Hotel Limak Lara De Luxe & Resort *****

Luxusní pětihvězdičkový resort Limak Lara De Luxe & Resort leží v letovisku Lara, které je vzdálené pouhých 15 km od letiště v Antalyi. Hotel leží přímo u písečné pláže. V okolí najdete nákupní možnosti. Za většími nákupy a zábavou doporučujeme se vydat do centra Antalye (cca 22 km) místními minibusy (dolmuši) nebo taxi. Hotel nabízí mnoho sportovních a relaxačních aktivit a může se pochlubit službami té nejvyšší kvality, ochotným personálem a spokojenými klienty. Doporučujeme náročnějším klientům a rodinám s dětmi.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
 • letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
 • letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování
 • ultra all inclusive služby
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Itálie a Španělska), která je hrazena v místě pobytu.

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dní, a to v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

1/ DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ společnosti SMARTWINGS

 • Na palubu letadel Smartwings mířících z/do ČR již není nutné vstupovat s písemným potvrzením akreditované laboratoře o negativním výsledku RT-PCR či antigenního testu na COVID-19. I nadále musí cestující splňovat veškeré podmínky pro vstup do destinace Turecko - viz níže. Požadované vstupní dokumenty jsou kontrolovány již při odbavení na letišti.

2/ PODMÍNKY PRO VSTUP DO DESTINACE TURECKO

 • Cestovní doklady. Všichni klienti musí cestovat na cestovní pas, jehož platnost je delší než 5 měsíců od ukončení pobytu v Turecku. Dále upozorňujeme, že každý občan ČR včetně dětí a infantů (dítě do 2 let) je povinen cestovat na vlastní cestovní pas. Klient zodpovídá za platnost svého cestovního dokladu sám. Prosíme naše klienty o kontrolu svých cestovních dokladů. Dále doporučujeme si na cestu pořídit kopii cestovního pasu.
 • Vstupní vízum. Držitelé cestovních pasů ČR nemají vízovou povinnost. Držitelé cestovních pasů jiných států než ČR mohou mít vízovou povinnost, jsou tedy povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu. Aktuální informace o vstupních podmínkách naleznete zde.
POVINNOST VYPLNIT VSTUPNÍ FORMULÁŘ DO TURECKA
 • Každý cestující (včetně dětí a infantů), nezávisle na výchozí destinaci a státní příslušnosti, musí, v průběhu 72 hodin před vstupem na území Turecka, vyplnit (v angličtině) a odeslat oficiální elektronický formulář. Formulář vyplňte na vládní platformě https://register.health.gov.tr/, kde uvedete všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Turecku. Doporučujeme vyplňovat v prohlížeči Chrome. Po odeslání vyplněného formuláře se Vám ihned vygeneruje individuální QR kód, kterým se musíte prokázat při vstupu na území Turecka. Tento kód je nutné uchovat v telefonu či tabletu, který si berete s sebou na cestu nebo je možné mít s sebou i jeho tištěnou verzi (doporučujeme).
 • V případě, že cestující nedokončí registraci a neprokáží se QR kódem při odbavení letu, nebude jim umožněn nástup do letadla.
NEGATIVNÍ TEST Covid-19 při vstupu do Turecka
 • Cestující starší 6 let (do 5,99 let) přilétající z České republiky jsou povinni při vstupu do Turecka předložit negativní molekulární RT-PCR test na Covid-19 ne starší 72 hodin nebo negativní antigenní test (ne starší než 48 hodin (před vstupem do Turecka). Potvrzení negativní diagnózy musí být v anglickém jazyce, kde je uvedeno jméno, příjmení a číslo cestovního dokladu testovaného. Potvrzení musí být v originále (vyplněné strojově a v tištěné formě). Je důležité, aby v něm bylo uvedeno datum odběru testu a informace o jeho negativním výsledku, potvrzení od lékaře a jeho podpis + razítko.
Výjimky z testování pro vstup do Turecka
 • Osoby s oficiálním národním certifikátem o provedeném očkování nemusí negativní antigenní či RT-PCR test podstupovat, pokud ovšem uplynulo minimálně 14 dní od završení kompletní vakcinace. Certifikát musí být vystaven v anglickém jazyce a musí obsahovat jméno a příjmení uvedené v pase, typ použité vakcíny, počet dávek a datum jejich provedení. Akceptované vakcíny jsou: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
 • Dále mohou vstoupit do Turecka bez nutnosti předložit negativní RT-PCR ti cestující, kteří doloží potvrzení o zotavení z onemocnění Covid-19. Potvrzení musí obsahovat informaci, že se cestující uzdravil z nemoci Covid-19 a od prvního pozitivního testu uplynulo nejméně 28 dní, ale ne více než 6 měsíců. Požadované potvrzení v anglickém jazyce vystaví lékař. Potvrzení musí obsahovat jméno a příjmení cestujícího, razítko a identifikační údaje lékaře i telefonické spojení; vzor potvrzení je zveřejněn na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR. S dotazy ohledně potvrzení se obracejte na Ministerstvo zdravotnictví.
