatnit i na zvýhodněné ceny pro děti. Sleva není poskytována z nabídky „mimořádná sleva“. Slevu je možné uplatnit pouze při koupi zájezdu a nelze ji nárokovat dodatečně. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.


Pořadatel pobytového zájezdu (CK BRENNA) si vyhrazuje právo ceny zájezdů, které jsou uvedeny na www.brenna.cz - LÉTO 2017 zvýšit, a to v závislosti na obsazenosti konkrétních ubytovacích zařízení. Aktuální ceny pobytových zájezdů si ověřujte na www.brenna.cz u daného ubytovacího zařízení nebo v CK BRENNA na čísle: 542 215 255-6 nebo e-mailem: brenna@brenna.cz.