Brno-Tuřany | Praha-V. Havel | Ostrava-Mošnov

Kréta


V řecké mytologii se praví, že když se otec lidí a bohů Zeus rozhodoval, kde se má narodit, vybral si jeskyni v pohoří Dikté na Krétě. Dodnes se tomu nikdo nediví, protože tento největší řecký ostrov, ležící jihovýchodně od Peloponésu, omývaný Egejským a Středozemním mořem, je divoce krásný, opojně voňavý a vlídně romantický.


Bájný ostrov Kréta, který byl milován řeckými bohy, si zamilujete i vy pro jeho dlouhé písečné pláže, romantické zálivy a malebná horská údolí. Kréta je nádherný ostrov opředený mnoha mýty. Na Krétě najdete opravdu vše, na co si jen vzpomenete od vysokých hor, přes hluboké kaňony, úrodné náhorní plošiny, krasové jeskyně a především nádherné pláže, až po památky a rozmanitou zábavu.


Kréta je největší a nejvýznamnější řecký ostrov, který se nachází cca 100 km jižně od Peloponésu. Z jihu je omýván Libyjským a ze severu Krétským mořem. Je to právě Kréta, kterou můžeme nazývat kolébkou Evropy a evropské civilizace. Právě zde, na ostrově Kréta, se zrodila prosperující minojská civilizace – kdo by neznal bájný palác Knossos, Minotaura, Daidala a Ikara. Kréta je nejrozmanitějším a zároveň nejjižněji položeným řeckým ostrovem, jehož písečné pláže a průzračné modré moře lákají každoročně tisíce turistů z celého světa. S naší cestovní kanceláří můžete prožít svoji dovolenou v nejznámějších letoviscích ostrova Kréta a to jak severní, jižní, tak i jihovýchodní oblasti.Kréta vám díky své poloze zaručí dlouhou, teplou a slunečnou sezónu. Od května až do konce října si můžete užívat sluníčka na dlouhých písečných plážích a osvěžovat se v průzračně modrém moři či u některého z barů. Říká se, že Kréta je nejkrásnější na jaře a začátku letní sezóny díky záplavě zeleně a květin, ale ať přijedete kdykoliv, nebudete zklamáni.


Kréta je rozmanitá ve všech směrech. Turistický sever s mnohakilometrovými písečnými a mělkými plážemi s pozvolným vstupem do moře, jih ostrova, který po celé délce pobřeží lemuje několik nádherných pohoří. A na celém ostrově nesčetné množství starobylých památek a pozůstatků minojské kultury. Kréta nadchne nejen lidi, kteří se zajímají o kulturu a památky.


Ostrov Kréta Vám nabízí aktivní dovolenou s výlety nebo jen odpočinek na pláži. Především jarní a podzimní období je ideální pro poznávání, prozkoumávání a cestování po celém ostrově. Kréta je ovšem tak velká, že ji celou podrobně prozkoumat během jedné dovolené ani nelze.

Letovisko Agios Nikolaos

Přístav Agios Nikolaos, jenž je hlavním městem nejvýchodnější krétské provincie Lassithi, leží cca 65 km na východ od Heraklionu, nad romantickou zátokou Mirabello. Pláže v Agios Nikolaos jsou užší, písečné, oblázkové i kamenné. Zvláštností města je sladkovodní jezero Vulisméni, v němž se dle pověsti koupávala bohyně Athéna. Dnes je na jeho březích hlavní turistická zóna s řadou restaurací, barů a diskoték. Z Agios Nikolaos je rovněž možné vyrazit na příjemný lodní výlet na nedaleký ostrov Spinalonga.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Lito *** Hotel Mirabello Beach & Village ****+


Letovisko Amnisos

Amnisos je vesnice na severním pobřeží Kréty, jejíž minulost sahá do doby bronzové. Byla používána jako přístav do paláce v Knóssu. Vykopávky v roce 1932 odhalily vilu, která byla nazvána Domem lilií podle fresky, která tam byla nalezena a na níž jsou zobrazeny lilie. Vesnice leží 7 km východně od hlavního města ostrova Heraklionu u jedné z krásných zlatavých pláží využívaných turisty. V blízkosti pláže leží mnoho hotelů, restaurací a barů. Zajímavostí je, že od doby, kdy toto město zažívalo svá nejlepší léta, stoupla hladina moře o cca 3 metry, což stačilo k tomu, aby byla řada domů zalita mořem. A do dnešních dnů můžete jejich pozůstatky v moři vidět.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Aks Minoa Palace ****


Letovisko Amoudara

Letovisko vzdálené 11 km od letiště a 4 km od hlavního města Heraklion, kam je možné se dopravit místními autobusovými linkami. Předností Amoudary je dlouhá písečná pláž, která ani v hlavní sezoně nebývá přelidněná, a která nabízí širokou nabídku vodních sportů. Letovisko je lemováno obchůdky, kavárnami, tradičními řeckými tavernami i bary a diskotékami. K dispozici je i multikino Technopolis s pěti promítacími sály a amfiteátrem.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Marirena ***


Letovisko Anissaras, Analipsis

Letoviska jsou součástí cca 6 km dlouhého pobřežního pásu na severu ostrova Kréta a leží v těsné blízkosti známého turistického letoviska Hersonissos. Anissaras i Analipsis nabízí vše, co mají střediska mít – taverny, restaurace, bary, diskotéky. Lákadlem pro rodiny s dětmi je vodní park Star Beach Water Park, který je vzdálen cca 5 km. Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, krásná příroda a snadná dostupnost zajímavých památek, jsou dostatečným lákadlem pro trávení dovolené v tomto letovisku.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Stella Palace ***** Hotel Stella Village *** Hotel Europa Beach **** Hotel Bella Beach *****


Letovisko Gouves

Letovisko jsou součástí cca 6 km dlouhého pobřežního pásu na severu ostrova Kréta a leží v těsné blízkosti známého turistického letoviska Hersonissos. Letovisko Gouves nabízí vše, co mají střediska mít – taverny, restaurace, bary, diskotéky. Lákadlem pro rodiny s dětmi je vodní park Star Beach Water Park, který je vzdálen cca 5 km. Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, krásná příroda a snadná dostupnost zajímavých památek, jsou dostatečným lákadlem pro trávení dovolené v tomto letovisku.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Gouves Water Park **** Hotel Gouves Smile ***


Letovisko Hersonissos

Hersonissos je jedním z nejstarších a největších turistických letovisek na Krétě. Rozkládá se na severním pobřeží podél písečných i oblázkových pláží, 30 km východně od Heraklionu. Je součástí velkého turistického komplexu, který zahrnuje střediska Stalida a Malia. Hersonissos je velmi živé městečko s řadou restaurací, kaváren, pizzerií, diskoték a nočních klubů. V Hersonissu si můžete zajezdit na koni, navštívit vodní park, sportovní centrum či využít širokou nabídku vodních sportů. Za návštěvu stojí i muzeum v přírodě – skanzen tradiční lidové architektury Lychnostatis. Z malebného přístavu odplouvají lodě s výletníky do okolních přístavních městeček.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Silva Beach **** Hotel Mediterraneo **** Hotel Mari Kristin *** Hotel Agrabella *** Hotel Kings Minos Palace **** Hotel Hersonissos Village ****


Letovisko Kato Gouves

Skvělé místo pro klidnou dovolenou, aniž byste byli odsouzeni k nudě. Letovisko leží asi 15 km od Heraklionu a nabízí bohatou historii, přírodu, hory, písečné a oblázkové pláže. Pobyt Vám zajisté zpříjemní spousta restaurací, široká nabídka sportovních aktivit a možnost nahlédnout do života starobylé minojské kultury.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Hara Ilios Village ***


Letovisko Kokkini Hani

Skvělé místo pro klidnou dovolenou, aniž byste byli odsouzeni k nudě. Letovisko leží asi 15 km od Heraklionu a nabízí bohatou historii, přírodu, hory, písečné a oblázkové pláže. Pobyt Vám zajisté zpříjemní spousta restaurací, široká nabídka sportovních aktivit a možnost nahlédnout do života starobylé minojské kultury.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Dimitra ***


Letovisko Makrigialos – Kutsuras

Původně malá vesnička Makrigialos se rozrostla do velmi pěkného letoviska, kde se můžete dobře najíst nebo pobavit v několika barech. V řečtině znamená „makri“ dlouhý a „yalos“ pobřeží, takže Vás okouzlí krásný zlatavý písek, pozvolný vstup do vody a teplé moře nabízející skvělé koupání pro všechny. Asi 3 kilometry od Makrigialosu se nachází vesnička Kutsuras s oblázkovo-písečnými plážemi, ze které můžete podnikat krásné výlety do okolní přírody.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Aparthotel South Coast ***


Letovisko Plakias

Jedno z nejkrásnějších letovisek jižní Kréty leží 40 km od Rethymna, 120 km od Heraklionu a 95 km od Chanie. Jméno vzniklo z řeckého slova Plaka, což označuje skálu ve tvaru desky na východní straně zálivu. V této skále je vytesán tunel, kterým lze projít do prostoru bývalého opevnění, jenž bylo vybudováno na obranu zálivu. Břehy překrásné oblázkové pláže oceněné modrou vlajku EU omývá Libyjské moře. Občasné vlny a hloubka vody při pobřeží jsou vhodné spíše pro plavce a milovníky podmořského života – ti si zvláště na pláži Plakias West přijdou na své. Samotné městečko je vystavěné podél pobřežní promenády, která láká k večerním romantickým procházkám, klidnému posezení ve stylových tavernách či nákupech v malých obchůdcích. Úzkými uličkami lze projít přes olivové háje do starobylých vesniček Mirthisoa Sellia. Z přístavu Plakias vyplouvá také loď na pláž Preveli, kde v palmovém háji ukrýval podle řecké mytologie bůh Zeus krásnou Evropu.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Kalypso Cretan Village Resort & Spa ****


Letovisko Sissi

Letovisko se nachází cca 40 km od Heraklionu a nabízí příjemný pobyt především pro vyznavače aktivní dovolené. Na své si však mohou přijít i milovníci klidu v některé z menších zátok, které poskytují dostatek soukromí. V Sissi naleznete celou řadu plážových barů, nočního vyžití, taveren a posezení na pláži a také několik obchůdků i větších marketů. Pro sportovně založené je zde široká nabídka vodních sportů, plážových atrakcí a tras pro cyklisty i pěší. Pro obdivovatele přírody je lákadlem nedaleké pohoří Selena a Dikti. Sissi se nachází v nejživější oblasti Kréty cca 8 km od jednoho z největších letovisek - Hersonissos a cca 5 km od letovisek Stalida – Malia, do kterých je dobré autobusové spojení.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Sissi Bay ****


Letovisko Stalida – Malia

Původně dvě samostatná letoviska dnes tvoří jedno živé turistické letovisko asi 35 km východně od hlavního města ostrova Kréta. Hlavní předností jsou nádherné, široké pláže se zlatým pískem s průzračně čistou vodou, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Ve středisku dýchajícím typicky řeckou atmosférou najdete vše – restaurace, taverny a bary, kde si můžete v klidu vypít sklenku ouza nebo šálek silné řecké kávy, diskotéky, obchody se suvenýry, které mají otevřeno dlouho do noci. V blízkosti se nachází vykopávky mínojského města Malia, po kterém je letovisko také pojmenováno. Dobré autobusové spojení zajistí kontakt s širokým okolím.

Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Sirens Beach ****+ Hotel Christiana Beach *** Studia Anatoli Apartmánový dům Agapi Apartmánový dům Mari Hotel Horizon Beach ***+ Aparthotel Meropi **** Hotel Cretan Malia Park **** Studia Stella Maria Studia La Playa Beach


Zaujalo vás? Pokračujte zde: Hotel Lito *** Hotel Kalypso Cretan Village Resort & Spa **** Hotel Silva Beach **** Hotel Mediterraneo **** Hotel Mari Kristin *** Hotel Agrabella *** Hotel Marirena *** Hotel Kings Minos Palace **** Hotel Hersonissos Village **** Hotel Sirens Beach ****+ Hotel Stella Palace ***** Hotel Christiana Beach *** Studia Anatoli Apartmánový dům Agapi Apartmánový dům Mari Hotel Horizon Beach ***+ Hotel Dimitra *** Aparthotel Meropi **** Hotel Cretan Malia Park **** Hotel Hara Ilios Village *** Hotel Gouves Water Park **** Hotel Gouves Smile *** Hotel Aks Minoa Palace **** Hotel Stella Village *** Hotel Mirabello Beach & Village ****+ Hotel Europa Beach **** Hotel Bella Beach ***** Aparthotel South Coast *** Hotel Sissi Bay **** Studia Stella Maria Studia La Playa Beach


Výlety pořádané z letoviska na severu Kréty


Palác Knossos – Heraklion / cena: cca 37 € + vstup Knossos 6 €

Říká se, že kdo nenavštívil palác Knossos, nenavštívil Krétu. Palác Knossos byl největším palácem minojské civilizace. Před 4 000 lety byl ekonomickým, administrativním, náboženským a kulturním centrem této jedinečné civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založeno v roce 828 arabskými piráty. Zastávka v městském trhu a procházka po pěší zóně s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.


Soutěska Samaria / cena: cca 55 € + vstup 5 €

Putování nádhernou nedotčenou soutěskou, která je nejdelší v Evropě (cca 18 km). Mohutné skalní masivy, panenská příroda – to vše zapůsobí na každého turistu, který se pokusí zdolat tuto evropskou raritu. Po náročné túře budete odměněni koupáním v křišťálově čistém moři. Výlet je vhodný pouze pro fyzicky zdatné turisty, doporučujeme pevnou obuv.


Elounda – ostrůvek Spinalonga – Agios Nikolaos / cena: cca 46 € + vstup 2 €

Celodenní výlet, při kterém navštívíte přímořské městečko Elounda, odkud se výletní lodí přeplavíte na malebný ostrov Spinalonga s benátskou pevností ze 16. století. Tato pevnost sloužila jako léčebna pro malomocné. Poté poplujete lodí na poloostrov Kolokitha, kde je v kouzelné laguně čas na koupání a barbeque. Z Eloundy se autobusem dopravíte do města Agios Nikolaos, jež světlými plážemi lemuje okraj Mirabelského zálivu.


Krétský večer / cena: cca 43 €

O obyvatelích Kréty je všeobecně známo, že lpí na své tradici, jsou pohostinní, mají rádi dobré jídlo, společnost a veselí. O tom se přesvědčíte na krétském večeru, který se pořádá v tradiční osadě Kato Karouzana, ležící v idylickém prostředí krétského vnitrozemí. Bohatě prostřený bufetový stůl a hojnost vína v doprovodu krétské hudby Vás příjemně uvolní a vyvolá ve Vás touhu si zatančit.


Kréta známá domorodcům + Aquarium / cena: cca 40 € + vstup 6 €

Absolvováním tohoto výletu poznáte nejen bohatý život krétského vnitrozemí, ale také jeho jedinečnou krásu. Navštívíte také jedno z největších a nejzajímavějších akvárií svého druhu v Evropě.


Ostrov Chrissi / cena: cca 50 €

Plavba na nejjižnější místo Evropy tzv. Oslí ostrov s unikátním cedrovým lesem, křišťálově čistou vodou libyjského moře a proslulou pláží s bílým pískem přezdívanou Karibikem Kréty.


Ostrov Santorini / cena: cca 132 € + vstup 14 € + transfer do přístavu Rethymno cca 20 €

Bílé domy vtesané do pestrobarevných pruhů zkamenělé lávy, modré střechy ladící s modrým mořem a nebem, černý písek, zelené louky a úrodné vinice, vytváří neopakovatelnou mozaiku tohoto sopečného ostrova. Santorini je považované za legendární ztracené město Atlantidu.


Výlety pořádané z letoviska Makrigialos


Ostrov Spinalonga / cena: cca 58 € + vstup 5 €

Fenomén východní Kréty skrývá ve svých hradbách krásný, ovšem smutný příběh nemocných malomocenstvím. Nahlédnete do života lidí na okraji společnosti. V jednom výletu navštívíte památky, zažijete krásné koupání a plavbu lodí s návštěvou moderního přístavního městečka Agios Nikolaos.


Sitia - Vai / cena: cca 53 €

Autobusový výlet po jihovýchodní Krétě Vás zavede až na nejvýchodnější část ostrova - do města Sitia, kde navštívíte mmístní tržiště. Nahlédnete do byzantského kostela s krasnými freskami, bohatého kláštera Toplou a výlet zakončíte koupáním v palmovém háji Vai.


Palác Knossos – Heraklion / cena: cca 52 € + vstup Knossos 6 €

Říká se, že kdo nenavštívil palác Knossos, nenavštívil Krétu. Palác Knossos byl největším palácem minojské civilizace. Před 4 000 lety byl ekonomickým, administrativním, náboženským a kulturním centrem této jedinečné civilizace. Po prohlídce paláce navštívíme hlavní město Heraklion, založeno v roce 828 arabskými piráty. Zastávka v městském trhu a procházka po pěší zóně s množstvím obchodů, kaváren a taveren se zcela jistě zalíbí všem návštěvníkům.


Ostrov Chrissi - nejkrásnější pláž Kréty / cena: cca 45 €

Lodní výlet na nejkrásnější pláž jižní Kréty. Plavba na nejjižnější místo Evropy tzv. Oslí ostrov s unikátním cedrovým lesem, křišťálově čistou vodou libyjského moře a proslulou pláží s bílým pískem přezdívanou Karibikem Kréty.


Poznámka

Výlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v €. Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou orientační a mohou se během sezóny měnit. O přesném programu a cenách výletů informuje klienty zástupce/delegát. V ceně není zpravidla zahrnuta strava, nápoje a vstupy do památek. Stravu zajištěnou v hotelu a nevyužitou z důvodu účasti na výletu nelze nahradit, hotely nemají povinnost připravovat pro klienty balíčky. Výlety mohou být zrušeny z důvodů, jakými jsou například nepřízeň počasí, nedostatečný počet účastníků či vyšší moc.

Kréta – 8 dní

Praha – Heraklion – Praha


Letové dny: sobota / sobota / sobota / sobota / sobota / sobota

Termíny letů: 05.09. , 12.09. , 19.09. , 26.09. , 03.10.2015

Číslo letu: QS1102 / PRG-HER-PRG-10/11-QS1104/5 - / QS1103


Čas odletu:

QS1102
Praha-V. Havelodlet   04:55
Heraklionpřílet   08:45
QS1102
Praha-V. Havelodlet   04:55
Heraklionpřílet   08:45
QS1102
Praha-V. Havelodlet   04:55
Heraklionpřílet   08:45
QS1102
Praha-V. Havelodlet   04:55
Heraklionpřílet   08:45
QS1102
Praha-V. Havelodlet   04:55
Heraklionpřílet   08:45
PRG-HER-PRG-10/11-QS1104/5 -
Praha-V. Havelodlet   00:00
Heraklionpřílet   00:00

Čas odletu zpět:

QS1103
Heraklionodlet   09:30
Praha-V. Havelpřílet   11:25
QS1103
Heraklionodlet   09:30
Praha-V. Havelpřílet   11:25
QS1103
Heraklionodlet   09:30
Praha-V. Havelpřílet   11:25
QS1103
Heraklionodlet   09:30
Praha-V. Havelpřílet   11:25
QS1103
Heraklionodlet   09:30
Praha-V. Havelpřílet   11:25


Kréta – 8 dní

Ostrava – Heraklion – Ostrava


Letové dny: sobota / sobota / sobota / sobota

Termíny letů: 05.09. , 12.09. , 19.09. , 26.09.2015

Číslo letu: QS1302 / QS1303


Čas odletu:

QS1302
Ostrava-Mošnovodlet   12:20
Heraklionpřílet   15:55
QS1302
Ostrava-Mošnovodlet   12:20
Heraklionpřílet   15:55
QS1302
Ostrava-Mošnovodlet   12:20
Heraklionpřílet   15:55
QS1302
Ostrava-Mošnovodlet   12:20
Heraklionpřílet   15:55

Čas odletu zpět:

QS1303
Heraklionodlet   16:40
Ostrava-Mošnovpřílet   18:20
QS1303
Heraklionodlet   16:40
Ostrava-Mošnovpřílet   18:20
QS1303
Heraklionodlet   16:40
Ostrava-Mošnovpřílet   18:20
QS1303
Heraklionodlet   16:40
Ostrava-Mošnovpřílet   18:20


Kréta – 8 dní

Brno – Heraklion – Brno


Letové dny: sobota / sobota / sobota / sobota

Termíny letů: 05.09. , 12.09. , 19.09. , 26.09.2015

Číslo letu: QS1400 / QS1401


Čas odletu:

QS1400
Brno-Tuřanyodlet   17:55
Heraklionpřílet   21:25
QS1400
Brno-Tuřanyodlet   17:55
Heraklionpřílet   21:25
QS1400
Brno-Tuřanyodlet   17:55
Heraklionpřílet   21:25
QS1400
Brno-Tuřanyodlet   17:55
Heraklionpřílet   21:25

Čas odletu zpět:

QS1401
Heraklionodlet   16:35
Brno-Tuřanypřílet   18:20
QS1401
Heraklionodlet   22:10
Brno-Tuřanypřílet   23:55
QS1401
Heraklionodlet   22:10
Brno-Tuřanypřílet   23:55
QS1401
Heraklionodlet   22:10
Brno-Tuřanypřílet   23:55


Kréta – 11 dní

Praha – Heraklion – Praha


Letové dny: středa / středa / středa / středa

Termíny letů: 09.09. , 30.09.2015

Číslo letu: QS1102 / PRG-HER-PRG-10/11-QS1104/5 - / QS1103 / PRG-HER-PRG-10/11-QS1104/5 -


Čas odletu:

QS1102
Praha-V. Havelodlet   04:55
Heraklionpřílet   08:45
PRG-HER-PRG-10/11-QS1104/5 -
Praha-V. Havelodlet   00:00
Heraklionpřílet   00:00
PRG-HER-PRG-10/11-QS1104/5 -
Praha-V. Havelodlet   00:00
Heraklionpřílet   00:00
QS1102
Praha-V. Havelodlet   04:55
Heraklionpřílet   08:45

Čas odletu zpět:

QS1103
Heraklionodlet   09:30
Praha-V. Havelpřílet   11:25
PRG-HER-PRG-10/11-QS1104/5 -
Heraklionodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
PRG-HER-PRG-10/11-QS1104/5 -
Heraklionodlet   16:35
Praha-V. Havelpřílet   18:30
QS1103
Heraklionodlet   09:30
Praha-V. Havelpřílet   11:25


Kréta – 11 dní

Ostrava – Heraklion – Ostrava


Letové dny: středa

Termíny letů: 09.09.2015

Číslo letu: QS1302 / QS1303


Čas odletu:

QS1302
Ostrava-Mošnovodlet   18:55
Heraklionpřílet   22:30

Čas odletu zpět:

QS1303
Heraklionodlet   16:40
Ostrava-Mošnovpřílet   18:20


Kréta – 11 dní

Brno – Heraklion – Brno


Letové dny: středa

Termíny letů: 09.09.2015

Číslo letu: QS1400 / QS1401


Čas odletu:

QS1400
Brno-Tuřanyodlet   11:30
Heraklionpřílet   15:00

Čas odletu zpět:

QS1401
Heraklionodlet   22:10
Brno-Tuřanypřílet   23:55


Kréta – 12 dní

Praha – Heraklion – Praha


Letové dny: sobota / sobota

Termíny letů: 19.09.2015

Číslo letu: PRG-HER-PRG-10/11-QS1104/5 - / QS1102 / PRG-HER-PRG-10/11-QS1104/5 - / QS1103


Čas odletu:

PRG-HER-PRG-10/11-QS1104/5 -
Praha-V. Havelodlet   00:00
Heraklionpřílet   00:00
QS1102
Praha-V. Havelodlet   04:55
Heraklionpřílet   08:45

Čas odletu zpět:

PRG-HER-PRG-10/11-QS1104/5 -
Heraklionodlet   00:00
Praha-V. Havelpřílet   00:00
QS1103
Heraklionodlet   09:30
Praha-V. Havelpřílet   11:25


Kréta – 12 dní

Ostrava – Heraklion – Ostrava


Letové dny: sobota

Termíny letů: 19.09.2015

Číslo letu: QS1302 / QS1303


Čas odletu:

QS1302
Ostrava-Mošnovodlet   12:20
Heraklionpřílet   15:55

Čas odletu zpět:

QS1303
Heraklionodlet   15:45
Ostrava-Mošnovpřílet   17:25


Kréta – 12 dní

Brno – Heraklion – Brno


Letové dny: sobota

Termíny letů: 19.09.2015

Číslo letu: QS1400 / QS1401


Čas odletu:

QS1400
Brno-Tuřanyodlet   17:55
Heraklionpřílet   21:25

Čas odletu zpět:

QS1401
Heraklionodlet   23:15
Brno-Tuřanypřílet   01:00


Uvedené časy letů jsou orientační a mohou být změněny.
Přesné časy obdrží klienti v informacích k letu (zasíláme 7 dní před začátkem zájezdu).

Další důležité informace k letecké přepravě, najdete na stránkách letecká doprava, váhové limity zavazadel nebo místa v letadle. Pokud cestujete s CK BRENNA, máte možnost si rezervovat parkování u letiště.


Kréta - nejbližší termíny

< předchozí 1 2 3 4 ... 4 další >
Více informací k destinaci Kréta najde i na partnerském serveru Řecko v detailech.