po - pá: 9:00 - 18 h  

Platba poukázkami

Chtěli byste část ceny zájezdu zaplatit pomocí poukázek? Podívejte se na přehled poukázek od Sodexo, Le Chéque Déjeuner a Edenred, které u nás při platbě můžete použít. Nezapomeňte však jejich využití nahlásit předem.

Platba zájezdu poukázkami

Cestovní kancelář BRENNA akceptuje platbu těmito druhy poukázek: Sodexho (Holiday pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass), Le Chéque Déjeuner (Šek dovolená, Cadhoc, Unišek +) a Edenred (Tickets Compliments, Ticket Multi a Ticket Holiday).


  • Poukázky je možno uplatnit na celou nabídku všech zájezdů do výše 12.000,- Kč/osoba (katalogová nabídka, speciální nabídka prodloužení slev i nabídka last minute), maximálně však do hodnoty 50 % ze základní ceny zájezdu na jednu cestovní smlouvu.
  • Poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě (hotovost nevracíme).
  • Poukázky je možné uplatnit pouze do data, které je na nich vyznačeno.
  • Poukázky nelze směňovat za hotovost, a to ani v případě, že dojde ke stornu pobytu nebo zájezdu; v takovém případě bude zaplacená částka, po odečtení případných stornopoplatků, převedena na pobyt či zájezd v jiném termínu na základě volby uživatele poukázek při dodržení zákonných podmínek; nebude-li uživatel poukázky souhlasit s převedením na pobyt či zájezd v jiném termínu, propadá tato částka ve prospěch pořádající cestovní kanceláře.
  • V případě vytištění doplňujících informací na poukázce (např. omezení, že je může použít jen konkrétní zákazník) je třeba je respektovat.
  • Platbu poukázkami je potřeba hlásit předem, nejpozději při rezervaci zájezdu a zároveň je nutno uvést do cestovní smlouvy i celkovou výši uplatňovaných poukázek. Poukázky nelze použít na doplatek zájezdu.
  • Poukázky je možno použít pouze na úhradu základní ceny zájezdu (vyjma doplňkových služeb a příplatků).
  • Poukázky není možno uplatňovat v síti provizních prodejců.

Aktuálně platné poukazy
www.sphere.cz

Držitelům karet věrnostního programu v České i Slovenské republice nabízíme slevu 10 % z katalopgových cen zájezdů. Slevu lze uplatnit i na zvýhodněné ceny pro děti. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami a není poskytována z nabídky „mimořádná sleva“. Slevu je možné uplatnit pouze při koupi zájezdu a nelze ji nárokovat dodatečně.

Senior PASS

Držitelům karty Senior Pas poskytujeme 5% slevu na prodej zájezdů v prodejně cestovní kanceláře BRENNA, Jakubské nám. 7, Brno. Sleva je počítána z katalogových cen zájezdů a lze ji kombinovat pouze se slevami 4 – 10 % za včasné zálohování a se slevou při zakoupení zájezdu prostřednictvím on-line rezervačního systému. Slevu 5 % nelze kombinovat se slevami stálého, věrného klienta či jinými slevami cestovní kanceláře.


www.sphere.cz

Jsme smluvním partnerem VZP a členům Klubu pevného zdraví poskytujeme slevu až 12 %. Slevu 12 % získá každý člen klubu ze základních cen a slevu 4 % z ceny last minute. Navíc pro Vás máme připraven dárek v podobě možnosti zajištění parkování u letiště v Brně, Praze či Ostravě zdarma. Tuto slevu neposkytujeme v síti prodejců, platí pouze při zakoupení zájezdu v CK BRENNA. Slevy pro členy Klubu pevného zdraví nelze kombinovat se slevami za včasnou rezervaci, stálého klienta či jinými slevami cestovní kanceláře.


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Katalog LÉTO 2019
Vychází v říjnu. Zašleme zdarma přímo do vaší schránky!
Objednat katalog
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
Sleva pro seniory 55+
Každý klient nad 55 let věku má nárok na slevu 10 %
First minute