 • Děti do 6 let (5,99) jsou z povinnosti předložení testu vyloučeni a nemusí RT-PCR test podstupovat.
NOVÁ PRAVIDLA PRO NÁVRAT DO ČR
 • S účinností od 9. července 2021 platí nové podmínky pro vstup osob do České republiky. Pravidla se vztahují jak na příjezd cizinců, tak na návrat českých občanů a rezidentů zpět do České republiky.
 • V případě cesty z Turecka (tmavěčervená barva semaforu) je povinností cestujících předložit před vstupem do ČR negativní RT-PCR test ne starší než 72 hodin či negativní antigenní test ne starší 24 hodin před odletem z destinace. 24 či 72 hodin je myšleno od okamžiku odebrání vzorku, do pravidla 24 či 72 hodin se nezapočítává doba letu. Očkované osoby (s ukončeným očkováním + 14 dní) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 cestují bez nutnosti testů, pouze s příjezdovým formulářem.
 • Delegát CK BRENNA pomůže klientům zajistit si testování v Turecku. Předpokládaná cena RT-PCR testu je cca 30 €/osoba a je klienty hrazen v místě pobytu u delegáta. Testování bude zajištěno přímo v hotelu nebo bude zajištěn transfer do odběrové laboratoře. Testy budou probíhat 1-2 dny před odletem. Výsledky budou známy v den testování ve večerních hodinách, písemné potvrzení bude zasláno klientům e-mailem, který uvedou ve formuláři k testování. K testům je potřeba kopie pasu. Hotelová recepce klientům pomůže s kopií pasu.
 • Dále pak platí povinnost podstoupit druhý PCR test (antigenní test nestačí) provedený v ČR nejdříve 5. den od příletu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 10 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.
 • Pro všechny cestující bez výjimek platí povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, jehož vyplnění bude při vstupu do ČR kontrolováno. Příjezdový formulář pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví je k vyplnění zde. Vyplněním umožníte orgánům ochrany veřejného zdraví kontaktovat vás v těch případech, kdy bude zjištěno, že jste mohl(a) být během cesty nakažen(a) jinou osobou nebo vy sám(a) jste mohl(a) být zdrojem nákazy pro ostatní cestující. Formulář vyplní každá dospělá osoba za sebe a za členy rodiny mladší 18 let cestující společně. Informační centrum pro cesty do zahraničí zajišťuje telefonická linka Ministerstva zahraničních věcí ČR a je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 - 16:00. Informace jsou k dispozici na čísle + 420 224 183 200.
 • Informace mohou být dále průběžně aktualizovány. Najdete je zde.
Výjimka z testování po návratu do ČR
 • Ve výjimkách z testování pro návrat do ČR jsou zahrnuty plně očkované osoby, které se prokáží certifikátem, že od jejich očkování uběhlo 14 dnů a více.
 • Děti do dovršení věku 12 let nemusí v destinaci podstoupit test na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2. Děti ve věku 0-6 let (5,99) jsou z testování zcela vyjmuty, děti ve věku 6-12 let (11,99) musí RT-PCR test absolvovat do 5 dnů od příjezdu do ČR.
 • Ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR.
Informace mohou být dále průběžně aktualizovány. Najdete je zde.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Turecka i ČR)
 • fakultativní výlety – informace viz destinace
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme 2 typy pojištění: kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu a pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

8 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 480 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 200 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 740 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 480 Kč/pobyt

11 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 660 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 280 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 030 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 640 Kč/pobyt

12 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 720 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 300 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 120 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 700 Kč/pobyt

15 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 900 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 370 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 400 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 870 Kč/pobyt

Příplatky k ceně

Hodnocení hotelu

Mapa polohy hotelu

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Eden Roc Resort ***** / Hotel Summer Dream *** / Studia Archodia Studia a apartmány / Hotel Rodos Palladium ***** / Hotel Princess Golden Beach **** / Hotel Zefiros Beach ***+ / Hotel Sun Beach Resort Complex **** / Hotel Bilkay *** / Aparthotel Alexandra / Hotel Veggera **** / Hotel Ionikos *** / Hotel Pyli Bay *** / Hotel Horizon Beach Resort **** / Hotel Apollon **** / Hotel Michelangelo Resort & Spa ***** / Hotel Agrabella *** / Hotel Stella Palace Resort & Spa ***** / Aparthotel Meropi **** / Hotel Sun Beach ***+ / Hotel Eleni **+ / Hotel Corali **** / Hotel Stella Village **** / Hotel Lyra Resort ***** / Hotel Europa Beach **** / Hotel Belconti Resort ***** / Hotel Nova Beach **+ / Hotel Club Mega Saray ***** / Aparthotel Limenaria Beach *** / Hotel Avra Beach - Lefkada *** / Aparthotel Kyra Panagia *** / Hotel Irini Beach **** / Hotel Oceanis *** / Hotel Aeolos Beach - Kos **** / Hotel Caravia Beach **** / Hotel Kordistos *** / Hotel Alexandra Beach *** / Apartmánový dům Stenna Studia a apartmány / Apartmánový dům Sevi Studia a apartmány / Hotel Kokkari Beach *** / Hotel Mykali *** / Hotel Samaina Inn **** / Hotel Altinkum Beach *** / Hotel Anitas Beach **** / Hotel Club Turan Prince World ***** / Hotel Kamelya Collection K Club ***** / Hotel Limak Arcadia Golf & Sport Resort ***** / Hotel Limak Limra ***** / Hotel Merve Sun & Spa **** / Hotel Özlem Garden ***+ / Hotel Pine House **** / Hotel Remi **** / Hotel Sun Beach Park **** / Aparthotel Denise Beach **** / Hotel Paradise Beach *** / Hotel Diana Palace **** / Studia Athina Argassi Studia a apartmány / Studia Moscha / Hotel Ellia **** / Hotel Kamari Plus (ex Kamari Beach) **** / Hotel Orion *** / Studia Anemoni Studia a apartmány / Studia Elpida / Hotel Marathon **** / Hotel Iris Boutique *** / Aparthotel South Coast *** / Hotel Bella Beach ***** / Hotel Sirens Beach ****+ / Hotel CHC Marilena **** / Hotel Annabelle Beach Resort ***** / Aparthotel Flor Los Almendros *** / Hotel Gaya *** / Hotel Eri Beach & Village **** / Hotel L'Ancora Beach **** / Hotel Grotticelle *** / Hotel Agrumeto *** / Hotel Kavkaz Golden Dune **** / Hotel Kotva **** / Studia Eleana Studia a apartmány / Hotel Alkyon *** / Hotel Athena *** / Hotel Belle Helene *** / Studia Kapitan Studia a apartmány / Hotel Nerton **** / Hotel Universal Lido Park **** / Hotel Sandy Beach **** / Hotel Club Lonicera World **** / Aparthotel Macedonia ***+ / Hotel Zante Park ***** / Hotel Apollo Beach **** / Hotel Stafilia Beach ***+ / Hotel Antinea Suites & Spa **** / Aparthotel Sigalas *** / Hotel Albatros Spa & Resort **** / Hotel Star Beach Village **** / Hotel Maranton Beach **** / Apartmánový dům Elpis / Apartmánový dům Blue Horizon / Aparthotel Athina *** / Hotel Altis **+ / Hotel St. Constantin ***** / Hotel Lonicera Resort & Spa ***** / Hotel Malia Bay Beach & Bungalows **** / Hotel Floria Beach **** / Apartmánový dům Sunset / Hotel Altinkum Park ***+ / Hotel Kamelya Fulya ***** / Studia Blue Horizon Studia a apartmány / Apartmánový dům Corali / Hotel Kamelya Selin ***** / Hotel Seven Stars *** / Hotel Alba Queen ***** / Hotel Royal Alhambra Palace ***** / Hotel Queen´s Park Le Jardin Resort ***** / Aparthotel Royal Beach **** / Hotel Dit Evrika Beach Club **** / Hotel Complex Sunrise Club *** / Hotel Festa Panorama **** / Hotel North Beach *** / Hotel Santa Marina Holiday Village **** / Hotel Monello *** / Hotel Jasmin *** / Hotel Alba Royal ***** / Hotel Valais *** / Hotel Anavadia **** / Hotel AquaGrand Exclusive Deluxe Resort ***** / Hotel Miramare Bay *** / Hotel Miramar - Sozopol **** / Hotel Alimounda Mare ***** / Hotel Beverly Playa *** / Hotel La Mer Deluxe ***** / Aparthotel Vergina *** / Hotel Esperos Mare **** / Studia Phillipos / Apartmánový dům Gardenia / Hotel Crystal Waters **** / Vila Lefkada Villas ****+ / Vila Nature Villas **** / Hotel Kamari Beach Thassos *** / Apartmánový dům Xenones Lindos / Hotel Lindos Sun **** / Hotel All Senses Ocean Blue **** / Hotel Sentido Asterias Beach Resort ***** / Studia Rafael / Hotel Lindos Breeze Beach ***** / Hotel Kalydna **** / Aparthotel Kalymnos Village *** / Apartmánový dům Amphitriti Studia a apartmány / Studia Avra Studia a apartmány / Hotel Elena Village *** / Hotel Hacienda Beach **** / Apartmánový dům Villa Milia / Hotel Kriti Beach **** / Hotel Anemos Luxury Grand Resort ***** / Hotel Pepper Sea Club ***** / Hotel Bali Star Resort Boutique ***+ / Hotel Bali Star Collection **** / Hotel Arion Palace **** / Hotel Astron *** / Hotel Georgioupolis Resort Aquapark and Spa ***** / Hotel Aroma Creta Apartments & Spa *** / Aparthotel Faedra Beach **** / Studia Giorgos / Apartmánový dům Chrysoula Studia a apartmány / Hotel Konstantinos Palace ***** / Penzion Valena / Hotel Apollo Kavros **** / Hotel Aquila Porto Rethymno ***** / Hotel Aquila Rithymna Beach ***** / Hotel Sealine Bonapart **** / Hotel Doryssa Seaside Resort ***** / Hotel Lithos *** / Hotel Theorem ** / Hotel Princessa Riviera Resort **** / Hotel Arion **** / Studia Timotheos / Hotel Lesante Blu ***** / Hotel Andreolas Beach ** / Hotel Premier Le Reve & Spa ***** / Hotel Miramare Resort & Spa **** / Hotel Albatros Citadel Resort Sahl Hasheesh ***** / Hotel Tropitel Sahl Hasheesh ***** / Apartmánový dům Porfyra Village / Hotel Mistral Mare **** / Hotel Albatros White Beach Resort Hurghada ***** / Hotel Amarina Abu Soma Resort & Aquapark ***** / Hotel Dana Beach Resort ***** / Hotel Jaz Aquamarine ***** / Apartmánový dům Marin Studia a apartmány / Aparthotel Posidonio *** / Hotel Galaxy - Kréta *** / Hotel Romantza Mare *** / Hotel Samaras Beach *** / Hotel Baron Palace Sahl Hasheesh ***** / Hotel Carian **** / Hotel Astron Princess **** / Hotel Iliessa *** / Hotel Royal Taj Mahal ***** / Hotel Golden Beach Resort **** / Hotel Mercure Hurghada **** / Hotel Mirage Bay & Resort **** / Hotel Mövenpick Resort Spa El Gouna ***** / Hotel Viva Blue Resort Diving Sharm El Naga **** / Hotel Sentido Palm Royale Soma Bay ***** / Hotel Steigenberger Pure Lifestyle Resort ***** / Hotel Mari Beach *** / Hotel Meryan ***** / Apartmánový dům Alos Suites / Hotel Liza Mary *** / Studia Gliko Oniro / Studia Acropolis / Studia Sun Week / Hotel Stelios Garden *** / Hotel LaBranda Blue Bay **** / Hotel Kantouni Beach Boutique **** / Apartmánový dům Erato / Hotel Amilia Mare ***** / Hotel Paradise Village **** / Studia Maria / Apartmánový dům Panagiota / Hotel La Rosa Waves Resort **** / Aparthotel Irina Beach / Apartmánový dům Villa Markos / Hotel Kavros Group ***+ / Aparthotel Dedalos *** / Studia Nefeli / Hotel Selini ** / Hotel Coral Beach **** / Hotel Hurghada Marriott Beach Resort ***** / Hotel Aqua Vista Resort **** / Hotel Serenity Fun City ***** / Aparthotel Reverie Suites / Hotel Palm Beach Resort **** / Hotel Royal Lagoons Resort & Aquapark ***** / Penzion Simona / Hotel Bilyana Beach **** / Hotel Cook's Club Sunny Beach **** / Hotel Hilton Marsa Alam Nubian Resort ***** / Hotel Palazzo **** / Hotel Brayka Bay Resort **** / Hotel Viand **** / Hotel Mercury **** / Hotel Kuban Resort & Aquapark **** / Hotel Royal Tulip Beach Resort ***** / Hotel Iberotel Costa Mares ***** / Hotel Bliss Marina Resort **** / Hotel Solymar Reef Marsa **** / Hotel The Three Corners Equinox Beach Resort **** / Hotel Faliraki Premium *** / Hotel Titanic Royal ***** / Studia Vila Marta / Hotel Amoopi Bay *** / Hotel Do Campo **** / Hotel Windsor **** / Hotel Xperia Grand Bali **** / Hotel Orca Praia *** / Hotel Sun Beach Lindos *** / Hotel Elenite Villas **** / Hotel Roxani **+ / Hotel Doreta Beach **** / Hotel Evita Resort **** / Hotel Son Baulo *** / Hotel Tsamis Zante Spa Resort **** / Hotel Zakantha Beach **** / Hotel Calypso Beach **** / Studia Castello / Hotel Astir Beach *** / Hotel Ilaria **** / Hotel Aqua Bay ***** / Hotel Gloria Maris *** / Hotel Cyprotel Faliraki **** / Hotel The Bay ***** / Hotel Galaxy Beach Resort ***** / Hotel Virginia Family Resort **** / Hotel Sunrise **** / Hotel D´Andrea Mare Beach Resort **** / Hotel Sunshine Rhodes **** / Aparthotel Kalypso *** / Hotel Zeus Cosmopolitan **** / Hotel Odyssey *** / Hotel