po - pá: 9:00 - 18 h  

Parkování u letiště Praha

Chystáte se odletět z letiště Praha a chcete si být jisti, že se vašemu autu po dobu vaší nepřítomnosti nic nestane? Využijte hlídaného parkoviště GO parking a nechte se z parkoviště až k odletovým halám zavézt minibusem. Cesta trvá pouhé 3 minuty a po návratu se stejným způsobem dostanete zpět k autu.

Příjezd na parkoviště u Letiště Praha

Jeďte směrem na letiště Praha. Na sjezdu z rychlostní komunikace R7 k letišti
(směr Přední Kopanina, Letiště) odbočíte – při cestě od Prahy vpravo, při cestě od Slaného vlevo.

Přímo na sjezdu jsou umístěny navigační značky GO parking a po odbočení již uvidíte areál parkoviště GO parking (cca 400m od křižovatky). GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E

Objednávka placeného parkování

Parkování Letiště Praha. GO Parking s.r.o.

Vjezd na parkoviště u Letiště Praha

Vjezd je díky automatickému parkovacímu systému velmi snadný.

  • LÍSTEK - Příjíždíte-li bez rezervace, pouze stisknete tlačítko, parkovací systém vytiskne parkovací lístek a závora se otevře.
  • ŠEK - Pokud jste provedli on-line rezervaci parkování přes internet, obdrželi jste mailem parkovací kartu nebo parkovací šek, který stačí přiložit k vjezdovému stojanu a závora se otevře.
  • KARTA - Létáte-li často a uzavřeli jste s GO parkingem smlouvu, potom využijete čipovou kartu GO parking, stačí ji na vjezdu přiložit a závora se automaticky otevře.

Parkovací kartu, šek, lístek nebo čipovou kartu nenechávejte ve voze, mějte ji u sebe. Po příletu se tímto prokážete řidiči minibusu GO parking, který Vás přiveze zpět na parkoviště k vašemu vozu.

Rychlá přeprava k terminálům letiště Praha ZDARMA

Ihned po příjezdu Vás minibus GO parking odveze k odletové hale Letiště Václava Havla Praha, Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen. Transfér z GO parkingu k terminálům trvá cca 3 minuty. Jízda minibusem je stejně rychlá, jako kdybyste přímo zaparkovali na letišti a šli k novým terminálům pešky. Navíc Vás i se zavazadly přivezeme co nejblíže.

Po příletu na Letiště Praha

Parkovací kartu, šek, lístek nebo čipovou kartu nenechávejte ve voze, mějte ji u sebe. Po příletu se jedním z dokladů prokážete řidiči minibusu GO parking, který Vás přiveze zpět na parkoviště k Vašemu vozu. Až budete mít všechna svá zavazadla, stačí zavolat na linku 840 300 840 a minibus pro Vás přijede k terminálům.

Platba a odjezd z parkoviště

Také platba a odjezd z parkoviště jsou jednoduché a rychlé:

  • LÍSTEK - Pokud jste přijeli na naše parkoviště bez rezervace, při vjezdu jste obdrželi parkovací lístek, potom před odjezdem z areálu GO parkingu zaplatíte v automatické pokladně.
  • ŠEK - Pokud jste provedli on-line rezervaci parkování přes internet, již máte zaplaceno a jednoduše na výjezdu přiložíte parkovací kartu nebo šek a závora se otevře.
  • KARTA - Držitelé čipových karet GO parking opět pouze přiloží čipovou kartu na výjezdovém stojanu a závora se automaticky otevře.

Nebudete-li mít hotovost, nevadí, jednoduše využijete bankomat stojící hned vedle – rychlost a Vaše pohodlí jsou našimi prioritami. Po zaplacení máte 10 minut na pohodlné opuštění areálu parkoviště GO parkingu.

Kde nás najdete:

Adresa parkoviště: GO parking s.r.o., Ke Kopanině 406, 252 67 Tuchoměřice, GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E

CK BRENNA nenese odpovědnost za poskytované služby a případné reklamace je nutné řešit s provozovatelem této služby.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
'