po - pá: 9 - 18 h   so: 9 - 13 h

Platba poukázkami

Chtěli byste část ceny zájezdu zaplatit pomocí poukázek? Podívejte se na přehled poukázek od Sodexo, Le Chéque Déjeuner a Edenred, které u nás při platbě můžete použít. Nezapomeňte však jejich využití nahlásit předem.

Platba zájezdu poukázkami

Cestovní kancelář BRENNA akceptuje platbu těmito druhy poukázek: Sodexho (Holiday pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass), Le Chéque Déjeuner (Šek dovolená, Cadhoc, Unišek +) a Edenred (Tickets Compliments, Ticket Multi a Ticket Holiday).


  • Poukázky je možno uplatnit na celou nabídku všech zájezdů do výše 12.000,- Kč/osoba (katalogová nabídka, speciální nabídka prodloužení slev i nabídka last minute), maximálně však do hodnoty 50 % ze základní ceny zájezdu na jednu cestovní smlouvu.
  • Poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě (hotovost nevracíme).
  • Poukázky je možné uplatnit pouze do data, které je na nich vyznačeno.
  • Poukázky nelze směňovat za hotovost, a to ani v případě, že dojde ke stornu pobytu nebo zájezdu; v takovém případě bude zaplacená částka, po odečtení případných stornopoplatků, převedena na pobyt či zájezd v jiném termínu na základě volby uživatele poukázek při dodržení zákonných podmínek; nebude-li uživatel poukázky souhlasit s převedením na pobyt či zájezd v jiném termínu, propadá tato částka ve prospěch pořádající cestovní kanceláře.
  • V případě vytištění doplňujících informací na poukázce (např. omezení, že je může použít jen konkrétní zákazník) je třeba je respektovat.
  • Platbu poukázkami je potřeba hlásit předem, nejpozději při rezervaci zájezdu a zároveň je nutno uvést do cestovní smlouvy i celkovou výši uplatňovaných poukázek. Poukázky nelze použít na doplatek zájezdu.
  • Poukázky je možno použít pouze na úhradu základní ceny zájezdu (vyjma doplňkových služeb a příplatků).
  • Poukázky není možno uplatňovat v síti provizních prodejců.

Aktuálně platné poukazy
www.sphere.cz

Držitelům karet věrnostního programu v České i Slovenské republice nabízíme slevu 10 % z katalopgových cen zájezdů. Slevu lze uplatnit i na zvýhodněné ceny pro děti. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami a není poskytována z nabídky „mimořádná sleva“. Slevu je možné uplatnit pouze při koupi zájezdu a nelze ji nárokovat dodatečně.

Senior PASS

Držitelům karty Senior Pas poskytujeme 5% slevu na prodej zájezdů v prodejně cestovní kanceláře BRENNA, Jakubské nám. 7, Brno. Sleva je počítána z katalogových cen zájezdů a lze ji kombinovat pouze se slevami 4 – 10 % za včasné zálohování a se slevou při zakoupení zájezdu prostřednictvím on-line rezervačního systému. Slevu 5 % nelze kombinovat se slevami stálého, věrného klienta či jinými slevami cestovní kanceláře.


www.sphere.cz

Jsme smluvním partnerem VZP a členům Klubu pevného zdraví poskytujeme slevu až 12 %. Slevu 12 % získá každý člen klubu ze základních cen a slevu 4 % z ceny last minute. Navíc pro Vás máme připraven dárek v podobě možnosti zajištění parkování u letiště v Brně, Praze či Ostravě zdarma. Tuto slevu neposkytujeme v síti prodejců, platí pouze při zakoupení zájezdu v CK BRENNA. Slevy pro členy Klubu pevného zdraví nelze kombinovat se slevami za včasnou rezervaci, stálého klienta či jinými slevami cestovní kanceláře.


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená