Rezervace a objednávka zájezdů

Na všechny zájezdy se můžete přihlásit následovně.

Telefonicky

Jsme připraveni Vám poradit s výběrem zájezdu, provést rezervaci a následně s Vámi uzavřít cestovní smlouvu. Veškeré záležitosti s Vámi dořešíme poštovní, faxovou nebo e-mailovou korespondencí. Zdarma nám můžete telefonovat na ZELENOU LINKU: 800 111 162 nebo volejte tel. 542 215 255–6, 542 210 389.


Osobně

Navštivte naši prodejnu v Brně nebo některého z našich autorizovaných prodejců ve Vašem bydlišti. PRACOVNÍ DOBA CK BRENNA, s.r.o., Jakubské nám. 7, BRNO Pro naše klienty jsme rozšířili pracovní dobu: PO-PÁ: 09:00–18:00, SO: 09:00–13:00


Poštou / faxem / e-mailem

Dotazy, požadavky či objednávky zasílejte nejlépe e-mailem na adresu brenna@brenna.cz. Veškerá korespondence je zpracována během několika hodin. Na požádání Vám zašleme cestovní smlouvu. Přihlášení na zájezd můžete také uskutečnit odesláním vyplněné cestovní smlouvy poštou na naši adresu, faxem nebo e-mailem.


ON-LINE na internetové adrese brenna.cz

Objednejte si svůj zájezd z pohodlí Vašeho domova. Prostřednictvím našich webových stránek si můžete zájezd rezervovat i objednávat 24 hodin denně a ihned zjistíte kalkulaci a obsazenost Vámi vybraného zájezdu. Po odeslání objednávky Vám během několika minut zašleme potvrzení a potřebné údaje k provedení platby. Na našem webu naleznete více fotografií a informací o pobytových místech a letových řádech.

V případě spotřebitelského sporu vzniklého ze smlouvy uzavřené on-line je možné, aby zákazník spor řešil na platformě řešení sporů on-line: http://ec.europa.eu/odr.