Parkování u letiště Praha

Příjezd na parkoviště u Letiště Praha

Jeďte směrem na letiště Praha. Na sjezdu z rychlostní komunikace R7 k letišti
(směr Přední Kopanina, Letiště) odbočíte – při cestě od Prahy vpravo, při cestě od Slaného vlevo.

Přímo na sjezdu jsou umístěny navigační značky GO parking a po odbočení již uvidíte areál parkoviště GO parking (cca 400m od křižovatky). GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E

Objednávka placeného parkování

Parkování Letiště Praha. GO Parking s.r.o.

Vjezd na parkoviště u Letiště Praha

Vjezd je díky automatickému parkovacímu systému velmi snadný.

  • LÍSTEK - Příjíždíte-li bez rezervace, pouze stisknete tlačítko, parkovací systém vytiskne parkovací lístek a závora se otevře.
  • ŠEK - Pokud jste provedli on-line rezervaci parkování přes internet, obdrželi jste mailem parkovací kartu nebo parkovací šek, který stačí přiložit k vjezdovému stojanu a závora se otevře.
  • KARTA - Létáte-li často a uzavřeli jste s GO parkingem smlouvu, potom využijete čipovou kartu GO parking, stačí ji na vjezdu přiložit a závora se automaticky otevře.

Parkovací kartu, šek, lístek nebo čipovou kartu nenechávejte ve voze, mějte ji u sebe. Po příletu se tímto prokážete řidiči minibusu GO parking, který Vás přiveze zpět na parkoviště k vašemu vozu.

Rychlá přeprava k terminálům letiště Praha ZDARMA

Ihned po příjezdu Vás minibus GO parking odveze k odletové hale Letiště Václava Havla Praha, Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen. Transfér z GO parkingu k terminálům trvá cca 3 minuty. Jízda minibusem je stejně rychlá, jako kdybyste přímo zaparkovali na letišti a šli k novým terminálům pešky. Navíc Vás i se zavazadly přivezeme co nejblíže.

Po příletu na Letiště Praha

Parkovací kartu, šek, lístek nebo čipovou kartu nenechávejte ve voze, mějte ji u sebe. Po příletu se jedním z dokladů prokážete řidiči minibusu GO parking, který Vás přiveze zpět na parkoviště k Vašemu vozu. Až budete mít všechna svá zavazadla, stačí zavolat na linku 840 300 840 a minibus pro Vás přijede k terminálům.

Platba a odjezd z parkoviště

Také platba a odjezd z parkoviště jsou jednoduché a rychlé:

  • LÍSTEK - Pokud jste přijeli na naše parkoviště bez rezervace, při vjezdu jste obdrželi parkovací lístek, potom před odjezdem z areálu GO parkingu zaplatíte v automatické pokladně.
  • ŠEK - Pokud jste provedli on-line rezervaci parkování přes internet, již máte zaplaceno a jednoduše na výjezdu přiložíte parkovací kartu nebo šek a závora se otevře.
  • KARTA - Držitelé čipových karet GO parking opět pouze přiloží čipovou kartu na výjezdovém stojanu a závora se automaticky otevře.

Nebudete-li mít hotovost, nevadí, jednoduše využijete bankomat stojící hned vedle – rychlost a Vaše pohodlí jsou našimi prioritami. Po zaplacení máte 10 minut na pohodlné opuštění areálu parkoviště GO parkingu.