Proč s Brennou?

Deset důvodů, proč zvolit CK BRENNA

 • TRADICE A ZKUŠENOST
  V roce 2017 slaví naše CK 25 let. Za tu dobu jsme nasbírali cenné zkušenosti, které nyní využíváme ku prospěchu našich klientů. Patříme mezi tradiční cestovní kanceláře, které si vydobyly a následně i obhájily své místo na českém trhu. Od roku 1996 jsme členem Asociace cestovních kanceláří a agentur.
 • PŘESNÉ A ÚPLNÉ INFORMACE
  Naším cílem je spokojený klient. Z tohoto důvodu klademe velký důraz na poskytnutí veškerých dostupných informací při koupi zájezdu. Nabízíme kvalitní popis destinací, odpovídající hodnocení hotelů a rozsáhlou fotogalerii. Ceny zájezdů, které uvádíme, jsou konečné. Není nutné k nim přičítat letištní taxy ani žádné jiné povinné poplatky.
 • ÚSPĚCH
  V roce 2016 jsme odbavili více než 9 000 klientů. Celá řada z nich využívá naše služby opakovaně.
 • VŠE PRO VAŠE POHODLÍ
  Létáme z Prahy, Brna i Ostravy. Naše zájezdy lze zakoupit nejen v naší brněnské centrále, ale i v dalších městech prostřednictvím autorizovaných prodejců. Nabízíme Vám také možnost objednat si zájezd on-line v pohodlí svého domova.
 • KVALITNÍ PÉČE a OSOBNÍ PŘÍSTUP
  Naše služby se snažíme neustále zdokonalovat. Víme, že vybrat si dovolenou není vždy snadné. Naši prodejci a zaměstnanci call centra jsou zde, aby vyslechli Vaše přání a osobité požadavky a pomohli Vám zvolit tu správnou destinaci. Profesionální péče během samotné dovolené je zajištěna díky našim delegátům, kteří se vyznačují vysokou znalostí prostředí i místního jazyka.
 • DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
  Snažíme se myslet na všechno. Zákazníkům, kteří se přihlásí na zájezd do 31. 3. 2017, zajistíme parkování u letiště zdarma Brno-Tuřany, Praha-letiště Václava Havla a Ostrava-Mošnov zdarma. Samozřejmostí je nabídka sjednání komplexního pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí včetně storna zájezdu.
 • SOUTĚŽE
  Lidé si ze svých cest přiváží spoustu zajímavých fotografií. Proč by se s nimi neměli pochlubit ostatním a třeba i vyhrát pěkné ceny? CK BRENNA už tradičně pořádá vlastní fotosoutěž. Hlavní výhrou je zájezd pro 1 osobu v hodnotě 15 000 Kč. Téma soutěže pro rok 2017 je: „Vaše dovolenkové selfie“.
 • CESTOVÁNÍ BEZ RIZIKA
  Naše CK je pojištěna pro případ insolvence.
 • CK BRENNA je zárukou spokojené dovolené.

Jsme stabilní cestovní kancelář, která se specializuje na pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řecka - řecké ostrovy Thassos, Korfu Zakynthos, Samos, Kos, Rhodos, Santorini, Karpathos, Kréta, Turecka - Turecká riviéra, Itálie - Kalábrie, Itálie - Sicílie a ostrov Mallorca

Novinkou pro rok 2017 je řecký ostrov Ithaka a výrazně rozšiřujeme nabídku leteckých zájezdu do Bulharska. Letní dovolenou je možné rezervovat on-line, uvedené ceny zahrnují povinné příplatky. Slevy za včasnou rezervaci až 12 % z cen dospělých i dětí!

Pro milovníky zimních sportů pořádáme lyžařské zájezdy do Itálie – oblast Tarvisio, Ravascletto a Piancavallo.

Hodnocení klientů

Uváděné citace jsou čerpány z dotazníků spokojenosti, které klienti vyplňují při návratu z dovolené.


Andrea a Jiří J. –Dobrý den paní Šťastná, náš zájezd dopadl dobře, byli jsme spokojeni, jak s hotelem Lindos Mare (krásné výhledy, pěkná pláž, čisto, trošku schodů :o), ale opravdu výborný personál a chutné jídlo včetně výborného vína… Kousek od vesničky Lindosu, jeden pěkný výlet do Rhodosu, pan delegát Pravda -bez problémů, ochotný, slušný. Tam jsme letěli bez problémů, nazpátek byl trošku problém s nadváhou, vyřešil to ale pan delegát, rychle a ochotně. Děkujeme, bylo to fajn a s ženou jsme si říkali, že každé jaro bychom mohli cestovat do Řecka, pěkná země a spoustu míst k navštívení. S pozdravem Jiří a Andrea J. – Ostrov Rhodos

Hotel Lindos Mare ****
Andrea a Jiří J. Dobrý den paní Šťastná, náš zájezd dopadl dobře, byli jsme spokojeni, jak s hotelem Lindos Mare (krásné výhledy, pěkná pláž, čisto, trošku schodů :o), ale opravdu výborný personál a chutné jídlo včetně výborného vína… Kousek od vesničky Lindosu, jeden pěkný výlet do Rhodosu, pan delegát Pravda -bez problémů, ochotný, slušný. Tam jsme letěli bez problémů, nazpátek byl trošku problém s nadváhou, vyřešil to ale pan delegát, rychle a ochotně. Děkujeme, bylo to fajn a s ženou jsme si říkali, že každé jaro bychom mohli cestovat do Řecka, pěkná země a spoustu míst k navštívení. S pozdravem Jiří a Andrea J.


Jaroslav R. –Dobrý den, pobyt máme úspěšně za sebou a chtěl bych touto cestou velice ocenit služby delegáta p. Dalibora Pravdy. Jezdíme do Řecka přes 15 let a musím konstatovat, že lepšího delegáta jsem zatím nepotkal. Jeho služby si držte. S pozdravem Jaroslav R. – Ostrov Rhodos

Apartmánový dům Tsambika
Jaroslav R. Dobrý den, pobyt máme úspěšně za sebou a chtěl bych touto cestou velice ocenit služby delegáta p. Dalibora Pravdy. Jezdíme do Řecka přes 15 let a musím konstatovat, že lepšího delegáta jsem zatím nepotkal. Jeho služby si držte. S pozdravem Jaroslav R.


Marie a Miloslav H. –Vážení a milí v CK Brenna, chceme Vám poděkovat za krásnou dovolenou na ostrově Rhodos v letovisku Stegna, studia Tsambika. Nádherné letovisko, příjemné a klidné ubytování, skvělé koupání, pláž docela blízko. K poznání ostrova jedna návštěva určitě nestačí, už teď uvažujeme, že se tam vrátíme. Dovolená neměla jedinou chybičku, organizace na jedničku. Hodně štěstí do další sezóny Vám přejí Marie a Miloslav H. – Ostrov Rhodos

Apartmánový dům Tsambika
Marie a Miloslav H. Vážení a milí v CK Brenna, chceme Vám poděkovat za krásnou dovolenou na ostrově Rhodos v letovisku Stegna, studia Tsambika. Nádherné letovisko, příjemné a klidné ubytování, skvělé koupání, pláž docela blízko. K poznání ostrova jedna návštěva určitě nestačí, už teď uvažujeme, že se tam vrátíme. Dovolená neměla jedinou chybičku, organizace na jedničku. Hodně štěstí do další sezóny Vám přejí Marie a Miloslav H.


Jiřina Š. – Dobré odpoledne, chci poděkovat vaší CK za krásnou dovolenou na Krétě. Byla jsem 17.9. - 24. 9. 2016 v hotelu MEDITERANEO v oblasti Hersonissos. Jsem jedna z organizátorek skupiny seniorů z FN u sv. Anny v Brně. Každoročně v září vyjíždíme za sluníčkem a mořem do zahraničí. Letos se na nás usmálo štěstí. Řečtí organizátoři naši skupinu z provozních důvodů přemístili do pohodového, dobře organizovaného hotelu Mediterraneo se službami all inclusive. Všichni jsme byli velice spokojeni. Chci za sebe a také za všechny ze skupiny velice poděkovat. Veškerý personál - opravdu všichni - byli milí, vstřícní a neustále s úsměvem ve tváři. To se vždy nevidí. Vím, o čem píšu. Hodně cestuji. Služby all inclusive byly skoro neskutečné. Výborná kuchyně a velice pestrý výběr. Mohla bych ještě pokračovat, ale výborné je "holt" výborné. Zdraví Vás a hodně rekreantů pro CK Brenna přeje Jiřina Š. – Ostrov Kréta

Hotel Mediterraneo ****
Jiřina Š. Dobré odpoledne, chci poděkovat vaší CK za krásnou dovolenou na Krétě. Byla jsem 17.9. - 24. 9. 2016 v hotelu MEDITERANEO v oblasti Hersonissos. Jsem jedna z organizátorek skupiny seniorů z FN u sv. Anny v Brně. Každoročně v září vyjíždíme za sluníčkem a mořem do zahraničí. Letos se na nás usmálo štěstí. Řečtí organizátoři naši skupinu z provozních důvodů přemístili do pohodového, dobře organizovaného hotelu Mediterraneo se službami all inclusive. Všichni jsme byli velice spokojeni. Chci za sebe a také za všechny ze skupiny velice poděkovat. Veškerý personál - opravdu všichni - byli milí, vstřícní a neustále s úsměvem ve tváři. To se vždy nevidí. Vím, o čem píšu. Hodně cestuji. Služby all inclusive byly skoro neskutečné. Výborná kuchyně a velice pestrý výběr. Mohla bych ještě pokračovat, ale výborné je "holt" výborné. Zdraví Vás a hodně rekreantů pro CK Brenna přeje Jiřina Š.


Zdeněk M. –Dobrý den, v pátek jsme se vrátili z dovolené z Turecka. Již po páté jsme navštívili hotel LYRA RESORT. Jezdili jsme s jinou CK , na rozdíl od předešlých let však tato CK neošetřila náš pobyt podle našich představ (zmatek při příletu, čekání na pokoj...). Naštěstí se zjevila Vaše delegátka Kateřina kdysi Plháková a všechny problémy snadno a rychle vyřídila k naší spokojenosti. Bonus - je krásná a příjemná. Příští rok pojedeme pro změnu do LYRY, už po šesté, a díky Katce využijeme služeb Vaší cestovky. Chvála jí, je to dáma "na svém místě". Zdraví Zdeněk M. – Side + Manavgat

Hotel Lyra Resort *****
Zdeněk M. Dobrý den, v pátek jsme se vrátili z dovolené z Turecka. Již po páté jsme navštívili hotel LYRA RESORT. Jezdili jsme s jinou CK , na rozdíl od předešlých let však tato CK neošetřila náš pobyt podle našich představ (zmatek při příletu, čekání na pokoj...). Naštěstí se zjevila Vaše delegátka Kateřina kdysi Plháková a všechny problémy snadno a rychle vyřídila k naší spokojenosti. Bonus - je krásná a příjemná. Příští rok pojedeme pro změnu do LYRY, už po šesté, a díky Katce využijeme služeb Vaší cestovky. Chvála jí, je to dáma "na svém místě". Zdraví Zdeněk M.


Všechna hodnocení?