Proč s Brennou?

Deset důvodů, proč zvolit CK BRENNA

 • TRADICE A ZKUŠENOST
  V roce 2017 slaví naše CK 25 let. Za tu dobu jsme nasbírali cenné zkušenosti, které nyní využíváme ku prospěchu našich klientů. Patříme mezi tradiční cestovní kanceláře, které si vydobyly a následně i obhájily své místo na českém trhu. Od roku 1996 jsme členem Asociace cestovních kanceláří a agentur.
 • PŘESNÉ A ÚPLNÉ INFORMACE
  Naším cílem je spokojený klient. Z tohoto důvodu klademe velký důraz na poskytnutí veškerých dostupných informací při koupi zájezdu. Nabízíme kvalitní popis destinací, odpovídající hodnocení hotelů a rozsáhlou fotogalerii. Ceny zájezdů, které uvádíme, jsou konečné. Není nutné k nim přičítat letištní taxy ani žádné jiné povinné poplatky.
 • ÚSPĚCH
  V roce 2016 jsme odbavili více než 9 000 klientů. Celá řada z nich využívá naše služby opakovaně.
 • VŠE PRO VAŠE POHODLÍ
  Létáme z Prahy, Brna i Ostravy. Naše zájezdy lze zakoupit nejen v naší brněnské centrále, ale i v dalších městech prostřednictvím autorizovaných prodejců. Nabízíme Vám také možnost objednat si zájezd on-line v pohodlí svého domova.
 • KVALITNÍ PÉČE a OSOBNÍ PŘÍSTUP
  Naše služby se snažíme neustále zdokonalovat. Víme, že vybrat si dovolenou není vždy snadné. Naši prodejci a zaměstnanci call centra jsou zde, aby vyslechli Vaše přání a osobité požadavky a pomohli Vám zvolit tu správnou destinaci. Profesionální péče během samotné dovolené je zajištěna díky našim delegátům, kteří se vyznačují vysokou znalostí prostředí i místního jazyka.
 • DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
  Snažíme se myslet na všechno. Zákazníkům, kteří se přihlásí na zájezd do 31. 3. 2017, zajistíme parkování u letiště zdarma Brno-Tuřany, Praha-letiště Václava Havla a Ostrava-Mošnov zdarma. Samozřejmostí je nabídka sjednání komplexního pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí včetně storna zájezdu.
 • SOUTĚŽE
  Lidé si ze svých cest přiváží spoustu zajímavých fotografií. Proč by se s nimi neměli pochlubit ostatním a třeba i vyhrát pěkné ceny? CK BRENNA už tradičně pořádá vlastní fotosoutěž. Hlavní výhrou je zájezd pro 1 osobu v hodnotě 15 000 Kč. Téma soutěže pro rok 2017 je: „Vaše dovolenkové selfie“.
 • CESTOVÁNÍ BEZ RIZIKA
  Naše CK je pojištěna pro případ insolvence.
 • CK BRENNA je zárukou spokojené dovolené.

Jsme stabilní cestovní kancelář, která se specializuje na pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řecka - řecké ostrovy Thassos, Korfu Zakynthos, Samos, Kos, Rhodos, Santorini, Karpathos, Kréta, Turecka - Turecká riviéra, Itálie - Kalábrie, Itálie - Sicílie a ostrov Mallorca

Novinkou pro rok 2017 je řecký ostrov Ithaka a výrazně rozšiřujeme nabídku leteckých zájezdu do Bulharska. Letní dovolenou je možné rezervovat on-line, uvedené ceny zahrnují povinné příplatky. Slevy za včasnou rezervaci až 12 % z cen dospělých i dětí!

Pro milovníky zimních sportů pořádáme lyžařské zájezdy do Itálie – oblast Tarvisio, Ravascletto a Piancavallo.

Hodnocení klientů

Uváděné citace jsou čerpány z dotazníků spokojenosti, které klienti vyplňují při návratu z dovolené.


rodina Ž. –Přeji vám všem krásny den a mnoho úspěchu ve vaší práci. Rád bych vám poděkoval za vaše služby při naši dovolené prožité s vši společnosti. Jsme velmi rádi, že jsme mohli využít vašich služeb. Byli jsme s vámi od 15.09.2015/25.09.2015 v Řecku-Rhodos-Kolymbia-Hotel Marathon. Ubytování a jídlo super. Všude čisto ochota personálu a vynikající váš delegát pán Richard Maniaček - děkujeme. Prosím poděkování patři vám všem, kteří jste se podíleli na naši spokojené dovolené. Ještě jednou moc a moc děkuji za nás čtyři, kteří si vás vybrali a byli nad míru spokojeni. Ať se vám daří - děkuje rodina Ž. – Ostrov Rhodos

Hotel Marathon ***
rodina Ž.Přeji vám všem krásny den a mnoho úspěchu ve vaší práci. Rád bych vám poděkoval za vaše služby při naši dovolené prožité s vši společnosti. Jsme velmi rádi, že jsme mohli využít vašich služeb. Byli jsme s vámi od 15.09.2015/25.09.2015 v Řecku-Rhodos-Kolymbia-Hotel Marathon. Ubytování a jídlo super. Všude čisto ochota personálu a vynikající váš delegát pán Richard Maniaček - děkujeme. Prosím poděkování patři vám všem, kteří jste se podíleli na naši spokojené dovolené. Ještě jednou moc a moc děkuji za nás čtyři, kteří si vás vybrali a byli nad míru spokojeni. Ať se vám daří - děkuje rodina Ž.


Libuše B. –Dobrý den paní Šťastná, velice děkuji za krásnou dovolenou, ubytování, moře, jídlo, personál - vše na jedničku. Naprosto chápu, že je to vaše srdeční záležitost. Vaše vděčná Libuše B. – Ostrov Zakynthos

Hotel Golden Sun ****
Libuše B.Dobrý den paní Šťastná, velice děkuji za krásnou dovolenou, ubytování, moře, jídlo, personál - vše na jedničku. Naprosto chápu, že je to vaše srdeční záležitost. Vaše vděčná Libuše B.


Pavel K. –Dobrý den, dovoluji si poděkovat touto cestou za služby poskytnuté na mé dovolené s Vaší CK ve dnech 19.9. -26. 9.2015 Turecko hotel Limak Limra. Opět se potvrdila profesionalita a doporučení ze strany pí. Štastné, které naplnilo naše představy o hotelu, prostředí a službách. Práce delegátek na místě včetně ubytování / pí. Dagmar / bylo tak, jak jsme si představovali, tak ještě jednou díky. Jediné negativum je, že již nám to skončilo. S pozdravem a přáním hezkého dne Pavel K. – Kemer

Hotel Limak Limra *****
Pavel K. Dobrý den, dovoluji si poděkovat touto cestou za služby poskytnuté na mé dovolené s Vaší CK ve dnech 19.9. -26. 9.2015 Turecko hotel Limak Limra. Opět se potvrdila profesionalita a doporučení ze strany pí. Štastné, které naplnilo naše představy o hotelu, prostředí a službách. Práce delegátek na místě včetně ubytování / pí. Dagmar / bylo tak, jak jsme si představovali, tak ještě jednou díky. Jediné negativum je, že již nám to skončilo. S pozdravem a přáním hezkého dne Pavel K.


Helena a Pavel H. –Dobrý den, služby Vaší cestovní kanceláře využíváme již delší dobu a byli jsme vždy spokojeni. Zrovna včera jsme se vrátili ze zájezdu z Turecka, Side, hotel Özlem Garden, kde jsme byli podruhé a pokud nám to zdraví (bude nám již 70) a finanční podmínky dovolí, rádi bychom se tam příští rok podívali znovu. K naší spokojenosti přispěla i Vaše delegátka paní Dagmar Hausner Gürleneyen, které jsme sice poděkovali, ale rádi bychom to řekli i Vám. Těšíme se, že se s ní příští rok opět shledáme. S pozdravem Helena a Pavel H. – Side + Manavgat

Hotel Özlem Garden ***+
Helena a Pavel H.Dobrý den, služby Vaší cestovní kanceláře využíváme již delší dobu a byli jsme vždy spokojeni. Zrovna včera jsme se vrátili ze zájezdu z Turecka, Side, hotel Özlem Garden, kde jsme byli podruhé a pokud nám to zdraví (bude nám již 70) a finanční podmínky dovolí, rádi bychom se tam příští rok podívali znovu. K naší spokojenosti přispěla i Vaše delegátka paní Dagmar Hausner Gürleneyen, které jsme sice poděkovali, ale rádi bychom to řekli i Vám. Těšíme se, že se s ní příští rok opět shledáme. S pozdravem Helena a Pavel H.


Zdenka A. –Dobrý den, byla jsem s Vaší CK od 26.9 - 3.10 2015 na dovolené v Turecku v hotelu Kleopatra Güngor. Měla jsem problémy se spolubydlící. Díky delegátce Michaele Blažkové, která byla neskutečně ochotná a vstřícná mi pomoci jsem si nakonec pobyt náležitě užila. Chtěla bych touto cestou poděkovat delegátce za ochotu a vstřícnost, lidskost, která se jen tak nevidí. S pozdravem Zdenka A – Alanya

Hotel Kleopatra Güngör ***
Zdenka A.Dobrý den, byla jsem s Vaší CK od 26.9 - 3.10 2015 na dovolené v Turecku v hotelu Kleopatra Güngor. Měla jsem problémy se spolubydlící. Díky delegátce Michaele Blažkové, která byla neskutečně ochotná a vstřícná mi pomoci jsem si nakonec pobyt náležitě užila. Chtěla bych touto cestou poděkovat delegátce za ochotu a vstřícnost, lidskost, která se jen tak nevidí. S pozdravem Zdenka A


Všechna hodnocení?