Hotel St. Constantin *****

Oblíbený hotelový komplex složený z devíti budov a vedlejší depandance, postavený v tradičním krétském stylu, leží v klidnější části letoviska Gouves. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 100 m od hotelu, centrum letoviska s restauracemi, bary a obchůdky je od hotelu vzdáleno cca 15 minut chůze. V hotelu nabízíme také pokoje ve vedlejší části - depandance hotelu St. Constantin. Jedná se o pokoje v klidnější části hotelu, které mají nižší kategorii ubytování, výhodnější cenu, zároveň však mohou klienti využívat všech služeb pětihvězdičkového hotelu. Pobyt v tomto hotelu doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají kvalitní all inclusive služby nedaleko pláže.

Načítám termíny hotelu...

Cena zájezdu zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.

Cena zahrnuje:
 • letenku Brno - Heraklion - Brno vč. všech poplatků
 • letenku Ostrava - Heraklion - Ostrava vč. všech poplatků
 • letenku Praha - Heraklion - Praha vč. všech poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování
 • all inclusive služby
 • služby delegáta v místě pobytu


VÝŠE UVEDENÉ CENY ZAHRNUJÍ VŠECHNY POVINNÉ POPLATKY. Ceny nezahrnují volitelné příplatky a pobytovou taxu (platí pro pobyty v České Republice, Řecku, Itálii a Španělsku), která je hrazena v místě pobytu.

Cena zájezdu nezahrnuje

 • pobytovou taxu. Upozorňujeme, že je v Řecku od ledna 2018 nově zavedena místní pobytová taxa. Pobytová taxa je placená klienty přímo v místě pobytu, a to na recepci hotelu či u majitele ubytování.
  Výše poplatku se liší pro jednotlivá ubytovací zařízení:
  0,50 € za noc ve studiích či apartmánech všech kategorií
  0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • fakultativní výlety k zakoupení v místě pobytu
 • volitelné příplatky – vyšší kategorie ubytování (pokoje s výhledem na moře, Superior, a jiné) nebo rozšíření stravy
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Pojištění

Pro klid a pohodní Vám doporučujeme využít nabídky pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí od pojišťovny UNIQA, a.s. Pojištění je hrazeno formou příplatku k ceně zájezdu.

Nabízíme pojištění KOMFORT PLUS COVID – rozšířené pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí pro případ onemocnění COVID-19 či jiné pandemie včetně pojištění pro případ odstoupení od smlouvy o zájezdu.

8 denní pobyty

Tarif KOMFORT PLUS COVID
 • Dospělá osoba 740 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 480 Kč/pobyt

11/12 denní pobyty

Tarif KOMFORT PLUS COVID
 • Dospělá osoba 1 120 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 700 Kč/pobyt

15 denní pobyty

Tarif KOMFORT PLUS COVID
 • Dospělá osoba 1 400 Kč/pobyt
 • Dítě do 12 let 870 Kč/pobyt

Všechny informace k cestovnímu pojištění UNIQA.

Příplatky k ceně

14 990 Kč/15 990 Kč/10/11 nocí/osoba – jednolůžkový pokoj
9 990 Kč/7 nocí/osoba – jednolůžkový pokoj

Hodnocení hotelu

čistota zařízení
stravování
personál
poloha hotelu
Celkové skóre Hodnotilo 73 klientů CK BRENNA
Ivana Boháčová 15.9.2020
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Stanislava Behanová 8.9.2020

Měli jsme obavy vycestovat v době koronaviru, ale obavy se ukázaly jako neopodstatněné. Nejvíce nás potěšila čistota hotelu a hlavně kvalita servisu a výběr jídla i při minimální obsazenosti hotelu. Výběra kvalita jídla byly skvělé, nikde žádné fronty. Zaměstnanci hotelu dávali jídlo na talíř (+ nalévali pití) sami s rouškami ale vůbec to nevadilo, ba naopak aspoň se tolik neplýtvá :-)

Měli jsme obavy vycestovat v době koronaviru, ale obavy se ukázaly jako neopodstatněné. Nejvíce nás potěšila čistota hotelu a hlavně kvalita servisu a výběr jídla i při minimální obsazenosti hotelu. Výběra kvalita jídla byly skvělé, nikde žádné fronty. Zaměstnanci hotelu dávali jídlo na talíř (+ nalévali pití) sami s rouškami ale vůbec to nevadilo, ba naopak aspoň se tolik neplýtvá :-)

Silvie Lopraisová 1.9.2020

Krásný komplex menších budov s velmi laskavým přístupem personálu. Hotel působil dojmem malého města :-D Kuchaři i cukráři tohoto hotelu jsou přímo kouzelníci a personál restaurace neztrácel úsměv a milý přístup ani na konci dne! Nesmím zapomenout ani na animátory - tleskám!