Evelyn Beach **** / Hotel Belair Beach **** / Studia Nidri Zone / Hotel Bali Beach & Village *** / Studia Athina Tsilivi / Penzion Christina *** / Hotel Golden Sun **** / Aparthotel Piccadily **+ / Hotel Astoria *** / Studia Draganikos / Hotel Marelen ***+ / Aparthotel Sirines *** / Studia Akis Studia a apartmány / Aparthotel Planos *** / Hotel Tsilivi Admiral Suneo Club **** / Hotel Atrium **** / Hotel Makryammos Bungalows **** / Apartmánový dům De Sol Luxury Apartments & Studios Studia a apartmány / Hotel Alea Suites ****+ / Apartmánový dům Elegant Apartments / Hotel Armonia *** / Hotel Antonios *** / Hotel Sylvia *** / Aparthotel Giannikis *** / Hotel Rachoni Bay *** / Apartmánový dům Marialena / Hotel Akti ***+ / Studia Ilion / Apartmánový dům Lambiris / Studia Albatross Pefkari / Hotel Riva *** / Hotel Sol Luna Bay Resort **** / Penzion Radost ** / Hotel Siena Palace **** / Hotel Avliga Beach *** / Hotel Atlas Boutique *** / Aparthotel Kymata *** / Hotel Kamari Blu Boutique *** / Hotel Afroditi Venus Beach & Spa **** / Hotel RK Beach **** / Hotel Semiramis City **** / Hotel Garden Palace **** / Hotel Chryssi Akti *** / Aparthotel Stegna Star *** / Aparthotel Palm Bay *** / Hotel Kresten Palace **** / Hotel Kalia Beach **** / Hotel Sol Nessebar Bay & Mare **** / Hotel Ariana *** / Hotel Blue Pearl **** / Hotel Sun Palace **** / Penzion Villa Reni *** / Hotel Roseland's *** / Hotel Sandy Beach **** / Hotel Magic Life Marmari Palace ***** / Aparthotel Montemar *** / Aparthotel Potali Bay *** / Hotel Atlantica Porto Bello Royal ***** / Penzion Rosen *** / Hotel Mesut **** / Hotel Porto Greco Village **** / Studia Prikas Studia a apartmány / Studia Politis Studia a apartmány / Hotel Kleopatra Royal Palm **** / Hotel Kleopatra Beach **** / Hotel Atlantis **** / Hotel Eurovillage Achilleas **** / Hotel Bardis **+ / Hotel Athina San Stefanos *** / Studia Gela Studia a apartmány / Apartmánový dům Leonidas Studia a apartmány / Studia Aegean Sea Studia a apartmány / Hotel Kahya **** / Hotel Club Cala Romani *** / Hotel Xperia Saray Beach **** / Hotel Niko Elen *** / Hotel Saygili Beach *** / Apartmánový dům Irene Studia a apartmány / Hotel Riva Park **** / Hotel MPM Arsena **** / Hotel Le Pacha Resort *** / Hotel Royal Star Empire Beach Resort *** / Hotel The Three Corners Sunny Beach Resort **** / Hotel Swiss Inn Hurghada Resort (ex Hilton Hurghada Resort) ***** / Hotel Serenity Makadi Beach ***** / Hotel Arina Beach **** / Hotel Tishina *** / Aparthotel Troulis *** / Hotel Beach Albatros Resort (Hurghada) **** / Hotel Albatros Palace Resort ***** / Hotel Villa Side **** / Hotel Kahya Resort Aqua ***** / Hotel SeaGull Beach Resort **** / Hotel Zya Regina Resort ***+ / Hotel Marlin Inn Azur Resort **** / Hotel Aladdin Beach Resort **** / Hotel Tia Heights Makadi Bay Hotel & Resort ***** / Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park ***** / Hotel Titanic Palace ***** / Hotel Sea Star Beau Rivage ***** / Hotel Desert Rose Resort ****+ / Hotel Stella Di Mare Gardens Resort & Spa ***** / Hotel Pharaoh Azur Resort ***** / Hotel Stella Di Mare Beach Resort & SPA ***** / Hotel Hurghada Long Beach Resort **** / Hotel Albatros Aqua Park (Hurghada) **** / Hotel Marirena *** / Hotel Astris Sun *** / Apartmánový dům Katikies / Hotel Kaissa Beach *** / Hotel All Senses Nautica Blue Exclusive Resort & Spa ***** / Aparthotel Dias Luxury **** / Hotel Golden Sun Resort & Spa ****+ / Hotel Pefkos Beach *** / Aparthotel Electra II ** / Hotel Palatino **** / Hotel Costa Angela *** / Studia Irene Studia a apartmány / Hotel Ammos Resort **** / Hotel MPM Orel *** / Hotel Queen Park Goynuk ***** / Hotel MPM Astoria **** / Hotel Paraiso Beach *** / Hotel Slavyanski *** / Hotel Kleopatra Ada *** / Hotel Kleopatra Ada Beach **** / Hotel Albatros *** / Hotel AMC Royal ***** / Hotel Jaz Makadina ***** / Hotel Elounda Ilion **** / Studia Sunset Studia a apartmány / Hotel Royal Pharaohs Makadi **** / Hotel Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay ***** / Hotel Pensee Royal Garden Beach Resort **** / Hotel Bliss Nada Beach Resort **** / Hotel Coral Hills Resort **** / Hotel Jaz Dar El Madina **** / Hotel Club Calimera Akassia Swiss Resort ***** / Hotel Radisson Blu El Quseir Resort ***** / Hotel Novotel Marsa Alam ***** / Hotel Serenis ***** / Hotel Steigenberger Coraya Beach ***** / Hotel Jaz Lamaya Resort ***** / Hotel Elysium Boutique ***** / Hotel Limak Atlantis Delux ***** / Hotel Albatros Sea World ***** / Hotel Mövenpick Resort El Quseir ***** / Hotel Marieta Palace **** / Aparthotel Bay Side Katsaras **** / Hotel Blue Horizon Resort **** / Hotel Lindos Princess Beach **** / Hotel Mayia Exclusive Resort & Spa ***** / Hotel Princess Andriana Resort & Spa ***** / Hotel Boutique 5 Hotel & Spa ***** / Hotel Festa Via Pontica **** / Hotel Turan Prince ***** / Hotel Tu Casa Gelidonya **** / Aparthotel Residence Villas **** / Hotel Lozenec Resort *** / Hotel Royal Wings ***** / Hotel Casablanca **** / Hotel Black Sea ** / Hotel Jungle Aqua Park **** / Hotel Jaz Grand Marsa ***** / Apartmánový dům John Mary / Hotel Sphinx Aqua Park Beach Resort **** / Hotel The Three Corners Fayrouz Plaza ***** / Hotel Jaz Maraya ***** / Hotel TUI Blue Alaya ex Sensimar Alaya Beach ***** / Hotel Steigenberger Makadi ***** / Hotel Jaz Makadi Saraya Resort ***** / Hotel Jaz Makadi Star ***** / Hotel Jaz Aquaviva ***** / Hotel Jaz Makadi Oasis Resort & Club ***** / Hotel Iberotel Makadi Beach ***** / Hotel Jaz Makadi Saraya Palms **** / Hotel Cascades Golf Resort, SPA & Thalasso ***** / Hotel MinaMark Resort & Spa **** / Hotel Steigenberger Al Dau Beach ***** / Hotel Steigenberger Aqua Magic ***** / Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** / Hotel Gravity & Aqua Park Hurghada (ex Samra Bay) **** / Hotel Elysees Dream Beach **** / Hotel Alf Leila Wa Leila **** / Hotel Imperial Shams Abu Soma ***** / Hotel Marina Lodge **** / Hotel Continental Hurghada ***** / Hotel Mövenpick Resort Soma Bay ***** / Hotel Exotica & Spa by Zante Plaza **** / Hotel Jasmine Palace Resort & SPA ***** / Hotel Old Palace Resort ***** / Hotel Aegean Plaza **** / Hotel Wave Resort ***** / Hotel Belitsa *** / Hotel Zephyros *** / Aparthotel Aqua Blue **** / Hotel Villa Side Residence ***** / Hotel Hawai Beach Suite *** / Hotel Kleopatra Balik Beach *** / Hotel Cleopatra Golden Beach *** / Hotel Sunset Beach *** / Hotel Semiramis Village **** / Hotel Santa Marina *** / Aparthotel Palmyra ***+ / Hotel Athos *** / Hotel Porto Galini Seaside Resort & Spa **** / Hotel Ionian Blue ****+ / Hotel Olive Tree **+ / Studia Milos / Hotel Eva Beach ** / Hotel Ponti Beach *** / Hotel Porto Lygia *** / Apartmánový dům Nidri Bay / Aparthotel Madouri Beach *** / Hotel Marilisa *** / Hotel Sol Nessebar Palace ***** / Hotel Melia Sunny Beach **** / Hotel Sol Marina Palace **** / Hotel Black Sea Star **** / Hotel Hrizantema **** / Hotel Bellevue **** / Hotel Dit Majestic Beach Resort **** / Hotel Imperial Palace ***** / Hotel Trakia Plaza *** / Hotel Sunny Days Resort SPA & Aqua Park ****+ / Hotel Forum **** / Hotel Aeolos Beach - Kréta ***+ / Hotel Leonardo Kolymbia Resort ***** / Hotel Almare Beach *** / Hotel Golden Beach **** / Hotel Alykanas Village **** / Hotel Koukounaria **** / Hotel Side Breeze ***** / Studia Graciela Studia a apartmány / Hotel Esperos Village Blue & Spa ***** / Aparthotel Admiral Argassi *** / Hotel Esperos Palace **** / Studia Anika / Studia Anthoulis Studia a apartmány / Apartmánový dům Anastasia Studia a apartmány / Hotel Lydia Maris Resort & Maris ***** / Hotel Tsamis Zante Suites ***** / Hotel Gaia Palace ***** / Hotel Gaia Garden *** / Hotel Malia Holidays *** / Hotel Fe Beach **** / Hotel Seadan Corolla **** / Hotel Eliros Mare **** / Hotel Happy Days **** / Aparthotel Dimitrios Village **** / Hotel Seaden Valentine Resort & Spa ***** / Hotel Seadan Sea Planet Resort & Spa ***** / Hotel Seadan Sea World Resort & Spa ***** / Hotel Avra Beach Resort **** / Studia Averto / Hotel Princess Sun **** / Hotel Rodos Princess Beach **** / Hotel Hydramis Palace **** / Hotel Royal Seginus ***** / Hotel Royal Holiday Palace ***** / Hotel Seadan Sweet Park *** / Hotel CHC Imperial Palace ****+ / Hotel Serita Beach ***** / Hotel Faliraki Bay *** / Hotel Compass Stalis Beach **** / Hotel Tsilivi Beach **** / Hotel Mythos Palace Resort & Spa ***** / Hotel Gaia Village ***+ / Aparthotel Erietta **+ / Hotel Eleana *** / Hotel Residence Solemare **** / Aparthotel Villaggio Borgo Degli Ulivi **** / Hotel Utopia Blu ****+ / Hotel Astir Palace **** / Apartmánový dům Fili Studia a apartmány / Hotel Mediterranean Beach ***** / Hotel Asteras Resort **** / Hotel Atlantica Carda Beach ***** / Hotel Dimitra Beach Hotel & Suites **** / Studia Afentouli Studia a apartmány / Hotel Zeus ** / Hotel The City Green **** / Hotel I-Resort Beach & Spa ***** / Aparthotel Anna *** / Hotel HVD Club Miramar Obzor ****+ / Studia Manolis Studia a apartmány / Hotel Continental Palace **** / Aparthotel Pantheon ** / Hotel D´Andrea Lagoon Suites ***** / Hotel Kipriotis Aqualand **** / Hotel Kipriotis Panorama & Suites ***** / Hotel Ianis *** / Hotel Lindian Village ***** / Hotel HVD Reina del Mar ***** / Hotel Primorsko Del Sol ***** / Hotel Limak Lara De Luxe & Resort ***** / Hotel Villa Mare **** / Hotel Thalia *** / Hotel Flamingo **** / Hotel Royal Bay - Kos **** / Hotel Heaven Beach Resort & Spa ***** / Hotel Royal Bay - Bulharsko **** / Hotel Arkasa Bay **** / Aparthotel Sunset Resort ***** / Hotel Cinema *** / Hotel Pliska ** / Hotel Vemara Club ***+ / Hotel Sabina *** / Hotel Andalucia Beach **** / Hotel Atrium Beach **** / Hotel Royal Dragon ***** / FAM TRIP ZAKYNTHOS 2020 / Hotel Club Anjeliq ***** / Hotel Olympia Sun *** / Hotel Alfa Beach **** / Studia Meridien Beach Studia a apartmány / Studia Paradise Studia a apartmány / Studia Stratos Studia a apartmány / Hotel Metaxa ** / Apartmánový dům Achlia Studia a apartmány / Hotel Porto Belissario ***+ / Hotel Kakkos Bay **** / Hotel Delfinia Resort **** / Studia Evora Studia a apartmány / Hotel Alexandra Beach Resort & Spa **** / Apartmánový dům Artemis Studia a apartmány / Hotel Porto Planos **** / Hotel Petra Mare ****+ / Hotel Lido Star *** / Aparthotel Alykanas Beach *** / Apartmánový dům Panagiotis / Hotel Civitel Creta Beach **** / Apartmánový dům Gialos / Hotel Maravel Star Art **** / Apartmánový dům Asteri Suites / Apartmánový dům Minoa / Apartmánový dům Theodora / Apartmánový dům Palmira / Studia Corali - Kréta / Hotel Santo Miramare **** / Apartmánový dům Sellada / Hotel Costa Grand Resort & Spa ***** / Hotel Cliff Side Suites **** / Hotel Belvedere Suites **** / Hotel Quinta da Penha de França **** / Hotel Sivila *** / Hotel Sheraton Soma Bay Resort ***** / Apartmánový dům Sarpidon / Hotel Lindos Grand Resort & Spa ***** / Hotel Vila Baleira **** / Hotel Four Views Monumental **** / Apartmánový dům Iraklis / Studia Aegean View / Hotel Concorde Moreen Beach Resort & SPA ***** / Hotel Arabia Azur **** / Hotel Labranda Sataya Marsa ***** / Hotel Kairaba Sataya Resort ***** / Apartmánový dům Sun Beach / Apartmánový dům Calypso Bay / Apartmánový dům Albatros / Hotel The Three Corners Rihanna Resort **** / Hotel The Three Corners Rihanna Inn **** / Hotel Quinta do Furão **** / Hotel Quinta Splendida **** / Hotel Nostos Beach Boutique **** / Hotel The Three Corners Ocean View **** / Hotel Shams Safaga **** / Hotel Suite Girasol **** / Aparthotel Cais da Oliveira **** / Hotel Quintinha São João & Spa ***** / Hotel Lazuli Resort ***** / Hotel Enotel Lido ***** / Hotel Meliã Madeira Mare ***** / Hotel Four Season Colorado *** / Hotel Dom Pedro Madeira **** / Hotel Nirvana Beach *** / Hotel Royal Orchid **** / Hotel Saccharum Resort & Spa **** / Hotel Quinta da Bela Vista ***** / Hotel Mare Boutique **** / Hotel Wadi Lahmy Azur Resort Berenice **** / Hotel Onatti Beach **** / Hotel Calheta Beach **** / Hotel Casa Velha do Palheiro ***** / Hotel Casa Cook ***** / Hotel Rethymno Mare Royal & Water Park ***** / Apartmánový dům Akti / Hotel Royal Park **** / Hotel Ledras Beach **** / Hotel Kouros Palace ***** / Penzion Mary & Popi **+ / Studia Efi Studia a apartmány / Studia Rita Studia a apartmány / Studia Iris Studia a apartmány / Aparthotel Vaggelis *** / Studia Marianthi Studia a apartmány

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


Dítě do 15 let na přistýlce pouze za letenku


POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

AQUAPARK ZDARMA

AQUAPARK ZDARMA
Skluzavky a tobogány v areálu hotelu zdarma.

PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA

PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA
Lehátka a slunečníky na pláži v ceně pobytu.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hotel nebyl zatím hodnocený napsat recenzi

Benefity hotelu


 • přímo na pláži
 • klimatizace a Wi-Fi zdarma
 • aquapark se skluzavkami
 • ultra all inclusive služby celých 24 h
 • blízko letiště

Stravování


Ultra all inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, odpolední káva, čaj, pizza, zmrzlina, půlnoční občerstvení, 1× za pobyt večeře v A´la carte restauraci (nutná rezervace předem), neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby během celých 24 hodin.

Informace k ubytování


 • dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek
 • rodinné pokoje až pro 4 osoby
 • koupelna s toaletou, fén
 • SAT/TV, klimatizace, trezor
 • minibar, Wi-Fi, telefon
 • balkon nebo terasa
 • dětská postýlka na vyžádání zdarma

Vybavení a služby


 • vstupní hala s recepcí
 • Wi-Fi ve společných prostorách zdarma
 • TV místnost
 • restaurace, 6 restaurací A´la carte, 6 barů
 • 3 bazény, 2 dětské bazény, vnitřní bazén se skluzavkou, aquapark s 9 skluzavkami (lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma)
 • dětské hřiště, miniklub
 • animační programy, diskotéka, amfiteátr, obchody
 • fitness, tenis, nemotorizované vodní sporty
 • sauna, vířivka, turecké lázně
 • za poplatek: wellness centrum, billiard, bowling, squash, motorové vodní sporty

Výhody zájezdu


 • menší i rozsáhlé resorty
 • hotely se službami all inclusive a aquaparky
 • příznivé ceny
 • antické památky, byzantské chrámy, minarety, dva ze sedmi divů světa
 • nekonečné uličky bazarů, smlouvání
 • možnost pojištění proti onemocnění COVID-19
 • garance odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0 2+2 3+1

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Serenis *****

Side + Manavgat
All inclusive
písečná pláž    vzdálená 500 m
Dospělý: 24 490 Kč
Dítě:8 990 Kč 

Hotel Sun Beach Park ****

Side + Manavgat
All inclusive
písečná pláž    vzdálená 150 m
Dospělý: 15 990 Kč
Dítě:9 390 Kč 

Hotel Lyra Resort *****

Side + Manavgat
Ultra all inclusive
písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 17 890 Kč
Dítě:9 390 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená