Hotel Club Lonicera World ****

Hotel nabízející kvalitní služby se skládá z několika budov a nachází se v rozlehlé zahradě přímo na písečné pláži, která byla oceněna modrou vlajkou EU za čistotu moře. Letovisko Alanya je vzdáleno asi 20 km a je dostupné místní autobusovou dopravou; nejbližší nákupní možnosti cca 200 m od hotelu v letovisku Avsallar. Doporučujeme nejen rodinám s dětmi, ale střední a starší generaci, která vyhledává aktivní dovolenou.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno - Antalya - Brno vč. poplatků
 • letenku Ostrava - Antalya - Ostrava vč. poplatků
 • letenku Praha - Antalya - Praha vč. poplatků
 • letenku Vídeň - Antalya - Vídeň vč. poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování
 • ultra all inclusive služby
 • služby delegáta v místě pobytu
VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro zájezdy do Řecka, Itálie a Španělska), která je hrazena v místě pobytu.

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dní, a to v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

1/ DŮLEŽITÉ INFORMACE K LETECKÉ DOPRAVĚ společnosti SMARTWINGS

 • S účinností od pátku 5. března 2021 je možné vstupovat na paluby letadel Smartwings mířících z/do ČR jen s písemným potvrzením akreditované laboratoře o negativním výsledku antigenního nebo RT-PCR testu. Výsledek antigenního testu nesmí být starší než 24 hodin a výsledek RT-PCR testu nesmí být starší než 72 hodin před nástupem na palubu letadla. Výjimka platí pro děti do 5let. Dále jsou do výjimky testování zahrnuti cestující, kteří předloží písemné lékařské potvrzení v českém nebo anglickém jazyce, a to lékařem působícím v ČR nebo v jiném členském státě EU o tom, že nemají klinické známky onemocnění COVID-19 a zároveň prokazatelně prodělali onemocnění COVID-19, absolvovali podle platných mimořádných opatření MZ ČR nebo opatření jiného členského státu EU izolaci ve stanoveném rozsahu z důvodu pozitivního výsledku RT-PCR testu a o tom, že od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu neuplynulo více než 90 kalendářních dní (potvrzení musí obsahovat razítko, identifikační údaje lékaře a telefonické spojení; možný vzor potvrzení je zveřejněn na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR), cestující, kteří předloží písemné potvrzení v anglickém jazyce o kompletním očkování proti onemocnění COVID-19 vakcínou schválenou Evropskou agenturou pro léčivé přípravky (EMA), přičemž od očkování uplynulo nejméně sedm dní, cestující, kteří do České republiky cestují ze zemí spadajících mezi země s nízkým rizikem nákazy dle bodu III.1 ochranného opatření MZ ČR, (tj. ze zemí spadajících do zelené kategorie cestovatelského semaforu), ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR. I nadále musí cestující splňovat veškeré podmínky pro vstup do destinace Turecka - viz níže. Podmínkou pro vstup do Turecka je ovšem předložení negativního RT-PCR testu , ne starší než 72 hodin! Je tedy nutné, aby všichni klienti starší 5let předložili negativní výsledek RT-PCR testu na Covid-19, a to již při odbavení na letišti v ČR.

2/ PODMÍNKY PRO VSTUP DO DESTINACE TURECKO

 • Cestovní doklady. Všichni klienti musí cestovat na cestovní pas, jehož platnost je delší než 5 měsíců od ukončení pobytu v Turecku. Dále upozorňujeme, že každý občan ČR včetně dětí a infantů (dítě do 2 let) je povinen cestovat na vlastní cestovní pas. Klient zodpovídá za platnost svého cestovního dokladu sám. Prosíme naše klienty o kontrolu svých cestovních dokladů. Dále doporučujeme si na cestu pořídit kopii cestovního pasu.

 • Vstupní vízum. Držitelé cestovních pasů ČR nemají vízovou povinnost. Držitelé cestovních pasů jiných států než ČR mohou mít vízovou povinnost, jsou tedy povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu. Aktuální informace o vstupních podmínkách naleznete zde.