Krásný komplex menších budov s velmi laskavým přístupem personálu. Hotel působil dojmem malého města :-D Kuchaři i cukráři tohoto hotelu jsou přímo kouzelníci a personál restaurace neztrácel úsměv a milý přístup ani na konci dne! Nesmím zapomenout ani na animátory - tleskám!

Bohužel se nemůžu smířit s umisťováním použitého toaletního papíru do odpadkového koše....I z důvodu toho, že úklid ( včetně vynešení koše) probíhá jen 2x za týden.

Jana Halmová 1.9.2020

Blizko letiste, mensi mesto-mene turistu.

zadne

Blizko letiste, mensi mesto-mene turistu.

Zadne

Karel Šlechta 23.10.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Milan Špringer 16.10.2019

Krátká vzdálenost od moře.

Chybí sprcha při přechodu od moře k bazénu.

Marcela Matesová 16.10.2019

Obecně se jedná odlehlou destinaci. Pláže se zde nacházejí všeho druhu v kójích (žlutý písek, skály, štěrkové, smíšené). Moře má všude klesání pozvolné a je velmi čisté.

Destinace se nachází cca 20 km od Heraklionu- od letiště, jak je v popisu katalogu. Přímo nad hotelem vede vzdušná cesta letadel a to nonstop. Přes den je to v pohodě, ale do půl noci se k tomuto přidá silná hudba z baru a hrčení klimatizace a jako bonus čistička z bazénu ( před naším pokojem). Tudíž je kvalita spánku nevalná.

Marcela Valentová 8.10.2019

blízkost moře

Michaela Nováková 1.10.2019

Nádherný pokoj v nové části a možnosti vstupu do bazénu. Každý den krásné uklizeno kromě neděle to bohužel úklid nebyl. Velmi chutná středomořská strava a moc mi chutnaly i řecké speciality. Každý den nádherné dorticky a zákusky. Celý areál hotelu krásný architekt to velmi pěkné navrhl. Přes den otevřené snack bary s lehčím občerstvením. Pro děti hezké malé hristatko s houpačkou klouzačkou a prolézačkami. Měli jsme to asi tak 3 minutky pěšky k moři a buď na písečnou pláž nebo na oblazkovou s kaminkama tam se nám líbilo i s dítětem nejvice si vyhrálo s kaminkama. Moře křišťálové průzračné a na toto období ještě příjemné na koupání. Na dosah ruky supermarkety restaurace nadherny výhled na moře. Nečekali jsme tak úžasné ubytování. S malým dítětem jsme bohužel nevyužili Ala Carte večeři ani masáž která byla na 15 minut zdarma a ani fakultativní výlet které nás, lákali snad příště. Cestovali jsme hodně a toto zatím hodnotíme jako druhé nejlepší kde jsme byli. Vhodné pro malé deti. My byli s 15 měsíčním dítětem. Postýlka na pokoji samozřejmostí. Personál ve všem vyhověl a personál v restauraci velmi milý a vždy usměvavý :) Moc děkujeme Vaší cestovní kanceláři Brenna za tak úžasný a jedinečný pobyt.

Chyběl smetáček s lopatkou na pokoji. A také asi 2 x za večer opravdu velmi hlasitý až nepříjemný hluk od velké skupinky Poláků kteří se asi ve skupince 20 lidí scházeli na pokoji a tam pily a pouštěli hlasitou hudbu a dělali hluk naštěstí pak je asi manažer hotelu nebo někdo upozornil že takhle tedy ne. 3 x za pobyt vítr a velké vlny a trochu studený bazén ale pak to zase bylo vše ok. Někdy chyběli šálky na kávu ale personál se snažil a jakmile to bylo možné hned doplňoval. Odbavení na letišti v Praze skvělý s malým dítětem nás hned pustili přes Fast track. V Heraklionu špatný strašně dlouhé čekání na odbavení s malým dítětem opravdu nic příjemného. V letadlech Smartwings opravdu skoro žádné místo a prostor pro nohy v letadlech pro dítě žádná zábava monitor na předních sedadlech a vyjíždějící obrazovka s mapou kde se letadlo nachází také ne a občerstvení předražené. Jediná velká výhrada asi z naší strany, že hotel večer poradal večery tipů hra bingo hádanky a nějaké kvízy to nás osobně nebavilo radši máme veceri typu kde hraje recka hudba a je možnost si zatančit například Zorbu nebo tak to co opravdu patří k typickému Řecku to nám chybělo. Pro děti zábava pozdě až v 9 vecer a pouštěly se německé dětské písničky takže taky nezajímavé.

Vladimír Adámek 24.9.2019

Profesionální přístup , vědomosti a zájem o klienta vaší delegátky Danušky . 100%

Jana Vaculíková 24.9.2019

hotel na okraji letoviska v klidné části

Veronika Kulichová 17.9.2019

Krásný a čistý resort, blízko letiště - rychlý transfer...

Veřejná pláž by měla být více udržovaná.

Lenka Dragounová 16.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Vladimír Fadinger 14.9.2019

Moderní hotel, super bazeny.

Spatná pláž, drahá lehátka.

David Marčan 14.9.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Denisa Perrotová 3.9.2019

Výborné jídlo, čistota, ochota usměvavých zaměstnanců a blízko moře. Vhodné spíše pro rodiny s dětmi.

Iveta Mlčáková 28.8.2019

Řekla bych všechno úžasné !!

Jaromír Kielor 20.8.2019

5 bazénů, výborné jídlo, blízkost pláže, masáž zdarma.

Placená WiFi.

Jaromír K. 18.8.2019

Hotel ideální pro rodiny s dětmi. Pěkné animační programy. Masáž zdarma (15 min.). Skvělé jídlo a večeře v ala carte restauracích. Blízkost moře. Pláž s pískem a nebo drobným štěrkem.

WIFI za poplatek.

Jan Bohuněk 13.8.2019

Výborné jídlo

Posilovna v dozolátním stavu

Marcela Dočekalová 7.8.2019

Pěkný hotel kousek od moře, jídlo dobré .

Na pláži chybí sprcha a - placená lehátka .

Kateřina Tamášiová 6.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Kateřina Tamášiová 3.8.2019

Nádherný komplex, pět krásných bazénů, krásné ubytování nad naše očekávání, z balkonu vstup přímo do bazénu, strava velmi pestrá, velice chutná a přístupná po celý den u bazénů včetně nepřeberného množství nápojů, personál milý a ochotný, úklid každý den, pláž písčitá, velká a blízko hotelu.

Vůbec žádné.

Karel Fafilek 3.8.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Vladěna Tauferová 31.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Vlastimil Rieger 30.7.2019

Velmi milý personál, ochotný, usměvavý, přátelský.

Malá/žádná možnost stravy pro bezlepkové diety. Nicméně "asi ředitel" se snažil každý den zpestřit jídelníček, ovšem ne vždy se to obešlo bez zažívacích problémů :D

Andrea Stejskalová 23.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Martin Podlešák 23.7.2019

Ubytovaní i vybavení v pobytovém místě naprosto splnilo naše očekávání.

Kristyna Ullreich 23.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Kristýna U. 21.7.2019

Krásný velky apartman s krásnými balkóny. Čisté každý den kromě neděle uklizeno, celky areál kde si každý našel své buď bazen s programem nebo bazen jen s barem nebo dva velké bazény skoro u moře.Jídlo výborné vždy se dalo vybrat něco jiného.Zábavný animační program pro dětiK moři příjemná procházka areálem hoteluTobogany a skluzavky

Větší výběr snacku u bazenu

Pavel Štěpán 16.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Markéta Davidová 16.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Radovan Medák 14.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Irena Šimková 9.7.2019

Dobré jídlo, organizace restaurace, vstřícnost personálu na recepci i v restauraci. Obrovskou pochvalu přijmete za volbu delegátky Danušky, která nadchla vsechny svým odborným a zároveň osvěžujícim přístupem. Děkujeme jí i vám za ní.

Úklid pokojů by nekdy mel mit větší důraz, jeden den neuklizeno ( nepočítám neděli, myslim ze to bylo úterý či středa). Skla a dveře- nečišštěné-viditelné desítky cizích otisků, ost.běžně uklizeno.

Simona Bartošová 3.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Lada Martinkovičová 3.7.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Věnceslava Šimková 23.6.2019

Byly zde výborné sportovní aktivity celkově velká spokojenost.

Žádné

Michal Slunečko 22.6.2019

Pisecna pláž s pozvolne se svazujicim dnem

Igor Lekic 22.6.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Michaela Boháčková 12.6.2019

Hotel je ve skutečnosti hezčí než na fotografiích. Byli jsme ubytováni v nové části (která na fotkách CK nebyla), v krásném klidném pokoji přímo u bazénu a jen kousek od moře. Personál hotelu se opravdu snaží, aby se u nich hostům líbilo, když měl někdo problém s přiděleným pokojem, nabídli jiný. S jídlem jsme byli maximálně spokojení, po celou dobu pobytu perfektní. WiFi za poplatek, ale fungovala bez problémů po celou dobu pobytu.

Rostislav Záruba 12.6.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Petra Boháčková 11.6.2019
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Borche Nikolovski 8.11.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Monika Barányová 9.10.2018

Ubytování blízko pláže, krásná čistá písečná pláž

Michaela Veitová 9.10.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Anna Kohoutková 9.10.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Vladimír Šťastný 6.10.2018

Hotel St. Constantin je po všech stránkách výborný (až na placenou pláž, ale nevadí) a co se týče stravování, je prostě super!! a nic lepšího jsem (po mnoha letech, co jezdíme k moři) nezažil. Usměvavý a ochotný personál, no prostě mohu doporučit všem.

Nic mě opravdu nenapadá (snad více českých programů v tv na pokoji). Moc děkujeme za krásnou dovolenou!!

Jiří Jenyš 26.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Marcel Kubášek 18.9.2018

Skvělá kuchyně s širokou nabídkou řeckých specialit.

Hotel nemá vlastní pláž. Nejbližší pláž (cca 100m) bývá přecpaná.

Juraj Laurenčík 11.9.2018

Luxusně velké pokoje, stylově zařízené, pravidelně uklízené. Příjemné uspořádání budov v areálu, několik bazénů s dostatkem lehátek+ čerstvě zbudované skluzavky (skutečně velké pozitivum pro děti). Velmi milý a vstřícný personál. Program all inclusive včetně celodenního občerstvení u bazénu a večerního baru. Chutná strava, vesměs autenticky krétská, velký výběr jídel, spousta zeleniny, ovoce, vynikající zákusky, výborná zmrzlina, grilované pokrmy při obědech i večeřích. Blízkost velmi příjemné skutečně komplet písečné pláže vhodné i pro malé děti, teplé a čisté moře. Blízkost letiště= krátký transfer do hotelu.

Nealko nápoje, zejména "džusy", chutnaly chemicky a kazily celkový dojem ze stravování a barů- daleko pod úroveň takového hotelu. V restauraci á la carte jsme měli zásadní problém se špinavou-plesnivou karafou na vodu, navíc ho číšník nevyřešil adekvátně. Stížnost jsem posunula na manažera, který se dalekosáhle a upřímně omluvil.V obou á la carte restauracích bych ztlumila hudbu a doplnila svíčky na stoly.Díky blízkosti letiště létá nad hotelem několik desítek přistávajících letadel denně, což může některé hosty rušit. My jsme s tímto počítali a rychle jsme si zvykli.

Vladimíra Horáčková 11.9.2018

poloha u moře, velmi dobrá kuchyně...

Jaromíra Šmolková 5.9.2018

blízko moře

malé kulturní vyžití,

Eva Šimonková 4.9.2018

Ubytování neodpovídá 5 hvězdám

Vladimír Zezula 3.9.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Filip Vojáček 1.9.2018

blízkost moře, velikost bazénů a lehátek k počtu hostů, jídlo a velikost jídelny, celkově kvalita hotelu

animační program pro děti - animátorky by mohly být angažovanější, delegát by mohl vystupovat profesionalněji

Marek Meitner 30.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Ladislava Rajchmanová 21.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jaroslav Vidlák 21.8.2018

Krásný hotel, vynikající all inclusive, skvělý personál a výborná Danuška.

Nemáme.

Jaroslav Vidlák 20.8.2018

Celková koncepce, vzhled a zařízení hotelu. Dokonalá strava s obrovským výběrem. Čisté a teplé moře (v době našeho zájezdu 29 stupňů) a skvělá Danuška :-).

Nic. Že je to 100 metrů do moře jsme věděli.

Božena Slavíková 15.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Simona Jelínková 15.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Eva Braunerová 7.8.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Zdenka Vlčková 25.7.2018

Velmi dobré ubytování,příjemný areál pro rodiny s dětmi strava chutná, pochalu si také zaslouží deleg.pí.Daniela Apostolaki,která nás velmi mile překvapila krásným výkladem o dějinách Řecka a vstřícným postojem při vyřizování a zajištování našich požadavků a problémů. Tímto ji děkujeme

Hotel by měl mít svoji pláž,kde by se neplatilo za lehátka. Tento polatek zahrnout doplatby za zájezd.

Petr Špaček 21.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Marie Masaříková 20.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Marie Masaříková 20.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jan Kupka 16.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jan Cejnar 10.7.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Kateřina Těšáková 30.6.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jana Mičkalová 19.6.2018
Klient CK BRENNA neuvedl k hodnocení žádný komentář.
Jindřich Crhák 20.8.2017

architektura hotelu, jídelny, čisté moře, čisté pláže ,

přelety letadel, závady ubytování(problémy se splachováním, klimatizací, slabý odtok z vany; nevím, k čemu jsme dostali na rozloučenou láhev vína těsně před odletem, kterou nám logicky na letišti vyhodiliWIFI za poplatek

Jaroslav Krmela 25.6.2017

Velmi dobré ubytování - 2 pokoje, klimatizace zdarma, chladnička, varná konvice ...Pestrá a chutná strava, blízká vzdálenost k moři, pěkné bazény.

Málo lehátek u bazénů, příliš hlučné večerní diskotéky, WIFI jen za poplatek.

Kamil Omelka 23.5.2017

Velmi příjemný areál, pro rodinu ideální pokoje, výborná strava. Asi se vrátíme.

Nic

Mapa polohy hotelu

Letovisko Gouves

Letoviska jsou součástí cca 6 km dlouhého pobřežního pásu na severu ostrova Kréta a leží v těsné blízkosti známého turistického letoviska Hersonissos. Všechny tři letoviska nabízí vše, co mají střediska mít – taverny, restaurace, bary, diskotéky. Lákadlem pro rodiny s dětmi je vodní park Star Beach Water Park, který je vzdálen cca 5 km. Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, krásná příroda a snadná dostupnost zajímavých památek, jsou dostatečným lákadlem pro trávení dovolené v těchto letoviscích.

Zaujalo vás toto letovisko? Hotel St. Constantin ***** / Hotel Kalia Beach **** / Hotel Kaissa Beach ***

Balíčky pobytů

Pobyt zdarma


Až 2 děti na přistýlce pouze za letenku

Dítě do 13 let na přistýlce pouze za letenku

Dítě do 6 let na přistýlce pouze za letenku


BRENNA TIP

BRENNA TIP
Kvalitní služby za výhodnou cenu.

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA

POBYT PRO DÍTĚ ZDARMA
Platíte pouze letenku.

AQUAPARK ZDARMA

AQUAPARK ZDARMA
Skluzavky a tobogány v areálu hotelu zdarma.

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ

KLIENTY OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ
Doporučujeme brzkou rezervaci.

Hodnocení hotelu


Celkové skóre Hodnotilo 73 klientů CK BRENNA zobrazit hodnocení

Benefity hotelu


 • 3 bazény
 • kvalitní služby all inclusive
 • vhodné pro páry i rodiny s dětmi
 • cenově výhodnější pokoje v depandanci hotelu kategorie 4*
 • klimatizace zdarma

Stravování


All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne občerstvení, zmrzlina, káva a čaj v odpoledních hodinách. 1× za pobyt možnost večeře v restauraci na pláži (nutná rezervace předem, nápoje za poplatek). Neomezené množství vybraných nealkoholických a místních alkoholických nápojů v místech a časech určených hotelem (10:30–22:30).

Informace k ubytování


 • dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek
 • dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek ve vedlejší budově (depandance 4*)
 • sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)
 • SAT/TV, telefon, lednice, klimatizace
 • trezor (za poplatek cca 3 €/den), Wi-Fi za poplatek
 • balkon nebo terasa
 • dětská postýlka na vyžádání zdarma

Vybavení a služby


 • vstupní hala s recepcí, výtah
 • Wi-­Fi a internetový koutek za poplatek
 • restaurace, A´la carte restaurace, snack bar, bar u bazénu, restaurace na pláži
 • 4 bazény, 2 dětské bazény, skluzavky, sluneční terasa (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma; na pláži za poplatek; plážové osušky na vratnou kauci)
 • animační programy, dětské hřiště
 • za poplatek: billiard, stolní tenis, vodní sporty na pláži

Obsazení pokoje


2+0 2+1 3+0 2+2 3+1 4+0

Podobné hotely v naší nabídce


Hotel Semiramis Village ****

Kréta
All inclusive
oblázkovo-písečná pláž    vzdálená 400 m
Dospělý: 27 390 Kč
Dítě:7 990 Kč 

Hotel Albatros Spa & Resort ****

Kréta
Polopenze
písečná pláž    vzdálená 60 m
Dospělý: 23 490 Kč
 

Aparthotel Electra II **

Kréta
Bez stravování , Polopenze
písečná pláž    vzdálená 300 m
Dospělý: 12 290 Kč
 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená