Platba poukázkami

Chtěli byste část ceny zájezdu zaplatit pomocí poukázek? Podívejte se na přehled poukázek od Sodexo, Le Chéque Déjeuner a Edenred, které u nás při platbě můžete použít. Nezapomeňte však jejich využití nahlásit předem.

Platba zájezdu poukázkami

Cestovní kancelář BRENNA akceptuje platbu těmito druhy poukázek: Sodexo (Holiday pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass), Up Česká republika (Šek dovolená, Cadhoc, Unišek +) a Edenred (Tickets Compliments, Ticket Multi a Ticket Holiday).


  • Poukázky je možno uplatnit na celou nabídku všech zájezdů do výše 12.000,- Kč/osoba (katalogová nabídka, speciální nabídka prodloužení slev i nabídka last minute), maximálně však do hodnoty 50 % ze základní ceny zájezdu na jednu cestovní smlouvu.
  • Poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě (hotovost nevracíme).
  • Poukázky je možné uplatnit pouze do data, které je na nich vyznačeno.
  • Poukázky nelze směňovat za hotovost, a to ani v případě, že dojde ke stornu pobytu nebo zájezdu; v takovém případě bude zaplacená částka, po odečtení případných stornopoplatků, převedena na pobyt či zájezd v jiném termínu na základě volby uživatele poukázek při dodržení zákonných podmínek; nebude-li uživatel poukázky souhlasit s převedením na pobyt či zájezd v jiném termínu, propadá tato částka ve prospěch pořádající cestovní kanceláře.
  • V případě vytištění doplňujících informací na poukázce (např. omezení, že je může použít jen konkrétní zákazník) je třeba je respektovat.
  • Platbu poukázkami je potřeba hlásit předem, nejpozději při rezervaci zájezdu a zároveň je nutno uvést do smlouvy o zájezdu i celkovou výši uplatňovaných poukázek.
  • Poukázky není možno uplatňovat v síti provizních prodejců a nejsou akceptovány při zakoupení samostatných letenek (bez ubytování a jiných služeb).


www.sphere.cz

Držitelům karet věrnostního programu v České i Slovenské republice nabízíme slevu 10 % z katalogových cen zájezdů. Slevu lze uplatnit i na zvýhodněné ceny pro děti. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami a není poskytována z nabídky „mimořádná sleva“. Slevu je možné uplatnit pouze při koupi zájezdu a nelze ji nárokovat dodatečně.

Senior PASS

Držitelům karty Senior Pas poskytujeme 5% slevu, kterou je možné kombinovat se slevami za včasný nákup platné do 31.3.2020 v rozmezí 4–10 % (dle období zakoupeného zájezdu), celková sleva je omezena do výše 2.500 Kč/os. Slevu 5 % nelze kombinovat se slevami stálého klienta, last minute či jinými slevami a nelze je uznávat zpětně. Slevu je možné uplatnit pouze na prodejně CK BRENNA na Jakubském nám. 7, Brno po předložení Senior pasu.


www.sphere.cz

Jsme smluvním partnerem VZP a členům Klubu pevného zdraví poskytujeme slevu až 12 %. Každý člen klubu získá slevu ve výši 12 % ze základních cen zájezdů do max. výše 2 500 Kč/osoba nebo 4 % z last minute nabídek. Navíc pro Vás máme připraven dárek v podobě možnosti zajištění parkování u letiště v Brně, Praze či Ostravě zdarma. Tuto slevu neposkytujeme v síti prodejců, platí pouze při zakoupení zájezdu v CK BRENNA. Slevy pro členy Klubu pevného zdraví nelze kombinovat se slevami za včasnou rezervaci, stálého klienta či jinými slevami cestovní kanceláře.


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená