po - pá: 9:00 - 18 h  

Parkování u letiště Brno Tuřany

Chystáte se odletět z letiště Brno-Tuřany a chcete si být jisti, že se vašemu autu po dobu vaší nepřítomnosti nic nestane? Využijte hlídaného parkoviště umístěného 4 km od letiště – a my se postaráme o přepravu vás i zavazadel na letiště i zpět. Kapacita je omezená, proto je lepší místo s předstihem rezervovat.

Hlídané parkoviště 4 km od letiště Brno

Chystáte se odletět z letiště Brno - Tuřany a zvažujete, jak se na letiště dostat? Přijeďte svým vozem a výhodně zaparkujte na hlídaném parkovišti. Cena za parkování Vás navíc vyjde levněji než parkování na nehlídaném parkovišti přímo na letišti Brno - Tuřany.

Parkování se zajištěným transferem na letiště Brno

Parkoviště se nachází v oploceném areálu a je 24 hod denně monitorováno kamerovým systémem. Doprava na letiště k odletu i z letiště po příletu k Vašemu vozu je zajištěna včetně zavazadel.

Parkování 4 km od letiště Brno - Tuřany Vám nabízí tyto jedinečné výhody:

  • BEZPEČÍ (nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem)
  • RYCHLOST (dopravíme Vás na letiště k odletu zdarma,
    po návratu z dovolené Vás opět vyzvedneme
    a zdarma dovezeme k Vašemu autu včetně všech zavazadel)
  • CENA (až o 40% levnější v porovnání s konkurenty)
  • POHODLÍ (on-line rezervace, platba při předání vozu)
  • POJIŠTĚNÍ (v ceně)

Ceník parkování

1–7 dní 600 CZK
8–9 dní 800 CZK
10–12 dní 900 CZK
13–14 dní 1000 CZK
15–16 dní 1100 CZK
17–20 dní 1400 CZK
21 dní a více dle dohody

Kde nás najdete

Adresa parkoviště: Jedovnická 4404/2b, 628 00 Brno – Židenice, GPS: 49.191261, 16.666322.


Důležitá informace: V případě placeného parkování probíhá platba při předání vozu a v hotovosti. Provozovatelem této služby je Lenka Ságlová, Jedovnická 4404/2b, 628 00 Brno. IČ: 071 63 452.

CK BRENNA nenese odpovědnost za poskytované služby a případné reklamace je nutné řešit s provozovatelem této služby. Příjezd na parkoviště doporučujeme nejpozději 2,5 hodiny před Vaším odletem. SOS telefon na společnost Parkování u letiště, která službu zabezpečuje, je 777 761 528.

Po příjezdu na parkoviště zaparkujete svůj vůz na místo určené obsluhou parkoviště. Vozidlo zde zůstane zaparkováno po celou dobu. Klíče od vozidla jsou z bezpečnostních důvodů ponechány u obsluhy parkoviště, která je ihned uschová společně s předávacím protokolem vozidla, pokud není dohodnuto tak, že si ponecháte klíče po dobu parkování u sebe. Obsluha parkoviště s Vámi sepíše předávací protokol, kde bude uveden počet dnů parkování, stav vozidla - případné poškození na vozidle a další. Poté bude zajištěn transfer k odletovému terminálu letiště Brno-Tuřany.

Po příletu zpět do Brna je nutné kontaktovat asistenci na čísle: 608 568 327, která Vás vyzvedne na letišti a zajistí transfer zpět k Vašemu vozu.


Objednávka placeného parkování

0-1 let

2-4 let

5-10 let

Údaje o termínu parkování


Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Zadejte svoji e-mailovou adresu a odebírejte zajímavé tipy, nejvýhodnější nabídky či důležité informace z CK BRENNA přímo do vaší schránky zcela zdarma. Možnost odhlásit se máte kdykoli.

Instagram brenna

Okouzlující fotografie

Bohatá fotogalerie pro vaši inspiraci, kam se vydat na příští dovolenou.
Instagram
Facebook

Aktuální informace

Mějte dokonalý přehled o novinkách z námi nabízených destinací.
Facebook
Letní dovolená
Letní dovolená
Vybírejte ze široké nabídky cestovní kanceláře BRENNA
Letní dovolená
'