 • Povinnost vyplnit vstupní formulář před vstupem do Turecka. Každý cestující (včetně dětí a infantů), nezávisle na výchozí destinaci a státní příslušnosti, musí, nejpozději 72 hodin před vstupem na území Turecka, vyplnit (v angličtině) a odeslat oficiální elektronický formulář. Formulář vyplňte nejpozději 72 hodin před příletem do Turecka na vládní platformě https://register.health.gov.tr/, kde uvedete všechny plánované pobyty, přesuny a kontakty v Turecku. Doporučujeme vyplňovat v prohlížeči Chrome. Po odeslání vyplněného formuláře se Vám ihned zobrazí individuální QR kód, kterým se musíte prokázat při vstupu na území Turecka. Tento kód je nutné uchovat v telefonu či tabletu, který si berete s sebou na cestu nebo je možné mít s sebou i jeho tištěnou verzi (doporučujeme). V případě, že cestující nedokončí registraci a neprokáží se QR kódem při odbavení letu, nebude jim umožněn nástup do letadla. Nezapomeňte formulář vyplnit nejpozději 72 hodin před vstupem do země.

 • Povinnost doložení negativního testu na Covid-19! Cestující starší 6let přilétající z České republiky jsou povinni při vstupu do Turecka předložit negativní molekulární RT-PCR test na Covid-19 ne starší 72 hodin (od vstupu do Turecka). Děti do 6let jsou z povinnosti předložení testu vyloučeny a nemusejí PCR-test podstupovat. Spolu s negativním testem se musí cestující prokázat potvrzením negativní diagnózy v anglickém jazyce a s razítkem, kde je uvedeno jméno, příjmení a číslo cestovního dokladu testovaného. Obě potvrzení musí být v originále (v tištěné formě). Informace o negativním testu a lékařské potvrzení o diagnóze může být vystaveno na jednom stejném dokumentu. Vždy je důležité, aby v něm bylo uvedeno datum odběru testu a informace o jeho negativním výsledku, potvrzení od lékaře a jeho podpis + razítko. Seznam certifikovaných odběrových center naleznete zde.

 

3/ NOVÁ PRAVIDLA PRO NÁVRAT DO ČR!
 • S účinností od pátku 5. února 2021 platí nové podmínky pro vstup osob do České Republiky. Nová pravidla se vztahují jak na příjezd cizinců, tak na návrat českých občanů a rezidentů zpět do České republiky.
 • V případě cesty z Turecka je povinností cestujících předložit před vstupem do ČR negativní PCR test ne starší než 72 hodin před započetím cesty/odletem z destinace. 72 hodin je myšleno od okamžiku odebrání vzorku, do pravidla 72 hodin se nezapočítává doba letu.
 • Delegát CK BRENNA pomůže klientům zajistit si testování. Předpokládaná cena testu je 45 €/osoba a je klienty hrazen v místě pobytu u delegáta. Testování bude zajištěno v odběrové laboratoři. Testy budou probíhat 1-2 dny před odletem. Výsledky budou známy v den testování ve večerních hodinách, písemné potvrzení bude předáno klientům v den odletu. K testům je potřeba kopie pasu, voucher k ubytování a kopie stránky pasu s razítkem vstupu do Turecka. Hotelová recepce klientům pomůže s kopií stránky pasu s razítkem.
 • Dále pak platí povinnost podstoupit druhý PCR test (antigenní test nestačí) provedený v ČR nejdříve 5. den od příletu. Výsledek je nutné neprodleně předložit elektronicky příslušné hygienické stanici. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace (tedy nařízena pětidenní karanténa). Povinností je také 10 dnů po příjezdu nosit respirátor FFP2 (nebo stejné či vyšší účinnosti) všude mimo domov.
 • Zároveň platí povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, jehož vyplnění bude společně s testem při vstupu do ČR kontrolováno. Příjezdový formulář pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví je k vyplnění zde. Příjezdový formulář do ČR pro potřebu zajištění opatření k ochraně veřejného zdraví. Vyplněním umožníte orgánům ochrany veřejného zdraví kontaktovat vás v těch případech, kdy bude zjištěno, že jste mohl(a) být během cesty nakažen(a) jinou osobou nebo vy sám(a) jste mohl(a) být zdrojem nákazy pro ostatní cestující. Formulář vyplní každá dospělá osoba za sebe a za členy rodiny mladší 18 let cestující společně. Informační centrum pro cesty do zahraničí zajišťuje telefonická linka Ministerstva zahraničních věcí ČR a je k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 - 16:00. Informace jsou k dispozici na čísle + 420 222 264 222.
 • Děti do 5let jsou z výše uvedených povinností vyloučeny.
 • MZV již vydalo přehled k novým pravidlům cestování od 5. 2. 2021 v podobě otázek a odpovědí. Informace mohou být dále průběžně aktualizovány. Najdete je zde.
Výjimka z testování pro návrat do ČR
 • Pokud předložíte vytištěné písemné lékařské potvrzení v anglickém jazyce, NENÍ NUTNÉ při návratu do ČR mít zajištěn test před odletem v destinaci, vyplněn elektronický příjezdový formulář, test po příjezdu do ČR ani zajištěnou karanténu. Potvrzení v anglickém jazyce vystaví váš lékař (působící v ČR nebo v jiném členském státě EU) a musí obsahovat následující potvrzení že: nemáte klinické známky onemocnění COVID-19, prokazatelně jste prodělali onemocnění COVID-19, z důvodu pozitivního výsledku PCR testu jste absolvovali izolaci, od prvního pozitivního výsledku PCR testu neuplynulo více než 90 dní. Ostatní výjimky jsou uvedeny v příslušném ochranném opatření MZ ČR. Potvrzení musí obsahovat razítko, identifikační údaje lékaře a telefonické spojení; vzor potvrzení je zveřejněn na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR najdete zde. Výjimka z testování v destinaci před odletem zpět do ČR také platí pro děti do 5 let.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Turecka i ČR)
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • nadváhu zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodlí Vám doporučujeme využít nabídky pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. Nabízíme 2 typy pojištění: kompletní pojištění KOMFORT PLUS - pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu a pojištění KOMFORT PLUS COVID - rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění Covid-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

8 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 480 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 200 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 740 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 480 Kč/pobyt

11 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 660 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 280 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 030 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 640 Kč/pobyt

12 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 720 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 300 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 120 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 700 Kč/pobyt

15 denní pobyty

tarif KOMFORT PLUS

 • Dospělá osoba 900 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 370 Kč/pobyt

tarif KOMFORT PLUS COVID

 • Dospělá osoba 1 400 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 870 Kč/pobyt

Příplatky k ceně

6 690 Kč/7 390 Kč/10 nocí/11 nocí/osoba – jednolůžkový pokoj
4 690 Kč/9 390 Kč/7 nocí/14 nocí/osoba – jednolůžkový pokoj

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 42 klientů CK BRENNA
Iveta Deusová 1.11.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ivana Radová 8.10.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jana Šlesingerová 6.10.2019

Hotel Lonicera je mým nejoblíbenějším, sedmá jeho návštěva hovoří za vše.Není co vytknout.

Aleš Bilík 24.9.2019

skvělé pro děti, mnoho atrakcí

daleko od letiště, 90% ruští turisté a personál se jim věnuje na maximum

Veronika Křižková 17.9.2019

Blízkost Avsallaru i Alanye

Václav Hruza 13.9.2019

vhodné pro děti i velmi malé

Lucie Glacová 7.9.2019

Ráj pro děti, výborná pláž, výborné jídlo, aquapark.

Jen k delegatce, mohla by být ochotnější. Byly jsme v Turecku s jinou kanceláři a delegát byl úžasný. Zavezl nás k lékaři, vše překládal a byl celou dobu s námi. Za ošetření jsme nic neplatily. Jen za léky a to nám pojistovna v česku proplatila.

Magdalena Matoušková 26.8.2019

- umístění- komfort- služby- vše na 1*

Petra Vitásková 24.8.2019

Blizko plaze, nemuseli jsme dochazet daleko do restaurace

V letadle mohla byt alespon 1 ceska stevardka, ne vsichni umi cizi jazyk, pri animacnich programech pro deti take tak, deti neumi jeste mluvit na komunikativni urovni.

Jaroslava Dvořáková 16.8.2019

Od odletu z Brna a příletu na letiště Antalya a přemístění autobusem do hotelu (tímto chci poděkovat za profesionální služby delegátky Jany Bačové) vše příjemně zorganizované. A to co nás očekávalo v hotelu - luxus jak ubytování, strava, služby hotelu, pláž, vše úžasné. Byli jsme v Turecku potřetí, ale toto je opravdu TOP.Ubytování: pokoj pro dvě osoby prostorný, moc pěkný, super velký balkon se stolečkem a 2 židličkami. Osušky se daly sušit přes zábradlí, plavky aj. na posuvném věšáčku. Výhled na moře (ten jsme ani nevyžadovali).Lednička funkční, vybavená nápoji a každý den i doplňována.Trezor jsme nemuseli mít, ale je za malý poplatek.Sprchový kout, WC v pořádku-oproti jiným zkušenostem, prostor kolem umyvadla, fén k dispozici, šampon, tekuté mýdlo, přezůvky a vše vždy velmi čistě uklizeno.Klimatizace funkční.Na pokoji TV, další zrcadlo, prostorná skříň v předsíňce, na vše dostatek místa.Strava: dobře zorganizované, několik hlavních restaurací, které jsou dobře klimatizované, takže při jídle velká pohoda. Kromě toho i venkovní restaurace-občerstvení, fast foody, zmrzliny a nanuky v určitém čase, šťáva z pomerančů, které si sami připravíte - dobré zařízení. Každý si vybere podle své chuti, velký a pestrý výběr jídel, které se ani nestihnou všechny ochutnat. Takže jsme bohužel opět přibrali :-).Hodně i ovoce a různého pečiva - no prostě mňamka. Vždy velký dostatek a stále doplňováno. Jídlo bylo vlastně po celý den.Služby hotelu: na pokoji vždy čistě uklizeno, příjemný a ochotný personál včetně recepce. Pro děti velké využití a vlastně i pro dospělé - tobogány, v celém komplexu několik bazénů, vždy se dá někam na lehátko ulehnout, přes den se můžete kamkoliv přemístit z plážového lehátka k bazénu a naopak.Osušky a lehátka zdarma. Nikdy jsme si nepřivstali, abychom si je museli ručníkem zabrat,vždy někde volno. Každý den jsou skvělé animační programy jak pro děti, tak pro dospělé. Jsou tam snad 2 velké klimatizované posilovny.Nabídku výletů aj. jsme dostali již cestou k hotelu v autobusu a na informační schůzce s delegátkou v recepci bylo vše ještě upřesněno. V den odjezdu - v brzkých ranních hodinách jsme si mohli vzít na cestu něco z jídel-ovoce (velký výběr-melouny,banány,pomeranče,švestky,ringle a spousta dalších) nebo pečivo-prostě cokoliv.Nakoupit se dalo jak v hotelu, tak i mimo něj-spousta prodejců.Pláž: přístup na pláž přímo z hotelu(samozřejmě zastávka v baru, který je ihned u východu z hotelu na pláž).Není písek jako písek-tady jemňoulinký,pevný-příjemný.Voda příjemná a ČISTÁ (ne jak jsme měli v předchozích letech).Neustálý přístup k pití.V chlazených boxech, které jsou rozmístěny různě v areálu hotelu, si můžete brát jakékoliv množství balené vody).

Nic nemohu vytknout, snad jen to, že toto pohodlí a relax jsem nemohla s manželem okamžitě prožívat i s našimi dětmi a vnoučaty. Proto příští rok - jasná volba a celá naše rodina do hotelu Club Lonicera World.

Lenka Šilhan Wolfová 13.8.2019

Poloha hotelu, služby, vybavenost, stravování

žádné

Zdeněk Janíček 8.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Denisa Houdková 6.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jaroslav Kroc 5.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Kamil Pokorný 17.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jan Borek 16.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Stanislav Sovinský 15.7.2019

hotelová pláž, příjemný personál hotelu, množství odpočinkových prostor v resortu, velká možnost různých forem stravování a občerstvení.

Tomáš Horváth 18.6.2019

Blízko moře, aquapark.

Mohlo by být víc veganských jídel. Skoro ve všem jídle bylo maso / mléko. Žádná rostlinná alternativa mléka ani masa (např. tofu).

Martina Holubová 11.6.2019

Aktivity, jídlo

Spousta plastů, nedostatečné podmínky pro zvířata (hotelová Zoo)

Pavel Zubíček 20.5.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Oldřiška Šubová 18.10.2018

vše po ruce

žádné

Jan Červinka 9.10.2018

Dobrá kvalita služeb v celém hotelovém areálu, stravování, poloha hotelu, příjemná pláž i moře, možnosti sportovního vyžití.

-

František Kříženecký 29.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Dana Slavotínková 5.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Lenka Ottová 30.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Petr Klimeš 30.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Filip Konečný 28.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Lenka Šilhan Wolfová 28.8.2018

Hotel přímo u pláže, hotelové služby, vybavení resortu - bazény, mega aquapark, spousta vyžití pro děti, cukrárna, vitamínový bar... nejlepší resort, co jsme zatím navštívili (byli jsme již podruhé na stejném místě)

Půlhodinová zastávka u benziny při transferu z letiště na resort a při cestě zpět - v pět hodin ráno docela nepříjemné :(

Jaroslav Leibl 21.8.2018

Delegátka pro hotel Lonicera - viděli jsme ji pouze jedenkrát, druhý den po příjezdu. Ačkoli se ptala, jestli jsme poprvé v Turecku, neposkytla nám téměř žádné informace, jen prodala fakultativní zájezd. Vše, co jsme se dozvěděli, nám sdělila v autobuse při příjezdu delegátka pro Alánii. Ta byla velmi sympatická a vstřícná.

Ivo Daněk 10.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jan Z. 9.8.2018

Zájezd jsem výhodně chytl jako Super Last Minute, ani jsem tuto sezónu na dovolenou původně nechtěl, takže ani nevím, jak je běžně drahý. Za to co jsem dal, jsem získal opravdu velmi výhodnou úroveň služeb, a samozřejmě lokalitu, a dovolená se povedla dle očekávání. Recenci moji v AJ najdete, zde: https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g950904-d298880-Reviews-Lonicera_World_Club_Beach-Incekum_Turkish_Mediterranean_Coast.htmlPoznámky mám k CK Brenna. Objednání v Brně + samotná organizace příjezdu naprosto profesionální. Měl jsem strach z nějakého podrazu typu jako výměna hotelu na místě apod.Tuto CK jsem neznal, jezdil jsem s jinými cestovkami, nyní se již nebojím.

Problémy jsem měl při cestě domů. Tady je odkaz na leták z hotelu od CK Brenna, kdy jsme všichni čekali na potvrzení hodiny odjezdu=https://uloz.to/!oXdBouNog2hN/informace-na-hotelu-v-sanonu-ck-jpgAni jedna ze tří variant nefungovala, faxové potvrzení odletu nepřišlo. Nevím čí to byl nepořádek, takže záchranná varianta telefonát na delegátku a ta mi obratem termín potvrdila. Přitom ani nějaké přímo faxové písemné potvrzení nepotřebuji.Stačilo by nám poslat SMS potvrzení hodiny odjezdu se nic nemění, nebo se dohodnout že pokud fax na recepci nebude, platí původní termín odjezdu. Domnívám se, že z hlediska organizace zájezdu je toto jedna z nejdůležitějších informací pro účastníky zájezdu.Další boží informace od CK Brenna z letáku se týká "zabalené svačinky" pokud odjíždíte před snídaní. Což tedy doposud bylo u všech hotelů, kde jsem byl dříve.Když jsem se ptal večer před odletem v 18:00 !dle pokynů letáku cestovky! na zmiňovaný lunch box, dívali se na mne jako na mimozemšťana.Nakonec mne poslali do restaurace, tam taky kroutili hlavami a poslali mne na Guest Relation Board. Na tomto non-stop oddělení mě jednoznačně potvrdili, že Lunch Box nedostanu. Naštěstí mi poradili, jak se to v tomto hotelu dělá. V baru "Night Snack - Open 00:00 till 0600" se dá před odletem najíst pořípadě si odsud vzít i něco s sebou na mnohahodinovou cestu (a hodilo se to, letadlo mělo 60 minut zpoždění). Jak by stačilo jednoduše tuto informaci poskytnout v letáku šanonu cestovky na hotelu a nepsat tam nepravdy.Jinak ale tento zájezd jednoznačně doporučuji!

Andrea Kittlerová 2.8.2018

Komplexní služby v jednom místě.

Nemám.

Dagmar Svozilová 30.7.2018

Možnost využívat celý areál včetně bufetů a barů Lonicera Resort Spa.

Pouze káva z automatu, u barů nebyla možnost např. dát si ledovou kávu. Očekávali jsme rodinný pokoj s přepážkou nebo se dvěma ložnicemi / 3 dospělí + 1 dítě / a ubytovali nás v jednom menším pokoji - všichni společně. Protože poloha pokoje byla skvělá, tak jsme počáteční rozčarování neřešili.

Ludmila Sněhotová 30.7.2018

Hotel u pláže

Tomáš Dumbrovský 24.7.2018

Velmi dobré pro rodiny s dětmi,spousta zábavy a atrakcí pro děti

Až na nevyhovující pokoj bych neměl další výhrady

Jiří Janík 24.7.2018

Vše po ruce.

Daleko od letiště. Na cestě tam malý autobus-málo místa.

Stanislav Sovinský 18.7.2018

Resort je u pláže, výběr stravy velmi dobrý a to "skoro" po 24 hodin. Stálost počasí. V uvedeném resortu jsme byli již potřetí.

Vladimír Jirák 17.7.2018

vse pod jednou strechou, jidlo, more, bazeny, tobogany, zmrzlinaopravdu all inclusive

2.5h cesta s letiste je mirna nevyhoda

Lenka Maráková 17.7.2018

Výborné, vše blízko ideální pro děti. Velké plus je blízká nemocnice se slovenskou úžasnou sestřičkou. Celková dovolená super.

žádná

Alena Hájková 1.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jiří Břinek 19.6.2018

Poloha u moře, čistota, stravování, ochotný personál.

S ohledem na výbornou cenu při zakoupení z last minut nabídky nelze mít výhrad.

Pavel Zubíček 5.6.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.

Mapa polohy hotelu

Letovisko Alanya

Oblíbené centrum turistů ležící ve východní části riviéry nabízí dostatek příležitostí k zábavě i prožití klidné či aktivní dovolené. Město Alanya založené ve 3. století př. n. l. bylo v římských dobách pirátskou pevností, proslulou v celém Středomoří. Nad někdejším sídlem pirátů ční dosud mohutná pevnost, z jejichž širokých bašt se otevírá pohled na překrásnou Kleopatřinu pláž. Své jméno má po egyptské královně Kleopatře, která získala pevnost jako dar od Marca Antonia. Dnes je Alanya známá svými nekonečnými plážemi, banánovými plantážemi, vůní ovocných zahrad, pestrými ulicemi plnými obchodů nejen s kůží a zlatem, restauracemi, kavárnami a Starým městem.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel Bilkay *** / Hotel Remi **** / Hotel Club Lonicera World **** / Hotel Lonicera Resort & Spa ***** / Hotel Floria Beach **** / Hotel Sealine Bonapart **** / Hotel Meryan ***** / Hotel Mesut **** / Hotel Kleopatra Royal Palm **** / Hotel Kleopatra Beach **** / Hotel Kahya **** / Hotel Xperia Saray Beach **** / Hotel Kleopatra Ada *** / Hotel Kleopatra Ada Beach **** / Hotel Hawai Beach Suite *** / Hotel Kleopatra Balik Beach *** / Hotel Cleopatra Golden Beach ***

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


Dítě do 14 let na přistýlce pouze za letenku


BRENNA TIP

BRENNA TIP
Kvalitní služby za výhodnou cenu.

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

AQUAPARK ZDARMA

AQUAPARK ZDARMA
Skluzavky a tobogány v areálu hotelu zdarma.

PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA

PLÁŽOVÝ SERVIS ZDARMA
Lehátka a slunečníky na pláži v ceně pobytu.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 42 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • přímo u moře
 • pláž oceněná modrou vlajkou EU
 • bazény se skluzavkami
 • Wi-Fi zdarma
 • bohatý animační program a aktivity

Stravování


Ultra all inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední občerstvení, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby v místech a časech určených hotelem (10:00–02:30). 1× za pobyt večeře v jedné z A‘la carte restaurací za rezervační poplatek 5 €/osoba (rezervace nutná předem).

Informace k ubytování


 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
 • koupelna s toaletou, fén
 • SAT/TV, klimatizace, minibar
 • trezor za poplatek
 • balkon nebo terasa

Vybavení a služby


 • vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, TV místnost
 • 3 hlavní restaurace, A´la carte restaurace (večeře v A´la carte restauracích za rezervační poplatek 5 €/os., rezervace nutná předem), bar u bazénu a na pláži
 • několik bazénů a dětských bazénů (lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů i na pláži zdarma)
 • aquapark se skluzavkami, vnitřní bazén
 • dětské hřiště, miniklub, obchodní arkáda, denní a večerní animační programy
 • stolní tenis, tenis, volejbal, basketbal, fotbal, šipky
 • za poplatek: billiard, masáže, vodní sporty na pláži

Výhody zájezdu


 • menší i rozsáhlé resorty
 • hotely se službami all inclusive a aquaparky
 • příznivé ceny
 • antické památky, byzantské chrámy, minarety, dva ze sedmi divů světa
 • nekonečné uličky bazarů, smlouvání
 • možnost pojištění proti onemocnění COVID-19
 • garance odstoupení od Smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku v případě zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Kamelya Collection K Club *****

Side + Manavgat
Ultra all inclusive
písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 19 990 Kč
 

Hotel Altinkum Beach ***

Side + Manavgat
All inclusive
písečná pláž    vzdálená 0 m
Dospělý: 12 290 Kč
Dítě:9 390 Kč 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená